PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل با فتوشاپ

m.prodigy
22-11-2011, 20:57
با سلام
من وقتی برنامه فتوشاپ رو باز میکنم و میخوام یه عکس با کیفیت پایین رو که بریدمش،داخل یه صفحه سفید با رزولوشن بالا بذارم برنامه هنگ میکنه! میشه شه نفر بگه چرا اینحورییه؟

part gah
23-11-2011, 15:47
اررور خاصی میده یا نه.فقط هنگ میکنه و فتوشاپ بسته میشه؟

m.prodigy
23-11-2011, 20:21
سلام دوست من.
نه ارور خاصی نمیده.فقط بالای پنجره مینویسه not responding
راستی یه پنجره هم بتر میشه که در حاله transpor هست اما پر نمیشه.یعنی هنگ میکنه دیگه پیش نمیره

part gah
24-11-2011, 19:47
دو تا مشکلی که حدس میزنم ایناست.یکی ویروسی بودن سیستم که وقتی یه Disk Cleanup انجام میدین تا حدودی بهبود نسبی پیدا میکنه.یکی مشکل سخت افزاری و نکشیدن کارت گرافیک و رم هستش.بازم منتظر نظر دوستان باش.اینا چیزایی بود که بر حسب تجربه بهشون رسیدم.

m.prodigy
24-11-2011, 23:01
دو تا مشکلی که حدس میزنم ایناست.یکی ویروسی بودن سیستم که وقتی یه Disk Cleanup انجام میدین تا حدودی بهبود نسبی پیدا میکنه.یکی مشکل سخت افزاری و نکشیدن کارت گرافیک و رم هستش.بازم منتظر نظر دوستان باش.اینا چیزایی بود که بر حسب تجربه بهشون رسیدم.
مرسی ار پیگیری شما.
اولش cs5 رو نصب کرده بودم دیدم اینجوری شد گفتم شاید به خاطر سنکین بودنش باشه.cs3 نصب کردم بازم همون مشکل هست.
سیستمم 6 گیگ رم .2 گیگ گرافیک داره.بعید میدونم از سیستم باشه.حدس خودم اینه که یا مشکل از خود برنامه است یا اون عملیاتی که من انجام میدم واسه همه این اتفاق روباعث میشه(باید روی یه سیستم دیگه تست کنم)
انتی ویروسم اپدیت اپدیته
واقعا ممنون
اینجا که خیلی سوت و کور شده!

part gah
25-11-2011, 15:35
مرسی ار پیگیری شما.
اولش cs5 رو نصب کرده بودم دیدم اینجوری شد گفتم شاید به خاطر سنکین بودنش باشه.cs3 نصب کردم بازم همون مشکل هست.
سیستمم 6 گیگ رم .2 گیگ گرافیک داره.بعید میدونم از سیستم باشه.حدس خودم اینه که یا مشکل از خود برنامه است یا اون عملیاتی که من انجام میدم واسه همه این اتفاق روباعث میشه(باید روی یه سیستم دیگه تست کنم)
انتی ویروسم اپدیت اپدیته
واقعا ممنون
کارت گرافیکت اگه geforce راحت میتونی آپش کنی.اگه کرل بود میگفتم آپدیتش کنی چون برای من ارور میداد ارورش مربوط به کارت گرافیک بود آپ کردم درست شد.
حالا روی یه سیستم دیگه امتحان کنه ببین درست میشه.

اینجا که خیلی سوت و کور شده!
نه سوت و کور نیست دوستان هستن آرام جان و یحیی جزو کاربرای فعال انجمن فتوشاپن.:20:

aram_nfs
25-11-2011, 16:25
سلام

با این اوصافی که از سیستمتون دادین چند تا مشگل می تونین داشته باشین

اول اینکه اگه رم 6 گیگ استفاده می کنین به طور کامل حتما ویندوزتون 64 بیت هست تو همچین سیستمی باید فتوشاپتون هم 64 بیت باشه تا مشکل هنگ کردن نداشته باشه

اگه ویندوزتون 32 بیت هست شما حداکثر از 3 گیگ رمتون استفاده می کنین به بخش تنظیمات فتوشاپتون برین و مقدار استفاده شده از رم و درایو هاردی که فتوشاپ رو ساپورت میکنه رو رو درایوی انتخاب کنین که به اندازه کافی جای خالی داشته باشه (با ctrl+k و رفتن به منوی performance میتونی به این بخش برسی)

نوع عکسی که می گین با کیفیت پایینه رو هم چک کنین از نظر مود رنگی عمق رنگ و ... همچنین نوع صفحه سفید رو هم چک کن

بازم اینا رو چک کن خبر بده

موفق باشی

Mageed
07-12-2011, 14:18
ببین یه بار آنیستال کن دوباره نصب کن و برنامه های زیادی در حال اجرا رو حذف کن یا خارج شو به احتمال 99درصد درست میشه
منم این مشکل رو داشتم همینطوری درست شد.
یا علی