PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل نصب فونت های فارسی از قبیل نازنین

supernova8609
25-11-2011, 16:02
بازم سلام خدمت استادان گرام:11:

ویندوز من 7 سرویس پک 3 هستش. از هر طریق که خواستم فونتهای فارسی رو نصب کنم نشد: ازقبیل کپی کردن توی فایل فونت ویندوز یا کنترل پنل و ریستارت
بعضیا میگن از گزینه کلیک راست روی آیکن فونت install بزنم ، که اصلا چنین گزینه ای نداره...یا از منوی فایل نصبش کنم که اونجا هم install نداره!!!.
حتی خود فونت هم که باز میکنم بازم به غیر از دکمه done چیز دیگه ای نداره...چیکار کنم؟ فقط نگین که اشکال از ویندوزه:41:
ممنونم ازین که همیشه سریع ومفید جواب میدین:40:

jafarian
25-11-2011, 23:47
ویندوز سون که سرویس پک 3 نداره تازه رو یک کلید خورده اگر دستکاری شده هست که شاید از همونه اگر غیر ازاینه که اینکار انجام بدین شاید جواب بده منوی استارت باز کنید بعدش دستور uac داخلش تایپ کنید بعد تو صفحه ای که باز میشه نوار لغزنده رو کلا پایین بیارین بعدش سیستم ریست کنید وقتی که بالا اومد اقدام به کپی فونت کنید ببینید رفع مشکل میشه:20:

payan_zaman
26-11-2011, 09:22
بازم سلام خدمت استادان گرام:11:

ویندوز من 7 سرویس پک 3 هستش. از هر طریق که خواستم فونتهای فارسی رو نصب کنم نشد: ازقبیل کپی کردن توی فایل فونت ویندوز یا کنترل پنل و ریستارت
بعضیا میگن از گزینه کلیک راست روی آیکن فونت install بزنم ، که اصلا چنین گزینه ای نداره...یا از منوی فایل نصبش کنم که اونجا هم install نداره!!!.
حتی خود فونت هم که باز میکنم بازم به غیر از دکمه done چیز دیگه ای نداره...چیکار کنم؟ فقط نگین که اشکال از ویندوزه:41:
ممنونم ازین که همیشه سریع ومفید جواب میدین:40:

اگر سرویس پک ۳ زده ویندوز شما حتما XP هست که theme ویندوز ۷ روش نصب کردن و در واقع ویندوز شما ۷ نیست. و ۱۰۰ درصد دستکاری شده است بنابر این مشکلات عجیب زیاد خواهید داشت

supernova8609
26-11-2011, 14:11
نشد...:41:اشکال نداره میرم یه سون واقعی نصب می کنم...:13:

saeed774
26-11-2011, 15:32
یا خدااااااا یعنی تو ایران تا حد سرویس پک 3 ویندوز 7 پیش رفتن ؟ !! :31: :21:

supernova8609
29-11-2011, 20:29
با اجازه مدیران و اساتید عزیز که همیشه بهم کمک می کنن:

دوست عزیزی که مشکل نصب با ویندوز مثلا سون داری :46:
جوابشو یافتم
عزیزم فقط برو clickfont رو نصب کن رو کامپیوترت تا دیگه به مشکل نخوری ...
من بلد نیستم مستقیم واست لینکش رو بذارم
ولی اینجا جوابتو پیدا می کنی:27::21:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]