PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست نرم افزار مدیریت دانلود

sorrowrock
25-11-2011, 14:43
با سلام
از دوستان اگر کسی نرم افزار مدیریت دانلودی بهم معرفی کنه که این قابلیت رو داشته باشه که وقتی میخوام یه فایلزیپ شده یا هر فرمت فشرده دیگری که بخوام دانلود کنم امکان اینکه بتونم فایل های داخل فایل فشرده رو مشاهده کنم و هر کدوم رو که بخوام دانلود کنم رو میشناسه معرفی کنه
یه مثال میزنم
من یه نرم افزاری دارم که کلی وقت گذاشتم دانلود کردم و دنبال کرک یا سریال این نرم افزار هستم
داخل همه سایت ها کرک یا سریال رو با خود نرم افزار داخل یه فایل فشرده برای دانلود قرار دادند که من خود نرم افزار رو نمیخوام چون دارمش قبلا دانلود کردم جالا یه نرم افزار میخوام که فایل فشرده موقع دانلود نمایش بده و فقط فایل کرک یا سریال رو دانلود کنم
با نرم افزار orbit و free download manager هم کار کردم در بعضی سایت ها زده بودند همچین قابلیتی داره حالا من نفهمیدم کدام قسمتش هست یا کلا نداره
اگر کسی اطلاعاتی داره ممنون میشم راهنمایی کنه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Erfan.B
25-11-2011, 16:40
با سلام
از دوستان اگر کسی نرم افزار مدیریت دانلودی بهم معرفی کنه که این قابلیت رو داشته باشه که وقتی میخوام یه فایلزیپ شده یا هر فرمت فشرده دیگری که بخوام دانلود کنم امکان اینکه بتونم فایل های داخل فایل فشرده رو مشاهده کنم و هر کدوم رو که بخوام دانلود کنم رو میشناسه معرفی کنه
یه مثال میزنم
من یه نرم افزاری دارم که کلی وقت گذاشتم دانلود کردم و دنبال کرک یا سریال این نرم افزار هستم
داخل همه سایت ها کرک یا سریال رو با خود نرم افزار داخل یه فایل فشرده برای دانلود قرار دادند که من خود نرم افزار رو نمیخوام چون دارمش قبلا دانلود کردم جالا یه نرم افزار میخوام که فایل فشرده موقع دانلود نمایش بده و فقط فایل کرک یا سریال رو دانلود کنم
با نرم افزار orbit و free download manager هم کار کردم در بعضی سایت ها زده بودند همچین قابلیتی داره حالا من نفهمیدم کدام قسمتش هست یا کلا نداره
اگر کسی اطلاعاتی داره ممنون میشم راهنمایی کنه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
دوست من تا اون جایی که من می دونم برای فایل های mp3 و avi می شه از برنامه ی زیر استفاده کرد از داخل یک آرشیو ، حالا ببین کارت با این برنامه راه میفته یا نه ،

خدمت شما :

LoadScout 3.0

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

موفق باشي :40:

saeed774
25-11-2011, 20:42
فکر کنم نرم افزار DAP این ویژگی رو داشته باشه ولی چون من ازش خوشم نمیاد تابحال امتحانش نکردم .

jafarian
25-11-2011, 22:30
همینطور که سعید جان گفتن dap این ویژگی رو داره اگر نسخه کرک شدش باشه درضمن اگر مرورگرتون فایرفاکس هست پیشنهاد میدم از افزونه ا ی به اسم ArchView برای دیدن محتویات فایلهای فشرده قبل از دانلود حتما استفاده کنید:20:

Erfan.B
26-11-2011, 01:18
اگه پلاگینی که همکار خوبم جعفریان عزیز قرار داده نیازت رو رفع نکرد و اصرار به دانلود منیجر داری و همون طور که سعید جان هم به DAP اشاره کردن و تا اون جایی که خودم تست کرده بودم از همون FDM هم می تونی استفاده کنی :

FDM 3.8 Build 1160 RC 2 / 3.0 Build 871

موفق باشيد :40:

---------- Post added at 01:18 AM ---------- Previous post was at 01:15 AM ----------

لینک DAP با کرک :

Download Accelerator Plus Premium v9.5.0.3

موفق باشيد :40: