PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست نرم افزاری برای Split کردن فایل های ویدئویی

alex_pk
27-11-2011, 17:39
سلام
برنامه ای برای جدا کردن بخش از یک فایل ویدئویی نیاز دارم MPG و TS
برنامه های زیادی رو روی فایل های مختلف تست کردم ولی هر کدوم مشکلات خاص خودشون رو داشتن

مثلا
Allok Video Splitter سرعتش خیلی عالی بود ولی فایل های خروجیش رو هر فرمتی و حتا اگر روی بالاترین کیفیت بذاریم، اگر دقت کنیم یه مقدار کمی افت سرعت دارن و گاهی خطوط خاصی هم روی صفحه مشاهده میشه .و کلا کیفیت تصویر و صدا رو یه مقدار کم می کنه.

Xilisoft Video Editor و Xilisoft Video Splitter هم به همین صورت.

ImTOO Video Splitter سرعتش خیلی کمه

SolveigMM Video Splitterتو فایل های حجیم سرعتش کمه ولی تو فایل های کم حجم هم سرعتش خوبه هم کیفیتش.

Boilsoft Video Splitter کلا فایل خروجی رو شطرنجی می کنه.

و...

اگر برنامه قوی ای میشناسید که بتونه فایل ها رو بدون دردسر و با همون کیفیت اولیه جدا کنه لطفا معرفی کنید.

مرسی.

Erfan.B
27-11-2011, 18:04
سلام
برنامه ای برای جدا کردن بخش از یک فایل ویدئویی نیاز دارم MPG و TS
برنامه های زیادی رو روی فایل های مختلف تست کردم ولی هر کدوم مشکلات خاص خودشون رو داشتن

مثلا
Allok Video Splitter سرعتش خیلی عالی بود ولی فایل های خروجیش رو هر فرمتی و حتا اگر روی بالاترین کیفیت بذاریم، اگر دقت کنیم یه مقدار کمی افت سرعت دارن و گاهی خطوط خاصی هم روی صفحه مشاهده میشه .و کلا کیفیت تصویر و صدا رو یه مقدار کم می کنه.

Xilisoft Video Editor و Xilisoft Video Splitter هم به همین صورت.

ImTOO Video Splitter و SolveigMM Video Splitter سرعتشون خیلی کمه

Boilsoft Video Splitter کلا فایل خروجی رو شطرنجی می کنه.

و...

اگر برنامه قوی ای میشناسید که بتونه فایل ها رو بدون دردسر و با همون کیفیت اولیه جدا کنه لطفا معرفی کنید.

مرسی.

سلام.
البته سؤال شما بهتر بود تو این قسمت مطرح می شد :

◄◄ درخواست کانورتورهای صوتی و تصویری ( بهترین ها در پست اول)

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

من فکر می کنم اشکال از برنامه نباشه ،چون ، بیش تر کدک ها مهم هست و نصب بودن دیرکست و درایور گرافیک.
شما با همه ی برنامه ها مشکل شطرنجی بودن و خط خط شدن رو دارید؟

شما از این برنامه استفاده کنید ببینید مشکلتون برطرف می شه یا نه.

خدمت شما :

Video Convert Master 11.0.11.36

موفق باشيد :40:

alex_pk
27-11-2011, 18:14
سلام
اون تاپیک رو دیدم ولی عنوانش مربوط با کانورتور بود ، در واقع من اصلا نمیخوام کانورت کنم فقط می خوام فایل ویدئویی رو جدا کنم ،
برنامه SolveigMM Video Splitter خیلی خوب عمل میکنه و رو کیفیت اصلا تاثیرنمیذاره ولی رو فایل های حجیم سرعت اسپلیت خیلی کم میشه ، پس فکر نمیکنم مربوط به کدک و... باشه چون سورس اصلی رو بدون مشکل میبینم.

jafarian
27-11-2011, 23:41
سلام
اون تاپیک رو دیدم ولی عنوانش مربوط با کانورتور بود ، در واقع من اصلا نمیخوام کانورت کنم فقط می خوام فایل ویدئویی رو جدا کنم ،
برنامه SolveigMM Video Splitter خیلی خوب عمل میکنه و رو کیفیت اصلا تاثیرنمیذاره ولی رو فایل های حجیم سرعت اسپلیت خیلی کم میشه ، پس فکر نمیکنم مربوط به کدک و... باشه چون سورس اصلی رو بدون مشکل میبینم.

ازبرنامه Ultra Video Splitter برای اینکار میتونید استفاده کنیدسایت دوم رو هم حتما ببینید کلی برنامه دراین زمینه داره بکارتون میاد حتما:20:

لینک دانلود

سریال برنامه

Name: ziadmosaan
Code: B314B2C0