PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهنمایی برای خرید مودم وایرلس

nt
25-11-2011, 16:49
سلام
من به تازگی تصمیم به خرید یک مودم وایرلس گرفتم که نظر خودم روی tp-link 8901 هست
اما قبلا شنیده بودم مودمی به نام بوفالو وجود دارد که علاوه بر مودم یک کارت شبکه usb وایرلس هم دارد که می توان با وصل نمودن آن به usb سیستم از آن استفاده کرد و مانند کارت شبکه وایرلس جواب میده می خواستم بدونم دوستان از این مودم اطلاعی دارند یا خیر؟؟!!
یا همچنین وسیله ای وجود دارد که بخوام تکی بخرم و ... در صورت موجود بودن مدل و قیمت تقریبی را بیان نمایید
ممنون

nt
27-11-2011, 23:35
ممنون از این همه پیشنهاد خوب:31:
حتما استفاده میگردد:2:

Hamed DC
01-12-2011, 20:43
سلام
اما قبلا شنیده بودم مودمی به نام بوفالو وجود دارد که علاوه بر مودم یک کارت شبکه usb وایرلس هم دارد که می توان با وصل نمودن آن به usb سیستم از آن استفاده کرد و مانند کارت شبکه وایرلس جواب میده می خواستم بدونم دوستان از این مودم اطلاعی دارند یا خیر؟؟!!
یا همچنین وسیله ای وجود دارد که بخوام تکی بخرم و ... در صورت موجود بودن مدل و قیمت تقریبی را بیان نمایید
ممنون
سلام.
دوست خوبم بهتره که در تاپیک زیر پست بدین تا بهتر بهتون مشاوره داده بشه:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

EXTREME
01-12-2011, 20:50
سلام
ممنون
اون مودم نیست گیرنده ی وایرلس هست که به پورت یو اس بی وصل میشه و باهاش میتونید شبکه های adhoc درست کنید و میتونید جدا هم تهیه کنید