PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل کانکت شدن در حالت کانفیگ pppoe

urcu
26-11-2011, 16:30
سلام دوستان
من مودمم را که روی pppoe کانفیگ میکنم چراغ کانکت شدن مودم روشن میشه و ای پی هم میگیره ولی هیچ ارتباطی با اینترنت نداره نه پثینگی نه چیزی تایماوت میده پینگ...کسی با این مشکل روبرو شده تا حالا؟
در حالت bridge کاملا درسته

amatis23
26-11-2011, 16:52
منم قبلا یه همچین مشکلی داشتم تنظیمات آی پی و کانکشن محلی رو چک کن یا از نو بساز ..........

mhv_kntu
26-11-2011, 17:34
سلام دوستان
من مودمم را که روی pppoe کانفیگ میکنم چراغ کانکت شدن مودم روشن میشه و ای پی هم میگیره ولی هیچ ارتباطی با اینترنت نداره نه پثینگی نه چیزی تایماوت میده پینگ...کسی با این مشکل روبرو شده تا حالا؟
مودمت رو ببر یکی که خوب بلده دوباره کانفیگ کنه.

urcu
26-11-2011, 17:42
مشکل با زدن تیک NAT در تنظیمات مودم حل شد.

dashtestani
27-12-2011, 19:51
مارک مودمت چی هست؟

ekhorasan
13-01-2014, 00:55
اگر بصورت PPPOE نمی توانید به اینترنت متصل شوید و الزاما باید بصورت Bridge به اینترنت دسترسی پیدا کنید به احتمال قوی مشکل از سوی ISP است
برای اطمینان خاطر آزمایش زیر را انجام دهید و مطابق توضیح تنظیم مودم خودرا بروزرسانی کنید
تصاویر زیر از روی مودم TP Link گرفته شده است
ابتدا وارد صفحه تنظیم مودم خود شوید و گزینه ای شبیه به Interface Setup را که در آن تنظیمات Internetمربوط به مودم انجام می شود بیابید
حال pppoe را بیابید و انتخابش کنید
سپس گزینه PVC's Summary را بفشارید تا فهرستی از آنچه ISP شما برای PPPOE برایتان فراهم کرده است ببینید
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
در زیر فهرست را مشاهده می کنید. قسمت های فعال با عبارت UP مشخص شده است.
در صورتیکه آی اس پس شما اجازه استفاده از آن را به شما داده باشد می توانید این تنظیمات را در قسمت قبلی تنظیم کنید (با بیضی به رنگ قرمز مشخص شده است)

Setu[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mahdi_z100
11-02-2014, 19:55
اگه همه ip ها خط تیره باشه باید چکار کرد ؟

fanoostalaei
11-02-2014, 23:22
سلام دوستان
مشکل شما خیلی کم پیش میاد
شما باید تو تنظیمات مودم دیفالت روت یا دیفالت گیت وی رو خودتون دستی تنظیم کنید تا بعد وصل شدن به نت گیت وی براتون تعریف بشه و به نت وصل شید

مشکل با زدن تیک NAT در تنظیمات مودم حل شد.
مطمئنی دستکاری دیگه ای نکردی؟ چطور؟؟؟
اخه وظیفه دستور NAT که مخفف هست اینه که اجازه بده چندین مک ادرس به صورت همزمان از یه نت اسستفاده کنن :n13: