PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سیستمم اجازه نصب ویندوز نمیده !

gis0o0
30-11-2011, 10:30
سلام دوستان

یه سیستمی رو فرمت کردم و می خوام ویندوز روش نصب کنم ولی تا مرحله installing windows پیش میره
و این پیغام رو میده :

پنجره ی: d:\windows\system323\grpconv.exe

windows cannot access the specified device,path or file . you may not have the appropriate permissins to access the item.

بعد از ok کردن به نصب ادامه میده و تو مرحله فاینال یه صفحه آبی وا میشه که میگه سخت افزار یا برنامه جدیدی که رو سیستم نصب شده بردارید . ممکنه به اون دلیل دچار مشکل شدید!!

من یه بار بایوس رو دیفالت کردم و تغییری نکرده. از طرفی ویندوزی رو سیستمم ندارم که بخوام برنامه ای رو حذف کنم.

مرسی از کمکتون

jafarian
30-11-2011, 14:26
کلیپ پایین از youtube ببینید طریقه فیکس کردن این ارور یاد داده شما یکبار بایوس مین خودتونم آپدیت کنید حتما اگر کارت شبکه یا مودم تو اسلات مین دارین دربیارین قبلا هم با همین سیدی خودتون روی سیستم ویندوز نصب میکردین ؟:20:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

tajrobenik
30-11-2011, 15:53
با ویندوز دیگه امتحان کردین .. شاید سی دی خش داره این فایل رو درست نتونسته بریزه ...

gis0o0
07-12-2011, 21:35
کلیپ پایین از youtube ببینید طریقه فیکس کردن این ارور یاد داده شما یکبار بایوس مین خودتونم آپدیت کنید حتما اگر کارت شبکه یا مودم تو اسلات مین دارین دربیارین قبلا هم با همین سیدی خودتون روی سیستم ویندوز نصب میکردین ؟:20:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

بله. سي دي مشكلي نداشته. مشكل سخت افزاري بوده. دوستان سخت افزار كمك كردن و درست شد. :11: