PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تبدیل ADSL به Wireless

AMIR REZAs
01-12-2011, 10:36
سلام

من چند وقتیه دارم تو سایتها سرچ میکنم مثل اینکه روشی وجود داره که از ADSL میشه به عنوان وایرلس استفاده کرد ؟ در مورد ویندوز Xp آموزش بود
ممنون میشم در مورد ویندوز 7 راهنماییم کنید؟
یا اگر این روش عملی نیست باید مودم عوض کنم؟چه مدلایی هست؟راستی Adsl من مخابراته ....

sayanermia
01-12-2011, 11:44
کاری نداره دوست عزیز! بهترین راهش اینه شما یک مودم وایرلس adsl با قیمت تقریبی 45 تومن تهیه کنید. اون وقت می تونید هم به عنوان مودم کابلی ، هم روتر و هم یک توزیع کننده وایرلس ازش استفاده کنید تا لپتاپ و گوشی بتونن ازش استفاده کنند...

AMIR REZAs
01-12-2011, 17:14
ممنون ، در مورد اون روش نظری ندارید؟

لیست مودم های وایرلس سازگار با مخابرات رو همراه با قیمت از کجا میتونم پیدا کنم؟

Netw0rks
01-12-2011, 21:28
تا جایی که میدونم مودم معمولی رو نمیشه وایرلس دار کرد !
شما باید یه مودم وایرلس بگیرید !

مودم های TP-Link و D-Link مشکلی با مخابرات ندارن برندهای خوبی هستن !
قیمتشون هم معمولا بین 45 تا 60 تومنه !

joe_satriani
01-12-2011, 23:41
با سلام
میتونید یه کارت شبکه وایرلس یا دانگل یو اس بی شبکه تهیه کنید و روی سیستمتون که اینترنت هست نصب کنید.
اونوقت میتونید اینترنتی که دارید رو با استفاده از تنظیمات dhcp ویندوز 7 به صورت وایرلس و شبکه استفاده کنید.

موفق باشید.

mjzaret
07-12-2011, 07:58
اگه روي سيستمتون كارت شبكه وايرلس داريد با تنظيمات اون به عنوان يه اكسس پوينت مي‌تونيد اينترنت روي كامپيوترتون رو به اشتراك دربياريد.

البته اگه نداريد با يه لپتاپ مي‌تونيد اين كار رو انجام بديد.

ولي بهترين كار اينه كه از يه مودم وايرلس براي اين كار انجام بدي.

شاد باشيد:40:

chaand
29-01-2012, 15:27
سلام دوستان نمیدنم سوالم رو باید اینجا مطرح کنم یا نه اما ممنونم میشم بهم جواب بدید
من الان چند ساله که سرویس شاتل ART1 دارم و مودمم هم billion هست حالا اگه بخوام مودمم رو عوض کنم و wireless بگیرم باید چیکار کنم؟ یعنی فقط باید برم یه مودم وایرلس بگیرم یا کلا باید سرویسی که میگیرمم تغییر بدم؟ ممنون میشم راهنماییم کنید...

chaand
29-01-2012, 18:37
برای اینکه مودمم رو به وایرلس تغییر بدم باید حتما کامپیوترم کارت شبکه داشته باشه؟ یا با usb هم میتونم به کامپیوتر وصل بشم و از امکانات وایرلسش استفاده کنم؟ من میخوام مودمم وایرلس بشه تا بتونم با گوشیم از اینترنتم استفاده کنم

a6l3i
29-01-2012, 21:03
سلام

سلام دوستان نمیدنم سوالم رو باید اینجا مطرح کنم یا نه اما ممنونم میشم بهم جواب بدید

بهرتین تاپیک برای این موضوع ، تاپیک راه اندازی ADSL - خريد، نصب و رفع عيب مودم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) هستش.

من الان چند ساله که سرویس شاتل ART1 دارم و مودمم هم billion هست حالا اگه بخوام مودمم رو عوض کنم و wireless بگیرم باید چیکار کنم؟ یعنی فقط باید برم یه مودم وایرلس بگیرم یا کلا باید سرویسی که میگیرمم تغییر بدم؟ ممنون میشم راهنماییم کنید...
همونطور که فرمودین ، تنها کافیه یه مودم وایرلس دار بگیرید و تنظیماتش رو ظرف کمتر از 3 دقیقه وارد کنید. من 7 ساله که از همین سرویس شاتل استفاده میکنم. دو سال اول مودم معمولی USB داشتم و بعد وایرلس گرفتم.

برای اینکه مودمم رو به وایرلس تغییر بدم باید حتما کامپیوترم کارت شبکه داشته باشه؟ یا با usb هم میتونم به کامپیوتر وصل بشم و از امکانات وایرلسش استفاده کنم؟ من میخوام مودمم وایرلس بشه تا بتونم با گوشیم از اینترنتم استفاده کنم
این مودم ها USB ندارن. لذا، سیستم ها باید کارت شبکه داشته باشن (یا وایرلس یا LAN)
مودم های وایرلس ، عموماً چهار پورت LAN دارن که علاوه بر وایرلس ، 4 تا سیستم رو هم با شبکهء LAN بهم متصل میکنن.
شما میتونید برای سیستم دسکتاپ (PC) تون یک کارت شبکه معمولی (فکر کنم زیر 10 تومن باشه) بگیرید و مودم رو با LAN به اون وصل کنید. بعد از تنظیمات مودم ، با موبایل یا لپ تاپ میتونید به شبکهء وایرلس اون وصل بشید.

اگه سوالی بود ، میتونید در تاپیکی که معرفی کردم ، پست بگذارید.

موفق باشید . . .