PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بررسی تفاوت ها و شباهت های Galaxy SII GT-I9100 با Galaxy SII GT-I9100G

unavailable
23-11-2011, 07:38
درود

با توجه به گوناگونی مدل های Galaxy SII ؛یک ابهام برام به وجود اومد در مشخصات فنی دو گوشی هوشمند Galaxy SII GT-9100G با Galaxy SII GT-I9100؛به این خاطر تصمیم گرفتم که کمی در موردشون تحقیق کنم و نتایج رو اینجا گزارش بدم که در این بین،قطعا کمبود هایی وجود داره که از اساتید درخواست دارم تکمیل کنند:

Sumsung Galaxy S II GT-I9100 در مقابل Sumsung Galaxy S II GT-I9100G

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

طریقه تشخیص دو گوشی مذکور در هنگام خرید با نگاه به باکس محصول:

همچنین در هنگام روشن بودن گوشی و برقراری سیستم عامل میتونید با رجوع به مسیر زیر از مدل آگاهی پیدا کنید:

Settings > About phone > Model number

اینطور که تو بررسی نوشته بود،گوشی I9100 از قدرت پردازش 2D و سه بعدی بیشتری بهره میبره به خاطر متفاوت بودن فرکانس هسته و معماریGPU و CPU. همچنین انجام مود ها،هک، آپدیت کرنل و ROM انعطاف بسیار بیشتری در I9100 وجود داره نسبت به I9100G.(پس اگر از کاربران مشتاق مودینگ بوده و مدام به فکر ترفند و اعمال تغییرات حرفه ای سیستم عامل،گوشی I9100G گزینه مناسبی برای شما نخواهد بود) تنها مشکلی یا باگی که در I9100 وجود داشته مربوط به طول عمر ضعیف تر باطری بوده که با آپدیت به اندروید 2.3.5 مشکل برطرف شده. گفته شده که I9100G در اجرای برنامه های Asphalt 6,CamScanner,Scan2PDF Mobile Lite ناسازگاری داشته و این برنامه ها به درستی اجرا نشدند؛در حالی که هیچ مشکل ناسازگاری در I9100 دیده نشده.

در بنچمارک زیر تقریبا تفاوتشون در تمام ابعاد پردازش سخت افزاری مشخص شده،اما چرا I9100 تو SD Write ضعیف تر عمل کرده؟؟امکان داره که خطا در بنچمارک باشه ؟ و یا متفاوت بودن نسخه اندروید؟

در بنچمارک زیر هم شاهد اختلاف کارایی مدل های مختلف Galaxy SII با سایر گوشی های هوشمند از برند های مختلف هستیم:

در برنامه زیر شاهد نمایش زمان پردازش CPU گوشی در فرکانس های مختلف هستیم،همچنین اطلاعات خوبی از نسخه کرنل لینوکس اندروید به ما میده؛همانطور که مشاهده می کنید،پردازنده گوشی I9100G درکمترین درصد پردازش تونسته در فرکانس 1200 فعالیت کنه و ماکسیمم زمان قابل قبولش در پردازش سنگین؛ فرکانس 1008 مگاهرتز بوده:

منبع بررسی:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

mah330xhx
30-11-2011, 01:09
unavailable ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) عزیز ممنون از مطالبی که گذاشتید

alimirho
20-12-2011, 23:25
درود

با توجه به گوناگونی مدل های Galaxy SII ؛یک ابهام برام به وجود اومد در مشخصات فنی دو گوشی هوشمند Galaxy SII GT-9100G با Galaxy SII GT-I9100؛به این خاطر تصمیم گرفتم که کمی در موردشون تحقیق کنم و نتایج رو اینجا گزارش بدم که در این بین،قطعا کمبود هایی وجود داره که از اساتید درخواست دارم تکمیل کنند:

Sumsung Galaxy S II GT-I9100 در مقابل Sumsung Galaxy S II GT-I9100G

طریقه تشخیص دو گوشی مذکور در هنگام خرید با نگاه به باکس محصول:

همچنین در هنگام روشن بودن گوشی و برقراری سیستم عامل میتونید با رجوع به مسیر زیر از مدل آگاهی پیدا کنید:

Settings > About phone > Model number

اینطور که تو بررسی نوشته بود،گوشی I9100 از قدرت پردازش 2D و سه بعدی بیشتری بهره میبره به خاطر متفاوت بودن فرکانس هسته و معماریGPU و CPU. همچنین انجام مود ها،هک، آپدیت کرنل و ROM انعطاف بسیار بیشتری در I9100 وجود داره نسبت به I9100G.(پس اگر از کاربران مشتاق مودینگ بوده و مدام به فکر ترفند و اعمال تغییرات حرفه ای سیستم عامل،گوشی I9100G گزینه مناسبی برای شما نخواهد بود) تنها مشکلی یا باگی که در I9100 وجود داشته مربوط به طول عمر ضعیف تر باطری بوده که با آپدیت به اندروید 2.3.5 مشکل برطرف شده. گفته شده که I9100G در اجرای برنامه های Asphalt 6,CamScanner,Scan2PDF Mobile Lite ناسازگاری داشته و این برنامه ها به درستی اجرا نشدند؛در حالی که هیچ مشکل ناسازگاری در I9100 دیده نشده.

در بنچمارک زیر تقریبا تفاوتشون در تمام ابعاد پردازش سخت افزاری مشخص شده،اما چرا I9100 تو SD Write ضعیف تر عمل کرده؟؟امکان داره که خطا در بنچمارک باشه ؟ و یا متفاوت بودن نسخه اندروید؟

در بنچمارک زیر هم شاهد اختلاف کارایی مدل های مختلف Galaxy SII با سایر گوشی های هوشمند از برند های مختلف هستیم:

در برنامه زیر شاهد نمایش زمان پردازش CPU گوشی در فرکانس های مختلف هستیم،همچنین اطلاعات خوبی از نسخه کرنل لینوکس اندروید به ما میده؛همانطور که مشاهده می کنید،پردازنده گوشی I9100G درکمترین درصد پردازش تونسته در فرکانس 1200 فعالیت کنه و ماکسیمم زمان قابل قبولش در پردازش سنگین؛ فرکانس 1008 مگاهرتز بوده:

منبع بررسی:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
زنده باشی .من از این بابت در جاهای مختلف چیزهایی شنیده بودم با زحمت جنابعالی حالا برام مشخص شد واقعیت گوشی که دارم .چیه.من9100دارم .خ.شحال شدم
با تشکر فراوان

mr_khodaei2008
04-02-2012, 14:38
دوستان درسته که مدل g یکم ضعیفتره ولی به این معنا نیست که کم بیاره من خودم مدلg راداشتم و هیچ وقت تو برنامه یا بازیی کم نیاورد اسفالت 6 Modern combat 3 وکلی بازی دیگه را به راحتی اجرا میکرد

مجتبی 70
18-02-2012, 12:16
سلام خدمت شما عزیزان
این سایتی که براتون قرار می دم مشخصات کاملی از گوشی های موبایل داره
توش میتونین گوشی هارو با هم مقایسه کنین خیلی جالب بود ببینینش ضرری نداره.

adel.alizadeh1994
21-02-2012, 22:26
ممنون دوست من خیلی جالب بود اختلاف قیمتشون چنده؟

مجتبی 70
22-02-2012, 14:37
مثل اینکه هنوز قیمت ندارن
اطلاعاتش کامل بود نظرتون چیه؟
:10:
خوشحالم که به دردتون خورد.

mr_khodaei2008
03-03-2012, 14:02
والا هیچ اختلاف قیمتی بینشون نیست البته توی ایران هر دو را به قیقمت همن معمولی میفروشن الانم 1100000 تومنه