PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : یکی از اولین کارام

سعید6
24-11-2011, 19:17
سلام به همگی
کار زیر یکی از اولین کارام هست که مدل کردم ولی دوتا رندر ازش گرفتم تا براتون بفرستم
منتظر نظراتون هستم:46:
Max2012 - Vray
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

kamron_devil
24-11-2011, 19:29
عالیـــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــه و واقعی ولی مشکلاتی داره عکس اول کابینت های بالا و اون 2تا قوطی که انگار توش شکلاته متریالاش بده که کار رو خراب کردن.
عکس دوم زیر فر نوری هستش که انگار لامپ روشنه
و اون فرشی که روی زمینه انگار زیرش لامپ روشنه و یکم روی هواست انگار و یکم کار رو زشت کرده
و زمین هم متریالش و رفلکتش فکر می کنم طوری هستش که انگار روی زمین آب ریخته شده.
فکر کنم کار های شما بود انگار همیشه روی زمین آب ریختی :) در کل کار حرفه ای هستش ولی انگار تکراری هستش و منظورت از اولین کار ها جی بود؟:11:

Qadiany
24-11-2011, 23:15
فکر کنم کار های شما بود انگار همیشه روی زمین آب ریختی :)
اینطوری نگو بگو خیسه.
سعید جان کارت قشنگ شده رفلکتاش جذاب شده. دستت درد نکنه.

سعید6
25-11-2011, 13:17
عالیـــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــه و واقعی
خیلی ممنون نظر لطفته:46:

اون فرشی که روی زمینه انگار زیرش لامپ روشنه و یکم روی هواست
نور بیرونه که نباید میومد داخل ولی اومد:41:

و زمین هم متریالش و رفلکتش فکر می کنم طوری هستش که انگار روی زمین آب ریخته شده
آخه صاحب خونه داشت طی میکشید از این طی جدیدا تازه خریده بود ماهم سریع کارمونو کردیم مزاحمش نشیم:21:

و منظورت از اولین کار ها جی بود؟
مدلینگ این کارو چند ماه پیش انجام دادم ولی چون کارفرما منصرف شده بود دیگه متریال-نور و... را اعمال نکردم
تا چند روز پیش متریالارو بهش دادم و ازش رندر گرفتم:46:

سعید جان کارت قشنگ شده رفلکتاش جذاب شده. دستت درد نکنه.
مرسی عزیز:46:

kamron_devil
25-11-2011, 19:09
سعید جون چندتا ایراد دیگه هم گرفته بودم یکی کابینت یکی نور زیر فر و قوطی شکلات ها و.. که چیزی نگفتی. کار فرمات کیه منظورم مثلا چی می گن بساز چند تومان میدن؟! یکم توضیج بده شاید بعدا که ما هم حرفه ای شدیم یکی کارفرمامون شد :)

سعید6
25-11-2011, 20:06
سعید جون چندتا ایراد دیگه هم گرفته بودم یکی کابینت یکی نور زیر فر و قوطی شکلات ها و.. که چیزی نگفتی. کار فرمات کیه منظورم مثلا چی می گن بساز چند تومان میدن؟! یکم توضیج بده شاید بعدا که ما هم حرفه ای شدیم یکی کارفرمامون شد :)
عزیز متوجه منظورت نشدم که گفتی کابینت!(مدلینگ-اجرا-متریال ....)
نور زیر فر هم فکر کنم از led فر باشه که باید کمترش میکردم
اون دوتا شیشه قهوه هم فکر کنم چون حجم عکسو کم کردم رنگها قاطی شده باشند
بیشتر با کسایی که تو کار ام دی اف هستند کار میکنیم (کابینت-کمد-میز ال سی دی-دکور مغازه و .........)
جنس ام دی اف و هزینه کل برای مشتری رو مشخص میکنند طبق اون پولی که از مشتری میخوان بگیرند باید یه طرحی بهشون بدیم که یه سودی خوبی هم برای خودشون داشته باشه :46:

kamron_devil
25-11-2011, 20:16
منظورم متریال های کابینت های بالایی بود. یعنی شما مدل درست می کنی به یارو می گید خونت این شکلی میشه؟ چقدر توش پول هست

سعید6
25-11-2011, 20:24
متریال کابینت سفید مشکی معمولی هستش یعنی بدون هیچ گونه رفلکتی
رندرایی که گذاشتم چون به مشتری نمیخواستم بدم با فتو تولز روش کاری نکردم به خاطر همین کابینت دیواری به خاطر نور زیاد خورشید اونجوری شده
بله دقیقا
بستگی به جاو منطقه داره اگه شمال شهر باشه بیشتر داره ولی مناطق جنوب شهر زیاد نمیسلفن با اینکه بعد از اجرا چند برابرشو سود میکنند

ZOHAA
26-11-2011, 17:05
نور و متریال رندرت عالیه آفرین
چون برای تزئین سقف از چوب استفاده کردی می تونستی از عناصر چوبی بیشتری تو آشپزخونت استفاده کنی
در کل خیلی خوب شده:46:

سعید6
26-11-2011, 17:09
نور و متریال رندرت عالیه آفرین
خیلی ممنون نظر لطفته:11:

Переклад не
04-01-2012, 19:09
باورم نمیشه!!!!
من چقد ندید بدیدم
خیلی عالیه!!!!!!!!!!!!!!:18:

سعید6
04-01-2012, 22:25