PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Samsung B7320 OmniaPRO Or Sony Ericsson Aspen

Hamed Shams
22-11-2011, 22:32
دوستان بین خرید این دوتا گوشی موندم (Samsung B7320 OmniaPRO یا Sony Ericsson Aspen) نظر خودم بیشتر رو سامسونگ هستش، انتخاب دیگه ای هم تو رنج قیمت 200 هزار تومان با این مشخصات هست؟ :11:

yee_pesare
23-11-2011, 08:55
دوست گرامی به نظرم هیچکدوم از این دوتا رو نگیر, چون سیستم عاملش ویندوز قدیمیه و یکم کنده و هنگ داره
اگه از این سبک گوشی کیبورد دار میخای یه ٣۰ تومن به بودجت اضافه کن سامسونگ گالاکسی پرو بگیر,
اگه نه لمسیم برات مناسبه
Samsung galaxi mini. ٢۰۰ تومن
lg optimus me p350 ٢۰۰ تومن
همشون اندرویدن با کلی برنامه

Hamed Shams
23-11-2011, 16:00
مرسی دوست عزیز بابت راهنمایی، من خودم تجربه استفاده از ویندوز موبایل HTC رو داشتم و از این نظر مشکلی با سیستم عاملش ندارم و یه گوشی میخوام که کیبورد کامل داشته باشه نه فقط تاچ بدون کیبورد باشه، از لحاظ امکانات و مشخصات این دو گوشی که خودم معرفی کردم راضیم میکنه ولی بازم میخوام مشورت کنم و نظر دوستان رو بدونم، در کل بیشتر ترجیح میدم سامسونگ باشه !
بازم ممنون از شما و نظرتون :11:

hasanmotori
23-11-2011, 16:17
این دوتا که شما گفتی ویندوز موبایل هستن و بدرد نمیخورن جاوا بخری بهتره!
گوشی با کیبرد این شکلی و سیستم عامل اندروید بخای سامسونگ b7510 هست از نظر سخت افزاریم نسبتاً خوبه
تاچ خازنیم داره و کلاً خیلی بهتر از ویندوزه

اینم عکسش :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

قیمتشم 210 20 تومن باید باشه

اگه یه چیز ارزون کیبرد دار و روون بخای همین خوبه ولی اگه میتونی بیشتر هزینه کنی و چیز قویتر بخای b7800 هم هست البته هنوز تو ایران نیومده :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

این یکی رزولوشن صفحش بالاتره
دوربینش 5 ه
سی پی یوش 1 گیگاهرتزه و...

Hamed Shams
24-11-2011, 16:51
مرسی از B7510 خوشم اومد ولی قیمتش اینجا 250 تومن بود ! :11:
B7320 خریدم 200 تومن (مشکلی با سیستم عاملش ندارم چون قبلش هم HTC داشتم ویندوز موبایل تاچ بود)