PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : محل قرار گرفتن فایل نصب برنامه‌های Windows Live Photo Gallery و Windows live movie maker پس از دانلود کجاست؟

Dariushtanha
27-11-2011, 23:46
سلام دوستان گرامی
دیروز برنامه‌های Windows Live Photo Gallery و Windows live movie maker را نصب کردم
ولی همونطور که می‌دونین این برنامه‌ها را باید توسط فایل دانلودر مخصوصی که ماکروسافت در وبسایتش قرار داده
دانلود کرد که بعد دانلود اتوماتیک نصب میشن.حالا می‌خوام بدونم فایل نصب این برنامه‌ها در کجای ویندوز قرار می‌گیره؟
تا کپی کنم و اگه خواستم بعدها ویندوز عوض کنم مجبور نشم دوباره دانلودشان کنم.

nitro
28-11-2011, 04:06
لینک مستقیم خود برنامه:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Dariushtanha
29-11-2011, 00:37
اساتید ویندوز 7 من منتظر راهنمائی شما هستم...

nitro
30-11-2011, 00:37
پست منو نخوندی؟ :18:

Dariushtanha
30-11-2011, 00:46
خوندم ولی جوابت ربطی به سوال من نداره و در واقع پاک کردن صورت مسئله است.

jafarian
30-11-2011, 23:15
شما دو تا راه بیشتر نداری Dariushtanha عزیزیکی اینکه ورژن Offline Installer این برنامه رو نصب کنیدکه حجمش 204 مگ هست واسه دفعات بعدم از همین برنامه میتونید استفاده کنید یا که از ویندوز خودتون ایمیج تهیه کنید اگر برنامه برای اینکار دراختیار دارین مثل برنامه acronis true image :20:

Dariushtanha
30-11-2011, 23:40
شما دو تا راه بیشتر نداری Dariushtanha عزیزیکی اینکه ورژن Offline Installer این برنامه رو نصب کنیدکه حجمش 204 مگ هست واسه دفعات بعدم از همین برنامه میتونید استفاده کنید یا که از ویندوز خودتون ایمیج تهیه کنید اگر برنامه برای اینکار دراختیار دارین مثل برنامه acronis true image :20:
ممنون دوست گلم
ولی من می‌خوام بدونم اون فایل نصبی که دانلودر برنامه دانلودش کرد و اون برنامه، به صورت اتوماتیک بعد دانلود شدن شروع به نصب این برنامه‌ها کرد الان کجاست؟کجای ویندوز نشسته؟

jafarian
01-12-2011, 00:22
منظور شما الان اینه که اون فایلی رو که دانلود کردین روی هارد ذخیره شده رو از روش کپی بگیرین برای ویندوز دیگه که بطور مثال نصب کردین استفاده کتید که اینطوری نمیشه یک سرچ تو گوگل بزنید اکثرا ازهمین ورژن offline installer این برنامه گفتن که امکان پذیره اینکار اون روش ایمجم خودم گفتم احتمالش هست با اونم بشه .

Dariushtanha
01-12-2011, 02:14
چرا نشه؟!!!
اگه هم نشه می‌خوام بدونم سرنوشت اون فایل دانلود شده چیه؟بهرحال وجود داره دیگه...

nitro
01-12-2011, 03:12
32 بیتی:

C:\Program Files\Common Files\Windows Live\.cache

64 بیتی:

C:\Program Files (x86)\Common Files\Windows Live\.cache

Dariushtanha
05-12-2011, 14:28
32 بیتی:

C:\Program Files\Common Files\Windows Live\.cache

64 بیتی:

C:\Program Files (x86)\Common Files\Windows Live\.cache
آیا راهی وجود داره که بشه از این همه فولدر و فابل که اینجا وجود داره بعدا واسه نصب برنامه‌های مذکور استفاده کرد؟:13:

Dariushtanha
06-12-2011, 23:37
یعنی راهی نیست؟!!!
کسی نمیدونه؟

jafarian
06-12-2011, 23:43
این فایلهای این مسیر نمیشه استخراج کرد که بعدش برای ویندوز دیگه بتونید استفاده کنید شما یا فقط باید ایمیج درایو c رو بگیرین تا این برنامه ها رو داشته باشین یا که همون ورژن oflline دان کنید دوست عزیز شما واسه تست از همین پوشه با برنامه Backup4all Professional 4 یک بک آپ بگیرین بعدشم برای ویندوز بعدی خودتون استفاده کنید ببینید قابل استفاده هستش .

Dariushtanha
09-12-2011, 22:39
پس این فایلها در این مسیر چکاره هستن؟!دوستمون که گفتن اینا همون فایلهای دانلود شده برای نصب برنامه هستن که!
ضمنا بکاپ ‌گیری از فایلهای نصبی یه چه درد میخوره که شما پیشنهاد دادین؟!
اینا فایل خام برای نصب برنامه های مذکور هستن پس بکاپ گیری از اونا بی‌فایده است.

jafarian
09-12-2011, 23:55
دوست عزیز شما وقتی با برنامه acronis true image از درایو c خودتون که همین برنامه های به قول خودتون نصبی هم داخلش نصب هست بک آپ تهیه میکنید سری بعد که بک آپ restore کنید این برنامه ها هم برمیگرده اینم بگم تنها راه همون بک آپ برای شما هست یا اینکه ورژن آفلاینش دان کنید .

Dariushtanha
10-12-2011, 02:14
آره خب
اگه قرار باشه ایمیج از ویندوز بگیرم مسلمه وقتی ری‌استور کنیم همون برنامه‌های قبلی وجود خواهند داشت
ولی من می‌خوام فایل نصب برنامه را استخراج کنم و نه اینکه کل ویندوز را ایمیج بگیرم واسه ری‌استور.
اینکه شما میگین یه داستان دیگه واسه کار دیگه‌ایه.ولی به هر حال از توجهت ممنون.
بقیه اساتید نظری ندارید؟