PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : یک مشاوره بزرگ برای من

mr_khodaei2008
26-11-2011, 20:34
سلام دوستان

بالخره میخام بعد 2 سال که گوشی مدل بالا نداشتم دوباره بخرم و میخام یک مشاوره مفید و خوب ازتون بگیرم تا انتخاب خوبی داشته باشم چون باید چند سالی استفاده کنم
بودجه اختصاصی محدوده 700 تومن حالا 20 تومن کم یا زیادش مشکلی نداره

خاسته ها :
دوربین خوب و حداقل فیلم برداری hd
سیستم عامل اندروید
دارای ساختار خوب ( مثلا صدای خوب جنس بدنه خوب و...)
از برندهای htc یا samsung

خودم چندتا گزینه انتخاب کردم شما بگید کدوم خوبه و مزییا و معایبشون چیه و در کل راهنمایی کنید

1 - samsung I9100 Galaxy S II 16GIG ( یکم گرونه )
2- samsung I9100 Galaxy S
3- HTC Sensation
4- HTC EVO 3D (به خاطر سه بعدیش )
5- sony ericsson Xperia Arc S

از بین بگید کدوم خوبه و چه معیب یا مزایایی دارن یا گزینه های دیگه ای هست بگید لطفا خوب راهنمایی کنید میخام پنج شنبه بخرم :10:

hasanmotori
26-11-2011, 20:58
اس2 ارزش خرید داره و راحت تا چند سال جواب کارتو میده
بهترین دوربینو تو اندرویدها داره فیلم برداریشم که فول اچدیه
اندروید 4 هم براش میاد
از نظر امکانات جانبی هم کامل هست
چون میخای چند سال گوشیتو عوض نکنی دنبال تک هسته ای (آرک ) نرو
سنسیشن هم بد نیست ولی خب نسبت به اس2 ضعیفتره
evo 3d هم بد نیست ولی باید ببینی سه بعدی بودنش کاربردی داره یا نه چون کسایی که سه بعدی داشتن میگن بعد از چند دقیقه کارکردن باهاش چشم رو اذیت میکنه و کلاً به نظر من فعلاً چیز کاربریی نیست

.:PAR3A:.
26-11-2011, 22:20
بین اینا 100% اس 2... ولی الان تو بازار اصلا پیدا نمیشه و اگه هم پیدا بشه قیمت بالااا :دی

mr_khodaei2008
27-11-2011, 19:01
درسته بهترینش اس2 هست ولی خوب قیمتش بالاست

سنسیشن هم خیلی امکاناتش با اس2 یکی هست فقط اس2 چندتا چیزهاش بهتره من تو گوشی شا÷ با هم مقایسشون کردم تقریبا یکی هستن در حالی که قیمت سنسیشن 100 تومنی کمتره

دوستان بازم کمک کنید کسایی که سنسیشن دارن گوشی چطوره خوب کار میده معیبش چی هست ؟

منتظر راهنمایی هاتون هستم راستی الان قیمت اس2 و سنسیشن چنده ؟ اصفهانی ها بگن

yee_pesare
27-11-2011, 20:05
دوست عزیز سنسیشن یا سنسیشن xe نخر اینهمه پول بدی مشکل انتن و وای فای داشته باشی
به نظرم اول گالاکسی ٢
الجی اپتیموس تری دی
اگه قیمت اینا برات زیاده میتونی samsung galaxy r بگیری دو هسته ای ٥٤۰ تومن و گوشیه خوبیه فقط صفحش ال سی دی هست که بازم خیلی با کیفیته
اچ تی سی هم میتونی دیزایر اس یا اینکریدیبل بگیری ٥۰۰ و ٥٥۰
به نظرم اگه حرفه ای اهله بازی نیسی همین گزینه های اخر خوبی

sAeEd_kHaAn
27-11-2011, 21:27
دوست عزیز سنسیشن یا سنسیشن xe نخر اینهمه پول بدی مشکل انتن و وای فای داشته باشی
به نظرم اول گالاکسی ٢
الجی اپتیموس تری دی
اگه قیمت اینا برات زیاده میتونی samsung galaxy r بگیری دو هسته ای ٥٤۰ تومن و گوشیه خوبیه فقط صفحش ال سی دی هست که بازم خیلی با کیفیته
اچ تی سی هم میتونی دیزایر اس یا اینکریدیبل بگیری ٥۰۰ و ٥٥۰
به نظرم اگه حرفه ای اهله بازی نیسی همین گزینه های اخر خوبی

سنسیشن مشکل انتن نداره عزیز چیزی نمیدونی بقیه رو به اشتباه ننداز
...
در مورد پیشنهاد من :
برو گلکسی اس 2 و xe رو بگیر دستت خودت تصمیم بگیر اس 2 شبیه اسباب بازیه(وزنش خیلی کمه )
پیشنهاد من sensation xe هست cpu dual 1.5 و هندزفری فوق العاده بیتس اودیو که صدو خورده ای قیمتشه شک نکن ارزش خرید داره این گوشی

yee_pesare
27-11-2011, 23:28
البته دوست عزیز. اچ تی سی رایم گزینه خوبیه. چون خودم باهاش کار کردم بسیار خوش ساخت باریک, علاوه بر اون خیلی نرم و رون بود دوربینشم با اینکه ٥ خیلی خوب بود.
یکم قیمتش زیاده چون یک هفته است اومده ایران ولی تو این مدت ٥۰ تومن افت کرده , یاس ٦٥۰ بدون گارانتی ٦۰۰ بازم میاد پایین فککنم ,
ولی داخل جعبش یه کیف یه رم ٨ , یه هندسفری خوشکل, یه پایه شارژ زیبا, اگه تماسیم از دست بدی یکم گرما ساطع میکنه. فکر کنم بهش میگن indicator
٥۰۰ بشه گزینه عالیه

mr_khodaei2008
28-11-2011, 12:46
ممنون ازهمتون

اچ تی سی xe قیمتش یکم زیاده اگه بخام اون قیمت را بدم صد درصد اس2 میگیرم

ایا سنسیشن واقعا مشکل انتن دهی داره ؟ لطفا واضح بگید

سنسیشن کیفیت فیلم و عکسش چطوره ؟ میدونم فیلمش فول اچ دی هست منظورم اینه که واقعا کیفیتش بالاس یا فقط اسمش فول اچ دی ه؟

sAeEd_kHaAn
28-11-2011, 17:05
ممنون ازهمتون

اچ تی سی xe قیمتش یکم زیاده اگه بخام اون قیمت را بدم صد درصد اس2 میگیرم

ایا سنسیشن واقعا مشکل انتن دهی داره ؟ لطفا واضح بگید

سنسیشن کیفیت فیلم و عکسش چطوره ؟ میدونم فیلمش فول اچ دی هست منظورم اینه که واقعا کیفیتش بالاس یا فقط اسمش فول اچ دی ه؟

الان یکی بعد از دیگری میان سنسیشن و میکوبن حالا ببین
خودم سنسیشن دارم مشکل انتن نداره کیفیت عکس و فیلمشم عالیه cnet دوربین سنسیشنو بهتر از اس 2 اعلام کرد تو تستاش تصمیم با خودت

mr_khodaei2008
28-11-2011, 19:25
ممنون
میشه بگی کیفیت بدنش چطوره ؟

صداش چی خوب هست ؟ فارسی داره یا باید نصب کنی ؟

باطریش چی چقدر کار میده ؟

EngineeR EhsaN
28-11-2011, 19:53
G1 بگیر خیالتو راحت کن :31: از شوخی گذشته بنظرم galaxy s2 بگیری بهتره :40:

ted1996
28-11-2011, 20:50
xe با معمولیش تقریبا هیچ فرقی نداره....ببین اچ تی سی اومده تو xe یه سری محدودیت هایی رو که برای معمولیش گذاشته بوده رو ورداشته...سنس معمولی دان کلاک شده...

شما یه رام revolution بریزی سنس معمولی رو به xe تبدیل میکنه با صدای بیتس و کلاک1.5!!!!

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

هیچ خطری نداره چون کلاک اصلی این نوع سی بی یو 1.5 هست نه 1.2

صدای بیتس هم نرم افزاریه...

Eblis 2011
28-11-2011, 20:55
به نظر منم اس 2 نخر برو سنسیشن بخر حالشو ببر
سنسیشن جدیدا هیچ مشکلی نداره . . . :20:

hasanmotori
28-11-2011, 21:11
سنسیشن xe فقط در صورتی ارزش داره که خوره آهنگ باشی
به نظر من حالا که داری هزینه کامل تحقیق کن و حالا به خاطر 70 80 تومن یه انتخابی نکن که بعد پشیمون بشی و بگی کاش اون یکی رو میخریدم
خب بین اس2 و سنسیشن من مقایسه میکنم دیگه خودت تصمیم بگیر
صفحه نمایش که قابل مقایسه نیست :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اینهمه هزینه میکنی و سایز صفحه هم بزرگه پس کیفیت صفحه خیلی مهمه و اینجا میبینی که صفحه سنسیشن در برابر اس2 سیاه سفیده!

از نظر قدرت پردازنده و gpu هم برتری 100% با اس2 هست اینم چندتا از بنچ مارکهای cpu و gpu :

قدرت سنسیشن به تک هسته ای ها نزدیکتره تا اس2
تاثیرشو تو مرور صفحه های اینترنتی سنگین و بازی های سنگین نشون میده ... به فرض یه بازی رو که اس2 با 45 فریم اجرا میکنه و کاملاً روونه سنسیشن با 17 فریم اجرا میکنه که قابل بازی کردن نیست

یه ضعف دیگه سنسیشن رم پایین هست که با دیزایر اس تک هسته ای برابره تو این تصویر با باز کردن برنامه های سبک خود گوشی رم خالیش به 90 مگ رسیده یه صفحه اینترنت باز کنی و آهنگ هم گوش بدی رمش پر میشه

ولی اس2 حدود 460 مگ رم خالی داره!

اس2 دوربین بهتریم داره مخصوصاً فیلم برداری :

تو این عکس به قسمت پنجره پایین دقت کن :

اینم فیلم برداری :

به درخت دقت کن که تو سنسیشن انگار با آبرنگ نقاشی شده و خطوط روی ساختمون که توی سنسیشن اصلاً وجود ندارن

اس2 16گیگ مموری داخلی داره که سنسیشن فقط 1 گیگ داره
اس2 usbhost داره که میتونی خیلی راحت بهش فلش مموری یا موس و کیبرد وصل کنی که سنسیشن نداره
اس2 بلوتوث 3 با سرعت بالا داره که سرعت انتقال فایلش 8 برابره سنسیشن هست
اس2 شیشه ضد خش گوریلا داره که ضد خشه و سنسیشن نداره و صفحش ممکنه خش بیفته
از نظر ساپورت هم تا اینجا که اس2 بهتر بوده و رام فارسی 2.3.5 هم براش اومده
و در آخر باتری اس2 بهتره

مشکل پرش آنتن رو gsmarena تایید کرده Serious "death grip" issue with Wi-Fi radio
و مشکل دیگه ای که gsmarerna بهش اشاره کرده Performance not quite as convincing as other dual-cores که نشون میده تو عمل هم در برابر دو هسته ایهای دیگه ضعیفه
مشکل دیگش هم که یه عده از کاربرا گزارش دادن کنده شدن دکمه ولوم هست

حالا خودت تصمیم بگیر اینهمه برتری ارزش 70 80 تومن بیشتر رو داره یا نه و این رو هم در نظر بگیر که میخای چند سال داشته باشیش و این 70 80 تومن تو چند سال چیز خیلی زیادی نیست

یه چیز دیگه رو هم در نظر بگیر ... سامسونگ یه اس2 داد بیرون تا همین الان شاخترین گوشیش همونه ولی htc بعد از سنسیشن کلی گوشی قویتر داد مثله سنسیشن xe و سنسیشن xl و Rezound و vivid این نشون میده که سنسیشن یه گوشی شکست خوردست در برابر اس2 و htc هر کاری میکنه که این شکست رو جبران کنه و مطعاقباً خرید یه گوشی شکست خورده معقول نیست از اون طرف موتورولا هم خودشو کشت آتریکس شکست خورد آتریکس 2 رو داد بیرون شکست خورد razr رو داد بیرون حالا این یکی شکست بخوره گوشی بعدیش دیگه فک کنم به اس2 برسه :27:

sAeEd_kHaAn
29-11-2011, 12:19
نمیخوام دوباره ...
اگه غیر از GSMARENA منبع دیگه ای داری بذار حسن الان بر همه واضحه GSM ARENA منبع عادلی نیست برای فن های سامسونگ فقط خوبه ضمنا استدلالت هم در مورد اینکه چند تا گوشی بعد از سنسیشن زد کاملا بیمعنی و غیر منطقی ه

بازم میگم اس 2 با اون وزن کاغذیش مثل اسباب بازی میمونه من هر بار که اس 2 رو میگیرم دستم هیچ رقمه به دلم نمیشینه

ویرایش :
یه عکسم من میزارم اس 2 به سبز نزدیکه سنسیشن طبیعیتره ( به آسمون و بوته ها دقت کنید )
پائینی اس 2 هست

و البته حسن جان و بقیه دوستاش چیزی که اشاره نمیکنن رزولوشن خیلی بالاتر سنسیشن هست که جزئیات و وب گردی رو راحت تر میکنه

hasanmotori
29-11-2011, 12:57
پس اونهمه برتری اس2 کشکه و وزن بیشتر سنسیشن میتونه معیار انتخابش باشه!
اس2 حدود 3 میلیمتر از سنسیشن باریکتره و وزنشم باید کمتر باشه
سنسیشن با حجم 9.3 سانتیمتر مکعب 148 گرم وزنشه و اس2 با 7 سانتیمتر مکعب 116
خب اگه جرم رو به حجم تقسیم کنیم واسه سنسیشن میشه 15.92
و واسه اس2 میشه 16.57
یعنی اینکه جرم اس2 نسبت به حجمش بیشتر از سنسیشنه پس کتلت بودن برتری محسوب نمیشه سعید خان :27:

Eblis 2011
29-11-2011, 13:01
پس اونهمه برتری اس2 کشکه و وزن بیشتر سنسیشن میتونه معیار انتخابش باشه!
اس2 حدود 3 میلیمتر از سنسیشن باریکتره و وزنشم باید کمتر باشه
سنسیشن با حجم 9.3 سانتیمتر مکعب 148 گرم وزنشه و اس2 با 7 سانتیمتر مکعب 116
خب اگه جرم رو به حجم تقسیم کنیم واسه سنسیشن میشه 15.92
و واسه اس2 میشه 16.57
یعنی اینکه جرم اس2 نسبت به حجمش بیشتر از سنسیشنه پس کتلت بودن برتری محسوب نمیشه سعید خان :27:
شما سامسونگی ها چرا همش دوست دارین نظرتون رو به طرف مقابل تحمیل کنید ؟ نکنه شرکت سامسونگ مال باباتونه ؟
شما اومدین تحلیلتون رو با 4 تا عکس گفتید دیگه تمومش کنید طرف خودش چشم و گوش و عقل داره خودش تصمیم نهایی رو میگیره . . . چرا هر کی مشاوره آندورید تا 600 700 میخواد میگین الا بلا بیا سامسونگ بخر
عجبااااااااا

hasanmotori
29-11-2011, 13:08
شما سامسونگی ها چرا همش دوست دارین نظرتون رو به طرف مقابل تحمیل کنید ؟ نکنه شرکت سامسونگ مال باباتونه ؟
شما اومدین تحلیلتون رو با 4 تا عکس گفتید دیگه تمومش کنید طرف خودش چشم و گوش و عقل داره خودش تصمیم نهایی رو میگیره . . . چرا هر کی مشاوره آندورید تا 600 700 میخواد میگین الا بلا بیا سامسونگ بخر
عجبااااااااا

خب شما چرا زورت میگیره :27:
اینهمه وقت گزاشتم از منبع های مختلف مدرک گزاشتم شد تحلیل با 4 تا عکس بعد اگه یکی بیاد بگه چون وزن سنسیشن بیشتره بهتره تحلیل منطقیه :27:
طرف خودش چشم و گوش داره منم مدرک ارائه دادم براش که با خیال راحت تصمیم بگیره
این وسطم فنای htc میریزن با داستان گفتن میخان دوستان رو به زور راضی کنن که htc بخرن :27:
بین 600 و 700 معلومه که اس2 بهتره و خرید سنسین اصلاً منطقی نیست دلایلشم بالا گفتم حالا شما اگه دلیل منطقی داره که سنسیشن بهتره ارائه بده و اگرم مثله الان کم اوردی بگو کم اوردم بحثو چرا عوض میکنی :27:

hasanmotori
29-11-2011, 13:17
یه عکسم من میزارم اس 2 به سبز نزدیکه سنسیشن طبیعیتره ( به آسمون و بوته ها دقت کنید )
پائینی اس 2 هست

این الان کدومش سنسیشنه ؟!! فک کنم بالایی آرکه!
بعدشم این عکس ما اصلاً نمیدونم رنگ واقعیش چه رنگیه چه جوریه
اونایی که من گزاشتم ninja گزاشته و کاملاً معتبره و مشخصه که رنگهای اس2 کاملاً پخته تر و واضع تر هستن و سنسیشن کاملاً بیروحه

Eblis 2011
29-11-2011, 13:46
خب شما چرا زورت میگیره :27:
اینهمه وقت گزاشتم از منبع های مختلف مدرک گزاشتم شد تحلیل با 4 تا عکس بعد اگه یکی بیاد بگه چون وزن سنسیشن بیشتره بهتره تحلیل منطقیه :27:
طرف خودش چشم و گوش داره منم مدرک ارائه دادم براش که با خیال راحت تصمیم بگیره
این وسطم فنای htc میریزن با داستان گفتن میخان دوستان رو به زور راضی کنن که htc بخرن :27:
بین 600 و 700 معلومه که اس2 بهتره و خرید سنسین اصلاً منطقی نیست دلایلشم بالا گفتم حالا شما اگه دلیل منطقی داره که سنسیشن بهتره ارائه بده و اگرم مثله الان کم اوردی بگو کم اوردم بحثو چرا عوض میکنی :27:
من نگفتم چون وزن سنسیشن بیرشتره تحلیل منطقیه ؟ ما هم که سنسیشن داریم نیومدیم طرف رو مجبور به خرید کنیم فقط اطلاعاتی که تجربی آزمایش کردیم و بیان کردیم . . . اما شماها اصرار دارین طرف رو متقاعد کنید اس2 بخره . . . طرز فکرت کاملا اشتباه رفیق بحث کم آوردن نیست . . . هر کی یه سلیقه ای داره . . . از شما که ناسلامتی چند وقتیه اینجا دارین مشاوره میدین این طرز صحبت کردن بعیده . . . مرسی

h!tman
29-11-2011, 16:03
مثل این که نیاز به توضیحات تکمیلی نه برای توجیح همه! برای روشن کردن موضوع برای صاحب تاپیک هست!
کلا گوشی چی نیاز داریم!؟
جز زنگ خوردن!
1- قدرت پردازشی! : حسن جان چند تا بنچمارک گذاشتن که متاسفانه هیچکدوم از سنسیشن ها! حتی به نزدیکی Galaxy S 2 هم نمیرسن! حالا حتما بگیم Gsmarena طرفداری میکنه !anandtech.com هم تمامی بنچمارک ها رو تایید میکنه و رسما همه میدونن از نظر پردازش HTC Sensation جزو ضعیف ترین دو هسته ای ها هست که تنها جایی که میتونه رقابت کنه با تک هسته ای هاهست!
و گلکسی اس 2 در حال حاضر جزو قوی ترین ها!:
2-رم : عکس های پست حسن خان نیازی به تایید نداره! چون این توی گوشی قابل ملاحضه است!
3-دوربین : این رو هم بهونه ای نمیزاره! Galaxy S 2 بهترین دوربین دو هسته ای ها رو داره و همینطور اندرویدی ها البته! از دوربین آرک و آرک اس که بهترین دوربین 2010 شدن هم بسیار بهتره ! نویز کمتری داره و در فیلم برداری هم فوکوس بهتر! تنها مزیت دوربین سنسیشن داشتن صدای استریو هست که اونم شرمنده اخلاق ورزشیش ! صداش نویز داره
4-صفحه نمایش!:

نمیخوام دوباره ...
اگه غیر از GSMARENA منبع دیگه ای داری بذار حسن الان بر همه واضحه GSM ARENA منبع عادلی نیست برای فن های سامسونگ فقط خوبه ضمنا استدلالت هم در مورد اینکه چند تا گوشی بعد از سنسیشن زد کاملا بیمعنی و غیر منطقی ه

بازم میگم اس 2 با اون وزن کاغذیش مثل اسباب بازی میمونه من هر بار که اس 2 رو میگیرم دستم هیچ رقمه به دلم نمیشینه

ویرایش :
پائینی اس 2 هست

و البته حسن جان و بقیه دوستاش چیزی که اشاره نمیکنن رزولوشن خیلی بالاتر سنسیشن هست که جزئیات و وب گردی رو راحت تر میکنه

آرک چه ربطی به موضوع سنسیشن و S2 داره!؟ و این که این تصویر با فوکوس روی آرک هست! ضایع هست روی S2 نویز میفته! عکسای نینجا که حسن گذاشته ! دوربین بدون فوکوس هست ! سنسیشن در صفحه نمایش هیچی جلوی Arc و Galaxy S II نداره!!!!
5-باطری: حتما خیلی زور داره آدم هر روز گوشی رو بزنه به شارژ!
آفرین!
دیگه موضوعی مونده!؟

]شما سامسونگی ها چرا همش دوست دارین نظرتون رو به طرف مقابل تحمیل کنید ؟ نکنه شرکت سامسونگ مال باباتونه ؟ [/B]
عجبااااااااا

من نگفتم چون وزن سنسیشن بیرشتره تحلیل منطقیه ؟ ما هم که سنسیشن داریم نیومدیم طرف رو مجبور به خرید کنیم فقط اطلاعاتی که تجربی آزمایش کردیم و بیان کردیم . . . اما شماها اصرار دارین طرف رو متقاعد کنید اس2 بخره . . . طرز فکرت کاملا اشتباه رفیق بحث کم آوردن نیست . . . هر کی یه سلیقه ای داره . . . از شما که ناسلامتی چند وقتیه اینجا دارین مشاوره میدین این طرز صحبت کردن بعیده . . . مرسی
:19::19:
خدایا توبه

البته اگر سنگینی و پت و پهنی گوشی یک مزیت حساب میشه بله! سنسیشن بهتره ازین نظر
و این که چرا ما سامسونگی ها( از کی تا حالا گوشی من سامسونگ شده !!! نمیدونم) این محصول رو پیشنهاد میدیم چون میدونیم 650هزار تومنی که پای یک گوشی میره! باید بتونه نیاز ها رو درست برآورده کنه! نه این که بحث سلیقه باشه! چون مدرک مورد قبولی ندارید و متاسفانه گمراه کردن این دوستمون در خرید ،جز پشیمونی این دوستمون سود دیگه ای نداره!

پ.ن: حدس میزنم االان میگید همه نرم افزار ها رو اجرا میکنه بله! ولی با آپدیت به ورژن 4 آندروید از نظر پردازشی و همینطور پردازشگر گرافیکی بسیار بسیار بسیار ضعیف تر عمل خواهد کرد و اون موقع ضعف این گوشی بسیار آشکار تر میشه
همونطور که توی اخبار گوشی هست Galaxy S II با آپگرید به ورژن 4 آندروید تا 1.6 گیگاهرتز اورکلاک خواهد شد بدون نیاز به تغییر ولتاژ

==========
بعد دوست عزیزمون! در مورد گزینه 5امتون گوشی سه بعدی optimus 3D به دلیل عکس برداری سه بعدی و کیفیت بهتر دوربین و صفحه نمایش سه بعدی بهتره و توصیه میشه:)

.:PAR3A:.
29-11-2011, 16:12
خدایاااااا : ))
یعنی سعید من اینو دیدم یه ربع داشتم میخندیدم : ))
واقعا ، یعنی واقعا ، یعنی واقعا ، یعنی واقعا (واسه اطمینان این قدر گفتم ، اصولا تو عادت داری هر جا یه چیزی بر علیه سنسیشن میگیم ، اصلا تو اون تیکه کوری مطلق بگیری :دی) ، این قدر پوک؟؟؟ سعید یعنی واقعا میخواستم فحش بدم اینو گفتیا ، گفتم بیشتر خودمو چیپ میکنم :| کجای دنیا سبک بودن عیبه؟؟؟ همه دارن خودشونو پاره میکنن که نازک تر و سبک تر بزنن ، حالا تو میگی عیب؟؟؟ برو سنسیشنتو بنداز دور یه دونه از اون موبایل 3-4 کیلویی های قدیم بگیر :|

sAeEd_kHaAn
29-11-2011, 18:01
آرک چه ربطی به موضوع سنسیشن و S2 داره!؟

شما که ماشاالله شدی کاسه داغتر از اش عزیز اگه اس 2 داشتی دیگه چیکار میکردی
من کجای پستم حرف ارک رو زدم ؟ خیلی جو گیر شدی

خدایاااااا : ))
یعنی سعید من اینو دیدم یه ربع داشتم میخندیدم : ))
واقعا ، یعنی واقعا ، یعنی واقعا ، یعنی واقعا (واسه اطمینان این قدر گفتم ، اصولا تو عادت داری هر جا یه چیزی بر علیه سنسیشن میگیم ، اصلا تو اون تیکه کوری مطلق بگیری :دی) ، این قدر پوک؟؟؟ سعید یعنی واقعا میخواستم فحش بدم اینو گفتیا ، گفتم بیشتر خودمو چیپ میکنم :| کجای دنیا سبک بودن عیبه؟؟؟ همه دارن خودشونو پاره میکنن که نازک تر و سبک تر بزنن ، حالا تو میگی عیب؟؟؟ برو سنسیشنتو بنداز دور یه دونه از اون موبایل 3-4 کیلویی های قدیم بگیر :|
پارسا تو هم که .... ای داد
همه که اینجا هرچی از دهنشون در میاد میگن تو هم بگو
سبک بودن خوبه ولی ولی تا یه حدی
...
نمیدونم چرا اینجا همه خودشونو به در و دیوار میزنن که بگن اس 2 گوشیه بقیه بوقن

h!tman
29-11-2011, 18:20
کاسه داغ تر از آش؟!
هر جاش اشتباهه بگو! مرسی :)
در ضمن عکستو نگاه کن ببین آرک کجاست!
Xperia به اون گندگی زیرش چیه!؟

---------- Post added at 06:20 PM ---------- Previous post was at 06:18 PM ----------

...
نمیدونم چرا اینجا همه خودشونو به در و دیوار میزنن که بگن اس 2 گوشیه بقیه بوقن
بوق نیستن! ولی سنسیشن 500تومن میرزه نه 600تومن!
و ارزش نداره 50تومن کمتر بدی ولی امکانات در حد نصف!

sAeEd_kHaAn
29-11-2011, 18:42
بوق نیستن! ولی سنسیشن 500تومن میرزه نه 600تومن!
و ارزش نداره 50تومن کمتر بدی ولی امکانات در حد نصف! امکانات ؟ فقط یه usb on the go اضافه تر داره که اونم فکر نکنم کسی تا حالا ازش به طور واقعی استفاده کرده
اگه منظورت سخت افزاره که به اون نمیگن امکانات
با این قیمتی گذاشتی اونوقت مثلا desire s رو باد 300 قیمت بذاری
بحث با شما بی مورده شور عجیبی برداشتی

mr_khodaei2008
29-11-2011, 18:54
ممنون ازتون ولی چرا با هم بحث الکی میکنید

وزن گوشی اصلا برامن مهم نیست که شما بحث دارین

به جای این حرفا دلایل مهم و معایب اصلی گوشی ها رو بگید

یه سوال : اچ تی سی نمایندگی هم تو ایران داره ؟ گوشیاش گارانتی داره ؟

من تا حالا اچ تی سی خرید نداشتم اگه خاستم بخرم موقع خریدش باید به چیا دقت کنم ؟ اصل و غیر اصل داره ؟ ساخت کجاست ؟

از حسن جان با خاطر مقایسه هاش ممنونم

ولی انصافا بهم اطلاعات بدید و بحث نکنید

از دوستان اصفهانی هم اینجا هست ؟

h!tman
29-11-2011, 18:56
امکانات ؟ فقط یه usb on the go اضافه تر داره که اونم فکر نکنم کسی تا حالا ازش به طور واقعی استفاده کرده
اگه منظورت سخت افزاره که به اون نمیگن امکانات
با این قیمتی گذاشتی اونوقت مثلا desire s رو باد 300 قیمت بذاری
بحث با شما بی مورده شور عجیبی برداشتی
بله امکانات! اگر برای شما گوشی زنگ خوردنه همون Desire s خوبه! ولی قیمتی که پای این گوشی میخواد بره باید بهترین باشه!

ممنون ازتون ولی چرا با هم بحث الکی میکنید

وزن گوشی اصلا برامن مهم نیست که شما بحث دارین

به جای این حرفا دلایل مهم و معایب اصلی گوشی ها رو بگید

یه سوال : اچ تی سی نمایندگی هم تو ایران داره ؟ گوشیاش گارانتی داره ؟

من تا حالا اچ تی سی خرید نداشتم اگه خاستم بخرم موقع خریدش باید به چیا دقت کنم ؟ اصل و غیر اصل داره ؟ ساخت کجاست ؟

از حسن جان با خاطر مقایسه هاش ممنونم

ولی انصافا بهم اطلاعات بدید و بحث نکنید

از دوستان اصفهانی هم اینجا هست ؟
گارانتی اصلیش یاس

mr_khodaei2008
29-11-2011, 19:03
قیمت اس 2 و سنسیشن تو تهران الان چنده ؟

تو اصفهان چی من اصفهانیم کسی قیمتشونو تو اصفهان داره/

mr_khodaei2008
29-11-2011, 19:12
اینو یکی از بچه ها تو تاپک سنسیشن گزاشته بود نظرتون چیه :

گروه خبری GSM: اگرچه معرفی و عرضه کهکشانی دوم سامسونگی ها سر و صدای زیادی به پا کرد اما چند ماه بعد از عرضه، مشکلاتی از این تلفن همراه از سوی بسیاری از خبرگزاری های بزرگ جهان گزارش شد که در اینجا ما 8 مورد از مطرح ترین آنها را ذکر می کنیم.

1 - توانایی ضعیف گوشی در اجرای بازی در مقایسه با رقبا
جی اس ام آرنا: در بخش اجرای بازی (که یکی از پرطرفدارترین قابلیت های گوشی های هوشمند امروزی است) ، گوشی Galaxy S II ضعف های قابل توجهی دارد به طوری که با توجه به تست های انجام شده توسط جی اس ام آرنا، این تلفن، از توانایی کمتری در اجرای بازی های HD در مقایسه با گوشی های HTC Sensation، LG Optimus 2X و حتی گلکسی قبلی سامسونگ برخوردار است.

2- تراکم پیکسل پایین صفحه نمایش
جی اس ام: صفحه نمایش Galaxy S II در بحت تراکم پیکسل صفحه نمایش ، نسبت به رقبای آن چندان خوب عمل نکرده است به طوری که گوشی Sensation بطور متوسط 35% بیشتر از صفحه گوشی Galaxy S II تراکم پیکسل دارد و صفحه نمایش گوشی آیفون 4 هم از طرفی، 7% بیشتر از صفحه گوشی Sensation (و 42% بیشتر از Galaxy S II) تراکم پیکسل دارد .

3 – کیفیت نا مطلوب مکالمه
سی نت: با وجود در نظر گرفتن میکروفون حذف صداهای اضافی ، همچنان کیفیت مکالمه پایین بوده و صدای پخش شده از طریق بلندگوی داخلی تلفن ضعیف است . بسیاری از کاربران در سراسر دنیا عملکرد نادرست میکروفون داخلی را مهمترین ضعف Galaxy S II می دانند

4- پدیدار شدن خطوط زرد رنگ در نیمه پایینی نمایشگر
جی اس ام آرنا: در حالت روشنایی پایین صفحه نمایش ضعف دیگری خود را نمایان می کند که باعث ایجاد رده هایی زرد رنگ در نیمه پایینی نمایشگر خواهد شد ، این نقص به هنگام پخش تصاویر HD نیز پدیدار می شود . (البته قابل ذکر است که این مورد تنها در بین برخی نمونه های این تلفن همراه دیده می شود)

5 – داغ شدن بیشتر پردازشگر دو هسته ای در مقایسه با رقبا
جی اس ام: پنل پشت تلفن همراه از جنس پلاستیک بوده که باعث تاخیر در خنک شدن پردازشگر دو هسته ای تلفن می شود و همین مسئله بازدهی پردازنده Cortex – A9 را کاهش می شود . به هنگام اجرای بازی های 3 بعدی ، پخش فیلم های HD یا کاربردهای Multi-tasking ناحیه پایین دوربین در پشت بدنه تلفن به شدت داغ می شود که به راحتی با کف دست احساس خواهد شد .

6 – کیفیت پایین تر ساخت گوشی در مقابسه با رقبا
جی اس ام: قاب پلاستیکی دور صفحه نمایش اگر چه با پوشش کروم رنگ روکش شده است ولی در اولین برخورد با جسم سخت مخدوش شده و با توجه به طراحی باریک بدنه ، ظاهر گوشی را بد شکل خواهد کرد .

7 – عدم توانایی تعویض سریع کارت حافظه
سی نت: درگاه کارت حافظه خارجی در زیر درب باتری قرار گرفته و برای تعویض آن باید باتری تلفن همراه را خارج کرده ، که همین امر باعث طولانی تر شدن مدت ریبوت مجدد گوشی خواهد شد .

8 – نیاز به آداپتور برای استفاده از پورت HDMI
جی اس ام آرنا: با توجه به قابلیت های HD این تلفن همراه ، وجود درگاه MicroHDMI ضروری به نظر می رسد ، درحالی که برای انتقال محتویات HD باید تبدیل پورت USB به MHL را به عنوان ابزار چه ای جداگانه خریداری کرد که هزینه ای اضافی را به کاربر تحمیل خواهد کرد .

Eblis 2011
29-11-2011, 19:32
داداش هر وقت بحث گوشی 500 600 تومنی شد اینا یه باند سامسونگ هستن میریزن تو تایپک و شروع میکنن به تعریف و تمجید گالاکسی اس 2 - اگه مشاوره میخوای بارها هم گفتم برو یه گوشی فروشی ازشون اطلاعات بگیر نه اینجا . . . کسی نیست اینجا تعصبی و سلیقه ای حرف نزنه ( حتی خودم ) . . . بعضی از دوستانی که اس 2 داشتن میگن گوشی عین شعله های اتیش از ته گرم میکنه تا جایی که دستت میسوزه ( با کمی اغراق ) حالا خود دانی . . . به نظر بنده اگه مشاوره صحیح میخوای برو از یکی که بهش ایمان داری بپرس . . . والسلام

sAeEd_kHaAn
29-11-2011, 20:19
قیمت اس 2 و سنسیشن تو تهران الان چنده ؟

تو اصفهان چی من اصفهانیم کسی قیمتشونو تو اصفهان داره/
بابت انتخابت بهت تبریک میگم خداییش گرفتی بیا اینجا نظرتو بگو پشیمون شدی با من اصلا برو 2تا گوشی رو بگیر دستت
پیشنهاد میدم بدون گارانتی بگیری الان سنسیشن 100 تومن ارزونتر از اس 2 هست موقع خرید هم چیز خاصی نداره چک کنی موفق باشی بعد از خرید در خدمتت هستم بیا کلوپ سنسیشن

h!tman
29-11-2011, 20:59
داداش هر وقت بحث گوشی 500 600 تومنی شد اینا یه باند سامسونگ هستن میریزن تو تایپک و شروع میکنن به تعریف و تمجید گالاکسی اس 2 - اگه مشاوره میخوای بارها هم گفتم برو یه گوشی فروشی ازشون اطلاعات بگیر نه اینجا . . . کسی نیست اینجا تعصبی و سلیقه ای حرف نزنه ( حتی خودم ) . . . بعضی از دوستانی که اس 2 داشتن میگن گوشی عین شعله های اتیش از ته گرم میکنه تا جایی که دستت میسوزه ( با کمی اغراق ) حالا خود دانی . . . به نظر بنده اگه مشاوره صحیح میخوای برو از یکی که بهش ایمان داری بپرس . . . والسلام

شما که علامه ...بگذریم
سایت P30 World و کل کسایی که کلی پست و مشاوره دارن تعصبی میگن و کلاه بردار های علائدین راست!؟

شما هم واقعا معلوماتت بالاست ! فقط یک چیز... Gs2 مشکل گرماش با آپدیت حل شد

Eblis 2011
29-11-2011, 21:14
یه سوال برام پیش اومده سابقه سامسونگ بیشتره یا htc؟

hasanmotori
29-11-2011, 22:26
اینو یکی از بچه ها تو تاپک سنسیشن گزاشته بود نظرتون چیه :

گروه خبری GSM: اگرچه معرفی و عرضه کهکشانی دوم سامسونگی ها سر و صدای زیادی به پا کرد اما چند ماه بعد از عرضه، مشکلاتی از این تلفن همراه از سوی بسیاری از خبرگزاری های بزرگ جهان گزارش شد که در اینجا ما 8 مورد از مطرح ترین آنها را ذکر می کنیم.

1 - توانایی ضعیف گوشی در اجرای بازی در مقایسه با رقبا
جی اس ام آرنا: در بخش اجرای بازی (که یکی از پرطرفدارترین قابلیت های گوشی های هوشمند امروزی است) ، گوشی Galaxy S II ضعف های قابل توجهی دارد به طوری که با توجه به تست های انجام شده توسط جی اس ام آرنا، این تلفن، از توانایی کمتری در اجرای بازی های HD در مقایسه با گوشی های HTC Sensation، LG Optimus 2X و حتی گلکسی قبلی سامسونگ برخوردار است.

2- تراکم پیکسل پایین صفحه نمایش
جی اس ام: صفحه نمایش Galaxy S II در بحت تراکم پیکسل صفحه نمایش ، نسبت به رقبای آن چندان خوب عمل نکرده است به طوری که گوشی Sensation بطور متوسط 35% بیشتر از صفحه گوشی Galaxy S II تراکم پیکسل دارد و صفحه نمایش گوشی آیفون 4 هم از طرفی، 7% بیشتر از صفحه گوشی Sensation (و 42% بیشتر از Galaxy S II) تراکم پیکسل دارد .

3 – کیفیت نا مطلوب مکالمه
سی نت: با وجود در نظر گرفتن میکروفون حذف صداهای اضافی ، همچنان کیفیت مکالمه پایین بوده و صدای پخش شده از طریق بلندگوی داخلی تلفن ضعیف است . بسیاری از کاربران در سراسر دنیا عملکرد نادرست میکروفون داخلی را مهمترین ضعف Galaxy S II می دانند

4- پدیدار شدن خطوط زرد رنگ در نیمه پایینی نمایشگر
جی اس ام آرنا: در حالت روشنایی پایین صفحه نمایش ضعف دیگری خود را نمایان می کند که باعث ایجاد رده هایی زرد رنگ در نیمه پایینی نمایشگر خواهد شد ، این نقص به هنگام پخش تصاویر HD نیز پدیدار می شود . (البته قابل ذکر است که این مورد تنها در بین برخی نمونه های این تلفن همراه دیده می شود)

5 – داغ شدن بیشتر پردازشگر دو هسته ای در مقایسه با رقبا
جی اس ام: پنل پشت تلفن همراه از جنس پلاستیک بوده که باعث تاخیر در خنک شدن پردازشگر دو هسته ای تلفن می شود و همین مسئله بازدهی پردازنده Cortex – A9 را کاهش می شود . به هنگام اجرای بازی های 3 بعدی ، پخش فیلم های HD یا کاربردهای Multi-tasking ناحیه پایین دوربین در پشت بدنه تلفن به شدت داغ می شود که به راحتی با کف دست احساس خواهد شد .

6 – کیفیت پایین تر ساخت گوشی در مقابسه با رقبا
جی اس ام: قاب پلاستیکی دور صفحه نمایش اگر چه با پوشش کروم رنگ روکش شده است ولی در اولین برخورد با جسم سخت مخدوش شده و با توجه به طراحی باریک بدنه ، ظاهر گوشی را بد شکل خواهد کرد .

7 – عدم توانایی تعویض سریع کارت حافظه
سی نت: درگاه کارت حافظه خارجی در زیر درب باتری قرار گرفته و برای تعویض آن باید باتری تلفن همراه را خارج کرده ، که همین امر باعث طولانی تر شدن مدت ریبوت مجدد گوشی خواهد شد .

8 – نیاز به آداپتور برای استفاده از پورت HDMI
جی اس ام آرنا: با توجه به قابلیت های HD این تلفن همراه ، وجود درگاه MicroHDMI ضروری به نظر می رسد ، درحالی که برای انتقال محتویات HD باید تبدیل پورت USB به MHL را به عنوان ابزار چه ای جداگانه خریداری کرد که هزینه ای اضافی را به کاربر تحمیل خواهد کرد .

اینارو هم تک تک برات توضیح میدم ولی اول بدون که gsm طرفدار اپله اینا هم همش شعره ولی از اونجایی که خودم منطقی هستم برای همش دلیل منطقی میارم :

1- اولیشو که تو پست قبلی بنچ مارک گزاشتم دیدی که از این نظر قویترین گوشیه حالا gsm اومده دقیقاً برعکسشو نوشته نمیدونم والا از تو .... ننش اینو دراورده! همینو بدون که اس2 قویترین گوشی تو اجرای بازیهاست بنچ مارکاشم که گزاشتم

2- آتریکس رزولوشنش با سنسیشن برابره تازه صفحشم کوچیکتره و تراکم پیکلسش از هر دو بالاتره ولی پیکسلاش به راحتی پیدا هستن دلیلشم استفاده از تکنولوژی پنتاله که ساب پیکسلای پایینی داره ... گلکسی اس1 هم از همین تکنولوژی استفاده میکرد ولی تو اس2 ساب پیکسلها از 8 به 12 افزایش پیدا کردن و هیچ کس تا حالا نگفته صفحه اس2 رزولوشن پایینی داره ولی همین پارسا جان به خاطر پیکسل پیکسل شدن آتریکس میخاد بفروشتش

3- اینم والا من فقط gsm دیدم هیچ جای دیگه ای اینو ندیدم کسی بگه همه کاربراهم راضی بودن

4- سری های اول تعداد خیلی کمیشون این مشکلو داشتن که اگه موقع خرید دقت میکردی مشکلی پیش نمیومد الانم که دیگه این مشکل برطرف شده

5- اتفاقاً سنسیشن هم با ورژن 2.3.3 داغ میشد اینم مدرکش :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

که این مشکل تو هر دو گوشی با آپدیت برطرف شد

6- والا اس2 مشکل کنده شدن دکمه ولوم یا ترک خوردن مثله آرک رو نداره صفحشم بر خلاف سنسیشن gorilla هست

7- این یکی دیگه خیلی مسخرست یکی نیست بهش بگه آیفون اصلاً مموری نمیخوره حالا این زیر باتری هست ایراده؟!
مموری سنسیشن هم همینجوریه

