PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ویندوزم خودش دانلود میکنه؟!؟!

NiKtA20
22-11-2011, 19:34
سلام
کمک لطفا!!!!!!!!!!!!
فکر کنم ویندوزم خودش واسه خودش دانلود و آپلود و خلاصه همه چی لود میکنه! :41:
مثلا امروز سیستم رو روشن کردم و کل فعالیتم شد چک کردن فیس بوکم، ولی وقتی حجم دریافت شده رو نگاه کردم دیدم توی نیم ساعت 70 مگ مصرف کردم!!!
خواهش میکنم اگه کسی میتونه کمکم کنه و بگه چیکار کنم که این واسه خودش چیز میز نگیره؟
مرسی
(ویندوز7)

mafaman2003
22-11-2011, 19:51
سرویس مربوط به آپدیت ویندوز رو غیرفعال کنید
در منوی استارت بزنید update گزینه turn automatic update on or off رو انتخاب کنید

اگر نمیخواید کلا ویندوز آپدیت بشه از منوی کرکره ای never check for updates رو انتخاب کنید و پنجره را اوکی کنید.

مطمئن بشید که برنامه هایی که روی سیستم نصب هستند ارسال و دریافت ندارند و آپدیت اتوماتیک اونها رو هم غیرفعال کنید

NiKtA20
22-11-2011, 19:58
خیلی ممنون دوست عزیز
کاری که گفتید رو انجام دادم،
فقط یه سوال
""مطمئن بشید که برنامه هایی که روی سیستم نصب هستند ارسال و دریافت ندارند و آپدیت اتوماتیک اونها رو هم غیرفعال کنید ""
از کجا باید مطمئن بشم؟ چیکار باید بکنم یعنی؟
بازم ممنون

MR. Garcia
22-11-2011, 20:07
اگذم چیزی در حال آپدیت باشه تو قسمت Notifications (کنار ساعت) نشونش میده !!!
اون آپدیت ویندوزم روی Never نذارید !!!
بذارید روی :
Check for Updates but let me choose whether to download and install them

A M ! N
23-11-2011, 00:06
سلام
کمک لطفا!!!!!!!!!!!!
فکر کنم ویندوزم خودش واسه خودش دانلود و آپلود و خلاصه همه چی لود میکنه! :41:
مثلا امروز سیستم رو روشن کردم و کل فعالیتم شد چک کردن فیس بوکم، ولی وقتی حجم دریافت شده رو نگاه کردم دیدم توی نیم ساعت 70 مگ مصرف کردم!!!
خواهش میکنم اگه کسی میتونه کمکم کنه و بگه چیکار کنم که این واسه خودش چیز میز نگیره؟
مرسی
(ویندوز7)
درود
معمولا برنامه هایی که سرخود آپدیت میگیرن آنتی ویروس ها هستن که باید بررسی کنین
آنتی ویروس شما چی هست؟
این حجم از دانلود با آپدیت آنتی ویروس همخونی داره، پس ممکنه کار اونا باشه

گاهی اوقات هم ( اگه سرور مخابرات باشه ) پیش میاد ترافیکتون یکدفعه کم و زیاد میشه بدون دلیل

نرم افزار superanti spyware رو هم بگیرین و آپدیت کنین و اسکن که مطمئن شید کار Malware یا Spyware ها نیست که دارن از پهنای باند استفاده میکنن
حالت آپدیت ویندوز رو هم دقیقا همون که دوستمون در پست پایینی گفتن بزارین

Take Care:40:

jafarian
23-11-2011, 00:33
فرمان services داخل سرچ منوی استارت تایپ کنید بعدشم تو صفحه ای که باز میشه طبق شکل گزینه window update انتخاب کنید بعدش تو صفحه ای که باز میشه اول سرویسش اول disable بعدشم stop کنید بعدم تیید اوکی کنید تا کلا غیر فعال بشه ازیک فایروالم میتونید استفاده کنید که ببینید چه برنامه یا پروسس از اینترنت شما داره استفاده میکنه کرک ویندوزم بطور موقت چنجش کنید:20:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Ebisoft=2
24-11-2011, 11:49
دوست من ممکن ویندوزت به تروجان downloader الوده شده باشه حتما از یک anti trojan تخصصی استفاده کن واسه چپاک کردن سیستمت.

joe_satriani
24-11-2011, 18:17
با سلام
همچنین شما میتونید با نصب نرم افزارهایی مثه Net limitter یا du meter میزان و اینکه چه برنامه ای داره از اینترنت استفاده میکنه رو شناسایی کنید.

موفق باشید.

A M ! N
24-11-2011, 23:01
ممنون هستیم و باشین از دوستان عزیز که به این خوبی معرفی میکنن برنامه هارو..

یکی دیگه هم من بگم که از همون Task manager باید به تب Performance برین و روی دکمه ی Resource monitor کلیک کنین و بعد به تب Network برین و ازونجا هر جنبنده ای فعالیت داشته باشه رو میتونین کنترل کنین

omid-p30
25-11-2011, 15:21
ممنون هستیم و باشین از دوستان عزیز که به این خوبی معرفی میکنن برنامه هارو..

یکی دیگه هم من بگم که از همون Task manager باید به تب Performance برین و روی دکمه ی Resource monitor کلیک کنین و بعد به تب Network برین و ازونجا هر جنبنده ای فعالیت داشته باشه رو میتونین کنترل کنین

مرسی، خیلی دنبال همچین چیزی تو خود ویندوز بودم.

بعد خود اون مخرب ها هم که پهنای باند رو میگیرن تو اینجا میاند ؟ یا مواردی هم وجود دارند که خودشون رو از دید این قسمت مخفی کنند ؟

A M ! N
25-11-2011, 18:44
مرسی، خیلی دنبال همچین چیزی تو خود ویندوز بودم.

بعد خود اون مخرب ها هم که پهنای باند رو میگیرن تو اینجا میاند ؟ یا مواردی هم وجود دارند که خودشون رو از دید این قسمت مخفی کنند ؟
سلام امیدجان گل...

آره اونجا همه چیز مامیتور میشه فایلهای نرمال که اگه الان باز هم باز کنی باید Svchost باشه و آنتی ویروس و مرورگر و این ها...

اون قسمت پایینش هم که میدونی مربوط به پورتهای بازهست که اون هم دیگه خودت میدونی باید حسابی روش مانیتور داشته باشی

اگه هم چیزی مخفی باشه صددرصد Usage ش در روی آنالوگ دیده میشه، البته با برنامه هایی که امیدرضا معرفی کرد میشه همه رو دید زد..

NiKtA20
30-11-2011, 20:51
مرسی از شما دوستای گلم...
شاد باشید
:40::11::10:

NiKtA20
07-12-2011, 13:41
بازم کمک لطفا!!! :10:
من ویندوز عوض کردم، و آنتی ویروسم رو آپدیت کردم: kaspersky2012،،، فکر کنم تو تنظیماتش هم رفتم و آپدیتش رو دستی کردم که خودش سرخود آپدیت و ... نکنه!!!
اما باز مثل اینکه سیستمم داره از نت استفاده میکنه.
لطفا دقیق و با جزئیات مسیر بگید که باید کجای آنتی ویروسم برم و چیکار کنم که آپدیت خودکارش رو قطع کنم و اینکه به نظرتون از کجا میتونه باشه مشکل...
خیلی خیلیییی ممنونم

jafarian
07-12-2011, 14:13
ازیک فایروال استفاده کنید ببینید کدوم برنامه از اینترنت شما استفاده میکنه پیشنهاد من comodo firewall طبق همون روشی که گفتم پنجره آپدیت ویندوز خودتون از قسمت gpedit.msc غیر فعالش کردین کرک خودتونم پاک کردین از یک کرک دیگه استفاده کنید درضمن کلیه برنامه هایی که به اینترنت وصل میشن با همین فایروال بلوک کنید بعد تست بگیرین.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

NiKtA20
08-12-2011, 17:09
ممنون از راهنماییتون
دیروز دوباره تنظیمات رو چک کردم، جابجا شده بودن، فعلا خبری نیست و همه چیز آرومه!!! :)
ولی حتما کاری که گفتید رو میکنم
:11: