PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک فوری برای کاهش سرعت نت به دلیل پاک شدن یه فایل

amirkalak6
22-11-2011, 15:49
سلام

دوستان من دیروز یه انتی ترجان ریختم به یکی 2تا فایل تو پوشه windows گیر داد یکیش فکرکنمrundllبود از همونموقع سرعت دانلودم شده 5بایت (( امروز از روی سیستم دیگه این فایلو دوباره ریختم جای اون ولی درست نشد)
حالا چیکار کنم؟؟راهی نیست ویندوز نریزم؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

AlexanderMahone
22-11-2011, 15:51
سلام

دوستان من دیروز یه انتی ترجان ریختم به یکی 2تا فایل تو پوشه windows گیر داد یکیش فکرکنمrundllبود از همونموقع سرعت دانلودم شده 5بایت (( امروز از روی سیستم دیگه این فایلو دوباره ریختم جای اون ولی درست نشد)
حالا چیکار کنم؟؟راهی نیست ویندوز نریزم؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
از توی همون انتی تروجان فایل پاک شده رو restor کن اگر نشد از restorepoint ویندوز استفاده کن و ویندوزرو برگردون به قبا از نصباون انتی تروجان.اسم اون انتی تروجان هم بنویس

amirkalak6
22-11-2011, 18:04
انتی تروجانو پاک کردم elite بود سیستم restoram قبل از اون نداره

AlexanderMahone
22-11-2011, 21:29
انتی تروجانو پاک کردم elite بود سیستم restoram قبل از اون نداره
اگر از سیستم ریستور نمیتونی کمک بگیری پس با کمک دی وی دی ویندوز رو repair کن بهترین انتی تروجان هم Trojanremover هست

A M ! N
22-11-2011, 22:39
برای repair هم که امید جون گفتن از این راه:

داس را باز کرده ( روش راست کلیک کرده و run as administrator رو میزنی) و کد زیر رو وارد میکنی:

SFC /SCANNOW

dvd ویندوز رو هم محض اطمینان وارد کنین قبلش

همینطور با نرم افزار CCleaner دو روزی یکبار cache و cookie سیستم را پاک کنین که با افزایش حجم اینها به راحتی سرعت نت گرفته میشه و از نرم افزار super anti spyware هم استفاده کنین که یک سری spyware ها در مخفی گاه کلی از هنای باند رو میگیرن و بهتره سریعتر برای این ها اقدام کنین

Take Care:40:

amirkalak6
23-11-2011, 09:50
پس راهی جز ویندوز باقی نمیمونه؟ برنامه نصبی خیلی دارم دردسری داره....

AlexanderMahone
23-11-2011, 13:39
ویندوز رو عوض کن بعد یه اینترنت سیکیوریتی قوی مثل نورتون-اویرا-پاندا-اف سیکیور-ترندمیکرو نصب کن بعد از اپدیت سیستم رو فول اسکن کن و بعد اقدام به نصب برنامه های مورد نیاز کن ضمنا از AntiTrojanElite هم استفاده نکن به جای اون از برنامه های معتبر تر مثل:
SuperAntiSpyware
TrojanRemover
TheCleaner
SpyEmergency
استفاده کن تا اینجور مشکلی بخاطر یک اشتباه پیش نیاد

A M ! N
23-11-2011, 14:33
توصیات امید جان که مهمه اجرا کنین
و این هم بگم که با repair ویندوز هیچ مشکلی برای برنامه هاتون پیش نمیاد نگران اونها نباشین

Take Care:40:

MrGee
23-11-2011, 20:12
شما بعد از اسکن سيستم با SFC اين برنامه رو هم اجرا کن و تيک همه گزينه ها رو بزن در آخر هم روي دکمه Go کليک کن ببين مشکل درست مي شه يا نه

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید