PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک بزرگنمایی عکسها

Mohsen_PC911
28-11-2011, 00:01
سلام دوستان

اول عذر خوام واسه زدن تایپک واسه این موضوع چون میدونم قبلا راجبش بحث کردید ولی از اونجایی که من میخوام به یک جواب خوب برسم گفتم این تایپک رو بزنم تا فقط کسایی که کار کردن بیان نظر بدن تا به یک نتیجه خوب برسم :40:

اما مشکل و سوال من : من میخوام عکسها رو بزرگ کنم با حد اقل افت حالا اگه پلاگینی میشناسید بهم معرفی کنید و یا اگه در انجمن موجود هست لطفا و خواهشا بگید چون شدیدا احتیاج دارم در ضمن اگه میخواید نرم افزار پیشنهاد کنید من قبلا نرم افزار PhotoZoom Pro 4 رو امتحان کردم و ازش زیاد راضی نبودم اگه میخواید نرم افزار معرفی کنید یه چیزی بگید که قوی تر از اون نرم افزار باشه :20:

خیلی ممنون لطفا کسایی که تجربه دارن جواب بدن .شدیدا احتیاج دارم :11::40::42:

part gah
28-11-2011, 12:23
در حال حاضر این نرم افزار و میشناسم که معرفی کنم.کیفیتش نسبتا خوبه.از این بهترم یه نرم افزار هست که متاسفانه اسمش یادم نیست.اما اگه یادم اومد حتما پست و ویرایش میکنم.
Perfect Resize 7.0.2 Professional Edition

Mohsen_PC911
28-11-2011, 16:05
ممنون بابت راهنمایتون .فقط اگه امکانش هست ، پلاگین و یا نرم افزاری بهتر از این پیدا کردید حتما معرفی کنید بازم ممنون :40::42:

part gah
28-11-2011, 18:09
Genuine Fractals Professional

نام یک پلاگین برای نرم افزار photoshop می باشد که به وسیله آن کاربران می توانند از ویژگی مخصوص آن در بزرگ نمایی تصاویر به صورت حرفه ای استفاده کنند. به کمک ابزارهای موجود در این برنامه کاربر می تواند اقدام به بزرگ نمایی تصاویر به اندازه دلخواه با کنترل کیفیت نمود. از کاربرد های این ابزار می توان به بزرگ نمایی تصاویر کوچک به منظور چاپ در اندازه های بزرگ برای بیل بورد ها ، بنرهای بزرگ تبلیغاتی و …. اشاره نمود. بزرگ نمایی تصاویر در این برنامه به گونه ای انجام می شود که کاهش کیفیت محسوسی در تصویر مشاهده نشود. این برنامه محصولی از شرکت onOne Software می باشد.

پسورد فایل: w w w.d o w n l o a d h a.com
(فاصله ی بین حروف برداشته شود)

dl.d o w n lo a d h a.com/Adel/1389/05/File/onOne%20Genuine%20Fractals%20Professional%20Editio n%20v6.0.7%20%5B[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] o w n lo a d h a.Com%5D.zip

(فاصله ی بین حروف برداشته شود)

nitro
30-11-2011, 01:25
نرم افزاری که تو پست چهارم معرفی شده درواقع نسخه قدیمی همون نرم افزاریه که تو پست دوم معرفی شده
:5: