PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تبدیل شدن فولدرهای هارد اکسترنال به shortcut

armin15000
01-12-2011, 00:18
سلام من این سوال رو تو قسمت سخت افزار کردم ولی فکر کنم مشکل نرم افزاری باشه .من یک هارد اکسترنال 2 ترابایت وسترن دارم و باز نمیشه و بعضی و قت هم که با یه ترفندی باز میشه فولدرهای او به صورت shortcut هستند و باز نمیشه و پیام زیر رو میده

The item "wbvuisx.exe" that this shortcut refers to has been changed or moved , so this shortcut will no longer work properly

do you want to delet shortcut

A M ! N
01-12-2011, 00:47
سلام من این سوال رو تو قسمت سخت افزار کردم ولی فکر کنم مشکل نرم افزاری باشه .من یک هارد اکسترنال 2 ترابایت وسترن دارم و باز نمیشه و بعضی و قت هم که با یه ترفندی باز میشه فولدرهای او به صورت shortcut هستند و باز نمیشه و پیام زیر رو میده

The item "wbvuisx.exe" that this shortcut refers to has been changed or moved , so this shortcut will no longer work properly

do you want to delet shortcut
سلام دوست من
به جون خودم با این بار میشه 500 بار که اینو میگم !!:31:

با کاسپر اسکای اسکنش کنین و ویروس یابی و کلین و بعد هم اگه فایلی یا فولدری مخفی شده بگین تا راهش رو بگم

درایواش رو هم فعلا اصلا باز نکنین وگرنه سیستم خودتون هم ویروس میگیره

Take Care:40:

armin15000
01-12-2011, 01:35
سلام دوست من
به جون خودم با این بار میشه 500 بار که اینو میگم !!:31:

با کاسپر اسکای اسکنش کنین و ویروس یابی و کلین و بعد هم اگه فایلی یا فولدری مخفی شده بگین تا راهش رو بگم

درایواش رو هم فعلا اصلا باز نکنین وگرنه سیستم خودتون هم ویروس میگیره

سلام
دوست عزیز من کار با کاسپر اسکای رو بلد نیستم هرکاری کردم هم تا حالال نفهمیدم چطور با اون کار کنم اگه میشه یه نرم افزار ساده و کم حجمی معرفی کنید تا مشکل من رو حل کنه تو یه تایپیک هم دیده که کاسپر همه فایلها رو پاک کرده .

A M ! N
01-12-2011, 01:49
سلام
دوست عزیز من کار با کاسپر اسکای رو بلد نیستم هرکاری کردم هم تا حالال نفهمیدم چطور با اون کار کنم اگه میشه یه نرم افزار ساده و کم حجمی معرفی کنید تا مشکل من رو حل کنه تو یه تایپیک هم دیده که کاسپر همه فایلها رو پاک کرده .
سلام
آخه امکان داره که با آنتی ویروس های دیگه فایلهای اجرایی در صورت داشتن ویروس سالیتی از دست برن همشون
از Dr Web استفاده کنی بهتر هست آسونه کار خاصی نداره
روی هاردت راست کلیک کن و اسکن بزن هیچ مشکلی پیش نمیاد:
Download:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
Or

armin15000
01-12-2011, 02:57
سلام

دست شما دردنکنه با دکتر وب هم اسکن کردم مشکل حل نشد . این نیاز به کرک و سریال نداره ؟

armin15000
01-12-2011, 20:41
سلام دوستان مشکل من حل نشد راه حلی وجود نداره ؟

saegheh67
01-12-2011, 22:04
دوست من فایلهای شما مخفی شده که در اثر یک ویروس معروفه که توسط فلش مموری جابجا میشه ابتدا شما به folder option بروید و سپس قسمت view و show hidden files را انتخاب و چکپوینت hid protected operating system file را بردارید و اکی کنید تا فایلهایتان پدیدار بشوند سپس ویروس کشی کامل بکنید

A M ! N
01-12-2011, 22:17
سلام

دست شما دردنکنه با دکتر وب هم اسکن کردم مشکل حل نشد . این نیاز به کرک و سریال نداره ؟
سلام
شرمنده من الان رسیدم
برای مشکل Shortcut ها که Doctor web جواب میده ؟
مشکلات دیگتون رو نگفتین

همین طور که دوستمون هم گفتن اگه فایلی یا فولدری مخفی شده ،
با توضیحات و برنامه ی کم حجم این پست به طور قطعی میتونین فولدر هارو از حالت مخفی سیستمی بدون دردسر در بیارین:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

armin15000
02-12-2011, 04:33
سلام

با تشکر از دوستان مشکل من حل شد و فایلها پدیدار شدند و shurtcut ها را هم دستی پاک کردم ولی فایلها همه به صورت read only

هست و یه پوشه هم به نام Autorun.inf تو همه درای ها پیدا شده که پاک هم نمیشه .

A M ! N
02-12-2011, 12:36
سلام

با تشکر از دوستان مشکل من حل شد و فایلها پدیدار شدند و shurtcut ها را هم دستی پاک کردم ولی فایلها همه به صورت read only

هست و یه پوشه هم به نام Autorun.inf تو همه درای ها پیدا شده که پاک هم نمیشه .
دوست من خوب پس چرا read only بودن رو حذف نکردی ؟
اون برنامه آخری که گفتم که استفاده کردین ها ؟
همون همه ی این قابلیتها رو داره : مخفی سیستمی ، مخفی معمولی ، فقط خواندنی ، آرشیو و ....
راستی اگه اتوران پاک نمیشه هنوز ویروس فعال هست،

armin15000
03-12-2011, 00:34
سلام

با تشکر ازشما من از Attribute Changer استفاده کردم ولی این Autorun.inf را چطور پاک کنم ؟

A M ! N
03-12-2011, 00:36
سلام

با تشکر ازشما من از Attribute Changer استفاده کردم ولی این Autorun.inf را چطور پاک کنم ؟
سلام خواهش میکنم این پست رو مطالعه بفرمایید

armin15000
05-12-2011, 22:34
سلام خواهش میکنم این پست رو مطالعه بفرمایید

سلام دوست گرامی

من به زحمت فراوان کاسپر اسکای را دانلود و نصب کردم ولی بعد از اسکن نتو نست Autorun.inf رو پاک کنه و همینطور تو تمام درایو ها

وجود داره .

A M ! N
05-12-2011, 23:07
سلام دوست گرامی

من به زحمت فراوان کاسپر اسکای را دانلود و نصب کردم ولی بعد از اسکن نتو نست Autorun.inf رو پاک کنه و همینطور تو تمام درایو ها

وجود داره .
سلام

خود Autorun.inf که مشکلی نداره دوست من ، اصلا ویروس نیست که بخواد پاک بشه..
مشکلی باهاش نیست مهم ویروسهاتون هست که اونهام صد درصد پاک شدن.

بهتره که الان یکبار فقط سیستمتون رو Repair کنین مشکل حل میشه

armin15000
06-12-2011, 18:06
سلام دوست عزیز

قربون شکل ماهت برم شما در پست 10 این تایپیک فرمو دید " راستی اگه اتوران پاک نمیشه هنوز ویروس فعال هست" و من به دنبال

نصب آنتی ویروس رفتم . حالا Repair چی هست و چه کار باید بکنم ؟ چطور اونو از تو هارد اکسترنال پاک کنم ؟ممنون از وقتی که

می گذارید .

A M ! N
06-12-2011, 18:26
سلام دوست عزیز

قربون شکل ماهت برم شما در پست 10 این تایپیک فرمو دید " راستی اگه اتوران پاک نمیشه هنوز ویروس فعال هست" و من به دنبال

نصب آنتی ویروس رفتم . حالا Repair چی هست و چه کار باید بکنم ؟ چطور اونو از تو هارد اکسترنال پاک کنم ؟ممنون از وقتی که

می گذارید .
سلام

مرسی !
شاید من تا حالا منظورمو خوب نمیرسوندم که اگه اینطوریه معذرت میخوام دوست من.
شما درایو سیستم رو اسکن کامل کردین یعنی درایو C ؟
یا فقط هارد اکسترنال رو اسکن میکنین ؟
درایو C باید حتما ویروس کشی بشه سورس اونجاست ،
شک ندارم اگه در حالت Safe mode یکبار با کاسپر درایو سی رو اسکن کرده باشین سورس از بین رفته و اینکه بعد از ویروس کشی روی هیچ درایوی کلیک نکرده باشین چون اگه داخل هر درایوی ویروس بوده باشه باز فعال میشه مگه اینکه کل هاردها رو کامل اسکن کنین باهاش. بعد همه ی اینکارها کار پایین رو انجام میدید:
Repair هم اگه سیستم عامل شما 7 هست باید اول دیسک ویندوز رو داخل کنین و از طریق اون Boot کنین و در حین پروسه ی نصب به جای New install گزینه ی Upgrade رو بزنین و بزارین تا نصب بشه ( اطلاعاتتون یا برنامه هاتون از دست نمیره )
وقتی ویندوز تعمیر شد باز بدون کلیک روی هیچ درایوی ( این خیلی مهمه دوست من که هیچ درایوی رو باز نکنین) اسکن انجام بدین کامل هر دو هارد رو.

حله دوست من ؟

armin15000
06-12-2011, 22:23
سلام

مرسی !
شاید من تا حالا منظورمو خوب نمیرسوندم که اگه اینطوریه معذرت میخوام دوست من.
شما درایو سیستم رو اسکن کامل کردین یعنی درایو C ؟
یا فقط هارد اکسترنال رو اسکن میکنین ؟
درایو C باید حتما ویروس کشی بشه سورس اونجاست ،
شک ندارم اگه در حالت Safe mode یکبار با کاسپر درایو سی رو اسکن کرده باشین سورس از بین رفته و اینکه بعد از ویروس کشی روی هیچ درایوی کلیک نکرده باشین چون اگه داخل هر درایوی ویروس بوده باشه باز فعال میشه مگه اینکه کل هاردها رو کامل اسکن کنین باهاش. بعد همه ی اینکارها کار پایین رو انجام میدید:
Repair هم اگه سیستم عامل شما 7 هست باید اول دیسک ویندوز رو داخل کنین و از طریق اون Boot کنین و در حین پروسه ی نصب به جای New install گزینه ی Upgrade رو بزنین و بزارین تا نصب بشه ( اطلاعاتتون یا برنامه هاتون از دست نمیره )
وقتی ویندوز تعمیر شد باز بدون کلیک روی هیچ درایوی ( این خیلی مهمه دوست من که هیچ درایوی رو باز نکنین) اسکن انجام بدین کامل هر دو هارد رو.

حله دوست من ؟

با سلام و تشکر فراوان

خواهش می کنم من متوجه نشدم .ویندوز من xp هست و با کاسپر فقط سیستم رو بدون هارد اسکن کردم وقتی دیدم کاری نکردم

دیگه هارد رو اسکن نکردم از طریق عادی هم اسکن کردم نه Safe mode چون با کیبورد نمیتونم وارد Safe mode بشم نمی دونم مشکل از کجاست ؟

A M ! N
06-12-2011, 22:30
با سلام و تشکر فراوان

خواهش می کنم من متوجه نشدم .ویندوز من xp هست و با کاسپر فقط سیستم رو بدون هارد اسکن کردم وقتی دیدم کاری نکردم

دیگه هارد رو اسکن نکردم از طریق عادی هم اسکن کردم نه Safe mode چون با کیبورد نمیتونم وارد Safe mode بشم نمی دونم مشکل از کجاست ؟
سلام دوست من خواهش میکنم بزارین درست بشه ان شالله بعد تشکر میکنین.
مشکل اینکه نمیتونین با کیبورد وارد Safe mode بشین این هست که احتمالا کیبورد شما USB هست ، به داخل BIOS برین و دنبال گزینه ای مثل USB keyboard support یا USB Legacy بگردین و فعالش کنین و بعد دوباره امتحان کنین
من تا حالا تصور میکردم ویندوز شما 7 هست ولی حالا هم راه همونه فرقی نکرده
فقط برای تعمیر این بار چون ایکس پی هستین باید اونجا که میخوای درایو انتخاب کنی داخل بوت ، دکمه ی Repair که کلید R براش تعریف شده رو بزنی تا تعمیر بشه ویندوز.

ولی کاملا مسائل پست قبل که گفتم رو انجام بدین با دقت

armin15000
08-12-2011, 18:29
سلام
من تمام این کارهایی که فرمودید را انجام دادم ولی مشکل حل نشد و لی Autorun.inf ÷اک نشد که نشد و یه مشکل دیگه هم

بعد از این کار برام پیش اومد و اونم اینه که idm باز نمیشه و این پیغام رو میده .

this application has failed to start because , dll was not found.
re-installing the application may fix this problem.

A M ! N
08-12-2011, 18:55
سلام
من تمام این کارهایی که فرمودید را انجام دادم ولی مشکل حل نشد و لی Autorun.inf ÷اک نشد که نشد و یه مشکل دیگه هم

بعد از این کار برام پیش اومد و اونم اینه که idm باز نمیشه و این پیغام رو میده .

this application has failed to start because , dll was not found.
re-installing the application may fix this problem.
موقعی که اتوران رو میخواید پاک کنین چه اروری میگیرین ؟
الان آنتی ویروستون چی هست؟
ارور رو میشه بگین ؟
شاید اون اتورانی که شما فکر میکنین نباشه.
IDM رو هم کامل پاک کنین و دوباره نصبش کنین.
ویندوز شما باید Repair بشه الان، انجام دادین ؟
حتی اگه امکان داره براتون ویندوز رو کلا عوض کنین،

armin15000
08-12-2011, 19:44
سلام

من ویندوز را نمیتونم عوض کنم .آنتی ویروس کاسپر است که تازه دانلود کردم . اگه idm رو پاک کنم و دوباره نصب کنم آیا لینکهایی که

تو اونه باقی میمونه ؟ وقتی میخوام اتوران رو پاک کنم این پیغام رو میده .

cannot delete Immunity Folder cannot find the specified file
make sure you specify the correct path and file name

A M ! N
08-12-2011, 20:31
سلام

من ویندوز را نمیتونم عوض کنم .آنتی ویروس کاسپر است که تازه دانلود کردم . اگه idm رو پاک کنم و دوباره نصب کنم آیا لینکهایی که

تو اونه باقی میمونه ؟ وقتی میخوام اتوران رو پاک کنم این پیغام رو میده .

cannot delete Immunity Folder cannot find the specified file
make sure you specify the correct path and file name
سلام
من والله اولین باره که با این همه توصیه کارم نتیجه نمیده ، ولی به نظرم اتوران توسط آنتی ویروستون قفل شده و اجازه ی پاک کردن بهتون نمیده ،
شما تیک تمام Hidden ها رو بردار :
از فولدر option یکی تیک show hidden رو بزنین و تیک اینهارو هم بردارین:
hide known file extension
hide system protected files and folders
بعد به داخل هر درایو برین و نگاه کنین که چه فایلها یا چه فولدرای مشکوکی هست اونجا که ممکنه ویروس باشن حتی اگه نمیدونین اسمشونو اینجا بزارین تا من بگم.
اگه فقط اتوران اونجا باشه که ویروس ندارین و همون حرف اولم درسته ، اگه فایلی باشه ویروسی که ویروس هنوز هست
خواهش میکنم اینارو درست عمل کنین تا من کارم به یک نتیجه ای برسه دوست من.
IDM رو اگر تعمیر کنین موقع نصب اتفاقی نمیفته ولی اگه پاک کنین دوباره نصب کنین احتمالا لینکاتون پاک میشن.

armin15000
10-12-2011, 00:52
سلام
من والله اولین باره که با این همه توصیه کارم نتیجه نمیده ، ولی به نظرم اتوران توسط آنتی ویروستون قفل شده و اجازه ی پاک کردن بهتون نمیده ،
شما تیک تمام Hidden ها رو بردار :
از فولدر option یکی تیک show hidden رو بزنین و تیک اینهارو هم بردارین:
hide known file extension
hide system protected files and folders
بعد به داخل هر درایو برین و نگاه کنین که چه فایلها یا چه فولدرای مشکوکی هست اونجا که ممکنه ویروس باشن حتی اگه نمیدونین اسمشونو اینجا بزارین تا من بگم.
اگه فقط اتوران اونجا باشه که ویروس ندارین و همون حرف اولم درسته ، اگه فایلی باشه ویروسی که ویروس هنوز هست
خواهش میکنم اینارو درست عمل کنین تا من کارم به یک نتیجه ای برسه دوست من.
IDM رو اگر تعمیر کنین موقع نصب اتفاقی نمیفته ولی اگه پاک کنین دوباره نصب کنین احتمالا لینکاتون پاک میشن.

سلام

آقا ببخشید مثل اینکه خیلی شما رو اذیت کردم.من این کار ها رو کردم و هیچ فایل دیگه ای هم نبود . ضمنا IDM رو چطور تعمیر می کنند؟

A M ! N
10-12-2011, 00:56
سلام

آقا ببخشید مثل اینکه خیلی شما رو اذیت کردم.من این کار ها رو کردم و هیچ فایل دیگه ای هم نبود . ضمنا IDM رو چطور تعمیر می کنند؟
سلام
خواهش میکنم این حرفا چیه
اگه مخفی هارو باز کردین و ویروسی اونجا نبود که ندارین دیگه
اتوران هم توسط خود آنتی ویروس قفل شده ، مشکلی نیست
IDM رو هم کافیه که ورژن جدیدشو دانلود کنین و نصب کنین که خودش معمولا ترتیب کارهارو میده ، لینکاتونم حذف نمیشه