PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : دو سوال؟

GHAGHALEELEE
26-11-2011, 17:32
سلام
چه جوری فرمت یه فایل رو تغییر بدیم.مثلا exe. رو به doc. تبدیل کنیم؟
چه جوری playlist واسه اهنگهای داخل یک فولدر موزیک درست کنم به صورتی که حتی اگه فولدر رو توی هارد اکسترنال هم کپی کردم playlist اهنگها رو درست اجرا کنه.(اهنگهای یک فولدر موزیک رو میخوام گلچین کنم
مرسی)

jafarian
26-11-2011, 23:04
اگر برای exe به ورد هست که اینکار نمیتونید انجام بدین سایت پایین درمورد همین موضوع بحث کردن اما برای مباقی فرمتها از برنامه کانورتر میتونید استفاده کنید درمورد سئوال دوم هم از برنامه M3U Dropper که لینکش گذاشتم استفاده کنید ابتدا برنامه رو دان کنید وقتی اجراش کردین طبق عکس موزیکهای خودتون به داخل برنامه دراگ کنید بعدشم طبق شکل روی گزینه ای که با فلش مشخص کردم کلیک کنید فقط تا ساخته بشه:20:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

GHAGHALEELEE
27-11-2011, 01:06
جعفریان جان دستت درد نکنه میدونستم اخر سر خودت جواب میدی.:11:
منظورم از تغییر فرمت فقط تغییر پسوند بود.مثلا جی میل اجازه نمیده فایلهای EXE رو میل کنیم بعضی ها پسوند رو تغییر میدن مثلا MP3 یا DOC یا ... میکنن میخواستم اونرو بدونم.یکی بهم گفته روی فایل کلیک کن بعد F2 رو بزن ولی تغییری نکرد

jafarian
27-11-2011, 01:11
جعفریان جان دستت درد نکنه میدونستم اخر سر خودت جواب میدی.:11:
منظورم از تغییر فرمت فقط تغییر پسوند بود.مثلا جی میل اجازه نمیده فایلهای EXE رو میل کنیم بعضی ها پسوند رو تغییر میدن مثلا MP3 یا DOC یا ... میکنن میخواستم اونرو بدونم.یکی بهم گفته روی فایل کلیک کن بعد F2 رو بزن ولی تغییری نکرد

خواهش میکنم بابت سئوالتون تا اونجا که من میدونم f2 یک فایل rename میکنه شما فایل بصورت فشرده تست کردین که ببینید جواب میده یا نه اسم کوچیکتونم نمیدونم حتمامنظورش شما باید فایلهای هیدن خودتون از فلدرآپشن از حالت هیدن دربیارن همیچنین پسوند فایل بعدشم روی فایل exe خودتون کلیک راست کنید گزینه rename بزنید بعدش پسوند exe فایل به هر اسمی میخواین تغییر بدین بعدم سند کنید به احتمال 100 درصد جواب بگیرین مشکلی بود بگین بهتر راهنمایی کنم برای مورد آخر.

GHAGHALEELEE
27-11-2011, 01:38
درست گفتی.رفتم توی فولدر اپشن تیپ فایل رو از هیدن خارج کردم حالا میتونم پسوندش رو تغییر بدم.دستت درد نکنه.
کوچیکت نیما هستم.راستی اسم کوچیک شما چیه؟

jafarian
27-11-2011, 01:42
اسم کوچیک منم مهدی دوست عزیزموفق باشین:20:

شـیـفــو
27-11-2011, 01:43
حذف شود ....