PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نصب نشدن درایور مودم

ahmad_fou
28-11-2011, 22:56
آقا من یه ویندوز جدید xp sp3 برای شرکت زیتون نصب کردم که موقع نصب یسری ملحقات خودش نصب میکنه مثل NET Framework و vlc . firefox از اینا.
حالا مشکل اینجاست که وقتی میخوام درایور مودمadsl ام رو نصب کنم هی ارور میده این پیامارو میده:به ترتیب شماره...

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

این newdev.dll رو هم تو سی دی درایور سرچ کردم چیزی پیدا نمیکنه...

قبلا رو ویندوز قدیمیم راحت نصب میشد..الانم رو این سیستم که اومدم نت همین مودم و درایور رو نصب کردم.پس سی دی یا درایور مشکلی نداره
ضمن اینکه تو نتوورک کانکشن ویندوز نگاه کردم یه کانکشن عجیب به هست که disable هم نمیشه!
اینم عکسش:

این مشکل از ویندوزشه یا چی؟چیکار کنم درست شه ؟

Ghaioom
29-11-2011, 07:40
وقتی کانکشنی disable نمیشه باید برید device manager اینکارو بکنید راحت غیرفعال میشه از نتورک کانکشن یه خطای عجیبی میده :31::27:

موفق باشید.

ahmad_fou
29-11-2011, 09:06
این فایل dll پایین دان کنید بعدشم تو مسیر پوشه system 32 خودتون کپی کنید احتمالا بعدازاینکارجواب بده واسه دانلودشم ازسایت پایین استفاده کنید درضمن این مشکل شمت رو اکثرا داشتن که مربوط به سرویس پک 3 ویندوز میشه وهمچنین آپدیت نبودن درایور مودم سایت دوم اشاره کرده:20:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

آقا دمه شما گرم این مشکل حل شد.الان مودم رو نصب کردم باهاش کانکت هم میشم.ولی یه اشکال دیگه هست اونم این گه سیستم مدام ارور میده و این پیام میاد.اینو چه کنم؟باید هی ok بزنم بره؟مشکلی برای ویندوز پیش نمیاد؟
عکس:

ahmad_fou
29-11-2011, 17:19
دوستان یه کمکی کنید بدشانسی من از اون فایل dll اصلی ویندوزم کپی نگرفتم...لااقل اگر یه مچین فایل معتبری سراغ دارید بگید........

joe_satriani
29-11-2011, 21:04
با سلام
حالا این راه رو هم امتحان کنید.

سی دی ویندوز رو بذارید توی درایور

سپس دستور زیر رو توی run اجرا کنید.

expand X:\i386\newdev.dll C:\windows\system32\newdev.dll

به جای X نام حرفی که برای سی دی رام یا دی وی دی رامتون هست بذارید. مثلا H

موفق باشید.

jafarian
30-11-2011, 00:17
به احتمال زیاد با روش سروش جان رفع مشکل بشه اگر مشکلی بود از برنامه پایین استفاده کنید فایلهای رجیستری خودتون فیکس کنید قبلش برنامه رو رجیستری کنید با پچ مربوطه.