PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : hp 6070 با اسپیکر altech داریم؟!!

amin666
24-11-2011, 15:19
سلام دوستان
راستش دیروز می خواستم یه 6070 بگیرم از یکی از اشناها چون قیمت تقریبا خوبی داد بهم.حدود 1300.اون طرف خودش تو یه شرکت شریکه و لپتاپهاش از تهران چهاراه ولیعصر میاد.خلاصه زنگ زده بود برای مشخصات و اینا بهش گفتم بپرس سیستم صوتیش beats هست دیگه ولی طرف گفته بود altech ه!نمی دونم شاید هم طرف نمی دونسته.می خواستم بدونم اصلا همچین چیزی هست.اخه بدبختی چیپ صدا هم چیزی نیست که بخوان عوض کنن!کسی می دونه 6070 کلا چند نوع داره؟ایا واقعا بعضی مدلهاش ممکنه این چیزاش هم فرق کنه؟!

F R E E M A N
24-11-2011, 15:57
این مدل به احتمال زیاد 6070ee بوده که قبلا گفتم اسپیکرهاش beats ولی همه مدلهای دیگر 6070 هم این سیستم را دارن

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

amin666
24-11-2011, 23:32
خب اینا که هیچ کدوم altech نیستن!همه Beats هستن.حالا اگه اسپیکرهاش altech باشه مسلما چیپ صدا هم altech ه دیگه؟درسته؟بعد تو این همه مدلی که تو لینک اومده فرقی بین کیفیتها نیست؟یعنی واقعا مهم نیست به سفارش کجا باشه؟

F R E E M A N
24-11-2011, 23:59
خب اینا که هیچ کدوم altech نیستن!همه Beats هستن.حالا اگه اسپیکرهاش altech باشه مسلما چیپ صدا هم altech ه دیگه؟درسته؟بعد تو این همه مدلی که تو لینک اومده فرقی بین کیفیتها نیست؟یعنی واقعا مهم نیست به سفارش کجا باشه؟
من همه کانفیگها را گذاشتم که دیگه حرفی توش نباشه باز هم میگی اگه...؟
اسپیکر چه ربطی داره به چیپ ساند؟ تمام این لپ تاپها ساند idt دارند
اسپیکرهای چند مدل ارزانتر altec استریو هستش مثل 6120

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدهر چی در بازار ایران هست مدلهایی که با پسوند ee و se

amin666
25-11-2011, 00:42
یعنی فقط اسپیکرها بیتس اند؟!من فکر می کردم کل سیستم صوتیش مال بیتسه!
با این اوصاف شکی نیست که 6070 با اسپیکر altec وجود نداره.اخه پس این طرف چه جوری گفته اسپیکر ها altec ه؟ااسپیکر رو که نمی شه عوض کرد!مثل اینکه خودم باید برم تهران ببینم قضیه چیه