PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آیکون فایلهای ویدئو عمل نمیکنه

leuven
29-11-2011, 00:39
سلام ,

بازم من با یک سوال مسخره که مطرح کردنش برام سخته و میدونم مثل همیشه دست از پا دازتر از اینجا میرم .

نه اینکه نا سپاس باشم اما بیشتر اوقات اینجوری بوده بعدم میگم شاید خیل زیاد حوصله چرت و پرتهای منو ندارن خلاصه ,,, سوالم

یک لپ تاپ sony تقریبا شش ماه پیش خریدم , همه چی آرومه , اما از حدود دو ماه پیش در پوشه ویدئو دیگه نمیتونم آیکونهای ویدئو رو ببینم .

و این کار رو خیلی سخت کرده چون اگه مثلا فایلهایی با اسمهای شبیه به هم مثلا فیلمهایی که با دوربین عکاسی میگیرم بخوام ببینم چو دیگه آیکون نیست باید تک تک فایلها رو باز کنم تا پیدا کنم که وحشتناک وقت گیره

راههای زیادی رو با توصیه دوستام تست کردم ولی نشد که نشد . اینجا زیاد چیزی به اسم تعمیر کار نیست اما من لپ تاپ رو پیش یک !service center بردم که اونام سر در نیاوردن فقط پیشنهاد دادن در google دنبال حل مشکلم بگردم .

حالا اگه فکر میکنید راهی عست کمک کنید لطفا . ممنونم :11:

jafarian
29-11-2011, 01:08
شما پوشه خودتون تغییر نام بدین اطلاعات خودتون به یک درایو دیگه انتقال بدین به قسمت folder options برین بعدش طبق شکلی که گذاشتم گزیته مرد نظر چک کنید که تیک نداشته باشه اخر سرم پیشنهاد میدم ازبرنامه Wise Disk Cleaner Pro وسیستم خودتون یکبارفیکس کنید با این برنامه :20:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

leuven
29-11-2011, 01:43
سلام , این یکی از کارهایی بود که انجام دادیم , اما نشد . ضمنا من پوشه های متفاوتی از ویدئو دارم با نامهای مختلف اما همه جا این مشکل هست . حتی player ها رو uninstal کردم و دوباره نصب کردم .

ن---------------------------------------شد . sorry بازم منتظر نظراتون میمونم

Ghaioom
29-11-2011, 07:36
اگه هر کاری کردین نمیشه یه وین نصب کنید راحت شید :31:

leuven
29-11-2011, 10:33
ااااااا , این که نشد با کوچکترین مشکل هر دفعه ویندئز عوض شه , موافق نیستم . صبر میکنم اینجا حتما راه حلی هست .

Ghaioom
29-11-2011, 13:40
با گفته های شما من فک کردم هر کاری کردین نشده واسه همین گفتم. بعدا هم میتونی سعی کنی اون مشکل به وجود نیاد ! بعد از نصب ویندوز. گاهی وقتا واسه آدم تجربه میشه و بعد از نصب ویندوز جدید میفهمه که اون مشکل چطوری بوده و بعداً اون کارو نمیکنه. :31:

Erfan.B
29-11-2011, 22:21
سلام , این یکی از کارهایی بود که انجام دادیم , اما نشد . ضمنا من پوشه های متفاوتی از ویدئو دارم با نامهای مختلف اما همه جا این مشکل هست . حتی player ها رو uninstal کردم و دوباره نصب کردم .

ن---------------------------------------شد . sorry بازم منتظر نظراتون میمونم
دوست من علاوه بر راه هایی که دوست خوبم ، جعفریان اشاره کرده می تونی از نرم افزار K-LITE MEGA CODEC هم استفاده کنی.
موقع نصب ، پسوندهایی که نیاز به THUMBNAIL دارن رو علامت بزن و یک بار سیستم رو ری استارت کن.
بعد شما با همه ی فایل های ویدئویی این مشکل رو داری؟

برنامه K-LITE MGEA CODEC خدمت شما :

K-Lite Mega Codec Pack 8.0.0

موفق باشی :40:

leuven
04-12-2011, 04:25
آقای عرفان دوست نازنینم مرسی برای پاسختون و یک سوال ین برنامه kmplayer رو هم suport میکنه؟

این link که شما گذاشتید وقتی دانلود و نصب کردم یک player به نام flv player نصب شد فقط , منظور شما هم نصب این بود یا من اشتباه میکنم چون در لینک فقط این برای من دانلود میشد .

Erfan.B
12-12-2011, 03:08
آقای عرفان دوست نازنینم مرسی برای پاسختون و یک سوال ین برنامه kmplayer رو هم suport میکنه؟

این link که شما گذاشتید وقتی دانلود و نصب کردم یک player به نام flv player نصب شد فقط , منظور شما هم نصب این بود یا من اشتباه میکنم چون در لینک فقط این برای من دانلود میشد .
ببخشید دوست من با کمی تأخیر جواب می دم وضعیت اینترنت این جا خرابه ، بهتر بگم : افتضاحه! برای همین نمی تونستم تو فاروم تاپیک ها رو ببینم.
خواهش می کنم دوست من.
این کدکی هست برای همه ی پلیرها. به عبارتی لازمه برای پخش تصویر و صدای فایل هایی مثل mkv یا flv یا amr.

علاوه بر اون همون طور که گفتم موقع نصب شما باید بخش مربوط به نمایش thumbnail ها رو علامت بزنی برای فرمت دلخواه.

اگه از اون لینک موفق به دانلود نشدی می تونی از این لینک استفاده کنی :

موفق باشی :40: