PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : یه اتفاق عجیب در مورد اسم درایوها

SevenCity
22-11-2011, 16:28
اسم 4 تا از درایوهای هارد اکسترنالم local disk شده ولی دوتاش دست نخورده و کلا هم اسم درایوهام تو disk management درسته اسم هارهای اینترنال هم مشکلی نداره این مشکلم 1 ساله در مورد هارد اکسترنالم پیش نیومده
چرا این اتفاق افتاد؟
اصلا امکان داره اسم درایو تو My computer با Disk management فرق کنه؟
از نظر ویروس اطمینان دارم که مشکلی نیست

jafarian
22-11-2011, 17:01
ازقسمت diskmangament اسم Change drive letter and Path خودتون تغییر بدین بطور مثال بکنید h بعدش اسم درایو خودتون که همون local disk باشه رو تغییر بدین ببینید بازم به همون صورته :20:

SevenCity
22-11-2011, 17:15
بعد از کلنجار رفتن و خاموش روشن کردن هارد و پاک کردن USB VACSINE PANDA الان کلش به LOCAL DISK تبدیل شد، Change drive letter and Path هم کردم باز با LOCAL DISK میاد، RENAME هم که میکنم فقط توی DISK MANAGEMENT تغییر میکنه

SevenCity
22-11-2011, 18:18
administrator هم رفتم مشکل برقراره ویندوز دیگه هم رفتم
کلا rename نمیشه دیگه کلی هم فایل دارم توش نمیشه فرمت کنم
این لینک هم دیدم نفهمیدم اخرش چی شد:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

SevenCity
22-11-2011, 20:31
ناد قبلا این ایراد رو نمیگرفت:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

من یه چندتا برنامه مثل اتوران ریمور نصب کردم که فک میکنم یه بلایی سر هارد اکسترنالم اوردن

ویرایش :یه درایو هم فرمت کردم مشکل پابرجاست

jafarian
23-11-2011, 00:27
فروم پایین ببینید 3 تا روش گفته به احتمال زیاد بکارتون بیاد فقط فرمان uac ویندوز برای اینکار خاموش کنید یعنی نوار لغزندش کلا پایین بیارین بعدش ریست کنید.

SevenCity
23-11-2011, 04:23
فروم پایین ببینید 3 تا روش گفته به احتمال زیاد بکارتون بیاد فقط فرمان uac ویندوز برای اینکار خاموش کنید یعنی نوار لغزندش کلا پایین بیارین بعدش ریست کنید.

جالبه من اصلا نمیتونم autorun.inf بسازم تو درایوهام!

Milo.Metallboy
23-11-2011, 08:21
رفیق این مشکل نیست. احتمال 90 درصد شما نود32 نصب کردین و برای ایمنی بیشتر نود این کار رو میکنه و تنها راه حلش اینه که از روش اتوران استفاده کنین

SevenCity
23-11-2011, 09:27
چند روزه اینجوری شده خیلی وقته ناد دارم
وقتی هم میخوام از جای دیگه autorun.inf رو کپی کنم الرت میده:
destination folder access denied
you need permission to perform this action

jafarian
23-11-2011, 15:33
ازطریق رجیستری هم چک کنید درضمن همونطور که گفتم فرمان uac رو تو منوی سرچ استارت تایپ کنید وقتی که پیدا شذ روش کلیک کنید نوارلغزنده رو کلا پایین بیارین بعد سیستم ریست کنید بالا که اومد اسم سیستم از طریق روشهای 2 با 3 با 4 چنج کنید .

SevenCity
23-11-2011, 17:40
هیچکدوم از این روش ها نشد اون درایوی که فرمت کرده بودم نمیدونم چجوری اسمش درست شد ولی پاندا دوباره واکسینه ش کرد و لوکال دیسک شد!

SevenCity
25-11-2011, 17:18
خب اشتباه من بود که درست رجیستری رو انجام نمیدادم
با رجیستری اسم درایوها تغییر میکنه
اما خبچون با چندتا os مختلف کار دارم این کار فایده نداره
مشکل رو هم فهمیدم کجاست panda usb vaccine وقتی واکسینه میکنه این اتفاق میفته دقیقا با فلش یو اس بی ها هم اینکارو میکنه!