PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : در مورد کپی کردن کلیپ موبایل روی dvd مشکل درام.

alirezaasemani49
25-11-2011, 17:55
سلام,من میخوام فیلمهایی که با موبایل خودم گرفتم و در کامپیوتر ذخیره کردم را بر روی یک cd یا dvd کپی کنم که بتونم در دستگاه پخش خانگی مثل vcd و ... ببینم.اما هر کاری میکنم نمیشه.حتی کانورت کردم ولی باز هم دستگاه نشان نمیده.با nero هم خواستم کپی کنم که آنهم فرمت فایلهای ذخیره شده در سیستم را اصلا نمیشناسه.
لطفا بطور کامل حتی با جزئیات راهنمایی کنید که جایی استباه نکنم.
ممنون از توجه شما

alirezaasemani49
27-11-2011, 00:43
واقعا کسی نمیداند که اینکار را چطور باید انجام دهم؟با 1 الی 2 برنامه کانورت کردم اما وقتی میخوام کلیپ مورد نظر را در برنامه addکنم که کانورت را شروع کنم اصلا فرمت کلیپها را نمیشناسه,یعنی هیچ گزینه ای را نشان نمیده که من اینکار را انجام دهم.البته اکثر کلیپها با فرمت 3gp و FL است.من فکر کردم که خودم رایت کردن را زیاد وارد نیستم.آنقدر کسی نیست جواب دهد که خودم جواب خودم را دادم.

Erfan.B
27-11-2011, 04:58
سلام,من میخوام فیلمهایی که با موبایل خودم گرفتم و در کامپیوتر ذخیره کردم را بر روی یک cd یا dvd کپی کنم که بتونم در دستگاه پخش خانگی مثل vcd و ... ببینم.اما هر کاری میکنم نمیشه.حتی کانورت کردم ولی باز هم دستگاه نشان نمیده.با nero هم خواستم کپی کنم که آنهم فرمت فایلهای ذخیره شده در سیستم را اصلا نمیشناسه.
لطفا بطور کامل حتی با جزئیات راهنمایی کنید که جایی استباه نکنم.
ممنون از توجه شما

دوست من عضویتت رو تو انجمن های پی سی ورلد بهت تبریک می گم و امیدوارم لحظات خوبی رو تو این فاروم بگذرونی:40:

دوست عزیز صبور باش تا همه پستت رو ببینن و اگه کسی راهی بلد بود راهنماییت کنه.

اما در مورد مشکلت می تونی از این برنامه استفاده کنی و فایل هات رو مستقیم برای دی وی دی و وی سی دی رایت کنی و هم می تونی به اکثر فرمت ها تبدیل کنی :

لینک دانلود برنامه با کیجن و نحوه ی استفاده از اون خدمت شما :

Total Video Converter v3.71

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

موفق باشي :40:

alirezaasemani49
27-11-2011, 21:16
اما در مورد مشکلت می تونی از این برنامه استفاده کنی و فایل هات رو مستقیم برای دی وی دی و وی سی دی رایت کنی و هم می تونی به اکثر فرمت ها تبدیل کنی :

لینک دانلود برنامه با کیجن و نحوه ی استفاده از اون خدمت شما :

Total Video Converter v3.71
سلام,ممنون از راهنمایی شما.این برنامه خیلی خوب است اما این برنامه را دارم.با این برنامه هم نشد کاری کنم.