PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کم شدن سرعت تایپ

Nike17
27-11-2011, 20:47
دوستان من از هر چند باری که لپ تاپ رو روشن میکنم یه بارش سرعت تایپش شدیدا کمه. یعنی باید برای نوشتن یه سلام فقط 10-20 ثانیه صبرکنم . گاهی هم یهو وسطای کارم یهو سرعت تایپم کم میشه . نمیدونم دلیلش چیه . یادمه اولین باری هم که روشنش کردم (بعد از خرید) هم این مشکل رو داشت ولی با خاموش روشن کردن مشکل حل میشه . بنظرتون دقیقا مشکل از کجاست؟

Erfan.B
28-11-2011, 02:41
دوستان من از هر چند باری که لپ تاپ رو روشن میکنم یه بارش سرعت تایپش شدیدا کمه. یعنی باید برای نوشتن یه سلام فقط 10-20 ثانیه صبرکنم . گاهی هم یهو وسطای کارم یهو سرعت تایپم کم میشه . نمیدونم دلیلش چیه . یادمه اولین باری هم که روشنش کردم (بعد از خرید) هم این مشکل رو داشت ولی با خاموش روشن کردن مشکل حل میشه . بنظرتون دقیقا مشکل از کجاست؟
دوست من کانفیگ دقیق لپ تاپت چیه؟
از چه ویندوزی استفاده می کنی؟
شما برو تو کنترل پنل بعد keyboard رو انتخاب کن از تب speed :
اگه می خوای میزان تأخیر در وارد کردن هر کرکتر رو کم یا زیاد کنی می تونی از Repeat Delay استفاده کنی. که این مورد بیش تر برای این خوبه که اشتباه تایپی کم بشه و اگه می خوای سرعت تایپ هر کرکتر رو افزایش بدی (مثلاً وقتی کلید های جهت دار رو می زنی سریع پیمایش کنه) باید از گزینه ی Repeat Rate استفاده کنی.
می تونی از تو بایوس لپ تاپت اگه این گزینه رو داره : Typematic Rate بذاری رو Fast.
وای اگه خاموش روشن می کنی درست می شه بهتره بایوس لپ تاپت رو آپدیت کنی.
ویندوز رو هم می تونی عوض کنی ببینی درست می شه یا نه .
گارانتیه لپ تاپ؟ اگه گارانتی هست با این مواردی که اشاره کردم درست نشد ببر گارانتی چون ممکنه مشکل سخت افزاری باشه.

موفق باشي :40:

Nike17
21-12-2011, 07:03
دوست من کانفیگ دقیق لپ تاپت چیه؟
از چه ویندوزی استفاده می کنی؟
شما برو تو کنترل پنل بعد keyboard رو انتخاب کن از تب speed :
اگه می خوای میزان تأخیر در وارد کردن هر کرکتر رو کم یا زیاد کنی می تونی از Repeat Delay استفاده کنی. که این مورد بیش تر برای این خوبه که اشتباه تایپی کم بشه و اگه می خوای سرعت تایپ هر کرکتر رو افزایش بدی (مثلاً وقتی کلید های جهت دار رو می زنی سریع پیمایش کنه) باید از گزینه ی Repeat Rate استفاده کنی.
می تونی از تو بایوس لپ تاپت اگه این گزینه رو داره : Typematic Rate بذاری رو Fast.
وای اگه خاموش روشن می کنی درست می شه بهتره بایوس لپ تاپت رو آپدیت کنی.
ویندوز رو هم می تونی عوض کنی ببینی درست می شه یا نه .
گارانتیه لپ تاپ؟ اگه گارانتی هست با این مواردی که اشاره کردم درست نشد ببر گارانتی چون ممکنه مشکل سخت افزاری باشه.

msi x370 این همه مشخصاتش :پردازنده AMD Dual-Cor E350, 1.6 GHzحافظه ۴GB, 1066 MHz DDR3 RAMهارد ۶۴۰GB/500GB/320GB, 5400rpmچیپ ست A50M FCHگرافیک AMD Radeon HD 6310سیستم عامل Windows 7 Home Premiumصفحه نمایش ۱۳.۴ اینچ ...............
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید وقتی کند میشه یه صداهایی میده امکان داره فنش باشه؟و تو این حالت هنگ هم میکنه اگر با اروری چیزی مواجه بشه مثلا یه بار سیم مودم درومد هنگ کرد ....................اون مراحلی رو که گفتید رو قبلا انجام دادم
بله گارانتی داره معمولا چند روز طول میکشه کارای تعمیر اگر بفرستمش گارانتی؟ممنونم از راهنماییتون .

Nike17
21-12-2011, 08:28
بایوس لپ تاپ رو چطور اپدیت کنم؟

Nike17
21-12-2011, 08:43
بعد از اپدیت فایلهای درایو سی که پاک نمیشه؟ممنون

Erfan.B
21-12-2011, 10:01
msi x370 این همه مشخصاتش :پردازنده AMD Dual-Cor E350, 1.6 GHzحافظه ۴GB, 1066 MHz DDR3 RAMهارد ۶۴۰GB/500GB/320GB, 5400rpmچیپ ست A50M FCHگرافیک AMD Radeon HD 6310سیستم عامل Windows 7 Home Premiumصفحه نمایش ۱۳.۴ اینچ ...............
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید وقتی کند میشه یه صداهایی میده امکان داره فنش باشه؟و تو این حالت هنگ هم میکنه اگر با اروری چیزی مواجه بشه مثلا یه بار سیم مودم درومد هنگ کرد ....................اون مراحلی رو که گفتید رو قبلا انجام دادم
بله گارانتی داره معمولا چند روز طول میکشه کارای تعمیر اگر بفرستمش گارانتی؟ممنونم از راهنماییتون .
دوست من پیشنهاد می کنم شما ببر گارانتی اگه مشکل جدی هست ، گارانتی هم نهایتاً یک هفته ای معمولاً لپ تاپ رو تحویل می ده.
ولی بد نیست قبل از این که ببری گارانتی با یه ویندوز لایو هم تست کنی ببینی مشکل هنوز پابرجاست یا نه، می تونی از hiren`s boot cd کمک بگیری.

Nike17
21-12-2011, 21:45
ممنونمخوب حالا یه سوال دیگه من یه بار ویندوز رو خواستم با فلش اکس پی کنمش اینم سیستم عاملش سونه خلاصه نشد یا نتونستم به هر حال ریکاوری کردم حالا روشنش که میکنم خیلی دیر بالا میاد . رفتم تو بایوس رو حالت دیفالت گذاشتمش فکرکردم شاید اینطوری بشه مثل سابق تغییری نکرد . باس موقع بالا اومدن 2 بار اینتر بزنم .میخوام اینا نیان مثل قبل سریع بیا بالا . چکار کنم درست شه؟

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

jafarian
22-12-2011, 14:47
ممنونمخوب حالا یه سوال دیگه من یه بار ویندوز رو خواستم با فلش اکس پی کنمش اینم سیستم عاملش سونه خلاصه نشد یا نتونستم به هر حال ریکاوری کردم حالا روشنش که میکنم خیلی دیر بالا میاد . رفتم تو بایوس رو حالت دیفالت گذاشتمش فکرکردم شاید اینطوری بشه مثل سابق تغییری نکرد . باس موقع بالا اومدن 2 بار اینتر بزنم .میخوام اینا نیان مثل قبل سریع بیا بالا . چکار کنم درست شه؟

عکسی که گذاشتین از نوع آپلود کنید ناقص درضمن توضیح خودتون درست بدین .

Nike17
22-12-2011, 16:21
ببینید یه زمانی خواستم از روی فلش ویندوز اکس پی رو نصب کنم اما نشد زدم ویندوز قبلیم رو هم خرابش کردم بعد ویندوز خودش رو دوباره ریکاوری کردم بعد از این داستان وقتی روشن میکنم یه صفحه میاد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید حالا تو این صفحه از 5 تا 1 شمارش معکوس داره که اگر صبر کنم و اینتر نزنم ویندوز میاد بالا ولی اگر اینتر بزنم یه صفحه دیگه میاد که اونجا دو گزینه داره که یکیش گزینه ویندوز 7 هست که روش کلیک کنم ویندوز میاد بالا . حالا من اصلا با صفحه دوم کار ندارم چون اگر تو صفحه اول اینتر نزدم صفحه دوم رو نمیبینم . چکار کنم صفحه اول نیاد ؟

Nike17
22-12-2011, 16:31
حالا شاید شما فکرکنید من ویندوز رو رو حالت بوت گذاشتم اما نه اصلا اینطور نیست چون رفتم از تو ست اپ گذاشتمش رو حالت دیفالت که درست شه اما نشد ... نمیدونم چرا این صفحه میاد . یعنی امکان داره ویندوز خراب باشه و بد نصب شده باشه؟

jafarian
22-12-2011, 17:02
اگردوتا منوی بوت دارین ازبرنامه easybcd برای حذف اون یکی منوی بوت اضافه استفاده کنید .

Nike17
27-12-2011, 00:24
ممنون دوست عزیز .:11: فکر کردم منوی اضافیه با این برنامه پاکش کردم کلا منوی بوت اصلی پاک شدش انگار . ویندوزشو عوض کردم .
در رابطه با سرعت تایپ و هنگ کردن سیستم هم بعد از اینکه ویندوز جدید رو نصب کردم تمام برنامه های اضافی رو که سیستم رو سنگین میکرد پاک کردم برنامه های استارت اپ رو هم اونایی که لزومی به اجرای خودکارش نبود غیر فعال کردم از طریق ران و دستور msconfig
از دیروز یه چند باری خاموش روشن کردم فعلا مشکلی ندارمفکرکنممشکل رفع شده باشه . امیدوارم.
تازه متوجه شدم چه برنامه هایی اضافی رو سیتم نصب شده بود .
............
حالا یه سوال من ویندوزم هر روز اپدیت میشه . برنامه هایی که اپدیت میشه مثل .NET ایا سیستم رو سنگین میکنه؟
فکر کنم از دیروز بیشتر از 100 مگ اپدیت کرده .