PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشكل عجيب و غريب در firefox در ويندوز xp

vahid_sh2447
24-11-2011, 22:57
سلام.
من به يه مشكل خيلي عجيب تو فايرفاكس برخوردم در بعضي از سايت ها پايين صفحه فايرفاكس به اندازه 5 الي 6 سانت صفحه سياه ميشه و از دوباره ميره يا وقتي رو استارت منو كليك مي كنم به اندازه ارتفاع start پايين صفحه فاير فاكس كلن سياه ميشه انگاري يه كادر سياهي كشيده باشي.فايرفاكس رو از دوباره نصب كردم بازم مشكل برطرف نشد خيلي رفته رو اعصابم.
خواهشن از دوستان اگه منظورم رو متوجه شدن يه كمكي بهم بكنن.
ممنون

jafarian
25-11-2011, 14:30
برنامه CCleaner نصب کنید بعدشم طبق شکلی که گذاشتم تو اون قسمت کادر قرمز تیک تمامی گزینه های رو بزنید بعدش روی گزینه Analyze کلیک کنید بعدم از آخر run vleaner بزنید ببینید رفع مشکل میشه اگر بازم موردی بود از یک ورژن قدیمیتر فایر فاکس استفاده کنید درضمن اگر add ons چیزی نصب کردین کلا پاک کنید بطوز موقت :20:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

vahid_sh2447
25-11-2011, 16:51
ممنون دوست عزيز تمام اين كارها رو انجام دادم ولي مشكل هنوز پا برجاست.خيلي عصبيم كرده...

jafarian
25-11-2011, 23:08
ورژن قدیم فایرفاکس رو هم نصب کردین افزونه هم اگر روی فایرفاکس نصب هست پاک کنید یک عکسم از همون حالت که مورد داره قراربدین درضمن این مورد از کی به وجود اومده ؟

vahid_sh2447
25-11-2011, 23:16
ورژن قدیم فایرفاکس رو هم نصب کردین افزونه هم اگر روی فایرفاکس نصب هست پاک کنید یک عکسم از همون حالت که مورد داره قراربدین درضمن این مورد از کی به وجود اومده ؟
ورژن 4.0 رو نصب كردم هيچ add on هم اضافه نكردم يه 20 روزي هست اين مشكل رو دارم يكي ميگفت يه ويروس مخصوص فاير فاكس هستش كه از صفحه عكس ميگيره بيشتر هم اين اتفاق تو انجمن ها قسمت چت باكس يا جاهايي كه يه كادر خالي جدا داره مي افته هميشه هم قسمت پايين صفحه مي افته...وقتي كليك مي كنم صفحه سياه ميره تونستم عكس ميگيرم ميزارم.

jafarian
25-11-2011, 23:22
سیستم اول کامل ویروس کشی کنید پیشنهاد من با آویرا یا یک آنتی ویروس قدرتمند دیگه اول اسکن کنید درمرحله بعد از برنامه Malwarebytes' Anti-Malware استفاده کنید که اگر فایل مخربی باشه پاک بشه این دو تا کار انجام بدین حتما بعدشم فلاش پلایر فایر فاکس آپدیت کنید آخر سرم روی یک ویندوز دیگه تست کنید نتیجه رو بگین .

tajrobenik
26-11-2011, 14:06
سوال رو یکم واضح تر و با عکس توضیح بدین ...

vahid_sh2447
26-11-2011, 23:19
ویندوز هم عوض کردم قبل و بعد از نصب ویندوز سیستم رو با سه تا آنتی ویروس مختلف آپدیت شده و دو تا آنتی اسپایور اسکن کردم.ورژن های مختلف فایر فاکس هم امتحان کردم ولی مشکل هنوز پا برجاست.2 تا عکس هم گرفتم
دیگه هیچی به ذهنم نرسیده که انجام نداده باشم.کم کم داره دیوونم میکنه...

jafarian
27-11-2011, 00:52
این برنامه ATF-Cleaner دان کنید بزارین کلیه تیکهای برنامه باشه بعدش روی گزینه Empty selected کلیک کنید تا فایلهای شما پاک بشه ازاون برنامه Malwarebytes' Anti-Malware که گفتم استفاده کردین .

tajrobenik
27-11-2011, 20:23
عجب مشکل ه عجیبی ... فقط با فایرفاکس این جوری ه ؟ .... به یک آدرس با فایرفاکس برید بعد با فایروال چک کنید فایرفاکس به چه آدرس هایی وصل شده ... ====== شما فعلا از اوپرا یا گوگل کروم استفاده کنید.