PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : پریدن تصویر

Fusi0n
29-11-2011, 15:53
سلام
دوستان یک چند وقت کارت جدید گرفتم اوایل با کابل تبدیل وصل میکردم به مانیتور الان دیکه مستقیم با کابل HDMI وصل میشه
مشکلی که دارم گاهی اوقات تصویر مانتیور خاموش میشه کاملا بعد دوباره برمیگرده و همچین (البته این جدیدا شده اوایل نبود)
مشکل دیگه که از اول داشتم تاخیر در صدا دارم فایل موزیک اجرا میکنم اولین بار صدا چند ثاینه نیست بعد میاد یا ویندوز میاد بالا صدا استارت ویندوز از اول کامل پخش نمیشه

samijazini
29-11-2011, 16:48
سلام
دوستان یک چند وقت کارت جدید گرفتم اوایل با کابل تبدیل وصل میکردم به مانیتور الان دیکه مستقیم با کابل HDMI وصل میشه
مشکلی که دارم گاهی اوقات تصویر مانتیور خاموش میشه کاملا بعد دوباره برمیگرده و همچین (البته این جدیدا شده اوایل نبود)
مشکل دیگه که از اول داشتم تاخیر در صدا دارم فایل موزیک اجرا میکنم اولین بار صدا چند ثاینه نیست بعد میاد یا ویندوز میاد بالا صدا استارت ویندوز از اول کامل پخش نمیشه

کارت گرافیکتو چک کن می تونه خراب شده باشه.(ببین بازی ها خوب اجرا میشه.).یا ببین فن کارت گرافیکت کار می کنه.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

EXTREME
29-11-2011, 20:29
من فکر کنم مشکل شما از همون hdmi باشه
شما اول از همه با همون تبدیل مجددا چک کنید ببینید باز هم مشکل دارین ؟
اگه مشکل نداشتین این از طرف hdmi هست و باید از تنظمیات گرافیک و صدا مشکلاتی که پیش اومده رو درست کنید
ولی اگه با تبدیل هم باز هم به این مشکلا میخورید
یا باید گرافیک سیستم روی یه سیستم دیگه چک بشه تا معلوم بشه مشکل از کجاست
درایور گرافیک رو هم حتما آپدیت کنید

Hamed DC
30-11-2011, 14:44
سلام
سلام.
کارتتون چیه؟؟؟
با بقیه رابط ها مشکل دارین؟؟؟