PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : invisible or offline

mkh12
29-11-2011, 22:32
سلام.

من وقتی با آیدی یاهو با موبایل به صورت invis آن میشم طرف مقابلم سریع میفهمه در صورتی که وقتی با یاهو مسنجر توی لپ تاپ آن میشم چیزی متوجه نمیشه... این رو میدونم که بعضی سایت ها وجود دارن که میشه فهمید طرف invis هست یا offline ولی این طرف من میگه که YM مینویسه که من offline میشم......
حالا کلکش چیه دوستان... چیکار میکنه که بلافاصله که من حتی invis آن میشم اون میفهمه...

من سایت رو جستجو کردم ولی چیزی پیدا نکردم.

با سپاس از دوستان گل..

mkh12
01-12-2011, 22:47
سلام.

من وقتی با آیدی یاهو با موبایل به صورت invis آن میشم طرف مقابلم سریع میفهمه در صورتی که وقتی با یاهو مسنجر توی لپ تاپ آن میشم چیزی متوجه نمیشه... این رو میدونم که بعضی سایت ها وجود دارن که میشه فهمید طرف invis هست یا offline ولی این طرف من میگه که YM مینویسه که من offline میشم......
حالا کلکش چیه دوستان... چیکار میکنه که بلافاصله که من حتی invis آن میشم اون میفهمه...

من سایت رو جستجو کردم ولی چیزی پیدا نکردم.

با سپاس از دوستان گل..

دوستان کسی نمستونه من رو راهنمایی کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟

joe_satriani
01-12-2011, 23:34
با سلام
خوب اون پورت هایی که نرم افزارهای مسنجر موبایل برای اینطور مسائل استفاده میکنن با مسنجر یاهو متفاوت هست.
واسه همین امنیت این مسنجرهای موبایل پایینتر هست.

موفق باشید.

mkh12
01-12-2011, 23:40
با سلام
خوب اون پورت هایی که نرم افزارهای مسنجر موبایل برای اینطور مسائل استفاده میکنن با مسنجر یاهو متفاوت هست.
واسه همین امنیت این مسنجرهای موبایل پایینتر هست.

موفق باشید.

خوب راهش چیه؟ اون چطوری این کار رو میکنه؟ اینم بگم که زیاد از کامپیوتر سر در نمیاره ........ پس نباید کار سختی باشه این کار رو انجام بده...

mkh12
02-12-2011, 22:16
یعنی هیچکس بلد نیست چطوری این کار و میکنه؟

mkh12
05-12-2011, 02:31
جواب این مسئله برای اساتید فن که دیگه باید آسون باشه...................................

sepid12ir
05-12-2011, 19:56
به شخصه خیلی در گوگل هم سرچ کردم تا بتونم با مساله ای که شما روبرو هستین ،مواجه شم و راه حلی پیدا کنم، ولی به هیچ موردی بر نخوردم...

ولی شاید این مساله ، جدا از اینکه به یاهو مسنجر مربوط بشه، به دستگاه موبایلتون هم ربط داشته باشه.
شاید دوستان در بخش موبایل بتونن کمکتون کنن.

با توجه به نوع موبایلتون در این بخش ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) سوالتون را مطرح کنید، شاید دوستان بتونن کمک کنن

joe_satriani
06-12-2011, 11:40
با سلام
همونطور که در پستهای بالاتر هم گفتم، برمیگرده به امنیت نرم افزارهایی که ازشون استفاده میکنید.
اون نرم افزاری که شما ازش استفاده میکنید به احتمال 99 درصد نمیتونه خودش رو در برابر مواردی مثه آفلاین و آنلاین محافظ نشون بده.
واسه همین زمانی که شما آفلاین میاید طرف مقابل با یه پی ام دادن یا سرچ توی سایتهایی که برای این کار هست میتونه بفهمه که شما آنلاین هستید.

موفق باشید.

mkh12
06-12-2011, 18:29
من از اینگونه سایت ها خودم استفاده میکنم ولی به نظر من این بنده خدا یا:
1. از یک مرورگر خاص استفاده میکنه که چنین قابلیتی رو براش فراهم میکنه
2. یا از یک مسنجر خاص استفاده میکنه
3. یا همزمان با موبایلش و با pc با هم وصل میشه که نرم افزار ebuddy روی موبایل وقتی که آفلاین باشی کمرنگ نشونت میده

اما این طرف میگه که وقتی من از invis به off میرم مسنجرش مینویسه که من offline شدم
این رو نمیدونم چطوری این کار رو میکنه....

mmiladd
10-12-2011, 00:16
بعضي از آيدي روبات ها هستن كه به محض اين كه شما آنلاين ميشين

واسه طرف يه پيغام ميره كه آيدي مورد نظر آن شده يا....

فكر مي كنم يه نفر آيدي شما رو به يك آيدي روبات چك آيدي داده باشه..

mkh12
11-12-2011, 00:43
بعضي از آيدي روبات ها هستن كه به محض اين كه شما آنلاين ميشين

واسه طرف يه پيغام ميره كه آيدي مورد نظر آن شده يا....

فكر مي كنم يه نفر آيدي شما رو به يك آيدي روبات چك آيدي داده باشه..

ممنون.
میشه یکی از این آیدی چکر ها رو به من معرفی کنید؟

mmiladd
22-12-2011, 18:30
econbot

البته اين به اون صورت كه گفتم نيست..

فقط بهش آيدي ميدن بهتون مي گه طرف در چه حاليته !

بعضي وقتا سرورش دان ميشه وي در كل بد نيست !

Lord Farshad
22-12-2011, 22:55
درود دوست گرامی.
من هم این قابلیت رو دارم! یعنی وقتی کسی اینویزیبل آن میشه؛ واسه من اون گوشه میاد که فلانی آفلاین هست. ادد لیستای من هم همگی با کامپیوتر آن میشند (نه موبایل) و همیشه وقتی آن میشند و بهشون میگم چرا مخفی آن شدی!؟ میگه از کجا فهمیدی :18: که خب همونطور که گفتم؛ برنامه واسه من میزنه که فلانی آفلاین هست به محض مخفی ان شدنش.
حالا شما هم چک کن ببین ورژن مسنجر دوستت هم مثل منه ؟
Yahoo! Messenger 11.0.0.2014 EN (US)