PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : پارتیشن هام رفت!!

Raid3n
26-11-2011, 10:54
سلام دوستان،
من درایو c خودم رو تبدیل کردم به دو تا درایو c و h که تو c میخواستم سون و تو h هم میخواستم xp رو نصب کنم!

وقتی xp رو تو h نصب کردم،دو تا از پارتیشن هام رفته! :41:که مجموعش میشه 1 ترابایت!
بعد که دوباره اومدم xp رو پاک کردم و سون رو نصب کردم(فقط)میبینم بازم همونطوره و دو تا درایوم نیست اصلا..

ولی با نرم افزار acronis که پارتیشن بندی رو باهاش انجام دادم اون پارتیشن ها(درایوهای حذف شده)رو نشون میده و قشنگ عین قبل نشون میده که چقدر خالی داره و .. حتی فایل هام رو هم نشون میده(همشون رو) ولی داخل ویندوز خبری از درایوها نیست..

چجوری درایوها رو برگردونم؟!!!!!!!!!!!!!؟

kases
26-11-2011, 11:41
دست رو دلم نزار دیروز 400 گیگ از اطلاعات مهمم پرید اشکم در اومد شما فعلا منتظر باش تا اساتید راهنمایی کنن

M o h a m m @ d
26-11-2011, 12:15
سی دی ویندوز xp بزار بعد قسمتی که انتخاب درایور برای نصب ویندوز هست بالاش سه تا گزینه داره که کلید c ایجاد پارتیشن میزنی میتونی برش گردونی یا از نرم افزارمجیک پارتیشن استفاده کن

mr-secret
26-11-2011, 12:20
دوست عزیز عجله نکن

اول برو اینجا
روی کامپیوتر کلیک راست کن قسمت manage از اونجا برو قسمت disk managment
بعد رو درایو مورد نظر کلیک راست کن و change drive letter رو انخاب کن از پنجره باز شده add رو بزن ببین داریو توی مای کامپیوتر ظاهر میشه؟

اگه شد که مبارکه اگه نشد با دیسک بوت ویندوز لایو بیا بالا ببین داریو هاتو نشون میده؟

Raid3n
26-11-2011, 13:58
نه متاسفانه نشون نمیده!
این دیسک بوت ویندوز لایوی هم که شما گفتید رو زیاد شنیدم،ولی نمیدونم دارمش یا نه تو لرد(2012) هست،رو dvd هاش که چیزی ننوشته بود!

ولی بازم میگم با نرم افزار acronis که پارتیشن بندی کردم 2 تا درایو حذف شده رو نشون میده به همراه فایل های داخلش و ..

منتظر نظرات کارشناسی باقی بچه ها هستیم(شدید)

Raid3n
26-11-2011, 14:29
سی دی ویندوز xp بزار بعد قسمتی که انتخاب درایور برای نصب ویندوز هست بالاش سه تا گزینه داره که کلید c ایجاد پارتیشن میزنی میتونی برش گردونی یا از نرم افزارمجیک پارتیشن استفاده کن

مطمئنید؟!
آخه اگه یک پارتیشن اضاف کنم و بر نگشت تا حد زیادی دیگه باید قید اطلاعات رو زد!

بقیه نظرشون چیه؟

Raid3n
26-11-2011, 17:06
نظری؟ نصیحتی؟ پندی؟

mr-secret
26-11-2011, 23:32
همه راه ها رو که رفتی داریو هاتو پاک کن بعد همشونو یه داربو کن بزار واسه ریکاوری 99% فایلهات ریکاروی میشند مطمئن باش

Erfan.B
27-11-2011, 05:20
سلام دوستان،
من درایو c خودم رو تبدیل کردم به دو تا درایو c و h که تو c میخواستم سون و تو h هم میخواستم xp رو نصب کنم!

وقتی xp رو تو h نصب کردم،دو تا از پارتیشن هام رفته! :41:که مجموعش میشه 1 ترابایت!
بعد که دوباره اومدم xp رو پاک کردم و سون رو نصب کردم(فقط)میبینم بازم همونطوره و دو تا درایوم نیست اصلا..

ولی با نرم افزار acronis که پارتیشن بندی رو باهاش انجام دادم اون پارتیشن ها(درایوهای حذف شده)رو نشون میده و قشنگ عین قبل نشون میده که چقدر خالی داره و .. حتی فایل هام رو هم نشون میده(همشون رو) ولی داخل ویندوز خبری از درایوها نیست..

چجوری درایوها رو برگردونم؟!!!!!!!!!!!!!؟
دوست من شما اون دو درایوی که نیستش چه درایوهایی بودن؟ به غیر از C , H بودن؟
شما تو همون برنامه ی ACRONIS رو درایوی که پارتیشن حذف شده ات هست کلیک راست کن و تیک HIDDEN رو بردار.
اگه نشد می تونی از نرم افزار های PARTITION RECOVERY استفاده کنی.

خدمت شما :

EASEUS Partition Recovery 5.0.1

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

پیشنهاد می کنم حتماً پک HIREN`S BOOT CD رو داشته باشی چون این جور مواقع شدیداً لازم می شه ، می تونی از این جا دانلود کنی :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

موفق باشي :40:

Raid3n
27-11-2011, 15:15
دوست من شما اون دو درایوی که نیستش چه درایوهایی بودن؟ به غیر از C , H بودن؟
شما تو همون برنامه ی ACRONIS رو درایوی که پارتیشن حذف شده ات هست کلیک راست کن و تیک HIDDEN رو بردار.
اگه نشد می تونی از نرم افزار های PARTITION RECOVERY استفاده کنی.

خدمت شما :

EASEUS Partition Recovery 5.0.1

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدپیشنهاد می کنم حتماً پک HIREN`S BOOT CD رو داشته باشی چون این جور مواقع شدیداً لازم می شه ، می تونی از این جا دانلود کنی :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدموفق باشي :40:

اون درایو هایی که نبودن یکی G بود یکی هم F اگه اشتب نکنم!
توی ACRONIS هم درایو HIDDEN نبود ولی یکبار HIDDEN کردم و دوباره UNHIDE رو زدم گفتم شاید درست شه و نشد..

در رابطه با نرم افزار ریکاوری هم که گفتید باشه فکر کنم دارمش یک چک میکنم ببنیم میشه کاری کرد یا نه ولی آخه پارتیشن DELETE نشده که ریکاوری بکنم!!

Hirensboot رو هم دارم ولی نمی دونم چیکارش کنم و کدوم امکانش بدرد من الان میخوره،راهنمایی کنید لطفا؟!

-ممنون
دوستان هم نظراتشون رو بگن

mr-secret
28-11-2011, 01:47
عزیز این راه رو هم امتحان کن
برو توی run
اونجا بنویس diskpart
یه صحفه کامند میاد که اونجا بنویس list volume
بعد درایوی که مخی شده جلوش یه شماره زده
شما باید بنویسی مثلا select volume 1
حالا بنویس assign letter z
باید درایو در بیاد