PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکلات نصب و اجرا - Batman: Arkham City

صفحه ها : 1 2 [3] 4

behz
01-02-2012, 22:18
دانلود کردم و جایگزین کردم اما بازم محل ذخیره بازی وقتی کلیدhomeمیزنم بالا نمیاد و بازی ذخیره نمیشه :41: بازی را هم عوض کردم بازم نشد(البته ویندوز لایو نصب کردم)

سلام دوست عزیز

شما برای حل مشکل save فقط کافیست xlive.dll را از پوشه نصب بازی پاک کنید

superleader
01-02-2012, 22:54
سلام دوست عزیز

شما برای حل مشکل save فقط کافیست xlive.dll را از پوشه نصب بازی پاک کنید

xlive.dll در پوشه وجود ندارد

zoru
01-02-2012, 23:23
---------- Post added at 01:23 AM ---------- Previous post was at 01:21 AM ----------

خب برا منم 5 تا هست یعنی چی ,, میری تو بازی صفحه لایو نمیاد؟ موقع نصب از نت dc باش خودش باید live رو برات بدون مشکل نصب کنه البته framewrok و یه چند تا چیزه دیگه هم نصب میکنه... اگه یه screenshot بزاری خوبه
دوست عزیز به خاطر این موضوع گفتم 5 دی وی دی::: علیک السلام.باید ویندوز لایو رو نصب کنی اگر این کارو کردی و تو بازی نیومد بالا با توجه به این که گفتی چند بار بازیو نصب کردی باید بازیو عوض کنی چون این نسخه از بازی اشکال داره .اگر هم اشتباه نکنم بازی تو چهار دی وی دی هست منم همین مشکلو پیداکرده بودم بازیو تعویض کردم درست شد......[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

AliROCK
02-02-2012, 03:41
دوست عزیز یه خورده لحن صحبت کردنتو عوض کنی بد نیست:31:

david071
02-02-2012, 12:18
من وقتی سیو بازی رو برمیگردونم ، بازی سیو رو نمیشناسه مشکل از چیه راه کار خاصی داره؟

virus2009
02-02-2012, 13:48
من وقتی سیو بازی رو برمیگردونم ، بازی سیو رو نمیشناسه مشکل از چیه راه کار خاصی داره؟

شما باید پوشه Xlive که در مسیر زیر هست رو هم کپی می کردی تا اکانت GFWL قبلیت رو بیاره

C:\Users\>#<\AppData\Local\Microsoft\Xlive

zoru
02-02-2012, 21:31
دوستان نمیدونم چشه هر کاری کردم بازی رو دوباره نصب کردم ویندوز لایو رو عوض کردم ولی راه نیافتاد کلافم کرده اگر امکانش هست دوستان یک کمکی بکنند هر چی دوستان گفتن فایده ای نکردلامسب save نمیکنه اصلا ویندوز لایو بالا نمیاد که اکانت بسازم

mehdy.z
02-02-2012, 21:40
دوستان نمیدونم چشه هر کاری کردم بازی رو دوباره نصب کردم ویندوز لایو رو عوض کردم ولی راه نیافتاد کلافم کرده اگر امکانش هست دوستان یک کمکی بکنند هر چی دوستان گفتن فایده ای نکردلامسب save نمیکنه اصلا ویندوز لایو بالا نمیاد که اکانت بسازم
عزیز من قبلا هم گفتم یکی دو تا دوست دیگه هم همین مشکل رو داشتند ولی هیچ کدوم از راه حلها بهشون جواب نداد و تا بازی رو تعویض نکردند مشکلشون رفع نشد....
من حدش میزنم این نسخه از بازی مشکل داشته باشه!!

zoru
02-02-2012, 22:37
تونستم مشکل رو رفع کنم ویندوز لایو رو از خود سایت ماکروسافت گرفتم و اپدیت26.2 مگابایتی خودش کرد و الان هم بازی save میشه

mehdy.z
03-02-2012, 00:22
تونستم مشکل رو رفع کنم ویندوز لایو رو از خود سایت ماکروسافت گرفتم و اپدیت26.2 مگابایتی خودش کرد و الان هم بازی save میشه
خوب شما مثل اینکه کلا نرم افزار gfwlive_ت مشکل داشته!!
از شانست حداقل نسخه_ی بازیت سالمه و یه خرج بیخود گردنت نیوفتاده!

aban366
04-02-2012, 11:23
سلام
اقا من این بازی رو 4 دیوی دیه گرفتم و نصب کردم
ویندوزمم ویندوز هفت اما 64 بیتی؟
وقتی میزنم لانچر رو بازی اجرا نمیشه
پچی لازم داره برای وبندوز 64 بیتی؟

virus2009
04-02-2012, 14:36
سلام
اقا من این بازی رو 4 دیوی دیه گرفتم و نصب کردم
ویندوزمم ویندوز هفت اما 64 بیتی؟
وقتی میزنم لانچر رو بازی اجرا نمیشه
پچی لازم داره برای وبندوز 64 بیتی؟

پچی لازم نداره
شما کرک رو کپی کن و مطمئن باش آنتی ویروست فایلی رو پاک نکرده باشه

zoru
04-02-2012, 16:39
با سلام میشه برام یک لینک اپدیت بازی رو بزارید چون لینک اپدیت از کار افتاده

virus2009
04-02-2012, 18:22
با سلام میشه برام یک لینک اپدیت بازی رو بزارید چون لینک اپدیت از کار افتاده

بفرمایید :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

aban366
05-02-2012, 13:58
اقا من هر کاری کردم حتی اومدم انتی ویروسمم حذف کردم اما بازم نشد

این پیغام رو میده

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

happyfeat
05-02-2012, 21:29
سلام به همه
دوستان من بازی رو نصب کردم و کرک که کردم یه فایل 43.1 مگی به نام BatmanAC و یه فایل لانچر بات حجم 8.89 و یه فایل gameservices.dll بود که هر سه رو جای خودش کپی پیست کردم اما وقتی با لانچر وارد بازی می شم وقتی اکانت لایو رو لاگین می کنم ازم سریال نامبر بازی می خواهد .وقتی هم سریال نمی دم و لاگین نمی کنم بازری سیو نمیشه . باید چی کار کنم . یکی یه راهنمایی کنه ممنون میشم.

virus2009
05-02-2012, 23:23
اقا من هر کاری کردم حتی اومدم انتی ویروسمم حذف کردم اما بازم نشد

این پیغام رو میده

شما کرک رو کپی کردی ... ؟؟؟
آپدیت 1.1 رو هم نصب کن

سلام به همه
دوستان من بازی رو نصب کردم و کرک که کردم یه فایل 43.1 مگی به نام BatmanAC و یه فایل لانچر بات حجم 8.89 و یه فایل gameservices.dll بود که هر سه رو جای خودش کپی پیست کردم اما وقتی با لانچر وارد بازی می شم وقتی اکانت لایو رو لاگین می کنم ازم سریال نامبر بازی می خواهد .وقتی هم سریال نمی دم و لاگین نمی کنم بازری سیو نمیشه . باید چی کار کنم . یکی یه راهنمایی کنه ممنون میشم.

موقعی که می خوای اکانت بسازی ، توی قسمتی که قوانینش رو نوشته بیا پایین و گزینه Create offline Account رو بزن

Microsoft Windows
06-02-2012, 04:22
واسه من این ارور رو میده
واسه من نصخه ی 5 dvd بود
لینک کرک های پست اول ف ی ل ت ره

mjorh
06-02-2012, 10:07
واسه من این ارور رو میده
واسه من نصخه ی 5 dvd بود

نصب کنید شاید درست شه :46:

aban366
06-02-2012, 11:57
بفرمایید :

سلام دوست عزیز
این لینک هم کار نمیده
میشه یه لینک دیگه بدین با وی پی ان هم رفتم کار نمیده

Microsoft Windows
06-02-2012, 13:06

نصب کنید شاید درست شه :46:

کار نکرد دیگه دارم دیوونه میشم:grrr:

virus2009
06-02-2012, 13:22
سلام دوست عزیز
این لینک هم کار نمیده
میشه یه لینک دیگه بدین با وی پی ان هم رفتم کار نمیده

کار نکرد دیگه دارم دیوونه میشم:grrr:

صبر کنید تا کرک و آپدیت رو آپلود کنم

virus2009
06-02-2012, 15:20
کرک V2 بدون نیاز به Daemon Tools :

BAC_Cr.no.DT-[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] - 53.9 MB ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

آپدیت 1.1 :

Password : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

لینک ها رو در یکی از سایت های زیر کپی کنید تا لینک مستقیم دریافت کنید :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید/

zoru
06-02-2012, 17:01
سلام من جایی که هلکوپتر ها رو اسکن میکنم و بعد میرم به اون زندانه و بعد با مامورا میجنگم بعدش باید چکار کنم گیر کردم ایا بازی تمومه?

virus2009
06-02-2012, 19:10
سلام من جایی که هلکوپتر ها رو اسکن میکنم و بعد میرم به اون زندانه و بعد با مامورا میجنگم بعدش باید چکار کنم گیر کردم ایا بازی تمومه?

یک دریچه روی زمین هست ، باید از داخل اون بری به Wonder Tower

match
06-02-2012, 21:34
سلام دوستان

من یه پروفایل دیگه درست کردم میخوام سیو پروفایل قبلی رو به این انتقال بدم

چطوری اینکارو انجام بدم؟

virus2009
06-02-2012, 23:39
سلام دوستان

من یه پروفایل دیگه درست کردم میخوام سیو پروفایل قبلی رو به این انتقال بدم

چطوری اینکارو انجام بدم؟

باید از پوشه Xlive سیو قبلیت بک آپ میگرفتی
ولی یک روشی برای GTA IV بود که میشد بدون Xlive قبلی سیو رو آورد ، اگه پیداش کردم خبر میدم

realmadrid lover
07-02-2012, 03:07
سلام
من این بازی رو از سایت دانلودها،دانلود کردم که بوسیله گروه black box کم حجم شده بود
مشکلم هم اینه که توی اون ویدیویی که بتمن دستگیر شده و پیش ژوکر هست و اونو به صندلی بسته،هرچی کلیک راست رو میزنم تا ویدیو skip بشه، مینویسه لودینگ و هیچ کاری نمیکنه و وقتی که ویدیو تموم میشه بازی هنگ میکنه!!
مشکل از کرکه؟؟؟

BMW.M3_E46
07-02-2012, 03:15
سلام
من این بازی رو از سایت دانلودها،دانلود کردم که بوسیله گروه black box کم حجم شده بود
مشکلم هم اینه که توی اون ویدیویی که بتمن دستگیر شده و پیش ژوکر هست و اونو به صندلی بسته،هرچی کلیک راست رو میزنم تا ویدیو skip بشه، مینویسه لودینگ و هیچ کاری نمیکنه و وقتی که ویدیو تموم میشه بازی هنگ میکنه!!
مشکل از کرکه؟؟؟

قسمت قبل که با Catwoman بازی میکنیalt + tab بزن و برو به آدرس زیر
Batman Arkham City\BmGame
اسم پوشه MoviesStereo رو تغییر بده مثلا XMoviesStereo و دوباره alt+tab بزن و به بازی ادامه بده وقتی که قراره اون فیلم پخش بشه فیلم رو پیدا نمیکنه و صحنه بعد بتمن روی زمین افتاده میتونی بازی رو ادامه بدی!!! دوباره یادت باشه که اسم پوشه رو به حالت اول برگردونی تا بتونی بقیه فیلم های بازی رو ببینی

Microsoft Windows
07-02-2012, 13:25
واسه من این ارور رو میده
واسه من نصخه ی 5 dvd بود

بعد از ريختن کرک v2 هنوزم اين ارور رو ميده ديگه نميدونم بايد چيکار کنم
ويندوزم 64 بيتي خودم فکر کنم اين نصخه اي که خريدم ايراد داشته باشه
به نظر شما آپديت رو دان کنم يا يکي ديگه بخرم؟

match
07-02-2012, 13:37
باید از پوشه Xlive سیو قبلیت بک آپ میگرفتی
ولی یک روشی برای GTA IV بود که میشد بدون Xlive قبلی سیو رو آورد ، اگه پیداش کردم خبر میدم

من هنوز اون پروفایلو پاک نکردم

این پوشه xlive کجاست؟

virus2009
07-02-2012, 14:27

شما آپدیت رو دانلود کن شاید درست بشه ، اگه بازی رو عوض کنی باز هم آپدیت لازمه

من هنوز اون پروفایلو پاک نکردم

این پوشه xlive کجاست؟

Windows XP SP3 - C:\Documents and Settings\<user>\Local Settings\Application Data\Microsoft
Windows 7 - C:\Users\<user>\AppData\Local\Microsoft

BMW.M3_E46
07-02-2012, 18:00

دوست عزیز شما آخرین نسخه DirectX رو نصب کردی؟

Microsoft Windows
07-02-2012, 19:08
دوست عزیز شما آخرین نسخه DirectX رو نصب کردی؟

انواع مختلفی از آخرین DirectX رو نصب کردم از اون نیست ارورش چیز دیگس آپدیت ها رو هم ریختم بازم نشد میخوام یه بار ویندوز 32 بیت بریزم ببینم چی میشه فکر نکنم افاقه کنه باید برم یکی دیگه بخرم.

Microsoft Windows
07-02-2012, 23:41
انواع مختلفی از آخرین DirectX رو نصب کردم از اون نیست ارورش چیز دیگس آپدیت ها رو هم ریختم بازم نشد میخوام یه بار ویندوز 32 بیت بریزم ببینم چی میشه فکر نکنم افاقه کنه باید برم یکی دیگه بخرم.
بازيم مشکلي نداشت مشکل اينجا بود که من shortcut رو دسکتاپ رو هميشه کليک ميکردم واسه باز کردن بازي به صورت اتفاقي از تو پوشه ي binary فايل luncher رو زدم الانم کار ميکه حالا خوبيش اينه که هم کرک رو دان کردم هم آپديت.

amin_eshgh
08-02-2012, 12:30
ُلام بچه ها من یه مشکل دارم بازی رو نصب کردم (ورژن fight club ) و netframework 4 رو هم ریختم و directx11 و gfwlivws.exe رو هم ریختم و بازی رو هم از فولدر Batman Arkham City\Binaries\Win32 اجرا میکنم (ایمیج شماره یک رو با deamon tools 4 شبیه سازی کردم (mount کردم)) ولی بازی اجرا نمیشه و این ارور رو میده
Conflict with Emulation Software detected. Please have a look at [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] message.asp%3Fm%3Demu%26c%3D2500) for further, more detailed information.
اگه کسی میتونه کمکم کنه 17 گیگ دانلود کردم آخرش....:37:
کلی نت رو گشتم اما هیچی هیچی هیچی..:41:
خدا virus2009 رو خیر بده انشا ال...:10:
کرک v2 رو نصب کردم حله...

Gregar
08-02-2012, 21:42
بچه ها من اون ورژنی رو دارم که تو ستاپش 3 تا فایل نام
DATA1.arcing
DATA2.arcing
DATA3.arcing
هستش . نمیدونم کدوم نسخه است که تو پست اول گفتین . الان اپدیت رو این نسخه ای که من دارم نصب میشه ؟
در واقع نسخه ای هست که کرکش بهش وصله .

erfan ghobadi
09-02-2012, 11:22
دوستان من کلا گیر کردم تو بازی.
2تا مرحله هست که اصلا نمیتونم بهشون برسم. یکیش که از رو map میرم دنبالش روی یه سقفه که گنبد گنبده. و اونیکی توی همون زندانه. توی mapهم دورش خط قرمزه!! هرکاری میکنم به هیچکدومشون نمیرسم.
میشه راهنمایی کنین؟

BMW.M3_E46
10-02-2012, 13:30
2تا مرحله هست که اصلا نمیتونم بهشون برسم. یکیش که از رو map میرم دنبالش روی یه سقفه که گنبد گنبده. و اونیکی توی همون زندانه. توی mapهم دورش خط قرمزه!! هرکاری میکنم به هیچکدومشون نمیرسم.
میشه راهنمایی کنین؟

اگه منظورت اون گنبد کرم رنگه که نقطه فریز رو باید پیدا میکنی !!
باید بری از زیر این گنبد داخلش بشی یکم بگردی درش رو پیدا میکنی

اون مخزنای Titan که با ژل میخوای منفجر کنی در طول داستان بازی بهش میرسی!! چون از راه ای زیر زمینی باید بری
الان نمیتونی بری

amin_eshgh
10-02-2012, 15:56
میشه راهنمایی کنین؟

اون مخزنای Titan که با ژل میخوای منفجر کنی در طول داستان بازی بهش میرسی!! چون از راه ای زیر زمینی باید بری
الان نمیتونی بری
منم دقیقا همین مشکل رو دارم نمیتونم مخزن های titan رو که در موزه(یدونه) و منطقه ممنوعه(2تا) هستند رو منفجر کنم...بی خیالشون شم در ادامه بازی بهشون میرسم؟
این منطقه سرد دقیقا کجاست؟...قسمت شمال شرق نقشه سرد ترین جاس اما باید کجا رفت؟
رمزهای در ها رو از کجا باید آورد که بشه با رمز باز کنه در های قفل رو باز کرد؟
ببخشید که خیلی سوال کردم

mjorh
10-02-2012, 16:26
منم دقیقا همین مشکل رو دارم نمیتونم مخزن های titan رو که در موزه(یدونه) و منطقه ممنوعه(2تا) هستند رو منفجر کنم...بی خیالشون شم در ادامه بازی بهشون میرسم؟
این منطقه سرد دقیقا کجاست؟...قسمت شمال شرق نقشه سرد ترین جاس اما باید کجا رفت؟
رمزهای در ها رو از کجا باید آورد که بشه با رمز باز کنه در های قفل رو باز کرد؟

تو ادامه ی بازی بهشون میرسین
منظقه ی سرد ، تو قسمت GCPD BUILDING (تو قسمت شرقی آرکام)

خو رمزارو باید بالا پایین کنی دیگه ،یادم نیس ولی فک کنم یکیشونو با موس یکیشونم با جهتای کیبورد ،وقتی حروف درس شد خودش میشگه ،خیلی راحته

mInI_ClockEr
10-02-2012, 18:39
آقایون من اینجا گیر کردم چیکار کنم
تو این مرحله چیکار باید کرد میرم داخل این حفره ولی راهی نداره فقط یجا هست که سه تا از سبزها که میگیره هست ولی بعدش در بسته میشه و گاز میاد و میمیره
یا اصلاً گزروندن این مرحله به این قسمت ربطی نداره؟؟؟؟؟

virus2009
10-02-2012, 18:44
آقایون من اینجا گیر کردم چیکار کنم
تو این مرحله چیکار باید کرد میرم داخل این حفره ولی راهی نداره فقط یجا هست که سه تا از سبزها که میگیره هست ولی بعدش در بسته میشه و گاز میاد و میمیره
یا اصلاً گزروندن این مرحله به این قسمت ربطی نداره؟؟؟؟؟

بله به اینجا ربطی نداره
شما باید بری شمال نقشه ، تا جایی که درجه دماسنج به پایین ترین حد برسه که میشه همون ساختمون GCPD

estark
13-02-2012, 23:45
من انتی ویروسم رو فعال کردم فایلphysXExtensions.dll رو پاک کرده.لطفا یکی این فایل رو برم بزاره.مرسی.

virus2009
14-02-2012, 00:16
من انتی ویروسم رو فعال کردم فایلphysXExtensions.dll رو پاک کرده.لطفا یکی این فایل رو برم بزاره.مرسی.

تو قرنطینه آنتی ویروست باید باشه از اونجا میشه Restore کرد
به هر حال :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید[/B]

erfan ghobadi
14-02-2012, 12:42

الان نمیتونی بری

نه این گنبد که میگم دقیقا توی جنوب غربی نقشی هست.
رو یه ساختمونه که چنتا گنبد داره:19:

123list
14-02-2012, 14:22
با سلام
چرا این سیوها زود میپره . من از کرکی که نیازی به دمون تولز نیست استفاده میکنم اما میبینی وسط بازی یکهویی از بازی میپره بیرون بعدش که میخواهی بازی کنی میگه سیوت خرابه دوباره از اول شروع کنه و سیوت رو پاک کن

erfan ghobadi
14-02-2012, 15:58
با سلام
چرا این سیوها زود میپره . من از کرکی که نیازی به دمون تولز نیست استفاده میکنم اما میبینی وسط بازی یکهویی از بازی میپره بیرون بعدش که میخواهی بازی کنی میگه سیوت خرابه دوباره از اول شروع کنه و سیوت رو پاک کن

خب چرا کرک جدید رو دانلود نمیکنی؟!

amin_eshgh
15-02-2012, 10:58
سلام بچه ها من این بازی رو تموم کردم اما از اونجا که زبانم فول نفهمیدم بلاخره چی شد:31:
تا اونجا فهمیدم که داستان ارکام سیتی(آرخام سیتی arkham city ) شارپ که بعد دستگیری زندانیان تیمارستان شهردار شده ، زندانیان تیمارستان ارکام رو آورده به یه منطقه از شهر گوتام و اسمشو گذاشته ارکام سیتی و توش هم خلاف زیاد میشه و خلاف کار ها هم آزادن هر کاری بکنن به جز فرار بعد بروس یا همون بتمن قصه ما که مایه دارم هست میاد و در یه سخنرانی دم در ورودی ارکام سیتی اعتراض میکنه بعد یه گروه از خلافکارا به نام تایگر که وظیفشون حفظات و برقراری امنیت ارکام سیتی میان و بتمن و دستگیر مینن میبرن بعد بتمن اونجا خودشو از دست دکتر هوگو و پنگوئن نجات میده میاد بیرون بعد از طریق دوستش آلفرد میفهمه که یکی از زندانیا به نام دو چهره (two face) به دنبال اینه که با برگزاری یه مراسم و کشتن کت ومن که از دوستای بتمن و ایجاد هیجان واسه زندانیای دیگه قدرتشو افزایش بده و میره کت ومن رو نجات بده که یکی بهشون تیر اندازی میکنه و اون جوکر بتمن که رد تیر اندازی رو میگیره تو دام جوکر میفته جوکر که در قسمت قبل بازی مریض بود حالا خون مریض خودشو میده به بتمن تا از طریق اون واسه خودش درمان پیدا کنه بعد بتمن میره به سردترین منطقه شهر چون گویا درمانش در اونجاس اونجا با پنگون برخود میکنه و به کمک مرد سرد پنگوئن رو شکست میده و بعد مرد سرد بهش میگه برای اینکه فر مول پایدار نیست شما به انزیم نیاز داری بتمن هم واسه پیدا کردن انزیم میره دنبال یه دختر(اما چرا شو نفهمیدم) بعد خلاصه پدر دختره میخوان امپراطوری دنیا رو بدن به بتمن و بابای دختره که 600 سال عمر کرده میگه من پیرم دیگه تو باید جای من رو بگیری...و من رو بکش اما بتمن قبول نمیکنه خلاصه بتمن خون بابای دختره رو میگیره میاره میده به مرد سرد اونم(این وسط شارپ رو م دوباره میبینه اما چرا باز نفهمیدم) بعد مرد سرد که فرمولو درست کرده یکی شو میشکونه اون یکی رو هم نمیخواد به بتمن بده(نفهمیدم چرا نمیخواد بده به بتمن!!)..بتمن هم ناچار میشه بزنتش تا بره برداره اون یکی شیشه رو که باقی مونده اما وقتی دریچه رو باز میکنه میبینه هارلی کوین اون رو دزدیه(اصلا معلوم نیست هارلی کوین کیه؟)..بتمن میاد سراغ جوکر دوباره ولی آوار میریزه سرش جوکر میخواد بکشتش اما تالیا با دادن شمیر جاویدان به جوکر او رو منصرف میکنه بتمن میره سراغ دکتر هوگو تا نزاره پرتکل 10 اجرا شه دکتر بهش میگه تو نمیتونی جلوی من رو بگیری چون نیروهایی که پشت من هستند(از من حمایت مینن) خیلی قوی اند(منظورش همین بابای تالیاس(دختری که بتمن قبلا عاشقش بوده) ولی پدر تالیا دکتر رو میکشه وقتی بتمن جلوی اجرای پروتکل 10 رو میگیره(ما نفهمیدم اصلا این پروتک10 پروتکل 10 که هی تو داستان میگه چی چی هست؟) بعد دکتر میگه حالا که پروتکل 10 اجرا نشد کامپیوتر خود به خود پروتکل 11 رو اجرا مکنه؟! پدر تالیا و بتمن میپرن بیرون بعد اونجا میترکه و پدر تالیا سالم فرود نمیاد و میمیره ..بتمن پس از خنثی کردن پروتکل میره سراغ تالیا که نجاتش بده (حالا چه گیری داده این جوکر که این بتمن حتما بره اونجا تا بکشتش نمیدونم!)..خلاصه تالیا جکر تغلبی رو میکشه و میگه این شیشه دارو رو هارلی کوین ازش دزدیده بود اما حالا دوباره به دست آوردیمش که جوکر تالیا رو میشه بعدم که خودش خود به خود از مرضش میمیره چو نمیتونه شیشه رو به دست بیاره و از دست بتمن میافته و میشکنه البته بتمن یکم ازش خورد قبل اینکه بشکنه و سالم موند:20: اما بقیشو واسه کی نگه داشته بود نمیدونم!
خوب کسی اگه میتون این نوشته من رو کامل کنه بفهمین قضیه چطوریاس کمک کنه مرسی

Davood_titan
15-02-2012, 17:19
یه کمکی بکنید من نمیدونم چکار باید بکنم هیچ ماموریتی هم نیست

amin_eshgh
15-02-2012, 17:58
یه کمکی بکنید من نمیدونم چکار باید بکنم هیچ ماموریتی هم نیست

باید بری سمت شمال شرق نقشه و ساختمان gcbd فکر کنم اسمش این بود بعد از در گاراژ وارد شی....

Davood_titan
16-02-2012, 12:55
اینو چطوری باید کشت

bleu2u4u
16-02-2012, 13:49
اقا من تو dvd بازیم کرک نبود
لینک کرک اینجا هم خرابه!!یه لینک سالم بدید ممنون میشم
راستی update اش رو بریزم خیلی تاثیر داره؟dlc هاش رو چی؟چه چیزهایی اضافه میکنه؟ارزش داره؟

virus2009
16-02-2012, 15:04
اینو چطوری باید کشت

روی اون چاه هایی که ازش آتیش میاد بیرون وایستا و دوبار سریع 3 رو بزن از روش برو کنار و دوباره 3 رو دوبار بزن تا منفجر شه ؛ تا آخر همین کار رو باید انجام بدی

اقا من تو dvd بازیم کرک نبود
لینک کرک اینجا هم خرابه!!یه لینک سالم بدید ممنون میشم
راستی update اش رو بریزم خیلی تاثیر داره؟dlc هاش رو چی؟چه چیزهایی اضافه میکنه؟ارزش داره؟

کرک و آپدیت :
آپدیت رو حتما نصب کن ؛ کرک هم نیاز نیست

amin_eshgh
16-02-2012, 16:29
viru2009 جان شما که فعالی میشه این داستان بازی رو بگب من بفهمم چون من بازی رو بازی کردم همه چی خوب بود اما شخصیت پردازی و داستانشش جالب نبود و تهش این حس رو به آدم میده که انگار همش پوچ بود حال نداد ...من چیزی که از داستان فهمیدم رو تو صفحه قبل گفتم اما کسی جواب نداد

virus2009
16-02-2012, 17:28
viru2009 جان شما که فعالی میشه این داستان بازی رو بگب من بفهمم چون من بازی رو بازی کردم همه چی خوب بود اما شخصیت پردازی و داستانشش جالب نبود و تهش این حس رو به آدم میده که انگار همش پوچ بود حال نداد ...من چیزی که از داستان فهمیدم رو تو صفحه قبل گفتم اما کسی جواب نداد

پست های زیر رو بخون ، در مورد داستان بازی توضیح داده شده :

بررسی داستانی بتمن آرکام سیتی – قسمت اول ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
بررسی داستانی بتمن آرکام سیتی – قسمت دوم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
بررسی داستانی بتمن آرکام سیتی – قسمت سوم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
بررسی داستانی بتمن آرکام سیتی – قسمت چهارم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
بررسی داستانی بتمن آرکام سیتی – قسمت پنجم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

123list
16-02-2012, 18:12
با سلام
من هر دو تا کرک رو امتحان کردم اما مشکلی که دارم توی بازی اینکه وسط بازی از میپره بیرون بعدش هم میگه سیوت خرابه دوباره شده که این بلا سرم امده یکی توی پنج درصد و سیزده درصد وسط بازی هم نمیشه از سیو بکاپ گرفت :41: و دیگری اینکه این دی ال سی رو توی مسیر نصب کپی کنم
با تشکر

juliosezar
17-02-2012, 10:32
روی اون چاه هایی که ازش آتیش میاد بیرون وایستا و دوبار سریع 3 رو بزن از روش برو کنار و دوباره 3 رو دوبار بزن تا منفجر شه ؛ تا آخر همین کار رو باید انجام بدی

کرک و آپدیت :
آپدیت رو حتما نصب کن ؛ کرک هم نیاز نیست

دوست عزیز من دارم کرک رو دان میکنم،کاش یه توضیح بدید که کرک رو چطوری باید نصب کنیم.من بازی رو روی دیسک تهیه کردم که مربوط به شرکت دلتاست و نیاز به ساخت درایو مجازی داره که من نمیخوام از اون روش استفاده کنم.با این کرک مشکل من برطرف میشه؟؟؟

virus2009
17-02-2012, 12:42
با سلام
من هر دو تا کرک رو امتحان کردم اما مشکلی که دارم توی بازی اینکه وسط بازی از میپره بیرون بعدش هم میگه سیوت خرابه دوباره شده که این بلا سرم امده یکی توی پنج درصد و سیزده درصد وسط بازی هم نمیشه از سیو بکاپ گرفت :41: و دیگری اینکه این دی ال سی رو توی مسیر نصب کپی کنم
با تشکر

آپدیت 1.1 رو نصب کن
لینکش رو چند پست قبل گذاشتم

دوست عزیز من دارم کرک رو دان میکنم،کاش یه توضیح بدید که کرک رو چطوری باید نصب کنیم.من بازی رو روی دیسک تهیه کردم که مربوط به شرکت دلتاست و نیاز به ساخت درایو مجازی داره که من نمیخوام از اون روش استفاده کنم.با این کرک مشکل من برطرف میشه؟؟؟

محتویات پوشه زیر رو کات کن تو یک فولدر دیگه واسه بک آپ

\Batman Arkham City\Binaries\Win32

محتویات پوشه کرک رو هم توی فولدر بالا بریز

123list
21-02-2012, 18:44
با سلام دوستان کسی سیو بازی حدود 7 یا 8 درصد رو داره یا نه ؟ متاسفانه وسط بازی و موقع سیو کردن بازی کرش میکنه و همه سیوهام میپره دیگه از گیم هم زده شدم هیچ کرکی و آپدیتی هم مشکل من رو حل نکرد
با تشکر

arash1995
22-02-2012, 16:37
سلام یه کمک من موقع تجرای بازی این ارورو میده که xlive.dll از بین رفته باید چه کنم؟
:46:

Dark Soul
28-02-2012, 11:25
دوستان وقتی بازی رو اجرا می کنم ارور batman has stop working را می ده!
بعد از نصب بازی یک DLC نصب می کنم BAC.DLC.Pack.multi9-R.G
بعد این اپدیت را نصب می کنمBatmanArkhamCityUpdate1.01
و بعد کرک بازی که فقط شامل این فایله gameservices.dll در پوشه win32

amin_eshgh
28-02-2012, 20:11
با سلام دوستان کسی سیو بازی حدود 7 یا 8 درصد رو داره یا نه ؟ متاسفانه وسط بازی و موقع سیو کردن بازی کرش میکنه و همه سیوهام میپره دیگه از گیم هم زده شدم هیچ کرکی و آپدیتی هم مشکل من رو حل نکرد
با تشکر
شاید game live ات مشکل داره

---------- Post added at 10:07 PM ---------- Previous post was at 10:05 PM ----------

دوستان وقتی بازی رو اجرا می کنم ارور batman has stop working را می ده!
بعد از نصب بازی یک DLC نصب می کنم BAC.DLC.Pack.multi9-R.G
من متخصص نیستم اما شما انگار حسابی دیگه آش ش کردی هرچی گیر اومده ریختی اون تو
اگه نسخت 16 گیگی هست نیاز به نصب آپدیت و به تبع آن gameservices.dl نیست
dlc هم من ریختم مشکل ندارم
اگه نسخت 16 گیگی فقط کرک 2 رو نصب کن حل میشه در مورد نسخه 7 گیگی هم من کر نکردم

---------- Post added at 10:09 PM ---------- Previous post was at 10:07 PM ----------

سلام یه کمک من موقع تجرای بازی این ارورو میده که xlive.dll از بین رفته باید چه کنم؟
game live رو باید نصب کنید و اگه بازم ارور داد direcx 11 رو نصب کنید

---------- Post added at 10:11 PM ---------- Previous post was at 10:09 PM ----------

یکی هم منو کمک کنه این داستان اصلی رو رفتم و ماموریت های جانبی هم رفتم طوری که چیزی رو نقشه نمونده جز چند تا علامت سوال (اکثرا سفید و 2تا صورتی) که از روی نقه روشونم میره چیزی نیست + چندتا ارم w که واسه رد شدن از حاقس + یه علامت ! که اون میری روش هیچی نیست...چیکار کنم؟
(چه بازی مسخره ای شده ها...)

prototo
01-03-2012, 11:13
سلام دوستان خسته نباشید

چرا بازی Batman Arkham City™ Microsoft Games for Windows - LIVE بالا نمیاد شما ها که میدونید وقتی که Microsoft Games for Windows - LIVE بالا نمیاد بازی ذخیره نمی شه کمکم کنید ممنون می شم!

:5::5::5::5::5::5::5::5:

:41::41::41::41::41::41::41::41::41:

amin_eshgh
01-03-2012, 16:10
سلام دوستان خسته نباشید

چرا بازی Batman Arkham City™ Microsoft Games for Windows - LIVE بالا نمیاد شما ها که میدونید وقتی که Microsoft Games for Windows - LIVE بالا نمیاد بازی ذخیره نمی شه کمکم کنید ممنون می شم!

:5::5::5::5::5::5::5::5:

:41::41::41::41::41::41::41::41::41:
یعنی وقتی بازی رو اجرا میکنی بعد منوی بازی منوی game live رو نمیبینی؟ یا بازی رو نمیتونی اجرا کنی؟
اگه بعد اجرا بازی منوی game live رو نمیبینی game live ro درست نصب کن اگه نشد دانلود کن از سایت ایکروسافت
تازه به غیره game live چند تا چیز دیگه هم میخواد که باید تو cd نصبت باشه مثل net frame work

---------- Post added at 06:10 PM ---------- Previous post was at 06:09 PM ----------

یکی هم منو کمک کنه این داستان اصلی رو رفتم و ماموریت های جانبی هم رفتم طوری که چیزی رو نقشه نمونده جز چند تا علامت سوال (اکثرا سفید و 2تا صورتی) که از روی نقه روشونم میره چیزی نیست + چندتا ارم w که واسه رد شدن از حاقس + یه علامت ! که اون میری روش هیچی نیست...چیکار کنم؟
(چه بازی مسخره ای شده ها...)
virus2009 به داد برس

Dark Soul
02-03-2012, 00:10
من متخصص نیستم اما شما انگار حسابی دیگه آش ش کردی هرچی گیر اومده ریختی اون تو
اگه نسخت 16 گیگی هست نیاز به نصب آپدیت و به تبع آن gameservices.dl نیست
dlc هم من ریختم مشکل ندارم
اگه نسخت 16 گیگی فقط کرک 2 رو نصب کن حل میشه در مورد نسخه 7 گیگی هم من کر نکردم

نه دوست من اش ش کردی چیه...
اون DLC که چیز خاصی نیست ، اپدیت و کرک هم که یک چیز معمولن برای بازیها.
++++
کلا سه تا بازی دارم که اخیرا خریدم اما اجرا نمیشن از خودشون و کرک هاشون تقریبا مطمئنم اما.... نمی دونم شاید فایل یا برنامه خاصی از روی کامپیوترم پاک شده !

amin_eshgh
02-03-2012, 07:51
نه دوست من اش ش کردی چیه...
اون DLC که چیز خاصی نیست ، اپدیت و کرک هم که یک چیز معمولن برای بازیها.
++++
کلا سه تا بازی دارم که اخیرا خریدم اما اجرا نمیشن از خودشون و کرک هاشون تقریبا مطمئنم اما.... نمی دونم شاید فایل یا برنامه خاصی از روی کامپیوترم پاک شده !
َما کل بازی رو پاک کن(فولدرشم پاک کن و هر چی ازش پیدا کردی) بعد دوباره نصب کن و این بار آپدیت و dlc رو نصب نکن بازی رو اجرا کن اگه error داد متن دقیق error ای که گرفتی اینجا بنویس ببینیم میشه کاری کرد یا نه

mokhtal
02-03-2012, 11:38
دوستان من چند صفحه ی این تاپیک رو بررسی کردم ( چون تو اجرا مشکل Xlive و msi داشتم ) و با توصیه های شما تونستم از شرّ این دو تا ارور خلاص شم ، اما الان با یه ارور دیگه روبرو شدم که اینجا عکسش رو گذاشتم ، خواهشا کمک کنید .
ممنون

mokhtal_2
02-03-2012, 14:51
کسی نمیتونه کمک کنه ؟

hts1369
02-03-2012, 21:58
بچه ها بازی رو xp نصب میشه؟ واجرا میشه؟

amin_eshgh
03-03-2012, 07:00
بچه ها بازی رو xp نصب میشه؟ واجرا میشه؟
تا اونجا که من شنیدم میگن که رو xp اجرا نکیشه و به مشکل خوردن
اما خود بازی گفته رو xp sp3 هم اجرا میشه
دیگه تصمیم با شماست

---------- Post added at 08:57 AM ---------- Previous post was at 08:53 AM ----------

دوستان من چند صفحه ی این تاپیک رو بررسی کردم ( چون تو اجرا مشکل Xlive و msi داشتم ) و با توصیه های شما تونستم از شرّ این دو تا ارور خلاص شم ، اما الان با یه ارور دیگه روبرو شدم که اینجا عکسش رو گذاشتم ، خواهشا کمک کنید .
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] F30067495727904102611.jpg)
ممنون
من تا حالا همچین اروری ندیدم 2تا پیشنهاد دارم یکی اینکه شما این ارور رو در گوگل سرچ کن و بیبین راه حلی براش پیدا میکنی
دوم اینکه آخرین ورژن درایور گرافیکت رو نصب کن اگه آپدیت نیست (ولی اگه مثلا ماله 5 6 ماه پیشه مشکل نداره) و یکیم چنصفحه عقب تر بگرد کرک شماره 2 رو پیدا کنو نصب کن

---------- Post added at 09:00 AM ---------- Previous post was at 08:57 AM ----------

بعد از آزاد کردن زن دکتر فریز چطوری از شر دیدشات خلاص شم؟ کسی میدونه؟

mokhtal_2
03-03-2012, 14:12
سلام ... اول ورودتون به انجمن رو تبریک می گم !

نسخه reloaded برای این بازی نیامده و احتمال 99% نخواهد آمد ...
چون کرکی که الان منتشر شده کامل و بدون نقص است و همه دارند بازی رو باهاش تموم می کنند ...

-----------

برای save کردن برنامه Microsoft Game For Windows Liveرو نصب کن و وقتی وارد بازی شدی یه اکانت آفلاین بساز ...
داداش من آفلاین ساختم ولی بازم سیو نمیکنه

hts1369
03-03-2012, 15:16
بازی من چهار dvd هست و وقتی نصبش کردمن حجمش شده 15 گیگ وقتی میرم تو بازی اولش یه دمو از کمپانی های سازنده میاد تا اینکه میرسه به اونجا که منوی اولیه میاد تا اون منو دیده میشه از بازی مییاد بیرون ارور dont send میده
ویندوز xp دارم.

sinners_silent
03-03-2012, 19:27
سلام.دوستان من یه مشکلی که دارم اینه اصلا نصب نمیشه
میره تا جایی که درایو رو انتخاب میکنی و next رو مبزنی که بره واسه نصب یه دفعه خطای stop working میده و close
کسی میتون:3:ه کمکی کنه؟

mokhtal_2
03-03-2012, 22:56
داداش من آفلاین ساختم ولی بازم سیو نمیکنه
الان ارور سیوم اینه : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
البته این اسکرین شات ماله سری قبله بتمنه ولی من الان دقیقا همین مشکل رو دارم ، کسی میدونه باید چیکار کنم ؟

mokhtal_2
04-03-2012, 12:24
الان ارور سیوم اینه : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
البته این اسکرین شات ماله سری قبله بتمنه ولی من الان دقیقا همین مشکل رو دارم ، کسی میدونه باید چیکار کنم ؟
کمک !!! کمک کنید !!!
بعد از اینکه با پروفایل آفلاینم وارد میشم این صفحه ای که لینک گذاشتم میاد ، اگه No رو بزنم که برمیگرده و اگه Yes بزنم بازی بدون سیو اجرا میشه . کمک !

Parsa1999
04-03-2012, 16:53
من در اون جا که باید بری موزه موندم ؟

sinners_silent
04-03-2012, 19:16
سلام.دوستان من یه مشکلی که دارم اینه اصلا نصب نمیشه
میره تا جایی که درایو رو انتخاب میکنی و next رو مبزنی که بره واسه نصب یه دفعه خطای stop working میده و close
کسی میتون:3:ه کمکی کنه؟
یعنی هیچ کس تا حالا به همچین مشکلی بر نخورده

ghaffariafra
05-03-2012, 11:31
با سلام خدمت دوستان
مشکل من اینه که داشتم مثل بچه ادم بازی رئ انجام می دادم به بعد از حدود یک هفته که بازی نکرده بودم و برگشتم سر بازی پیغام میده دی وی دی اورجینال رو بزارم .از اون موقع دوتا کرک متفاوت ریختم یکیش 50 مگی بود و اونیکی 25 مگی درست نشد که نشد.حالا موندم چیکار کنم لطفا کمک کنید

mokhtal_2
05-03-2012, 13:56
ای بابا ظاهرا باید بیخیال این بازی شیم . 5 تومن ریختم دور...

amin_eshgh
05-03-2012, 15:34
ای بابا ظاهرا باید بیخیال این بازی شیم . 5 تومن ریختم دور...
شما اصلا پروفایل نساختی که بخواد سیو شه برو تو سایت دانلود ها قسمت دانلود بتمن زیرش گفته چطوری پروفایل بسازی

---------- Post added at 05:34 PM ---------- Previous post was at 05:31 PM ----------

بازی من چهار dvd هست و وقتی نصبش کردمن حجمش شده 15 گیگ وقتی میرم تو بازی اولش یه دمو از کمپانی های سازنده میاد تا اینکه میرسه به اونجا که منوی اولیه میاد تا اون منو دیده میشه از بازی مییاد بیرون ارور dont send میده
ویندوز xp دارم.
با ویندوز xp مثل اینکه ناسازگار اگه به اینترنت وصلی حتما قطع کن بعد برو تو ومطمئن باش که پروفایل افلاین ساختی یعنی قبل دیدن منوی انتخاب و بعد دموی اولیه باید game live بیاد و شما پروفایل افلاینی رو که ساختی انتخاب کنی
بعد اگه به اینترنت وصل نباش باید بره وگرنه ویندوزتو عوض کن
البته همچینم مال نیست!

amin_eshgh
05-03-2012, 15:41
با سلام خدمت دوستان
مشکل من اینه که داشتم مثل بچه ادم بازی رئ انجام می دادم به بعد از حدود یک هفته که بازی نکرده بودم و برگشتم سر بازی پیغام میده دی وی دی اورجینال رو بزارم .از اون موقع دوتا کرک متفاوت ریختم یکیش 50 مگی بود و اونیکی 25 مگی درست نشد که نشد.حالا موندم چیکار کنم لطفا کمک کنید
باید با کرک شماره 2 درست شه حجمش حدوده 50 مگ که بعد اکسترک شدن 114 اینا میشه
نمیدونم والا...

من در اون جا که باید بری موزه موندم ؟
عکس بزار ...چرا موندی؟

ghaffariafra
06-03-2012, 09:20
[QUOTE=amin_eshgh;6883724]باید با کرک شماره 2 درست شه حجمش حدوده 50 مگ که بعد اکسترک شدن 114 اینا میشه
نمیدونم والا...

با سلام و تشکر از شما دوست عزیز
اون کرک رو هم ریختم اما بازهم جواب نداد

Parsa1999
09-03-2012, 11:36
حدود 21% بازی اونجایی که میره پیش mr.freez برای آزمایش خون چه جوری freez رو بکشم ؟

eblisandenzo
13-03-2012, 23:32
سلام دوستان ! من بازی رو امروز گرفتم ! 4 تا dvd بودش !
داخل پوشه کرک توی dvd4 هر چی بود copy کردم تو binary تو محل بازی اما اجرا نشد !
بعدش update 1.1 رو دانلود کردم و کار رو دوباره تکرار کردم ! اما 2 باره اجرا نشد !
چه کنم ؟
عکس اول اروری که بهنگام زدن آیکون batman ac پیش میاد !
عکس دوم هم پوشه نصب بازی

ویندوزم هم 7 هستش 32 بیتی !
کارت گرافیک هم 460

smm_shire
16-03-2012, 22:34
سلام دوستان این batman برای من این ارور میده :
please insert the original disc instead of a backup (1000)
یه کم سرچ کردم مثل اینکه باید از device manager دی وی دی رام disable کنم!!!!!!!!!

golmohammadi
18-03-2012, 15:41
سلام
بازی من خیلی دیر اجرا میشه
وقتی بازش میکنم تا بیاد وارد بازی بشه چند دقیقه باید منتظر بمونم
تازه گاها از بازی میپره بیرون
کرک خوب و سالمی براش وجود داره ؟

Mammad Prince
18-03-2012, 21:05
سلام
بازی من خیلی دیر اجرا میشه
وقتی بازش میکنم تا بیاد وارد بازی بشه چند دقیقه باید منتظر بمونم
تازه گاها از بازی میپره بیرون
کرک خوب و سالمی براش وجود داره ؟

کلا بازیش خیلی دیر اجرا می شه .... با پچ اول خیلی بهتر می شه ولی باز هم مثل بازی های دیگه نمی شه ! ( واسه من قبل از پچ 1 دقیقه بود ولی بعد از پچ در حد 15 ثانیه اجرا شد ! )

و البته بهتره اگه برنامه ای چیزی run هست ، ببندینش ( مثل آنتی ویروس )

در ضمن این پچ فریم ریت بازی در DX11 رو هم بهتر می کنه !

کرک هم همونی هست که اول اومده بود ...

golmohammadi
19-03-2012, 02:33
کلا بازیش خیلی دیر اجرا می شه .... با پچ اول خیلی بهتر می شه ولی باز هم مثل بازی های دیگه نمی شه ! ( واسه من قبل از پچ 1 دقیقه بود ولی بعد از پچ در حد 15 ثانیه اجرا شد ! )

و البته بهتره اگه برنامه ای چیزی run هست ، ببندینش ( مثل آنتی ویروس )

در ضمن این پچ فریم ریت بازی در DX11 رو هم بهتر می کنه !

کرک هم همونی هست که اول اومده بود ...

اوکی
من نه کرک دارم نه پچ
لینکهاشو میدی ؟

shahin_sh
19-03-2012, 14:02
سلام
من هر کاری که میکنم نمیتونم بازرو سیو کنم windowslivam ریختم تو بازی دکمه home میزنم صفحه اینترنت اکسپلولر باز میشه چه کنم

Mammad Prince
19-03-2012, 14:25
اوکی
من نه کرک دارم نه پچ
لینکهاشو میدی ؟

کرک ورژن 2 و اصلاح شده : CRACK V2 [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] لینک مستقیم: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ------------------------------------------------------------------------------------

آپدیت 1.1: Release name : Batman:.Arkham.City-UPDATE.1.1 Size : 185MB [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

موفق باشی !!!!:31::31::31:

shahin_sh
19-03-2012, 15:07
مشکل من سیو بازی

mjorh
19-03-2012, 15:26
خوب باید یه اکانت درس کنید ...وقتی home رو میزنید یه صفحه میاره پایینش نوشته Create new profile اونو که زدید یه چن خط توضیحات میاره لا به لای اون توضیحات نوشته Local Profile که روش کلیک می کنید و حله ...

shahin_sh
19-03-2012, 18:33
من home میزنمن هیچی نمیاره

alireza28100
19-03-2012, 19:46
سلام بابا این بازی که سیو نمیشه !!!!!!!
چکار باید کرد؟؟؟؟؟؟؟؟

golmohammadi
20-03-2012, 10:48
کرک ورژن 2 و اصلاح شده : CRACK V2 [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] لینک مستقیم: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ------------------------------------------------------------------------------------

آپدیت 1.1: Release name : Batman:.Arkham.City-UPDATE.1.1 Size : 185MB [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

موفق باشی !!!!:31::31::31:
File not available

هردو لینک خرابه

مشکل من سیو بازی

من home میزنمن هیچی نمیاره

سلام بابا این بازی که سیو نمیشه !!!!!!!
چکار باید کرد؟؟؟؟؟؟؟؟

شما دوستان باید در گیم فور ویندوز یک اکانت آفلاین بسازید
که دوستمون در بالا اشاره کرد
اگه مشکلی داشتین من دقیقا توضیح بدم

amt1231
24-03-2012, 18:37

[/QUOTE]

واسه من هم بعد از نصب بازی و کپی پیست کرک در binary وقتی می خواهم بازی رو اجرا کنم دقیقا مثل دوستمون همین پیغام رو می ده کسی می دونه چه کار باید کرد؟

M*S*D
25-03-2012, 15:30
سلام
سیو بازی در my Document رو کپی کردم. حالا بعد از نصب ویندوز و نصب دوباره بازی با جایگزین کردن فایل های قبلی سیو بازی بر نمی گرده. باید چکار کنم؟ مرسی

shahin_sh
25-03-2012, 20:39
من وقتی game for رو اجرا میکنم یه پیغام میاد میگه مخوام آپدیت بشم وفایل رو دانلود میکنم درست نصب نمیشه

aban366
02-04-2012, 16:34
سلام
دوستان برا منم بعد نصب بازی این پیغام میاد ممنون میشم راهنمائیم کنین

virus2009
02-04-2012, 21:28
سلام
دوستان برا منم بعد نصب بازی این پیغام میاد ممنون میشم راهنمائیم کنین

کرک رو از پست زیر دانلود و در محل نصب بازی کپی کنید تا فایل ها جایگزین بشوند :

amt1231
02-04-2012, 22:29

واسه من هم بعد از نصب بازی و کپی پیست کرک در binary وقتی می خواهم بازی رو اجرا کنم دقیقا مثل دوستمون همین پیغام رو می ده کسی می دونه چه کار باید کرد؟[/QUOTE]

کسی جواب ما رو نمی ده؟

david071
03-04-2012, 00:02
این پچ 1.1 مشکل dx11 رو کامل حل میکنه؟
اگر ممکنه لینک غیر فیلتر و کرکی که باش کار میکنه رو بذارید
ممنون

aban366
03-04-2012, 09:22
سلام
دوستان این ویندوز لایو یه نسخه اش creat ofline داره لینکی ندارین که ویندوز لایوش پائین
گزینه افلاین داشته باشه؟
ممنون میشم اینی که با بازی بود همون نسخه ای هستش که افلاین نداره و نمیشه اکانت افلاین درست کرد
دمتون گرم

---------- Post added at 10:22 AM ---------- Previous post was at 10:19 AM ----------

این پچ 1.1 مشکل dx11 رو کامل حل میکنه؟
اگر ممکنه لینک غیر فیلتر و کرکی که باش کار میکنه رو بذارید
ممنون
سلام به این پست مراجه کن

کرک V2 بدون نیاز به Daemon Tools :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدآپدیت 1.1 :

Password : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

لینک ها رو در یکی از سایت های زیر کپی کنید تا لینک مستقیم دریافت کنید :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید/

david071
03-04-2012, 15:52
مرسی دوست عزیز
من این دو رو ریختم ولی موقه اجرا close programe میده بازی
بدون کرک هم بازی اجرا میشه ولی سیو نمیشه
توی یک سایتی خوندم که دوتا فایل رو پاک کنی درست میشه من پاک کردم باز ارر میده

aban366
03-04-2012, 20:33
مرسی دوست عزیز
من این دو رو ریختم ولی موقه اجرا close programe میده بازی
بدون کرک هم بازی اجرا میشه ولی سیو نمیشه
توی یک سایتی خوندم که دوتا فایل رو پاک کنی درست میشه من پاک کردم باز ارر میده

سلام
دقیقا همینطوره و ممکنه همین اخطار کلوز شدن برنامه رو بده
شما بازی رو انیستال کن و دوباره نصب کن
درایورهای لازم رو نصب کن
ولی یادت باشه بازی رو اجرا نکنی
بعد کرک رو بریز و اپدیت 1.1 رو بعدش بریز و دوباره کرک رو روش بریز
مطمئن باش مشکلت حل میشه
اقا من لینک لایو رو اون نسخه که لایو افلاین داره رو میخوام میشه کمکمون کنین

virus2009
03-04-2012, 23:07
اقا من لینک لایو رو اون نسخه که لایو افلاین داره رو میخوام میشه کمکمون کنین

این رو من از توی DVD بازی آپ کردم ؛ امیدوارم به دردت بخوره

Dark Soul
04-04-2012, 11:11
دوستان برای من این ارور را می ده !
(please insert the original disk instead of a backup(4004

بعد از انجام این کارها:
نصب DLC با این نام BAC.DLC.Pack.multi9-R.G
-----
حالا اگه دلیلشو نمیدونید بی خیال بشید فرض کنید الان من بازیو نصب کردم ،برای اجرای بازی دیگه چی بریزم(مثلا چه اپدیتی ،چه کرکی)؟

3taxxx
08-04-2012, 01:17
همه 61 صفحه رو خوندم.جواب مشکلمو ندیدم.یه چند نفرم مشکل منو داشتن که جوابی بهشون داده نشده.
مشکل منم همین عکس زیره که موقع اجرا میاد و وارد بازی نمیشه.
کسی میدونه راه حلشو؟

tahan4868
23-04-2012, 08:18
دوستان برای کرک کامل بت من این مراحل رو انجام دهید:

بازی رو کامل آنیستال کرده و دوباره نصب کنید.
برای کرک کامل دو راه وجود دارد:
1- از dvd خود بازی فایل کرک رو جایی کپی کنید و با برنامه دامون تولز با استفاده از راهنمای تصویری dvd کرک را مانت کنید و سپس بازی رو اجرا کنید.
2- کرک بدون dvd یا دامون تولز رو که دوستان گذاشتن دانلود کنید و در محل نصب بازی کپی کنید تا فایلها جایگزین شود و بازی رو اجرا کنید.

لینک دانلود کرک dvd :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] file%2F7362577846%2FMI_BAC.mdx.html)

لینک دانلود کرک بدون دامون تولز :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2F%3F75lei35i933944x)

برای اطمینان از نصب xlive برنامه gfwlivesetup رو اجرا کنید و کلید launch رو بزنید. در صورت خطا فایل hotfix لازم رو دانلود و نصب کرده سیستم رو ریستارت کنید.

برای نصب dlc هم مسیر نصب بازی رو مشخص کرده و نصب کنید.

این هم چند تا از عکس از مراحل نصب و dlc بازی :

امیدوارم آموزش به دردتون خورده باشه.
موفــق باشــــید.

puma7
01-05-2012, 08:42
من 10% از بازیو رفتم چندتا ماموریت هم ناقص انجام دادم مثلا اون ردیابی تلفن یا اون ترینینگ ها و چند تا مرحله دیگه اما حالا هیچ جایی پیدا نمیکنم که برم و ادامه ی مراحل و انجام بدم همه ی آدمای تو شهر رو هم کشتم. الان فقط بیخودی ول میچرخه هیچ کاری هم نیست که انجام بدم لطفا راهنمایی کنید ممنون.
tab رو که میزنم نوشته
-locate mister freeze and recover the cure.....track freeze;s location by identifying the coldest point in Arkham city

sinup
03-05-2012, 17:39
سلام دوستان

یک مشکلی داشتم بچه ها اگه کمکم کنید ممنون می شم .

من بازی Batman: Arkham City رو نصب کردم بازی هم بالا اومده بازی هم کردم ولی زمانی که از بازی بیرون می یام مراحلی که رفتم از بین رفته .

یک راه حل دوستان !

بعضی سایت ها نوشتن فایل xlive.dll حذف کن تا درست بشه ولی به اون آدرسی که گفت رفتم ولی پیدا نکردم سرچ هم کردم ولی پیدا نشد .
لطفا کمکم کنید !!!!!!

danial_2006
03-05-2012, 21:56
دوستان من هم مثل sinup همین مشکل دارم.کرک پست610 رو هم تست کردم درست نشد.

mehdy.z
04-05-2012, 01:07
سلام دوستان

یک مشکلی داشتم بچه ها اگه کمکم کنید ممنون می شم .

من بازی Batman: Arkham City رو نصب کردم بازی هم بالا اومده بازی هم کردم ولی زمانی که از بازی بیرون می یام مراحلی که رفتم از بین رفته .

یک راه حل دوستان !

بعضی سایت ها نوشتن فایل xlive.dll حذف کن تا درست بشه ولی به اون آدرسی که گفت رفتم ولی پیدا نکردم سرچ هم کردم ولی پیدا نشد .
لطفا کمکم کنید !!!!!!

دوستان من هم مثل sinup همین مشکل دارم.کرک پست610 رو هم تست کردم درست نشد.
هر دوی شما آخرین نسخه_ی xlive رو از این ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) سایت دانلود کنید احتمالا باید کارتون راه بیفته ولی اگه بازم جواب نداد ممکنه بازی مشکل داشته باشه چون بودنند بعضی بچه هایی که نسخه شون کلا این مشکل xlive رو داشت و مجبور به تعویض بازی شدند!!

sinup
10-05-2012, 13:15
سلام دوستان مشکلم در مورد save کردن بازی حل شد .

لطفا کمکم کنید ....

من توی مرحله ای که در داخل موزه هستیگیر کردم.
تمام مرحلش رو رفتم غولش رو هم کشتم ، توی قسمتی که داخل گودی 3 تا در جولوت یکی از در ها رو باز کردم . ولی نمی دونم دیگه چکار کنم .

amin666
11-05-2012, 11:13
دوستان من نصب کردم ولی هر کاری کردم دکمه های گیم پد رو نمی تونم عوض کنم.مخصوصاجهتهایی که راه می ره(یعنی انالوگها).چرا اینجوریه؟بر عکسن چرا.راهی هست بشه درست کرد؟اخه نمی شه که.می خوای بری جلو باید آنالوگ رو بدی عقب.camera هم که کلا بر عکسه

mehdy.z
11-05-2012, 13:27
دوستان من نصب کردم ولی هر کاری کردم دکمه های گیم پد رو نمی تونم عوض کنم.مخصوصاجهتهایی که راه می ره(یعنی انالوگها).چرا اینجوریه؟بر عکسن چرا.راهی هست بشه درست کرد؟اخه نمی شه که.می خوای بری جلو باید آنالوگ رو بدی عقب.camera هم که کلا بر عکسه
والا از شانست همین امروز بازی رو پاک کردم:31:
بازم شما ببین توی بخش کنترل بازی گزینه invert دسته یا حتی موس روشن نیست اگه اینجور نیست با این ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) نرم افزار نوع تنظیمات دسته رو چک کن....

amin666
12-05-2012, 11:14
اقا این اکانت آفلاین هم نمی سازه که.همه می گن gfwl رو نصب کن.از سایت مایکروسافت ئانلود هم کردم ور÷ن اخرشو بازم فقط id می خوادوآفلاین نمی سازه.می شه یکی دقیق بگه تو جای حاصی باید نصب شه یا چی؟چه بازی ایه اخه.انگار باید بی خیالش شم.همش مشکله

amin666
12-05-2012, 11:54
والا از شانست همین امروز بازی رو پاک کردم:31:
بازم شما ببین توی بخش کنترل بازی گزینه invert دسته یا حتی موس روشن نیست اگه اینجور نیست با این ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) نرم افزار نوع تنظیمات دسته رو چک کن....
ممنون.ولی دقیقا باید چی کار کنم با این فایل؟

mehdy.z
12-05-2012, 21:00
ممنون.ولی دقیقا باید چی کار کنم با این فایل؟
اول از حالت فشرده خارج و کپیش کن درست کنار فایل EXE اصلی توی پوشه بازی ،اجرا و کلیدها رو طوری که توی بازی مشکلی نداشته بازی تنظیم کن...

