PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : خرید سیستم تا 1400

EHSANRF
28-11-2011, 09:05
با سلام

تاپیک قبلیم به لطف دوستان بدون پاسخگویی نهایی موند.

لیستی که مد نظر خودم هست :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

این سیستمی که میخوام باید تبدیل فیلم های HD و بازی های روز رو به بهترین نحو انجام بده
مهمترین نکته برای مانیتورم عکس العمل سریع هست و اینکه طراحی روزنامه رو به همون رنگ ها نمایش بده. چون کارم طراحی روزنامه و مجله هست...
در حالی که عملیات محاسبات و کار با نرم افزارهای عظیم آماری رو هم به خوبی انجام بده!
همچنین برای اینترنت، آفلاین، مشاهده فیلمهای 1080p و ... مناسب باشه.

اگه سیستم دیگه ای مد نظرتون هست بفرمائید
اگر نه هم لطف کنید بگید کدوم قطعات رو با همین حوالی قیمت تغیبر بدم که کارایی بره بالاتر...

ضمناً آخرین قیمت تهران رو لطف کنید بذارید + اینکه از کدوم مجتمع بگیرم که داشته باشه و قیمتهاش منصفانه باشه؟
چون باید از شهرستان هفتصد کیلومتر بکوبم بیام تهران واسه این سیستم...

PC_Expert
28-11-2011, 12:05
سلام

دوست عزیز بنده در همون تاپیک جواب شما رو دادم و سیستم آخری هم که معرفی کردم جمع بندی نهایی بود، شما بعد از هر پیشنهادی یک قطعه دیگه رو جایگزین میکنید، قیمت پاور و کارت گرافیک رو خودتون تعیین میکنید، دست آخر هم یه چیز دیگه پیدا میکنید و میگید این رو میخوام...
خوب با این شرایط معلومه که تاپیکتون به جایی نمیرسه.

همونطور که در اون تاپیک گفتم، در سیستم پست شماره 15 اون تاپیک، مادربرد رو با ASRock Z68Extreme3 Gen3 و ماننیتور رو با Samsung BX2285 Plus جایگزین کنید، میشه جمع بندی نهایی.
هریک از قطعات در رنج خودشون بهترین هستند و نیاز نیست به دنبال قطعه جایگزین براشون بگردید، موفق باشید.

EHSANRF
28-11-2011, 12:10
سلام

دوست عزیز بنده در همون تاپیک جواب شما رو دادم و سیستم آخری هم که معرفی کردم جمع بندی نهایی بود، شما بعد از هر پیشنهادی یک قطعه دیگه رو جایگزین میکنید، قیمت پاور و کارت گرافیک رو خودتون تعیین میکنید، دست آخر هم یه چیز دیگه پیدا میکنید و میگید این رو میخوام...
خوب با این شرایط معلومه که تاپیکتون به جایی نمیرسه.

همونطور که در اون تاپیک گفتم، در سیستم پست شماره 15 اون تاپیک، مادربرد رو با ASRock Z68Extreme3 Gen3 و ماننیتور رو با Samsung BX2285 Plus جایگزین کنید، میشه جمع بندی نهایی.
هریک از قطعات در رنج خودشون بهترین هستند و نیاز نیست به دنبال قطعه جایگزین براشون بگردید، موفق باشید.

ممنون از شما
آخه یک و پونصد میره جای این سیستم، پول کارگری خودمه! حیفم میاد زحمت یک سالم رو همینطوری بدون تحقیق بدم بره...

ASRock Z68 Extreme4 Gen3 با Z68 Extreme3 Gen3 اختلافی ندارن؟ آخه ریویو های ASRock Z68 Extreme4 Gen3 رو که خوندم خیلی عالی تر بود...

و مانیتور رو هم خیلی حساسم چون برای طراحی روزنامه و نشریه میخوام...

PC_Expert
28-11-2011, 12:22
ASRock Z68 Extreme4 Gen3 با Z68 Extreme3 Gen3 اختلافی ندارن؟ آخه ریویو های ASRock Z68 Extreme4 Gen3 رو که خوندم خیلی عالی تر بود...

هر چی قیمت بالاتر میره طبیعتا" بهتر میشه، اما باید دید انتظارات شما چیه و صحیح انتخاب کرد، وگرنه تا 700 تومن هم مادربرد هست...
برای سیستم شما 290 تومن برای مادربرد پرداختن کار درستی نیست، تفاوت اونها هم در قابلیت اورکلاک بهتر Extreme4 ، یک اسلات PCI-E بیشتر و یه سری جزییات هست که به کار شما نمیاد.

و مانیتور رو هم خیلی حساسم چون برای طراحی روزنامه و نشریه میخوام...

مانیتور آخری که انتخاب کردید Full HD نیست، در مقابل مانیتور Samsung BX2285 Plus هیچ کم و کاستی نداره.البته قیمتش هم کمی بالاست (در حدود 300)

l

EHSANRF
28-11-2011, 20:12
با عرض معذرت بخاطر تغییر مادربرد، من بخاطر استفاده از نسل جدید PCI این رو گذاشتم، چون نمیخوام تا چندین سال ارتقاش بدم!

ممکنه یه سال دیگه یه کارت گرافیک دیگه هم اضافه کنم و استفاده کنم...

آیا برای اورکلاک مناسب هست؟

cpu: Intel core i5 2500K
mb: ASRock Z68 Extreme4 Gen3
ram: 2*4G 1333 Kingmax
vga: Powercolor 6850 1G GDDR5
power: Redmax FSP 600W
case: Green magnum2
odd: Plextor
monitor: Samsung BX2285 Plus
spaeker: Edifier X3
mouse+kb

لطفا آخرین قیمت تهران رو لطف کنید بذارید + اینکه از کدوم مجتمع بگیرم که داشته باشه و قیمتهاش منصفانه باشه؟
چون باید از شهرستان هفتصد کیلومتر بکوبم بیام تهران واسه این سیستم...

PC_Expert
28-11-2011, 20:51
با عرض معذرت بخاطر تغییر مادربرد، من بخاطر استفاده از نسل جدید PCI این رو گذاشتم، چون نمیخوام تا چندین سال ارتقاش بدم!

Z68 Extreme3 Gen3 هم همین ویژگی ها رو داره! هر جور که مایلید.

آیا برای اورکلاک مناسب هست؟

بله.

قیمت ها ی حدودی به ترتیب: 265 - 280 - 64 - 195 - 98 - 48 - 36 - 300 - 66
از پاساژ ایران تهیه کنید.

EHSANRF
29-11-2011, 00:39
اگه صدتومن بودجه رو افزایش بدم
و مادربرد Z68 Extreme3 Gen3 رو هم وردارم
چه گرافیکی میتونم بگیرم؟

آیا این گرافیک 6850 در حد و حدود ( حالا یه کم ضعیف تر ) گرافیک Gt470 هست یا خیر؟

PC_Expert
29-11-2011, 01:10
اگه صدتومن بودجه رو افزایش بدم
و مادربرد Z68 Extreme3 Gen3 رو هم وردارم
چه گرافیکی میتونم بگیرم؟

میتونید GTX 560 Ti بگیرید. مدل Hawk این کارت از برند MSI توصیه میشه که 340 تومن قیمت داره.
در لینک زیر میتونید مقایسه این کارت با سایر کارت ها رو ببینید:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

آیا این گرافیک 6850 در حد و حدود ( حالا یه کم ضعیف تر ) گرافیک Gt470 هست یا خیر؟

خیر ضعیفتره، با GTX 460 مقایسه میشه.