PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : برنامه ای برای غیرقابل ریکاور شدن؟

hp722
26-11-2011, 23:31
دوستان یکی از بچه ها میگفت برنامه ای اومده که اگه با اون درایو رو فرمت کنی دیگه نمیشه ریکاور کرد

یه همچین چیزی هست؟

اگه هست لینک دانلودش رو به مام بدید.بدجور لازم دارم.جرات گوشی و هارد فروختن ندارم

:10:

Erfan.B
27-11-2011, 00:37
دوستان یکی از بچه ها میگفت برنامه ای اومده که اگه با اون درایو رو فرمت کنی دیگه نمیشه ریکاور کرد

یه همچین چیزی هست؟

اگه هست لینک دانلودش رو به مام بدید.بدجور لازم دارم.جرات گوشی و هارد فروختن ندارم

:10:
دوست من بهتر بود تو قسمت درخواست نرم افزار مطرح می کردی.

بله شما هارد رو می تونی توسط فرمت سطح پایین فرمت کنی تا غیر قابل ریکاور باشه . البته علاوه بر مموری کارت گوشی ایپرام گوشی هم قابل ریکاوری هست که کار تخصصی هست:46:
خدمت شما :

Portable HDD Low Level Format Tool 4.12

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

موفق باشي :40:

hp722
27-11-2011, 00:49
دوست من بهتر بود تو قسمت درخواست نرم افزار مطرح می کردی.

بله شما هارد رو می تونی توسط فرمت سطح پایین فرمت کنی تا غیر قابل ریکاور باشه . البته علاوه بر مموری کارت گوشی ایپرام گوشی هم قابل ریکاوری هست که کار تخصصی هست:46:
خدمت شما :

Portable HDD Low Level Format Tool 4.12

ممنون ولی نفهمیدم

من بیشتر برای رم گوشی و هارد داخلی گوشی مثل x6 میخوام که 16 گیگه و آدم فروختنی دیگه رم نداره دربیاره و نفروشه.برا این برنامه ای هست بدید.ممنون

Erfan.B
27-11-2011, 00:54
تو این تاپیک هم در موردش بحث شده و نرم افزار های خوبی قرار داده شده :

---------- Post added at 12:54 AM ---------- Previous post was at 12:53 AM ----------

ممنون ولی نفهمیدم

من بیشتر برای رم گوشی و هارد داخلی گوشی مثل x6 میخوام که 16 گیگه و آدم فروختنی دیگه رم نداره دربیاره و نفروشه.برا این برنامه ای هست بدید.ممنون
با همین برنامه ها می شه به شرطی که مموری کارت و حافظه ی گوشی رو به صورت Mass Storage به سیستم وصل کنی.

alirezaasemani49
27-11-2011, 01:23
[QUOTE=hp722;6658911]دوستان یکی از بچه ها میگفت برنامه ای اومده که اگه با اون درایو رو فرمت کنی دیگه نمیشه ریکاور کرد

سلام,ایجور برنامه ها زیاد هستند.به شکلی فرمت میکند که دیگر به هیچ عنوان نمیشه دوباره اطلاعات را برگرداند.
Hard Drive Eraser یه نرم افزار سبک و پرتابل ، مخصوص پاک کردن اطلاعاته . این نرم افزار رو میتونین از آدرس
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید به صورت رایگان دریافت کنید .
این نرم افزار به شما اجازه میده تا اطلاعات روی هارد ، فلش مموری و دیسکت رو با خیال راحت پاک کنی.اگر با این نرم افزار هر چی را پاک کنی دیگه با هیچ برنامه ریکاوری برنمیگرده پس موقع کار با آن خیلی دقت کن که به اشتباه چیزی را پاک نکنی.

jafarian
27-11-2011, 01:31
ازبرنامه ای که عرفان جان همچنین با تاپیک دوم گذاشته استفاده کنید این برنامه Free EASIS Data Eraser چک کنید شاید بکارتون بیاد:20:

Mohammad King
27-11-2011, 12:52
تاپیک منتقل شد به درخواست نرم افزار