PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : یک ویروس خیلی خطرناک

ALI2019
28-11-2011, 20:30
سلام دوستان:40:

به خاطر این ویروس سیستمم به کلی به هم ریخته :2:این ویروس به نرم افزار هایی که نصب کردم حمله میکنه و اونها رو خراب میکنه و باز نمیشن حتی به فایلهای سیستمی ویندوز و نرم افزار های اون حمله میکه مثل Note Pad و
Media Player و... جالب اینجاست که من هر وقت ویندوز عوض میکنم کمتر از یک هفته دو باره فعالیتش رو شروع میکنه و باز هم همون آشه و همون کاسه :18:
از آنتی ویروس ESET NOD 32 Version 4 استفاده میکنم آنتی ویروس این ویروس رو نمیشناسه تا وقتی که فایلها آلوده بشن بعد اونها رو توی قرنطینه میفرسته _حتی وقتی که آنتی ویروس رو غیر فعال میکنم باز هم ویروس نرم افزار ها رو خراب میکنه

وقتی که به قسمت قرنطینه میرم در قسمت Reason مینویسه win32/Virut.NBP Virus

لطفآ هر چه سریع تر کمک کنید میخوام پروژه ام رو تکمیل کنم ولی با وجود این ویروس نمیتونم

4mir
28-11-2011, 20:34
از آنتی ویروسهای دیگری استفاده کن تا بتونن این ویروس رو پاک کنن، نود معمولا نمیتونه ویروس ها رو پاک کنه.

omid-p30
28-11-2011, 20:38
سلام دوستان:40:

به خاطر این ویروس سیستمم به کلی به هم ریخته :2:این ویروس به نرم افزار هایی که نصب کردم حمله میکنه و اونها رو خراب میکنه و باز نمیشن حتی به فایلهای سیستمی ویندوز و نرم افزار های اون حمله میکه مثل Note Pad و
Media Player و... جالب اینجاست که من هر وقت ویندوز عوض میکنم کمتر از یک هفته دو باره فعالیتش رو شروع میکنه و باز هم همون آشه و همون کاسه :18:
از آنتی ویروس ESET NOD 32 Version 4 استفاده میکنم آنتی ویروس این ویروس رو نمیشناسه تا وقتی که فایلها آلوده بشن بعد اونها رو توی قرنطینه میفرسته _حتی وقتی که آنتی ویروس رو غیر فعال میکنم باز هم ویروس نرم افزار ها رو خراب میکنه

وقتی که به قسمت قرنطینه میرم در قسمت Reason مینویسه win32/Virut.NBP Virus

لطفآ هر چه سریع تر کمک کنید میخوام پروژه ام رو تکمیل کنم ولی با وجود این ویروس نمیتونم

مشکلتون رو باید در انجمن اورژانس سیستم های آلوده مطرح کنید :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

*hamedkhatar*
28-11-2011, 20:46
کلا nod32 مزخرفه
با Malwarebytes Anti-Malware آپدیت شده سیستمت رو اسکن کن ببین چی میشه
اگه هم هیچ برنامه ای رو میتونی باز کنی باید از دیسکهای نجات استفاده کنی
دیگه هم نود32 رو نصب نکنی باشه؟
مرسی

ALI2019
28-11-2011, 20:52
خیلی ممنون به نظرتون Avira version 10 چطوره