PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوال در مورد شبکه کردن 2 pc از طریق اینترنت؟

beny1369
22-11-2011, 13:40
سلام دوستان.
من میخوام pc خودمو با یک pc دیگه تو کانادا شبکه کنم. یعنی اینکه بتونم فایلهای share اون کامپیوتر و دانلود کنم. یعنی به طور مستقیم. چون میخوام فایل های حجیمو دانلود کنم بنابراین میخوام که این دانلودها قابلیت resume هم داشته باشه. یعنی مثل دانلود از لینک مستقیم از اینترنت! اگه میشه منو راهنمایی کنید جفت Win 7 pc دارن. اصلا این کار امکان پذیره؟ در زمن بگم که راهای زیادیو امتحان کردم مثل استفاذه از team viewer ولی میخوام که مستقیم باشه ارتباط!

A M ! N
23-11-2011, 00:15
برای اینکار خیلی مشکلات فراوانی داره ( بحث عدم ارتباط با اونور و .... میدونی که چی میگم؟ )
باید از طریق پروتوکول FTP وصل بشین و وی P ن که همون virtual private network هست

هرراهی هم دنبال کردی یادت باشه باید ارتباط امن باشه و گرنه ظرف چند روز ه//ک میشین

تاپیک مربوط به حل مشکل شما :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

نرم افزار Temaviewr رو نمیدونم که کی بهتون معرفی کرده ... ولی اصلا کلا متفاوت با این قضیه هست

Take Care:40:
Take Care:40:

joe_satriani
24-11-2011, 18:21
با سلام
شبکه ای که بین کامپیوترها در فواصل خیلی طولانی مثه قاره به قاره یا کشور به کشور هست رو همین شبکه ی اینترنت شکل میده دیگه. و یکی از پروتوکول هاش همین ftp که دوستمون معرفی کردن هست.
همینکه از طریق نرم افزارهای مختلف مثه ایمیل مسنجر و .... برای یکدیگر متن و فایل ارسال کنید.
اونی که شما منظورتون هست رو هــک ه که بتونید به سیستم طرف دسترسی داشته باشید و ازش فایل استخراج کنید.

موفق باشید.