PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : hd7 بخرم یا نخرم؟

kourosh4
30-11-2011, 23:54
سلام
خواهشا دوستانی که تجربه کار با HD7 رو دارن جواب بدن:
من این مدلو خاموش تو دست گرفتم/
فیمهایی ازش تو یوتیوب دیدم /
وین فون رو بررسی کردم و با همه محدودیتهاش میپسندم/
سه ساله دیاموند1 دارم (ویندوز موبایل کاملا متفاوت با وینفون!)/
به اندروید علاقه ندارم/
پولم به ایفون نمیرسه/
فقط هم میخام وینفون بگیرم!/

فقط دو نکته ازش برام هنوز مبهم مونده:
1: صدای اسپیکر بیرونیش در چه حدیه؟ هدفونش مهم نیست چون صدای زنگ و ویبره برام مهمتره خیلی زیاد!
مسلما اگه علاقه زیادی به بلندی صدا و کیفیت داشتم میرفتم سراغ نوکیا :31: اما اینکه میگن صدای اسپیکرش فوق العاده ضعیفه یعنی چی؟ اگه دیاموند 1 داشتین, اون اندازست؟
کسی میتونه بگه مثلا اندازه کدوم گوشی معمولی و رایج هست؟

2: باتریش در چه حدیه؟
یکی میگه خوبه یکی میگه متوسطه یکی هم میگه افتضاحه روزی یه بار میزنم شارز!!
میدونم بستگی به استفاده داره ولی یه نسبتی ارایه بدین تا متوجه بشم.

پیشاپیش ممنون از راهنماییتون :40:

پ ن : امروز تا مرز خریدش رفتم ولی این دوتا موضوع منصرفم کرد :19:

kourosh4
01-12-2011, 08:02
:19::19::19:

FA6161
01-12-2011, 14:03
باهاش کار کنی 2 روز گاهی 3 روز گاهی 3 روز و نیم(حتی 10 ساعت)
بستگی به مصرفت داره.
ایراد صدا هم تا اونجا که من میدونم باز هم توی اسمارت فون ها همه گیره مثلا Omnia و P990 و Motorola هر سه تاش هم همینطور بوده و آیفون رو هم دیدم که صداش ضعیفه پس اینم نمیشه ایراد

بهترین گزینه Mozart هست.چون علاوه بر دوربین کیفیت نمایشش هم از HD7بهتره و صداش هم کمی از سایر مدل ها بلندتر هست و بیشتر هم ساپورت میشه.به طور کلی میشه گفت که Mozartبهترین گزینه در بین سایرین هست

kourosh4
01-12-2011, 17:28
باهاش کار کنی 2 روز گاهی 3 روز گاهی 3 روز و نیم(حتی 10 ساعت)
بستگی به مصرفت داره.
ایراد صدا هم تا اونجا که من میدونم باز هم توی اسمارت فون ها همه گیره مثلا Omnia و P990 و Motorola هر سه تاش هم همینطور بوده و آیفون رو هم دیدم که صداش ضعیفه پس اینم نمیشه ایراد

بهترین گزینه Mozart هست.چون علاوه بر دوربین کیفیت نمایشش هم از HD7بهتره و صداش هم کمی از سایر مدل ها بلندتر هست و بیشتر هم ساپورت میشه.به طور کلی میشه گفت که Mozartبهترین گزینه در بین سایرین هست
اینو میدونم که پ پیسی ها صدا ندارن. ولی مهمه برام که بدونم صدای اچ دی7 چقدره؟ معمولیه یا مثلا اندازه دیاموند1 هست؟ اخه وقتی میخاستم دیاموند1 بگیرم میگفتن صداش معمولیه و بعد خرید دیدم فاجعست و رفت تو پاچم !! شما اگه دیاموند1 بگیری دستت متوجه میشی که اصلا از صداش بجز مکالمه اونم توی گوش !!هیچ استفاده ای نمیتونی بکنی !!! یعنی اصلا بلنگو انگار نداره.
موزارت رو نپسندیدم.اگه اچ دی7 رو هم نپسندم کلا بیخیال خرید میشم تا ببینم بعدا چی میاد.
دنبال یه توضیح دقیق هستم درباره اسپیکر این مدل: ؟؟؟
منتظر جواب دوستانم و ممنون......