PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در mozilla firefox 8 هنگام باز کردن سایت گوگل

QSEVEN
30-11-2011, 14:37
سلام این مرورگر من هر وقتی سایت گوگل رو میخواهم باز کنم به طور خودکار گوگل رو با آدرس [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رو باز میکنه و حتی اگر من بنویسم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] باز خودکار صفحه رو نسخه امنیتی گوگل [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] باز میشه ولی توی اینترنت اکسپلور این طور نیست

مشکل چیه یا اگر تنظیمی هست چی کار کنم ؟؟؟

urumchi
30-11-2011, 14:52
سلام این مرورگر من هر وقتی سایت گوگل رو میخواهم باز کنم به طور خودکار گوگل رو با آدرس[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رو باز میکنه و حتی اگر من بنویسم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] باز خودکار صفحه رو نسخه امنیتی گوگل [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] باز میشه ولی توی اینترنت اکسپلور این طور نیست

مشکل چیه یا اگر تنظیمی هست چی کار کنم ؟؟؟

جی میل داری؟

jafarian
30-11-2011, 14:56
طبق سایت پایین از طریق add ons که گذاشته عمل کنید به احتمال زیاد رفع مشکل بشه:20:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

QSEVEN
30-11-2011, 18:47
طبق سایت پایین از طریق add ons که گذاشته عمل کنید به احتمال زیاد رفع مشکل بشه:20:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

این که اصلا دانلود نمیشه یک زیر مثل 8 kb میره قطع میشه

اصلا چرا این طوری میشه بله جیمیل هم دارم در جواب اون دوستمون که پرسیده بود جیمیل داری ؟؟؟

jafarian
30-11-2011, 23:08
من خودم دان کردم روی نسخه 8 فایرفاکس نصب کردم کارکرده حجمشم 148 کیلو بایت هست وقتی برنامه رو نصب کردین به قسمت Extensions مرورگرخودتون برین بعدش طبق شکل 1 بعد از نصب افرونه روی گزینه مرد نظز کلیک کنید طبق شکل 2 هم گزینه مربوطه رو انتخاب کنید اوکی کنید بیاین بیرون .

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

QSEVEN
02-12-2011, 12:00
نصب کردم و همه رو دیزیبل کردم ولی باز گوگل با [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] باز میشود ؟؟؟ خیلی عجیبه مشکل چیه هستش؟؟؟

jafarian
02-12-2011, 16:29
اگرنصب کردین بعدشم کل disable کردین که دیگه نباید سایت گوگل با [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] باز بشه شما یک دور فایر فاکس کامل پاک کنید بعدشم همین افزونه ای رو هم که من گفتم نصب کنید بعدش disable کنید ببینید بازم بهمون صورته یا که نه یک عکسم از تپ Extensionsفایر فاکس خودتون بزارین .

saeed774
03-12-2011, 00:17
خوب با [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] باز بشه مگه مشکلی داره ؟ چه بهتر از لحاظ امنیت بالاتری . در نوار سیاه بالای صفحه اصلی گوگل که هست در گوشه سمت راست بالا چک کن ببین جی میلت کانکت نیست ؟ روش راست کلیک کن و Sign Out رو بزن

mshow
03-12-2011, 00:29
راست میگه،جی میل باز باشه این طوری میشه!-مشکلی نداره که؟به قول دوستمون امنیتش هم بیشتره!

farideh_en
09-01-2012, 11:56
سلام
ابتدا برنامه فایرفاکس را اجرا کنید و در نوار ابزار عبارت
about:config
را تایپ کنید در پنجره هشدار بر روی گزینه
I'ill be carfule, I promise!
کلیک کرده و در صفحه تنظیمات در کادر Filter عبارت زیر بنویسید
browser.urlbar.trimURLs
دکمه اینتر را زده و سپس روی نتیجه نمایش داده شده دوباره کلیک نمایید تا مقدار آن False شود و پنهان‌سازی آدرس‌ها غیرفعال گردد.