amin666
15-05-2012, 18:46
مشکل گیم پد حل شد.ولی سیو هنوز مشکل داره.تو همین فروم یه لینک از مایکروسافت گداشته بودن که games for windows رو دانلود کردم ور÷ن اخرش رو ولی بازم نشد که نشد!یه جا داره creat local profile که قاعدتا باید همون رو بزنی.پروفایل رو ساختم و عمس و اسم هم گداشتم.ولی انگار sign in نمی کنه.یعنی پروفایل رو نشون می ده و لی روش کلیک می کنی که sign in کنه نمی شه و بعد همون پبغام رو می ده که می گه اگه yes رو بزنی بازی روو سیو نمی کنه.یه جا خوندم انگار یه نسخه gfw وجود داره که افلاین پروفایل می سازه.آیا اینجوریه و این سخه هایی که دارم فقط آنلاین پروفایل می سازن؟اگه اون نسخ آفلایت رو کسی داره خواهشا کمک کنه.اعصابم خورد شده بابا.اه.هر بازی ای یه بامبولی در میاره!.ولی تا حالا همچین مشکلاتی نداشتم.این دیگه نوبره

mehdy.z
16-05-2012, 02:57
مشکل گیم پد حل شد.ولی سیو هنوز مشکل داره.تو همین فروم یه لینک از مایکروسافت گداشته بودن که games for windows رو دانلود کردم ور÷ن اخرش رو ولی بازم نشد که نشد!یه جا داره creat local profile که قاعدتا باید همون رو بزنی.پروفایل رو ساختم و عمس و اسم هم گداشتم.ولی انگار sign in نمی کنه.یعنی پروفایل رو نشون می ده و لی روش کلیک می کنی که sign in کنه نمی شه و بعد همون پبغام رو می ده که می گه اگه yes رو بزنی بازی روو سیو نمی کنه.یه جا خوندم انگار یه نسخه gfw وجود داره که افلاین پروفایل می سازه.آیا اینجوریه و این سخه هایی که دارم فقط آنلاین پروفایل می سازن؟اگه اون نسخ آفلایت رو کسی داره خواهشا کمک کنه.اعصابم خورد شده بابا.اه.هر بازی ای یه بامبولی در میاره!.ولی تا حالا همچین مشکلاتی نداشتم.این دیگه نوبره
شما در قسمت Create gamer profile صفحه رو بیار پایین و وسط صفحه روی گزینه create a local profile کلیک کن تا اینکه بتونی پروفایل آفلاین بسازی....

amin666
16-05-2012, 23:10
همه این کارها رو کردم.پروفایل هم ساختم.مشکل اینه که همون اول اتومات sign in می کنه و پروفایل رو نشون می ده.بعد همون اول که می گه استارت بزن(همون اول بازی که صفحه سیاهه و بتمن تشسته و هنوز وارد منوی بازی نشدی)استارت رو که می زنم باز اون صفحه میاد که پروفایلمو نشون می ده و می گه ساین این کن(در صورتی که قبل ساین این شده خودش)بعد که می زنم لود signing in میاد و زود قطع می شه و اون پیغام میاد که کی گه پروفایل نساختید و اگه yes بزنید بازی سیو نمی شه!
کسی تا حالا اینجوری نشده براش؟ممکنه gfwl مشکل داشته باشه.اخه من دو تا دارم و با هر دوش همین مشکله.شاید پاک کنم بازی رو از اول بریزم.ولی بازم نمی دونم درست بشه یا نه.فکر نمی کنم ربطی داشته باشه.نکته خاصی نداره که باید توجه کرد یا یه چیزی که مثلا نباید زد و ...؟راستی اولین سیو بازی کجاست؟یعنی چقدر باید بری جلو که سیو کنه؟

shahab_f
23-05-2012, 15:51
سلام، من بازی رو تازه نصب کردم، ورژن 1 هست. یادمه این ورژن توی یکی از مراحل مشکل داره، میشه بگید باید چه (کرک یا dlc) دانلود کنم تا حل شه؟

virus2009
23-05-2012, 19:49
سلام، من بازی رو تازه نصب کردم، ورژن 1 هست. یادمه این ورژن توی یکی از مراحل مشکل داره، میشه بگید باید چه (کرک یا dlc) دانلود کنم تا حل شه؟

شما آپدیت 1.1 رو نصب کن تا آخر بازی مشکلی پیش نمیاد

shahab_f
24-05-2012, 18:18
فایل های پست بالا رو باید به صورت دستی توی فولدرهای بازی با اسم مشابه کپی و replace کنیم دیگه؟
من بعد از اینکار، ارور زیر رو میگیرم:

virus2009
25-05-2012, 11:06
فایل های پست بالا رو باید به صورت دستی توی فولدرهای بازی با اسم مشابه کپی و replace کنیم دیگه؟
من بعد از اینکار، ارور زیر رو میگیرم:

C++ 2008 , 2010 رو نصب کن ببین درست میشه

devilboys
30-05-2012, 08:46
پس چی شد DLC هارلی کویین؟

shervinrain
01-06-2012, 08:35
ye soal dar morede bazi dashtam mamnoon misham age javab bedin.man in bazi ro anjam dadam ta jaee ke batman varede oon dodkeshe mishe.hamin avayele bazie.dakhele doodkesh mishe va rooye tanab vamiste.azoon be badesh nemidoonam chekar konam.too rahnamash khoondam bayad beri rahe abo be vasileye gholabe khofashi baz koni vali aslan rahi nadare ke beri oono bazesh koni.paeenam ke beri miofti too atish.crack hae dige ham gereftam emtehan kardam hamin bood.

shervinrain
04-06-2012, 18:28
من تا اونجایی که تو دودکش میره بازی کردم.همین اوایل بازیه.بعدش رو طنابم و هیچ کاری دیگه نمیتونم بکنم.تو راهنماش نوشته برو راه آب رو باز کن با قلاب.من راه آب رو میبینم ولی اصلا راهی نیست که بهش برسم.کرکشم عوض کردم همون شد. خواهشآ کمک کنید

s_m_p_1362
07-06-2012, 13:34
من توی سایتای زیادی دیدم که برای رفع مشکل سیو نشدن بازی مثل شما میگن که باید پروفایل افلاین بسازین مطمعن باشین که همه ی گیمرای کامپیوتر کاملا روش ساخت پروفایل افلاین رو بلدن مشکل اصلی اینجاست که موقع وارد شدن به بازی قسمتی که برای ساختن پروفایل افلاین باید بیاد اصلا نیست که بشه پروفایل افلاین بسازی برنامه ی windows live رو هم نصب کردم حتی سیو بازی روهم دانلود کردم گذاشتم تو پوشه سیو و حتی کرک از اینترنت دانلود کردم و نصب کردم ولی بازم نشد مطمئنم دی وی دیی که خریدم سالمه چون چند بار عوضش کردم و سیستمم هم کاملا سالمه(Dell 5110/cpu :i7/ram:6Gig/VGa: 1 gig) و بازیهای زیادی روش نصبه و همه کاملا سالم هستند حالا به نظر شما باید چه کارکنم که بازی سیو بشه؟

shervinrain
07-06-2012, 19:37
من توی سایتای زیادی دیدم که برای رفع مشکل سیو نشدن بازی مثل شما میگن که باید پروفایل افلاین بسازین مطمعن باشین که همه ی گیمرای کامپیوتر کاملا روش ساخت پروفایل افلاین رو بلدن مشکل اصلی اینجاست که موقع وارد شدن به بازی قسمتی که برای ساختن پروفایل افلاین باید بیاد اصلا نیست که بشه پروفایل افلاین بسازی برنامه ی windows live رو هم نصب کردم حتی سیو بازی روهم دانلود کردم گذاشتم تو پوشه سیو و حتی کرک از اینترنت دانلود کردم و نصب کردم ولی بازم نشد مطمئنم دی وی دیی که خریدم سالمه چون چند بار عوضش کردم و سیستمم هم کاملا سالمه(Dell 5110/cpu :i7/ram:6Gig/VGa: 1 gig) و بازیهای زیادی روش نصبه و همه کاملا سالم هستند حالا به نظر شما باید چه کارکنم که بازی سیو بشه؟

تو قسمت منوی اول بازی گزینه ی live هست باید اونو بزنی.اگه همچین گزینه ای نیست مشکل از بازیه.تمام بازی هایی که سیو بازیشون با windows live هست موقع نصب این برنامه رو میزارن داخل دیویدی بازی. اگه رو سیستمتون نصب نباشه خودش همراه با نصب بازی نصب میشه.

Amir 3d
07-06-2012, 23:58
.....پاک شود

shervinrain
16-06-2012, 08:47
دوستان یکی بگه تو دودکش که میری باید چه کار کنی.الان یه ماه درگیر اینم.فکر کنم مشکل از بازیه.

Hessam_7800gtx
20-06-2012, 17:19
سلام کسی میدونه این dlc هازلی کویین رو چجوری باید نصبید؟؟هر کاری میکنم میگه اول آرخام سیتی رو نصب کنید (که نصبه)

virus2009
20-06-2012, 18:26
سلام کسی میدونه این dlc هازلی کویین رو چجوری باید نصبید؟؟هر کاری میکنم میگه اول آرخام سیتی رو نصب کنید (که نصبه)

دقیقا چه اروری میده ... ؟؟؟
اگه عکس بزاری بهتره
+
DLC رو از کجا گرفتی .. ؟؟؟
محتویات داخلش چیه ... ؟؟؟

Hessam_7800gtx
20-06-2012, 19:47
این عکس
که محتویات هم معلومه به همراه ارور
ار میهن دانلود گرفتم

virus2009
20-06-2012, 20:04
این عکس
که محتویات هم معلومه به همراه ارور
ار میهن دانلود گرفتم

ببین میتونی فایل های cap رو باز کنی..
اون فایل اینستال دیگه رو هم امتحان کن
محتویات این پوشه رو در محل نصب بازی کپی کن و بعد setup رو اجرا کن

Hessam_7800gtx
20-06-2012, 20:50
ببین میتونی فایل های cap رو باز کنی..
اون فایل اینستال دیگه رو هم امتحان کن
محتویات این پوشه رو در محل نصب بازی کپی کن و بعد setup رو اجرا کن

موارد 2 و 3 پاسخ منفیه :دی
مورد 1 هم پاسخ مثبته و باز میشن

marmolak kocholo
20-06-2012, 20:59
بعد از مدت ها یه سری به بخش مشکلات زدیم ببینیم چه خبره! :31:

دوست عزیز، شما کافیه یه شرتکات برای Setup موجود تو فایل Cap بسازید و DLC رو از اون طریق نصب کنید.
شرت کات رو به این صورت بسازید:
E:\Batman.Arkham.City.Harley.Quinn's.Revenge\setup .exe /f C:\BAC

در این حالت DLC تو مسیر C:\BAC ریخته میشه...

=-=-=-=-=-=-
هرکی هر مشکلی داره بگه که راه حلشو بگم : )) :5:

iman1919
20-06-2012, 21:19
داداش من ویندوزم 64 بیتیه وقتی بازی رو نصب می کنم می خوام اجراش کنم یه صفحه ارور آبی میاد بعد نوشته که
FUNC_PARAM_ERROR ** )Rage.exe @ 0x005ddd40( ) + bytes () : ** UNKNOWN **( ** FUNC_PARAM_ERROR ** )
Rage.exe @ 0x00bb833c( ) + bytes () : ** UNKNOWN **( ** FUNC_PARAM_ERROR ** )
kernel32.dll @ 0x76b63677( ) + bytes () : BaseThreadInitThunk( )
ntdll.dll @ 0x77319d42( ) + bytes () : RtlInitializeExceptionChain( )
ntdll.dll @ 0x77319d15( ) + bytes () : RtlInitializeExceptionChain( )
ERROR: Couldn't open vmtr page file '´ì¦ï U'
Dumped console text to C:\Users\ImanDVA\Saved Games\id Software\Rage\base\ErrorLog_06-20-2012__03-23-02pm.txt.

idRenderSystem::Shutdown()
Shutting down OpenGL subsystem
...releasing DC
...destroying window

Couldn't open vmtr page file '´ì¦ï U'

این متن کامل ارور بود من قبلا رو ویندوز 32 بیتی اجراش کردم و لی نمی دونم الان چشه تمام درایو ها رو ریختم و کارت گرافیکم آپدیته پچ skidrow 2gb رو هم ریختم بازم همین طوری میشه جونه من کمک کن تا بتونم بازی کنم دمت گرم !

جوابمو به این ایمیل بفرستید خواهش می کنم فقط کمک کنیددددد ! iman.cullen@yahoo.com -iman.cullen@facebook.com -[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Hessam_7800gtx
20-06-2012, 21:57
بعد از مدت ها یه سری به بخش مشکلات زدیم ببینیم چه خبره! :31:

دوست عزیز، شما کافیه یه شرتکات برای Setup موجود تو فایل Cap بسازید و DLC رو از اون طریق نصب کنید.
شرت کات رو به این صورت بسازید:
E:\Batman.Arkham.City.Harley.Quinn's.Revenge\setup .exe /f C:\BAC

در این حالت DLC تو مسیر C:\BAC ریخته میشه...

=-=-=-=-=-=-
هرکی هر مشکلی داره بگه که راه حلشو بگم : )) :5:

داداش من درست نگرفتم
توی فایل کب که ستاپی وجود نداره
واسه ستاپ خود بازیم شرتکات کردم اونطور که گفتی ولی فرقی نکرد

marmolak kocholo
20-06-2012, 22:20
داداش من درست نگرفتم
توی فایل کب که ستاپی وجود نداره
واسه ستاپ خود بازیم شرتکات کردم اونطور که گفتی ولی فرقی نکرد
بزار دقیق تر توضیح بدم:
اول از همه DLC رو که گرفتی، از زیپ خارج کن. مثلاً تو این مسیر C:\Batman.Arkham.City.Harley.Quinn's.Revenge
بعد روی دسکتاپ کلیک راست کن و یک Shortcut بساز. تو قسمتی که نوشته Type The Location این رو بنویس:
C:\Batman.Arkham.City.Harley.Quinn's.Revenge\setup .exe /f C:\BAC

رنگ سبز: همون مسیری هست که DLC رو از زیپ خارج کردی.
رنگ قرمز: مسیری هست که DLC اونجا نصب میشه.

بعد از اینکار روی شرت کاتی که ساختی 2 بار کلیک کن و DLC به صورت خودکار نصب میشه! بعدش برو تو مسیر C:\BAC و هرچی اونجا بود کپی کن تو جایی که بازی رو ریختی...

virus2009
20-06-2012, 22:26
می خواستم این روش رو هم بگم که آرین جان گفت
اون آدرس رو توی Run هم میتونی تایپ کنی و اجراش کنی اگه نتونستی شرتکات بسازی

Hessam_7800gtx
21-06-2012, 00:09
این الان دقیق ادرس شرتکاتیه که ساختم :
D:\Harley.Quinns.Revenge\setup .exe /f D:\BAC
ولی بازم همون ارور قبلیو میده

virus2009
21-06-2012, 10:04
من آدرس رو بر طبق این عکسی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) که گذاشتی مینویسم بعد کل متن زیر رو توی Run اجرا کن ( فایل ها رو توی همین فولدر عکس بزار ؛ یا هر کجا که هستند آدرس رو از بالای صفحه کپی کن و به جای آدرس سمت چپ f/ متن زیر بزار )

"D:\Games\Batman Arkham City\Harley.Quinns.Revenge.DLC\setup .exe /f D:\games\Batman Arkham City"

بر فرض اینکه مسیری که بازی رو نصب کردی D:\games\Batman Arkham City باشه

Hessam_7800gtx
21-06-2012, 22:58
سلام :دی بازم نشد ........
این ارورو میده

virus2009
21-06-2012, 23:16
این ارورو میده

فایل های .cap رو با winrar اکسترکت کن ببین داخلش چیه
اگه شبیه فولدر های بازی بود اول data1 و بعد data11 رو کپی کن داخل فولدر بازی

marmolak kocholo
22-06-2012, 13:16
این ارورو میده
تو این اررور میگه یا اسم فایل یا مسیری که دادی غلط هستش! یه نگاه کردم دیدم یه جا یه Space اضافی گذاشتی! اونو پاک کن!
عکس زیر رو ببین متوجه میشی:

Mammad Prince
23-06-2012, 21:50
سلام ...
آقا می شه بگید از کجا DLC رو دانلود کنم که کامل باشه ؟

کسی از دوستان از KingsDownload گرفته ؟ سالمه ؟

Gregar
24-06-2012, 12:32
یعنی کسی اینجا راه حلی واسه نصب DLC همون نسخه میهن دانلود که دوتا cab به نام data1 و data11 داره نداره ؟ تازه بازی هم ستاپ اصلی نیست . واقعا موندم مرض دارن این همه بازی میاد تو ایران ستاپش رو عوض میکنن . فقط میخوام یه چیزی به کسی که اینا رو عوض میکنه بگم .

shervinrain
25-06-2012, 11:18
آقا کی مرحله دودکش رو گذرونده؟

sepand_salehi
25-06-2012, 13:35
سلام. من در حال دانلود این بازی از میهن دانلود بودم. تنها پارت های 7 و 9 و 10 باقی مانده بود که از دیروز تا به حال دیده ام که لینک پیج بازی و تمامی لینک های دانلود آن پاکک شده اند.
دوستان کسی می داند که چگونه می توانم این سه پارت را دانلود کنم؟ اگر کسی دانلود کرده می تونه این سه پارت را جایی آپلود کند؟

parbam
25-06-2012, 22:56
سلام.
من تو patch کردن برنامه DAEMON Tools Pro مشکل دارم.
هی ارر میده میگه این برنامه درحال اجراست!!!!!
الان یه 2 روزی هس لاییسنسش تموم کرده دیگه نمیتونم بازی کنم.:41:
چیکار کنم؟؟؟؟؟

godsmak
28-06-2012, 20:45
درود.
دوستان من قبلا نسخه FightClub بازی رو دانلود و بازی کرده بودم ولی نمیدونم چرا الان که نصبش کردم که دوباره بازی کنم Error میده که دیسک میخواد و کرکش جواب نمیده!
ممنون میشم راهنمایی کنید...

مشکل با دانلود دوباره پچ از همین گروه حل شد!

goblet of fire
03-07-2012, 17:23
سلام

من بازی Batman: Arkham City را نصب کردم ولی وقتی به جایی میرسم که بتمن جسد غیر واقعی جوکر را میبینه و جوکر از پشت به بتمن حمله می کنه، بعد از این فیلم، دیگه چیزی نشان نمیده و صفحه همین طور سیاه می مونه!!!!

کرک یا راه حلی هست که بشه این مشکل را حل کرد؟!

این ورژن ادیت شده چی هست؟

goblet of fire
05-07-2012, 19:51
من همچنان تو کق این بازی ام

xp jon
07-07-2012, 21:03
اقا ما یه جا موندیم این چشه رفتیم اونجا که میری پیش جوکر دعوا:31: میریزن سر منون زدم همه رو پکوندم بعد یهو اون گوشیه صفحه ارم بتمن میاد همین جور واس خودش دور میخوره هیچی نمیشه خوب اشکال باید از بازی باشه کسی راهی چیزی بلده ؟ به ما کمک کنه :13:
منتظر یاری تان هستیم :31:

Amir 3d
08-07-2012, 16:43
سلام دوستان من مشکل اجرا نشدن بازی رو دارم
بازی رو کلیک می کنم میگه برو این سایته
و کد رو بگیر سایت کد نمیده
لازم به ذکره قبلا همین مشکلو داشتم بعد از کلی ور رفتن درست شد یک ایمیج کم حجم بود تو سی دی و با اون اجرا شد
"من ماموریت های اصلی رو قبلا بازی کردم مشکلای زیادی داشتم همین ارورر رو میداد درایو مجازی ساختم با یک ایمیج بازم ارور میداد متوجه شدم دی ویدی بازی رو که اتفاقی
در آوردم اجرا شد فهمیدم اون ایمیج تنها باید مونت باشه و سی دی ای چیزی داخل سی دی رام نباید باشه "
اما ویندوزم رو به علت مشکلات BlueScreenعوض کردم

اما دیگه مثل قبل اجرا نمیشه کلافه شدم
(راستی قبلا که اجرا میشد وقتی ایمیج رو مونت میکردم یه سیف ریمو میداد موقع مونت کردن "مثل آیکونی که فلش یا هارد اکسترنال وصل میکنید"اما حالا اصلا نمیآد دایمون رو آنیستال و ری اینیستال کردم اما نمیشه)
کمک کنید:19:
تازه میخواستم آخرین دی ال سی (البته من 1 ماه پیش اینو دیده بودم و تو لیست آینده دانلودی هام بود:31:که حالا که گرفتم....دی)
رو بریزم حالشو ببرم:37:نمیشه کلا بدون دایمون اجرا بشه :-؟

xp jon
08-07-2012, 23:27
اقا اول به من کمک کنید :31:بازیم رو گاز مونده به خدا :19:

Amir 3d
10-07-2012, 13:54
سلام دوستان من مشکل اجرا نشدن بازی رو دارم

بازی رو کلیک می کنم میگه برو این سایته
و کد رو بگیر سایت کد نمیده
لازم به ذکره قبلا همین مشکلو داشتم بعد از کلی ور رفتن درست شد یک ایمیج کم حجم بود تو سی دی و با اون اجرا شد
"من ماموریت های اصلی رو قبلا بازی کردم مشکلای زیادی داشتم همین ارورر رو میداد درایو مجازی ساختم با یک ایمیج بازم ارور میداد متوجه شدم دی ویدی بازی رو که اتفاقی
در آوردم اجرا شد فهمیدم اون ایمیج تنها باید مونت باشه و سی دی ای چیزی داخل سی دی رام نباید باشه "
اما ویندوزم رو به علت مشکلات BlueScreenعوض کردم

اما دیگه مثل قبل اجرا نمیشه کلافه شدم
(راستی قبلا که اجرا میشد وقتی ایمیج رو مونت میکردم یه سیف ریمو میداد موقع مونت کردن "مثل آیکونی که فلش یا هارد اکسترنال وصل میکنید"اما حالا اصلا نمیآد دایمون رو آنیستال و ری اینیستال کردم اما نمیشه)
کمک کنید:19:
تازه میخواستم آخرین دی ال سی (البته من 1 ماه پیش اینو دیده بودم و تو لیست آینده دانلودی هام بود:31:که حالا که گرفتم....دی)
رو بریزم حالشو ببرم:37:نمیشه کلا بدون دایمون اجرا بشه :-؟
:37:
:19::3:

virus2009
10-07-2012, 14:43
:37:
:19::3:

کرک زیر رو نصب کن درست میشه :

xp jon
10-07-2012, 23:17
به ما که کسی کمک نمیکنه بازیمونم سوخت :19: انقدر رو گاز بود حداقل بگید ایا مشکل ممکنه از نصب باشه ؟
دوس ندارم از اول نصب کنم برسم اینجا همینجور شه

mehdy.z
11-07-2012, 21:48
به ما که کسی کمک نمیکنه بازیمونم سوخت :19: انقدر رو گاز بود حداقل بگید ایا مشکل ممکنه از نصب باشه ؟
دوس ندارم از اول نصب کنم برسم اینجا همینجور شه
اول از همه کرکی رو هم که دستمون توی پست بالا گذاشتن رو هم یه تست بزن اگه جواب نداد اونوقت توی محل نصب بازی نام پوشه_ی MoviesStereo رو به DMoviesStereo تغییر بده ببین گیرت رو رد میکنه یا نه اگه رد شد دوباره درستش کن تا فیلمهای باز رو از دست ندی...

Amir 3d
12-07-2012, 17:06
فایل های .cap رو با winrar اکسترکت کن ببین داخلش چیه
اگه شبیه فولدر های بازی بود اول data1 و بعد data11 رو کپی کن داخل فولدر بازی

تو این اررور میگه یا اسم فایل یا مسیری که دادی غلط هستش! یه نگاه کردم دیدم یه جا یه Space اضافی گذاشتی! اونو پاک کن!
عکس زیر رو ببین متوجه میشی:

سلام ممنون بابت معرفی کرک بازی درست شد اما موقع نصب آپدیت همین ارورر های این دوستمون رو میده مال منم همینطور چیکار کنیم حالا :(
راستی چقدر دسکتاپ شلوغ پلوغی داری من همش بعضی وقت می گفتم با خودم دسکتاپم شهر شامه مال این دوست عزیز جهانه شامه :31:
(البته الان ویندوزم نو ا بعدا مثل تو میشه:39:)

Amir 3d
14-07-2012, 23:21
بالاخره هیچ کی جواب منو نداد خودم فعلا مراحل پیچیدشو حل کردم و دی ال سی رو دستی نصب کردم (یعنی دی ال سی در حد اجرای دمو اولیه 3 ثانیه اومد بعد خوشحال که شدم زد تو ذوقم:9:)فعلا مشکل Close Stope working داره به محض درست کردن و حل این ارورر آموزششو میگذارم. هر کی DLC رو داره کمی صبور باشه تا من امشب آپدیتو بگیرم ببینم چی میشه درست میشه یا نه؟:31:
اگه نشد شما هم یه تکونی بدید شاید شما تونستید به ما هم بگید :22:

Amir 3d
17-07-2012, 13:54
دوستان انجمن p30world ...
کسی تونسته dlc هارلی کویین رو اجرا کنه ؟! سریع جواب بده !! (رو pc)

Dark Soul
18-07-2012, 19:23
دوستان انجمن p30world ...
کسی تونسته dlc هارلی کویین رو اجرا کنه ؟! سریع جواب بده !! (رو pc)
بله ،من اجرا کردم.
(بهتر بود مشکلتون را هم می نوشتید)

Amir 3d
18-07-2012, 23:38
بله ،من اجرا کردم.

(بهتر بود مشکلتون را هم می نوشتید)
من موقع اجرای ست آپ پیغام میده بتمن رو نصب کن دستی فایل هاشو استخراج کردن و در محل های خودشون ریختم حالا وقتی اجرا میکنم اجرا میشه بالا میآد آیکون دی ال سی هست اما وقتی تو دی ال سی می رم اون عروسک دقکه رو نشون میده دوربین دور میشه Stop work میده و کلوز میشه در ضمن نه DLC بلکه برم تو شخصیت های سه بعدی یا تو بازی اصلی همینطور میشه؟!:19:
مال شما که سالمه اگه میتونی بری اینجا
\Batman Arkham city\Game\BmGame\Config\PC
و فایل PCGAME.inf
رو واسم آپ کنی شاید از اون باشه شایدم کرک ؟! (از چند جا گرفتم اما با هم فرق دارن شاید مشکلم از این باشه)
این فایله 5-6 کیلو بایت بیشتر نیست ممنون:11:
راستی شما کرک ریختی یا اجرا شد راحت ؟بازیت آپدیت 3 رو داره؟

Dark Soul
19-07-2012, 08:26
من موقع اجرای ست آپ پیغام میده بتمن رو نصب کن دستی فایل هاشو استخراج کردن و در محل های خودشون ریختم حالا وقتی اجرا میکنم اجرا میشه بالا میآد آیکون دی ال سی هست اما وقتی تو دی ال سی می رم اون عروسک دقکه رو نشون میده دوربین دور میشه Stop work میده و کلوز میشه در ضمن نه DLC بلکه برم تو شخصیت های سه بعدی یا تو بازی اصلی همینطور میشه؟!
مال شما که سالمه اگه میتونی بری اینجا
\Batman Arkham city\Game\BmGame\Config\PC
و فایل PCGAME.inf
رو واسم آپ کنی شاید از اون باشه شایدم کرک ؟! (از چند جا گرفتم اما با هم فرق دارن شاید مشکلم از این باشه)
این فایله 5-6 کیلو بایت بیشتر نیست ممنون
راستی شما کرک ریختی یا اجرا شد راحت ؟بازیت آپدیت 3 رو داره؟
البته پسوندش inf نیست ini هست.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
+
در ضمن من دی ال سی ،کرک و ...را از این سایت گرفتم
توی کامنت ها هم شخصی به نام علی نحوه صحیح نصب اپدیت ، کرک و ... را توضیح داده.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]-7128 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]-7128)

pedram_sad
20-07-2012, 20:06
دوستان من بازی رو تازه نصب کردم
مشکلی نداره خیلی هم خوب اجرا میشه
اما نمیتونم بازی رو save کنم
یعنی به main menu که میام میتونم continue رو بزنم اما از بازی که خارج میشم و میانم داخل از اول هست

GFWL هم نصبه اما اول بازی هیچ Pop up نمیاد که پروفایل بخواد

==============

ویرایش :

با عوض کردن نسخه GFWL و زدن Home تو صفحه start حل شد

campuzlit
23-07-2012, 00:50
سلام
بعد از 7-8 ماه گفتم برم این بازی باحال بگیرم بازی کنم.
اما وقتی دارم نصب می کنم یکی از فایل های توی این MEDIA2.CAB رو از تو دی وی دی نمی خونه و توی هارد هم کپی کردم اون قسمتش گیر می کنه. و بدیش اینه که 10 مگ آخرش هم هست و با دو سه تا درایو امتحان کردم تو همشون گیر می کنه. و دیگه نصب ارور می ده و دیگر هیچ.
حالا دوستان راهی داره یا اون 10 مگ حالمون رو اساسی گرفته؟

campuzlit
23-07-2012, 09:56
بچه ها اگه کسی می دونه بگه. لطفا.

mehdy.z
23-07-2012, 12:46
سلام
بعد از 7-8 ماه گفتم برم این بازی باحال بگیرم بازی کنم.
اما وقتی دارم نصب می کنم یکی از فایل های توی این MEDIA2.CAB رو از تو دی وی دی نمی خونه و توی هارد هم کپی کردم اون قسمتش گیر می کنه. و بدیش اینه که 10 مگ آخرش هم هست و با دو سه تا درایو امتحان کردم تو همشون گیر می کنه. و دیگه نصب ارور می ده و دیگر هیچ.
حالا دوستان راهی داره یا اون 10 مگ حالمون رو اساسی گرفته؟
نه عزیز راهی نداره!
به احتمال 99% باید DVD رو عوض کنی!!...فقط اگه خواستی از همون ناشر بگیری مراقب باش چون ممکنه اصلا دیتا توی DVD مادر مشکل داشته بوده!!

goblet of fire
25-07-2012, 20:48
سلام

من بازی Batman: Arkham City را نصب کردم ولی وقتی به جایی میرسم که بتمن جسد غیر واقعی جوکر را میبینه و جوکر از پشت به بتمن حمله می کنه، بعد از این فیلم، دیگه چیزی نشان نمیده و صفحه همین طور سیاه می مونه!!!!

کرک یا راه حلی هست که بشه این مشکل را حل کرد؟!

این ورژن ادیت شده چی هست؟

کسی برای مشکل من راه حلی نداره؟

E.K.H
25-07-2012, 23:00

اگه منظورت همون جاست گه ازز پنجره پرت میشی بیرون توی محل نصب بازی اسم پوشه MoviesStereo رو به یه چیز دیگه تغییر بده باید گیرت رد شه، رد که شد دوباره درستش کن تا باقی فیلمای بازی رو لود کنه

Manchester boy
30-07-2012, 15:03
دوستان برای بیرون پریدن بازی و مشکل close program ویندوز چاره ای می خوام !
کرکAC_Cr.no.DT-[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] - 53.9 MB ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) رو هم امتحان کردم ولی فایدهای نداشت !

mehdy.z
30-07-2012, 21:41
دوستان برای بیرون پریدن بازی و مشکل close program ویندوز چاره ای می خوام !
کرکAC_Cr.no.DT-[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] - 53.9 MB ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) رو هم امتحان کردم ولی فایدهای نداشت !

اگه گهگاهی هست زیاد بهش گیر نده!
خود من هم هرزگاهی از بازی(مخصوصا لودینگ اول بازی)میپرید بیرون که به نظر من اینجور ایرادها به شرطی که اذیت نکنه برای بازیهای pc عادیه و نباید دربارشون زیاد وسواس به خرج داد!
(البته من از نرم افزار مینی ایمیج استفاده میکردم)

Manchester boy
31-07-2012, 19:53
اگه گهگاهی هست زیاد بهش گیر نده!
خود من هم هرزگاهی از بازی(مخصوصا لودینگ اول بازی)میپرید بیرون که به نظر من اینجور ایرادها به شرطی که اذیت نکنه برای بازیهای pc عادیه و نباید دربارشون زیاد وسواس به خرج داد!
(البته من از نرم افزار مینی ایمیج استفاده میکردم)

کاشکی گهگاهی ! تقریبا هر 40 مین اینا میپره بیرون ! دارم 2 درصد دو درصد میرم جلو !!!

mehdy.z
01-08-2012, 01:26
کاشکی گهگاهی ! تقریبا هر 40 مین اینا میپره بیرون ! دارم 2 درصد دو درصد میرم جلو !!!
بازی بعد از اینکه اومد یه آپدیت هم براش ریلیز شد که علاوه بر بهبود باگهای dx11 برخی از مشکلات بازی از جمله مشکلات توی لودینگها(طول کشیدن یا همین بیرون پریدن)رو درست میکرد...
من خودم نتونستم لینک درستی ازش برات پیدا کنم ولی اگه توی نت بگردی شاید بتونی یه لینک سالم از آپدیت رو پیدا کنی که فکر کنم بتونه کمکت کنه....

shervinrain
02-08-2012, 12:19
یکی جواب مارو بده بازی بت من جدید داره میاد من هنوز تو دودکشم.باید چه کار کنم خوب؟:19:

amirreza.tizhoosh
07-08-2012, 12:53
سلام.من در بازی بتمن گیر کردم اونجایی که باید با پنگوان مبارهزه کنی بازیم برای ایکس باکس الان دو هفته ست سر اون گیر کردم اگه میشه یکی جواب مارو بده:19: واقعا عصابم خورد شد میگه وقتی یخ پرتاب میکنه جوابش رو بده ولی چجوری؟////

ampolll
19-08-2012, 19:20
بچه ها وقتی میخام بازی رو با دایرکت 11 بازی کنم موقع اجرا ارور faild to find shader map اینو میده چیکار کنم
فقط با دیرکت 11 این ارورو میده

shekiba
20-08-2012, 17:46
سلام....من دیروز نسخه بلک باکس رو گرفتم و نصبیدم و راحت اجرا شد!!!

فقط یه جا مشکل داره که همون اوایل وقتی جوکر بتمن رو که رو ویلچر بسته از پنجره میندازه بیرون بازی هنگ میکنه و سیاه میشه!!

کسی میدونه چکار کنم درست شه؟؟

M.K_Soft
22-08-2012, 18:13
سلام دوستان.
من Windows live و نصب کردم. موقع اجرای بازی کانکت هم می شم به اکانتم اما سریال نامبر می خواد که ندارم.
باید سریال وارد کرد یا روش دیگه ای هم هست؟
اگه آره، سریالش چیه؟

MILAD MGH
22-08-2012, 18:29
سلام دوستان.
من Windows live و نصب کردم. موقع اجرای بازی کانکت هم می شم به اکانتم اما سریال نامبر می خواد که ندارم.
باید سریال وارد کرد یا روش دیگه ای هم هست؟
اگه آره، سریالش چیه؟

سریال که فک نکنم داشته باشه.باید اکانت آفلاین بسازید.

campuzlit
23-08-2012, 11:27
بچه ها من این بازیو نصبیدم و بدون هیچ مشکلی اجرا شد اما نمی دونم چرا صدای شخصیت ها تو بعضی دموها یا در حال بازی قطع می شه. و هیچ موزیکی هم تو بازی پخش نمی شه.
یعنی ایراد از دی وی دی بازیه که خریدم ؟
این دومین باره که این بازیو می خرم .
اگه بلدین چجوری می شه درستش کرد. ممنون می شم.

amirrezasalimim
25-08-2012, 23:20
من یک مشکل داشتم اونم اینه که وقتی به ras alghol میرسم بعد از جنگ وقتی چاقو رو میذاره رو گردن talia به من نمیگه چی کار کنم هیچ دگمه ای هم عمل نمی کنه نمی دونم باید چی کار کنم

XENON24
28-08-2012, 21:45
سلام دوستان تو این بازی چجوری میشه سیو کرد؟؟
ممنون میشم جواب بدید

campuzlit
28-08-2012, 21:48
سلام دوستان تو این بازی چجوری میشه سیو کرد؟؟
ممنون میشم جواب بدید
با استفاده از GFWL یه اکانت آفلاین بساز .بعد بازی سیو می شه

XENON24
28-08-2012, 22:23
اینGFWL تو خود بازیه یا نرم افزار ؟؟

ampolll
31-08-2012, 23:08
کسی این بازیو با دایرکت 11 اجرا کرده؟
برا من ارور میده اگه اجرا کردین میشه سایتی که بازیو ازش خریدینو معرفی کنین مام بخریم
برا من ارور faild to find shader map میده برا دایرکت 11

amin666
14-09-2012, 12:54
سلام دوستان/من بعد از چند ماه هنوز نتونستم این بازی رو درست بازی کنم/هر کاری می کنم سیو نمی شه.gfwl هم نصبه و اکانت offline هم ساختم.حتی sign in هم می کنه اتوماتیک و لیاول بازی که enter می زنم دوباره پیغام می ده که شما به عنوان gamer profile وارد نشدید و می گه اگه yes بزنید بازی سیو نمی شه!چند بارهم gfwl رو پاک کردم . نصب کردم نمی شه که نمی شه.تو رو خدا راهنمایی کنید.چی کار کنم؟من بازی رو از بیرون خریدم.نمی دونم کدوم نسخه استحدود 15 گیگه و ایمیج هم نیست.کلا فایلها زیپ هستند و وقتی setup 1 رو اکسترکت می کنی بقیه رو هم خودش اکسترکت می کنه و می گه dvd بذار و در اخر هم خودش نصب هست.یعنی بعد از اکسترکت اینستال نمی خواد.کرکش هم 114 مگه و مشکلی نداره.وارد بازی می شه.فقط نمی تونم سیو کنم.کسی این مشکل رو با اکانت افلاین داشته؟نیازی نیست ور÷ن خاصی از gfwl رو نصب کنم؟می تونه از کزک هم باشه؟من اینترنت رو هم dc می کنم موقع اجرای بازی
راستی لینکهای کرک صفحه اول هم کار نمی کنه.اگه می شد اونا رو هم dl :نم خوب بود.تشکر

hossein57amani
24-09-2012, 23:45
دوستان من این بازی رو در ویندوز 8 نصب کردم بازی اجراشد ولی سیو نمیشه/ راه حلی هست؟

mehdy.z
02-10-2012, 01:59
کلا کسانی که مشکل سیو توی این بازی دارند به شرط سالم بودن بازی باید آخرین ورژن نرم افزار gfwlive رو نصب کنند...

hossein57amani
04-10-2012, 23:11
کلا کسانی که مشکل سیو توی این بازی دارند به شرط سالم بودن بازی باید آخرین ورژن نرم افزار gfwlive رو نصب کنند...
من این برنامه رو نصب کردم و با اون ریجستر شدم . ولی تو بازی سوالی درمورد لایو ویندوز نمیکنه و بازی سیو نمیشه!

hossein57amani
05-10-2012, 00:10
تو بازی GTA IV اولین بار که بازی میخواست سیو شه سوال میکرد که باید در ویندوز لایو اکانت ساخت/ با ساخت اکانت آفلاین بازی سیو میشد و مشکلی نبود/ ولی تو این بازی درخواستی نمیکنه.؟

AlexMercer
05-10-2012, 00:16
این لینک dlc هارلی رو کسی داره بده؟

jr07
07-10-2012, 19:40
دوستان من این بازی رو نصب کردم ولی سیو نمیکنه
اخرین ورژن game for windows live رو هم نصب کردم و باهاش بازی هایی مثل gta iv نصب سیو می شن اما این نه
تو بازی هم هر چقدر دکمه home رو می زنم هیچی نمیشه
مشکل کجاست؟؟

251251
09-10-2012, 10:33
دوستان من به مشکل خوردم . بازی Batman Arkham City Game Of The Year Edition رو دانلود کردم (19 گیگ) . اول نصب که سریال نامبر میخواد همه رو 1 وارد میکنم و قبول میکنه برای نصب ولی وقتی نصب بازی تموم میشه یه صفحه ای میاد و مینویسه که سریال نامبر بازی رو وارد کن تا به صورت آنلاین اکتیو بشه ! در صورتی که در پوشه ی نصب بازی اصلا سریال نامبری برای من نیست !!!! کسی سریال نامبرش رو داره بده ؟ ممنون میشم

javadzzmd
10-10-2012, 17:51
ببخشید بچه ها من تو مرحله نجات دادن افسرای پلیس رو یخی گیر کردم بعد از گرفتن قایق با غلاب و کشیدن اونه ول نمیکنه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] هیچ دکمه دیگی هم کار نمی کنه بجز اینکه از بازی خارج بشی فکر کنم باگ باشه از دوستان اگر کسی هست یه کمکی هم به ما بکنه

javadzzmd
13-10-2012, 14:05
کسی نیست تو سایت بزرگ p30 world با 917,923 کاربر جواب ما رو بده

ahmadhossein
20-10-2012, 20:50
سلام من بازی رو دان کردم نسخه ادیشن.بعد نصب صفحه ای که باز میشه acceptباید بزنم بعدشم که سریال میخواد که ندارم باید چیکار کنم؟

marsman2
10-11-2012, 00:01

برو به آدرس زیر و این فایل رو پاک کن مشکلت حل میشه

BmGame/MoviesStereo/2_03_pt2.usm

bludragon
17-11-2012, 13:18
سلام .

من قبلا بازی بتمن رو انجام دادم و اکانت آفلاین رو هم درست کرده بودم اما این نسخه game of year edition رو که نصب کردم اصلا نمیشه سیو کرد. کلید home هم اصلا عمل نمیکنه.آخرین ورژن game for windows live هم نصبه ولی باز کار نمیکنه.
چیکار کنم؟

7488
25-11-2012, 13:13
من هرکاری میکنم هارلی نصب نمیشه
میگه باید بتمن نصب باشه
فایلهل رو دستی اکسترکت کردم و ریختم
رفتم رو بازی ولی هیچ منویی نمیاد
لطفا کمک کنید

ilililililiili
03-01-2013, 19:08
سلام بچه ها کسی کرکی چیزی داره که یشه بدون Deamon tools بازی رو اجرا کرد؟
Deamon tool رو سیستم من جواب نمیده، میخوام که درایو مجازی بسازم نمیشه، بعد از ریست هیچ درایوی ساخته نمیشه.

Zaghan_13
28-01-2013, 21:33
دوستان من توی مرحله ی Chamber of the Demon گیر کردم. میدونم که این باگه اما نمیدونم چطوری رفعش کنم. نسخه ی بازی بلک باکس هستش .. اینم همون باگه که مشاهده میکنین: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) همونطور که میبینین اون دختره با اساسینها باید اینجا باشن که نیستن... بتمن هم از پله ها بالا نمیره و همونجا گیر میکنه ..

virus2009
28-01-2013, 23:11
دوستان من توی مرحله ی Chamber of the Demon گیر کردم. میدونم که این باگه اما نمیدونم چطوری رفعش کنم. نسخه ی بازی بلک باکس هستش .. اینم همون باگه که مشاهده میکنین: همونطور که میبینین اون دختره با اساسینها باید اینجا باشن که نیستن... بتمن هم از پله ها بالا نمیره و همونجا گیر میکنه ..

تنظیمات گرافیک رو بزار روی حداقل ممکن بعد ببین رد میشه

Zaghan_13
29-01-2013, 12:52
تنظیمات گرافیک رو بزار روی حداقل ممکن بعد ببین رد میشه من چون سیستمم ضعیفه همینطوریش دارم با پایینترین کیفیت ممکن بازی میکنم تا بتونم فریم نسبتا خوبی بگیرم .. بنابراین این راه هم جواب نداد :دی

Zaghan_13
01-02-2013, 20:22
دوستان من توی مرحله ی Chamber of the Demon گیر کردم. میدونم که این باگه اما نمیدونم چطوری رفعش کنم. نسخه ی بازی بلک باکس هستش .. اینم همون باگه که مشاهده میکنین: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) همونطور که میبینین اون دختره با اساسینها باید اینجا باشن که نیستن... بتمن هم از پله ها بالا نمیره و همونجا گیر میکنه .. دوستانی که میدونن چطوری این مشکل رو حل کنم لطفا کمک کنن .. من نسخه ی قبلی رو هم نتونستم بازی کنم ... یه جا گیر کردم ... برای همین خیلی دلم میخواد این رو بازی کنم که البته اگه راهی پیدا نکنم که مشکل حل بشه متاسفانه این رو هم بازی نخواهم کرد : (

E.K.H
01-02-2013, 21:11
دوستانی که میدونن چطوری این مشکل رو حل کنم لطفا کمک کنن .. من نسخه ی قبلی رو هم نتونستم بازی کنم ... یه جا گیر کردم ... برای همین خیلی دلم میخواد این رو بازی کنم که البته اگه راهی پیدا نکنم که مشکل حل بشه متاسفانه این رو هم بازی نخواهم کرد : (

تنظیمات گرافیکو تا ته بیار پایین ببین رد نمیشه

virus2009
01-02-2013, 21:21
دوستانی که میدونن چطوری این مشکل رو حل کنم لطفا کمک کنن .. من نسخه ی قبلی رو هم نتونستم بازی کنم ... یه جا گیر کردم ... برای همین خیلی دلم میخواد این رو بازی کنم که البته اگه راهی پیدا نکنم که مشکل حل بشه متاسفانه این رو هم بازی نخواهم کرد : (

قبلا هم بعضی از دوستان همین مشکل رو داشتن
صفحات قبل این تاپیک و تاپیک خود بازی رو بگرد شاید چیزی پیدا کنی
+
آپدیت بازی رو هم اگه نصب نکردی نصب کن

AlexMercer
01-02-2013, 21:36
اولا نسحه بلک باکس هیچوقت نگیرید ارزش نداره. دوما گرافیکتون رو بیارید پایین و یا کرک رو عوض کنید.

virus2009
01-02-2013, 22:09
آپدیت 1.1 بازی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) | کرک بدون نیاز به Daemon tools ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Zaghan_13
04-02-2013, 19:31
پچ و کرک رو هم ریختم حالا پیام معروف(!) don't send رو میده.. این پیام:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

بعد که don't send رو کلیک میکنم این میاد :

شما را به خدایان قسم میدم کمکم کنید (:n02:) .. یه هفته بیشتره بی بازی موندم:n28:
اگه راهی نداره بگین من پاکش کنم میخوام بایوشاک بازی کنم تا وقتی که نسخه ی کامل بازی رو بگیرم.. چاره ای نیست دیگه ... نمیخوام این شاهکار رو هم مثل نسخه ی قبلی از دست بدم:n05:

E.N.A.Y.A.T
05-02-2013, 19:34
سلام دوستان خسته نباشید. اینwndows game live ما کار نمیکنه توی بازی(batman GOTY). حتی از گزینه توی منو(همونطور که چند تا از دوستان این مشکل رو داشتن و نتونستن حلش کنم).

حالا من میخوام یه اطلاعات جدیدی در مورد مشکل بدم. اونم اینه که وقتی خواستمwndows game live رو حذف کنم و بازی در حال اجرا بود، گفت باید بازی رو خارج کنی وگرنه نمیتونی حذف کنی!حالا چطوریه خدا میدونه!
ازیه طرف توی بازی کار نمیکنه باز از طرف دیگه میگه که wndows game live در بازی batman در حال اجراست!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] دوستان یه کمکی بکنین!!

و نیز سوالی دیگر: اگه یه اکانت آنلاین بسازیم چطور؟ بازم سیو نمیکنه بازی رو؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
HeLppppppppp

mohammad105
18-02-2013, 16:14
سلام دوستان!
من ویندوز 8 نصب کردم و وقتی میخواستم بازی رو اجرا کنم، games for windows با دکمه home نمیومد یا به اصطلاح کرش داشت. به هر حال با هزار تا مکافات و با اینترنت نفتی دایل آپ که الان با همون در خدمتتونم، جدیدترین ورژن GFWL رو نصب کردم. حالا کار می کنه. اما مسئله اینجاست که ورژن جدیدش یا بهتره بگم ورژن 3.5.89 جایی برای ساختن پروفایل آفلاین نداره. اما حداقل میشه از پروفایل های قدیمی استفاده کرد. منم پروفایلارو کپی نکردم... حالا اگه راهی برای درست کردن این مشکل هست، منو راهنمایی کنین و اگه نیست، یکیتون که پروفایل آفلاین داره لطف کنه سیو بازیو با پروفایلشون که تو c:/users/"ur user"/appdata/local/microsoft/xlive هست رو برام ضمیمه کنن. ممنون میشم:n05:

virus2009
18-02-2013, 16:45
سلام دوستان!
من ویندوز 8 نصب کردم و وقتی میخواستم بازی رو اجرا کنم، games for windows با دکمه home نمیومد یا به اصطلاح کرش داشت. به هر حال با هزار تا مکافات و با اینترنت نفتی دایل آپ که الان با همون در خدمتتونم، جدیدترین ورژن GFWL رو نصب کردم. حالا کار می کنه. اما مسئله اینجاست که ورژن جدیدش یا بهتره بگم ورژن 3.5.89 جایی برای ساختن پروفایل آفلاین نداره. اما حداقل میشه از پروفایل های قدیمی استفاده کرد. منم پروفایلارو کپی نکردم... حالا اگه راهی برای درست کردن این مشکل هست، منو راهنمایی کنین و اگه نیست، یکیتون که پروفایل آفلاین داره لطف کنه سیو بازیو با پروفایلشون که تو c:/users/"ur user"/appdata/local/microsoft/xlive هست رو برام ضمیمه کنن. ممنون میشم:n05:

سلام
کل فولدر Xlive رو آپلود کردم :

AMNA
24-02-2013, 11:17
سلام دوستان من این بازیو نصب کردم ولی موقع اجرا این پیامو میدهthis application has failed to start because xlive.dlllwas notfound.علتش چیه البته بگم سیستمم سی پیوش پنتیوم فوره 3.4 گیگ. ولی این بازی سی پیوهه بالاتر میخاد یعنی از اونه؟

vahidgame
24-02-2013, 12:12
سلام دوستان من این بازیو نصب کردم ولی موقع اجرا این پیامو میدهthis application has failed to start because xlive.dlllwas notfound.علتش چیه البته بگم سیستمم سی پیوش پنتیوم فوره 3.4 گیگ. ولی این بازی سی پیوهه بالاتر میخاد یعنی از اونه؟

اگه نرم افزار Games for Windows Live رو داشته باشید و آپدیت باشه ، این پیغام ظاهر نمیشه.
ولی با این حال فکر نکنم بازی رو بتونید اجرا کنید چون سی پی یو شما ضعیفه...

AMNA
27-02-2013, 06:48
اگه نرم افزار Games for Windows Live رو داشته باشید و آپدیت باشه ، این پیغام ظاهر نمیشه.ولی با این حال فکر نکنم بازی رو بتونید اجرا کنید چون سی پی یو شما ضعیفه...این نرم افزارو دانلود کردم موقع اجرا میگه برایه سرویس پک سه و قبله اونه. ویندوز من سرویس پکه دو هستش. حالا ویندوز هفتو باید نصب کنم؟ بعد موقع اپدیت ویندوز هم که اپدیت نمیشه خطا میده.ممنون میشم راهنمایی بفرمایین.

AMNA
01-03-2013, 09:59
ویندوز هفت شصت و چهار بیت رو نصب کردم بعد اون نرم افزار ویندوز لایو رو هم نصب کردم بازی بطور کامل اجرا شد. فقط نمیدونم چرا رو ویندوز سیو دو بیت ایکس پی سرویس پگ دو چرا اون نرم افزار نصب نشد.

Mahdi_Co_1368
07-03-2013, 16:58
سلام

من کلیه تنظیمات گرافیک رو بردم انتها (Maximum)
حالا وقتی در محیط های پر جزییات ( مثل شهر ) میام ، FPS بازی کند میشه... چرا ؟؟

سیستم من اینه ؛
CPU ::: i5 3570K
RAM ::: Geil 8GB 1333
VGA ::: 7870 GHz Edition
SSD : ADATA S511

آیا پچ برای رفع این مشکل اومده ؟؟

mehdy.z
08-03-2013, 19:07
سلام

سیستم من اینه ؛

سیستمت مشکل خاصی بریا اجرای این بازی نداره!!
از سایت amd نزدیکترین درایور به زمان ارائه بازی رو دانلود کن احتمالا بهتر میشه....

campuzlit
08-03-2013, 20:22
سلام

سیستم من اینه ؛

اگه توی تنظیمات بازی DX11 رو فعال کردی OFF کن. فغال کردن DX11 توی این بازی حتی با کارت های قوی موجب افت فریم می شه . مشکل از خود بازیه.

فک نمی کنم پچی هم داده باشن که این مشکل رو رفع کرده باشه.

nima-r
11-04-2013, 15:43
سلام به همه
کسی لینک مستقیم بازی رو داره ؟

ghasemig1370
20-04-2013, 21:21
سلام رفقا میشه یکی به من بگه چه جوری باید بازی pes6 را بروز رسانیش کنم به طوری که همه نقل و انتقالات در اون به روز باشه .

sonixax
23-04-2013, 03:31
سلام به همگی
من توی این بازی خیلی افت فریم و کرش دارم :( خیلی اذیت میکنه . مخصوصن وقتی با راش گول یا جوکر درگیر میشی . اعصابم رو بدجوری ریخته به هم ! یه دور تا تهش رفتم هزار بار کرش کرد ! یا انقدر افت فریم پیدا میکرد که نگو در حد یک فریم در ثانیه !!!!!!!
کسی میدونه مشکل از چیه ؟

مشخصات سیستم من :

64 گیگ رم Crosair Vengeance Red 1866 hrtz
دو تا Evga GTX 680 به صورت SLI
دو تا CPU Xeon e5 2620
مینم همasus z9ped8 ws هستش .
سیستم عامل ویندوز 8 پرو .

narutor
09-05-2013, 19:41
سلام راستش من DLC را دانلود کردم اورجینال هست.ولی وقتی رو setup . exe میزنم میگه (اول بازی را نصب کنید) در صورتی که بازی بهطور کامل نصبه و درست کار میکنه نمیدونم چیکار کنم؟ راستش من زیاد حرفه ای نیستم؟ اگه یکم دقیق تر بگید ممنون میشم؟لطفا کممممممممممممک؟؟:n13::n03::n30:

narutor
10-05-2013, 14:17
داداش منم همین مشکلو دارم data1 و data11 را ریختم بازی مشکل نداره. ولی عکسه صفحه عوض نمیشه و menu تو بازی همون batman هست. پس رابین کجاست یا کی میاد؟ لطفا لطفا کمک کمک؟ کسی نیست جوابه منو بدههههههههههههههههههههههه هه؟؟؟:n28::n30::n03::n13:

reza_vucinic
16-06-2013, 22:04
بچه ها من بازی رو کامل نصب و اجرا کردم.
کسایی که بازیش کردن جواب بدن.
میدونید که موقع دیدن فیلم بازی با کلیک چپ فیلم اسکیپ میشه.
اون قسمت که با زن گربه ای یکی رو میکشی که از تو گلا در میاد میکشی (اول بازی) یه کلیپ نشون میده که جوکر بت من رو از پنجره میندازه پایین, فیلم بعدش اسکیپ نمیشه.
رو Loading گیر میکنه, فیلم که تموم بشه صفحه سیاه میمونه. اما ESC که میزنم منوی Stop بازی میاد. اما چیزی نشون نمیده.
بچه ها لطفا جواب بدید!

sonixax
16-06-2013, 23:03
بچه ها من بازی رو کامل نصب و اجرا کردم.
کسایی که بازیش کردن جواب بدن.
میدونید که موقع دیدن فیلم بازی با کلیک چپ فیلم اسکیپ میشه.
اون قسمت که با زن گربه ای یکی رو میکشی که از تو گلا در میاد میکشی (اول بازی) یه کلیپ نشون میده که جوکر بت من رو از پنجره میندازه پایین, فیلم بعدش اسکیپ نمیشه.
رو Loading گیر میکنه, فیلم که تموم بشه صفحه سیاه میمونه. اما ESC که میزنم منوی Stop بازی میاد. اما چیزی نشون نمیده.
بچه ها لطفا جواب بدید!

جواب اینه که بازیتون خرابه !
بعد از اینکه بتمن از پنجره پرت میشه پایین یک مقداری باید با کت وومن بازی کنید تا جایی که گرفتار میشه و بعد دوباره میره رو سناریوی بتمن که میخواد بره دنبال فریز و درمان ویروس رو پیدا کنه .

reza_vucinic
17-06-2013, 13:48
مرسی از راهنمایی شما!
Save Game نمیشه بزنم یکم از جلوتر شروع کنم؟ راه حلی نیست واسش داداش؟

reza_vucinic
17-06-2013, 14:45
همیشه بعد از فیلما این پیام میومد, میزدم بره اما اینبار نمیرفت:
Press Right Click Now To Skip Cutscene Or The Game Will Stop Working
با کلیک میرفت همیشه...

sonixax
17-06-2013, 15:12
احتمالا بشه با سیو ردش کرد . امتحانش که ضرر نداره .
فقط این بازی با اون مسخره بازی لایو سیو میشه !

reza_vucinic
17-06-2013, 22:15
احتمالا بشه با سیو ردش کرد . امتحانش که ضرر نداره .
فقط این بازی با اون مسخره بازی لایو سیو میشه !

سیو آنلاین میشه؟ فکر کنم بشه آنلاین سیو کرد. یه نفر باید محبت کنه یه یوزر آنلاین درست کنه, سیو کنه روش بازیو واسم. یعنی واسمون :n02: الان 1خیابون کامل لنگ این بازین :n02: آلا من نوکر همتونم. یه فکری بکنین :n02:

sonixax
17-06-2013, 22:33
سیو آنلاین میشه؟ فکر کنم بشه آنلاین سیو کرد. یه نفر باید محبت کنه یه یوزر آنلاین درست کنه, سیو کنه روش بازیو واسم. یعنی واسمون :n02: الان 1خیابون کامل لنگ این بازین :n02: آلا من نوکر همتونم. یه فکری بکنین :n02:

نمیدونم بازی من اوریج بود !

reza_vucinic
18-06-2013, 00:33
من نسخه BlackBox دارم. شما هم همینه؟ اگه همینه که باید بازی رو دوباره نصب کنم.

reza_vucinic
18-06-2013, 00:43
آقا بازی این مسیر Save میشه:
Documents\WB Games\Batman Arkham City
بالاخره پیداش کردم :n02: یکی یه لطفی بکنه فولدرو rar بکنه بهم لینک بده.
اینجا هم آپلودر مستقیم:

mehdy.z
18-06-2013, 18:17
آقا بازی این مسیر Save میشه:
Documents\WB Games\Batman Arkham City
بالاخره پیداش کردم :n02: یکی یه لطفی بکنه فولدرو rar بکنه بهم لینک بده.
اینجا هم آپلودر مستقیم:
راه حل مشکلتون رو هم اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) گذاشتم:46:
++++
ضمنا یادتون باشه این بازی تمامش روی یه نقطه سیو میشه و مثل بازیهای دیگه نیست که بتونی از یه چک پوینت خاص بتونی بازی رو ادامه بدی به خاطر همین بعید میدونم سیو کس دیگه ای به دردت بخوره...مخصوصا که بازی بر اساس XLIVE هم هست و انتقال سیو روی این سیستم یه کم دنگ و فنگ داره!!

reza_vucinic
19-06-2013, 20:22
اول از همه کرکی رو هم که دستمون توی پست بالا گذاشتن رو هم یه تست بزن اگه جواب نداد اونوقت توی محل نصب بازی نام پوشه_ی MoviesStereo رو به DMoviesStereo تغییر بده ببین گیرت رو رد میکنه یا نه اگه رد شد دوباره درستش کن تا فیلمهای باز رو از دست ندی...

آقا من نوکرتم درست شد. خیلی مرسی :n02: :n12:
کسایی هم که میگن بازی سیو نمیشه, Xlive نصب کنن درست میشه (Game For Windows Live)

یادم رفت بگم چجور درست شد.
کرک رو دانلود نکردم! اسم پوشه رو تغییر دادم که رد شد. بازم مرسی آقا مهدی

alex_pk
24-07-2013, 14:52
سلام دوستان من این بازی رو سیستمم نصب بود قبلا بعد چون نیاز به فضای اضافه داشتم مجبور شدم شیفت دلیتی پاکش کنم (حوصله ام نش uninstall کنم)
حالا مییخوام دوباره نصبش کنم ولی تو autorun نوشته نصبه و باید uninstall ّشه ولی uninstall هم نمیتونم بکنم چون اصلا ینستش ولی انگار تو رجیستری یا جای دیگه یه اثری از خودش بجا گذاشته که نمیشه مجدد نصب کرد.
چی پیشنهاد می کنید؟

EzioStrong
24-07-2013, 18:38
سلام دوستان عزیز.
مشکل من اینه که همش از بازی میاد بیرون و ارور Close Programm میده اینم عکسش

sonixax
24-07-2013, 22:49
ترینر رو ببند درست میشه :دی

EzioStrong
25-07-2013, 04:05
ترینر رو ببند درست میشه :دیسلام.حتی اگه ترینر رو هم ببندم درست نمیشه و از بازی میاد بیرون!!

sonixax
25-07-2013, 04:54
سلام.حتی اگه ترینر رو هم ببندم درست نمیشه و از بازی میاد بیرون!!

دایرکتتون رو به روز کنید + رانتایم های C رو .: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
باید درست شه .
منم همین مشکل رو داشتم همه میگفتن مال کارت گرافیکته نمیکشه :دی خبر نداشتن من دو تا 680 دارم :دی

alex_pk
25-07-2013, 05:45
آقا کسی نظری نداره در رابطه با این مشکل ما؟
n تا برنتمه نصب کردم تا کلا ریشه بازی رو بکنم ولی بازم میخوام نصب کنم نمیشه
این میاد:

uninstall میزنم که هیچ اتفاقی نمیفته
Play هم میزنم میگه فایلش پیدا نشد.
(چون قبلا شیفت دلیتش کرده بودم و uninstall نکردم)

EzioStrong
26-07-2013, 07:45
دایرکتتون رو به روز کنید + رانتایم های C رو .: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
باید درست شه .
منم همین مشکل رو داشتم همه میگفتن مال کارت گرافیکته نمیکشه :دی خبر نداشتن من دو تا 680 دارم :دی
سلام .
من همه ی اینا رو که گفتی آخرین ورژنش رو دارم.

alex_pk
26-07-2013, 10:35
آقا من بالاخره تونستم بازی رو نصب کنم
ولی موقع اجرا این ارورو رو میده(قبلا همین نسخه رو صب کردم و مشکلی نداشت!)

A required security module cannot be activated. This program cannot be executed (6005).