PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : bit locker حذف از رو درایو ها

CRIS Joon CR7
23-11-2011, 14:15
سلام چجوری میشه bit locker رو از درایو ها حذف کرد؟

jafarian
23-11-2011, 16:40
طبق عکسی که گذاشت به کنترل پنل برین بعدشم دربخش Security به قسمت BitLocker برین درایوری رو که قفل کردین روش کلیک راست گزینه Turn Off Bitlocker انتخاب کنید همچنین گزینه هایی مثل Disable BitLocker Drive Encryption میتونیدانتخاب کنید:20:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

CRIS Joon CR7
23-11-2011, 22:53
طبق عکسی که گذاشت به کنترل پنل برین بعدشم دربخش Security به قسمت BitLocker برین درایوری رو که قفل کردین روش کلیک راست گزینه Turn Off Bitlocker انتخاب کنید همچنین گزینه هایی مثل Disable BitLocker Drive Encryption میتونیدانتخاب کنید:20:

همین؟:31:
ممنونم:11:

neon1
25-11-2011, 15:28
bitlocker چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟

jafarian
25-11-2011, 15:37
یک نوع برنامه عالی از خود ویندوز برای رمز نگاری درایوها بکار برده میشه یک سرچ توگوگل یزنید کلی مطلب درموردش بدست میارین برنامه جانبی TrueCrypt هم هستش که همین bitlocker انجام میده :20:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

neon1
27-11-2011, 13:48
توی کنترل پنل من گزینه ی security وجود نداره اصلا....

jafarian
27-11-2011, 15:42

برای شما منوی سرچ استارت بازکنید بعدشم این فرمان BitLocker داخلش تایپ کنید بعدش روی هم گزینه اول کلیک کنید تا وارد اون صفحه که عکسش گذاشتم بشین .

Amir Varasteh
27-11-2011, 17:07

توجه کنید که BitLocker فقط روی نسخه های Enterprise و Ultimate از ویندوز 7 موجود هست.

neon1
27-11-2011, 19:45
ویندوز من هم ultimate هست.

Amir Varasteh
27-11-2011, 23:09
ویندوز من هم ultimate هست.

jafarian
28-11-2011, 00:37
ازطزیق سایت پایینم چک کنید شاید غیر فعال شده از قسمت Group Policy ویندوز 7 مشکلی تو مسیرش داشتین بگین.

neon1
28-11-2011, 14:12
مرسی حل شد

Pejvak61
07-01-2012, 22:22
یکی از دوستان من میگه یکی از درایو های هارد دیسکشو با BitLocker رمزنگاری کرده و همیشه ویندوزشو که نصب میکرده مشکلی باهاش نداشته ولی این بار آخری که ویندوزشو نصب کرده دیگه به اون درایو دسترسی نداره و با دابل کلیک روی درایو مورد نظر پیغام زیر میاد و دسترسی به درایو براش مقدور نیست و به هیچ طریقی هم نمیتونه درایوشو فرمت کنه و اما پیغام :

D:\ is not accessible
access is denied

سپاسگزارم.

jafarian
08-01-2012, 23:50
یکی از دوستان من میگه یکی از درایو های هارد دیسکشو با BitLocker رمزنگاری کرده و همیشه ویندوزشو که نصب میکرده مشکلی باهاش نداشته ولی این بار آخری که ویندوزشو نصب کرده دیگه به اون درایو دسترسی نداره و با دابل کلیک روی درایو مورد نظر پیغام زیر میاد و دسترسی به درایو براش مقدور نیست و به هیچ طریقی هم نمیتونه درایوشو فرمت کنه و اما پیغام :

D:\ is not accessible
access is denied

سپاسگزارم.

طبق سایت اول با دوم با سوم برین مشکلی بود بگین راهنمایی کنم.