8- نمیگه آیفون اصلاً hdmi نمیخوره... همه گوشیهایی که hdmi دارن کابل مخصوص میخان اینم یه آداپتوری میخاد ... سنسیشن هم دقیقاً مشابه اس2 ه

کاملاً مشخصه هدفش چیه ولی اگه بازم شک داری تو تاپیکش بپرس

میشه درباره سنسیشن یا آیفونم همینجوری نظر داد مثلاً درباره سنسیشن :
1- ضعیفترین دو هسته ایه بازار ... البته gsmarena هم تایید کرده ... این گوشی قدرتی در حد تک هسته ای ها داره و قیمتشم به تک هسته ایه خود Htc یعنی incredible خیلی نزدیکه این نشون میده که خود htc هم فهمیده این گوشی در حد تک هسته ای هاست

2- گزارش مشکل تاچ ... گزارش شده که بعضی از سنسیشن ها تاچشون از کار میفته

3- داغ شدن پشت گوشی ... مدرکشم همون لینکی که دادم

4- خالی شدن شارژ... در عرض 4 ساعت 15 درصد کم میکنه ... مدرک همون لینکی که دادم

5- کیفیت صفحه پایین در برابر رقبا

6- hdmi نیاز به آداپتور دارد

7- رم پایین

8- کنده شدن دکمه ولوم اینو تو نت سرچ کنی هست

9- عدم استفاده از صفحه گوریلا

10- قرار گیری مموری زیر در باتری

11- بیرون ریختن دلو روده گوشی با باز کردن در باتری

12- پرش آنتن خود گوشی و وای فای که اینم gsmarena تایید کرده

و خیلی چیزای دیگه میشه از خودت دربیاری

همه چیو گفتم دیگه تصمیم با خودته

یه سوال برام پیش اومده سابقه سامسونگ بیشتره یا htc؟

اولین گوشیه سامسونگ سال 1996 ساخته شد و اولین گوشی htc سال 2006 سامسونگ سابقش 10 سال بیشتره

mr_khodaei2008
30-11-2011, 07:46
ممنون حسن جان

از همون اول خودمم هم میدونستم که اس2 واقعا عالیه ولی بخاطر اینکه یکم گرونه برام به فکر سنسیشن اوفتادم چون 100 تومنی ارزونتره

حالام بین دوتاشون گیر کردم معلوم نیست کدومو بخرم فردامیرم برای خرید ولی قبلش یکی که سنسیشن را داره از دوستای فرادرم را میبینم و گوشی را از نزدیک خودم تست میکنم

خدا میدونه فردا بلاخره چی بگیرم

از دوستای اصفهانی کسی هست ؟؟؟؟؟؟؟؟

sAeEd_kHaAn
30-11-2011, 10:34
اولین گوشیه سامسونگ سال 1996 ساخته شد و اولین گوشی htc سال 2006 سامسونگ سابقش 10 سال بیشتره

در زمینه اسمارت فون چی ؟
htc قبل از اینکه سامسونگ بلد باشه گوشی بسازه داشت واسه i-mate گوشی میزن اونم پاکت پیسی عزیزم ، از وقتی هم که i-mate رو ول کرد دیدی که کلا i-mate از دور خارج شد ( جهت اطلاعات عمومی گفتم )

S A M S U N G
30-11-2011, 11:36
اولین گوشیه سامسونگ سال 1996 ساخته شد و اولین گوشی htc سال 2006 سامسونگ سابقش 10 سال بیشتره البته حسن جان اولین گوشی سامسونگ کلا اولین گوشی که در کره ساخته شد سال 1988 بوده و مدلش هم SH-100 .

در زمینه اسمارت فون چی ؟ سامسونگ مجوز ساخت گوشی با سیستم عامل سیمبیان رو سال 2002 گرفت .

اولین اسمارتفونی که وارد بازار به صورت عمده شد هم سال 2000 توسط شرکت Ericsson ساخته شد. مدل R380 با سیستم عامل سیمبیان . .

اولین اسمارت ساخته شده IBM Simon سال 1992 .

اولین گوشی htc هم سال 2002 تولید شد .

محض اطلاع عموم :دی

مخلصیم.

sAeEd_kHaAn
30-11-2011, 16:39
البته حسن جان اولین گوشی سامسونگ کلا اولین گوشی که در کره ساخته شد سال 1988 بوده و مدلش هم SH-100 .

سامسونگ مجوز ساخت گوشی با سیستم عامل سیمبیان رو سال 2002 گرفت .

اولین اسمارتفونی که وارد بازار به صورت عمده شد هم سال 2000 توسط شرکت Ericsson ساخته شد. مدل R380 با سیستم عامل سیمبیان . .

اولین اسمارت ساخته شده IBM Simon سال 1992 .

اولین گوشی htc هم سال 2002 تولید شد .

محض اطلاع عموم :دی

مخلصیم.
قربون سرچ کردنت برم دست به سرچت تو حلقم :دی زمانی که htc واسه i-mate گوشی میزد رو حساب نکردی عزیزم اون موقع سامسونگ چی میزد ؟ :دی

mr_khodaei2008
30-11-2011, 18:38
چرا به جای اینکه منو راهنمایی کیند و کمک کنید با هم بحثای الکی میکنید که هیچ سودی برا من نداره

یعتس یه اصفهانی اینجا نیست ؟ فردامیخام برم بخرم

Eblis 2011
30-11-2011, 18:43
چرا به جای اینکه منو راهنمایی کیند و کمک کنید با هم بحثای الکی میکنید که هیچ سودی برا من نداره

تا وقتی که به حرف من گوش نکنی اوضات همینه
هرچی گفتم حقیقته
اینجا مشاوره اصلا فایده نداره فقط باید بری گوشی فروشی
یکی از دوستان Iq میگه کلاهبردارن علاالدین
من کی گفتم برو اونجا مشاوره بگیر ؟
اینجا هر کی قصد داره یکی رو خراب کنه مطمئن باش الان از این حرفم صدتا نقل قول میگیرن و میریزن روم
حالا خوددانی . . . بای

yee_pesare
30-11-2011, 19:36
دوستان این بحثا بیخوده راهنمایی باید درست باشه,
هر گوشی معایبیم داره, بدون عیب نیستن که,قرار نیست هر کی هر چی خودش داره یا خوشش میاد بگه خوبه,
دوست عزیز جفتشون گوشیهای خوبی هستن خودت اول ببین کدومو بیشتر دوست داری یا خوشت اومده

hasanmotori
30-11-2011, 20:48

یعتس یه اصفهانی اینجا نیست ؟ فردامیخام برم بخرم

تو شیراز اینجوری قیمت دادن
سنسیشن 630
اس2 هم 685
اختلاف قیمت 55 تومنه
اختلافشون در حد قیمت یه مموری 16 گیگه

تا وقتی که به حرف من گوش نکنی اوضات همینه
هرچی گفتم حقیقته
اینجا مشاوره اصلا فایده نداره فقط باید بری گوشی فروشی
یکی از دوستان Iq میگه کلاهبردارن علاالدین
من کی گفتم برو اونجا مشاوره بگیر ؟
اینجا هر کی قصد داره یکی رو خراب کنه مطمئن باش الان از این حرفم صدتا نقل قول میگیرن و میریزن روم
حالا خوددانی . . . بای

کاملاً اشتباه میکنی
گوشی فروشی هیچ وقت نمیاد اونی که واقعاً بهتره رو بهت معرفی کنه و اونی رو معرفی میکنه که یا سودش بیشتره یا فروشش کمتره و رو دسش مونده
بعدشم با چند دقیقه کار با یه گوشی نمیشه اطلاعات کاملی در مورش به دست اورد و تصمیم درستی گرفت
نتیجه بحث تا حالا این بوده که من با دلیل و منطق و مدرک از سایتهای معتبر اطلاعات دادم به دوستمون و شما هم از روی سلیقه و چمیدونم سنسیشن جدیدا مشکلی نداره و وزنش زیاده مثله کتلته سنسیشن بخر اومدین نظرتونو تحمیل کردین خب دوست عزیز یه برتری از سنسیشن بگو که خنده دار نباشه تا این دوستمون بتونه تصمیم بگیره
من که قصدم خراب کردن یکی نبود ... شما اومیدن گفتین سنسیشن بخر چون ما داریم و بیشتر از اس2 دوسش داریم
منم گفتم اس2 بخر چون از نظر فنی بهتره مدارکشم موجوده
دیگه کم اوردین چرا بچه های اینجارو میبری زیر سوال
به هر حال دوستمون که مشاوره میخاست به این نتیجه رسیده که اس2 بهتره و فقط به خاطر قیمتش مشکل داره که دیگه خودش میدونه

Eblis 2011
30-11-2011, 22:17
میدونی چیه ؟ کمبود دارین بخدا شماها
من اصلا نیومدم از سنسیشن موردی رو اشاره کنم نه معایب نه مزایا . . . لطفا چشماتو وا کن نظرات دوستان دیگه رو به من نسبت نده من نام کاربریم ( htc sensation ) هستش نه چیز دیگه ( چشماتو وا کنی میبینی ) بعدشم آدم که نفوذ داشته باشه همین میشه دیگه . . . من همون آدمی هستم که سری قبلی سر گفتن یک کلمه اجاق گاز منو اخراج کردن اما شما به راحتی میاین میگین کتلت و هنوز پابرجایین
آدم که پارتی نداشته باشه باید بره بمیره . . . شماها به لطف همون ستاره های بالای سرتون اینجا هستین نه چیز دیگه

به هر حال دوستمون که مشاوره میخاست به این نتیجه رسیده که اس2 بهتره و فقط به خاطر قیمتش مشکل داره که دیگه خودش میدونه
کجا طرف اس 2 رو انتخاب کرد که شماها میگین ؟ یک جمله بیار که طرف گفت من اینو قبول کردم . . . واقعا متاسفم که دارین نظر خودتون رو بهش تحمیل میکنین . . . مطمئن باش تا یک ساعت دیگه نام کاربریم بسته میشه . . . کما اینکه سری قبلی با گفتن یک کلمه ی ( اجاق گاز ) منو بن کردن .

hasanmotori
30-11-2011, 23:31
میدونی چیه ؟ کمبود دارین بخدا شماها
من اصلا نیومدم از سنسیشن موردی رو اشاره کنم نه معایب نه مزایا . . . لطفا چشماتو وا کن نظرات دوستان دیگه رو به من نسبت نده من نام کاربریم ( htc sensation ) هستش نه چیز دیگه ( چشماتو وا کنی میبینی ) بعدشم آدم که نفوذ داشته باشه همین میشه دیگه . . . من همون آدمی هستم که سری قبلی سر گفتن یک کلمه اجاق گاز منو اخراج کردن اما شما به راحتی میاین میگین کتلت و هنوز پابرجایین
آدم که پارتی نداشته باشه باید بره بمیره . . . شماها به لطف همون ستاره های بالای سرتون اینجا هستین نه چیز دیگه

کجا طرف اس 2 رو انتخاب کرد که شماها میگین ؟ یک جمله بیار که طرف گفت من اینو قبول کردم . . . واقعا متاسفم که دارین نظر خودتون رو بهش تحمیل میکنین . . . مطمئن باش تا یک ساعت دیگه نام کاربریم بسته میشه . . . کما اینکه سری قبلی با گفتن یک کلمه ی ( اجاق گاز ) منو بن کردن .

سعید نکن این کارو بی خیال :18:
سعید یه گوشی انقدر ارزش نداره که به خاطرش اینکارارو بکنی
من غلط کردم اس2 آشغاله همه سنسیشن بخرن
یه جوون داره در راه سنسیشن پر پر میشه :18:
هر چقدر دوس داری بگو اجاق گاز اصلاً بگو پیک نیک به دلت نمونه

کجا طرف اس 2 رو انتخاب کرد که شماها میگین ؟ یک جمله بیار که طرف گفت من اینو قبول کردم

از همون اول خودمم هم میدونستم که اس2 واقعا عالیه ولی بخاطر اینکه یکم گرونه برام به فکر سنسیشن اوفتادم چون 100 تومنی ارزونتره

mr_khodaei2008
01-12-2011, 09:18
بعد اظهر میخام برم گوشی بخرم خدا میدونه کردمو بخرم سعید درست میگه من اس2 را میخام ولی با قیمتش مشکل دارم وگرنه این همه بحث نبود ولی شایدم سنسیشن خریدم معلوم نیست باید برم تو بازار ببینم قیمتها چین ؟

البته قبل رفتن یه سنسیشن را قراره ببینم و باهاش کمی کار کنم ببینم چی هست

Eblis 2011
01-12-2011, 11:36
سعید نکن این کارو بی خیال :18:
سعید یه گوشی انقدر ارزش نداره که به خاطرش اینکارارو بکنی
من غلط کردم اس2 آشغاله همه سنسیشن بخرن
یه جوون داره در راه سنسیشن پر پر میشه :18:
هر چقدر دوس داری بگو اجاق گاز اصلاً بگو پیک نیک به دلت نمونه
دیدی دیگه حرفی نداری و حق با من شروع کردی به مسخره بازی (فقط پارتی )
ارزش بحث رو هم ندارید . . . روز خوش

mr_khodaei2008
01-12-2011, 19:56
دیگه دعوا رو تموم کنید

حدس بزننین چی خریدیم :
.
.
.
.یه گوشی ایسر خریدم
.
.
.

.
.
.
.
.
.
.
شوخی کردم :19:
بلاخره اس2 را خریدم 715000 تومن

چطوری به کامپویتر وصلش کنم

Eblis 2011
02-12-2011, 17:54
مبارک باشه رفیق :11: . . . سال ها ازش به خوبی و خوشی استفاده کنی
فکر کنم باید نرم افزار kies رو نصب کنی بعد کابلشو وصل کنی به pc

sAeEd_kHaAn
02-12-2011, 18:03
ای بابا به پیر به پیغمبر من همین یه یوزر رو دارم چرا هرکی میاد یه چیزی میگه سعید سعید میکنی ؟ هر ادم .... باشه تشخیص میده از نحوه تایپ کردن کی کیه حسن دیگه تکرار نشه

لاخره اس2 را خریدم 715000 تومن مبارکت باشه ولی احتمالا تا یکی 2ماه دیگه ضرر زیادی میکنی روش

ali703
03-12-2011, 18:13
سعی کن گالاکسی اس 2 بگیری. ولی اگه نشد ال جی 3دی هم خوبه

mr_khodaei2008
03-12-2011, 18:55
خابی دوست عزیز همون گلکسی را خریدم دو روز پیش