PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نر م افزار برای باز کردن فیلم های فرمت mkv

aliy2324
22-11-2011, 10:19
دوستان سلام
ممکنه یه نرم افزار مناسب برای تماشای فیلم های mhv به من معرفی منید یا اگه راهی هست که با نرم افزار های معمول بشه این فیلم ها نگاه کرد معرفی کنید ممنون می شم ؟
با نرم افزار های km ,gom,jetaudio,media player امتحان کردم نشد :41:

amiredge
22-11-2011, 11:32
km player معمولا همه ي فيلم ها رو باز ميكنه.

ريزولوشن فيلم چنده؟

jafarian
22-11-2011, 14:11
برنامه های Splash PRO EX یا PotPlayer تست کنید که مخصوص اینکار هستن سایت سوم هم کلی برنامه پلایر داره خواستین ازاونم میتونید استفاده کنید :20:

لینک دانلود PotPlayer

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

تاپیک Splash PRO EX

aliy2324
22-11-2011, 14:21
km player معمولا همه ي فيلم ها رو باز ميكنه.

ريزولوشن فيلم چنده؟

کیفیت 720 با حجم 1 گیگ دانلود کردم
از مسیر properties>details>video مقابل lenght و frame چیزی ننوشنه ! ممکنه فایل خراب باشه ؟

jafarian
22-11-2011, 14:24
کیفیت 720 با حجم 1 گیگ دانلود کردم
از مسیر properties>details>video مقابل lenght و frame چیزی ننوشنه ! ممکنه فایل خراب باشه ؟

ازبرنامه MediaInfo استفاده کنید ببینید مشخصات فایل تصویریتون نمایش میده اون دو تا برنامه ای رو هم که معرفی کردم حتما تست کنید که از km بهترن .

mafaman2003
22-11-2011, 14:35
بسته کدک mega codec pack رو دانلود و نصب کنید
بعد از نصب توسط مدیاپلیرکلاسیکی که نصب میشه امتحان کنید اگه اونم نتونه رندر کنه فایلتون خرابه

aliy2324
22-11-2011, 14:40
با splash pro امتحان کردم نشد
الان می خوام media info به بینم مشخصات فایام نشون میده

jafarian
22-11-2011, 14:41
شما همون دو تا برنامه ای که گفتم دان کن به احتمال زیاد باید پخش کنه اگر ویندوزتونم 7 بسته Windows 7 Codecs رو هم نصب کنید .

aliy2324
22-11-2011, 14:42
بسته کدک mega codec pack رو دانلود و نصب کنید
بعد از نصب توسط مدیاپلیرکلاسیکی که نصب میشه امتحان کنید اگه اونم نتونه رندر کنه فایلتون خرابه

منظور شما همون k-lite با اون امتحان کردم نشد یعنی فایلم خرابه :41:

jafarian
22-11-2011, 14:49
با اون دو تا برنامه هم حتما فایل تصویری خودتون چک کنید اگر بازم نشد احیانا ازبرنامه MediaInfo استفاده کنید ببینید مشخصات فایل شما رو نمایش میده.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

aliy2324
22-11-2011, 14:49
شما همون دو تا برنامه ای که گفتم دان کن به احتمال زیاد باید پخش کنه اگر ویندوزتونم 7 بسته Windows 7 Codecs رو هم نصب کنید .

windows codecs چجوری باید نصب کنم تنظیمات خاصی داره

aliy2324
22-11-2011, 14:57
با اون دو تا برنامه هم حتما فایل تصویری خودتون چک کنید اگر بازم نشد احیانا ازبرنامه MediaInfo استفاده کنید ببینید مشخصات فایل شما رو نمایش میده.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

با هر دو برنامه هایی که شما گفتین امتحان کردم جواب نداد فکر کنم فیلمم بد دانلود شده

jafarian
22-11-2011, 15:00
اگرتو اون برنامه ای هم که عکسش گذاشتم فرمت فیلمتون نمایش نداد مشکل از فیلمه درضمن قبلش میتونید فیلم کانورت کنید ببینید بازم تو نمایش مورد داره بطورمثال از برنامه freemake video converter استفاده کنید.

aliy2324
22-11-2011, 15:05
این برنامه ی windows codec کارش چیه فقط باید نصبش کرد یابید یه تنظیمات خاصی هم انجام داد در این مورد راهنمایی کنید ممنون می شم

Erfan.B
22-11-2011, 15:29
این برنامه ی windows codec کارش چیه فقط باید نصبش کرد یابید یه تنظیمات خاصی هم انجام داد در این مورد راهنمایی کنید ممنون می شم
دوست من کدک برای پخش فایل های تصویری و صوتی (مثل همین MKV ) لازمه. یعنی تا این کدک رو سیستم نصب نباشه فایل MKV به هیچ وجه باز نمی شه چون کدکش نصب نیست و ناشناس می مونه برای پلیر.
بهترین گزینه برای کدک ها نصب همون K-LITE هست که شدیداً توصیه می کنم ، ولی اگه فیلمی نشون داده نمی شه احتمال این که فیلم کلاً بد کانورت شده باشه هم هست چون از این مسائل گاهی پیش میاد.

من خودم شخصاً از این ورژن استفاده می کنم و مشکلی ندارم ولی شما می تونی مگا رو هم نصب کنی فقط موقع نصب حتماً دقت کن که MKV تیک خورده باشه.
خدمت شما :

K-Lite Codec Pack Full 7.9.6 Beta / 7.9.0 / 5.4.0 x64

K-Lite Mega Codec Pack 7.9.6 Beta / 7.9.0

موفق باشي :40:

زنده یاد awed
26-11-2011, 16:54
دوست خوبم 100 درصد فایل دریافتی شما یعنی همون فیلم ناقص یا خرابی داره و الا برنامه اسپلش و کی ام پلیر فرمت mkv رو به بهترین نحوه ممکن اجرا میکنن و پیشنهاد من هم به شما استفاده از اسپلش هست چون از قدرت کارت گرافیک شما بهره میگییره و بهترین تصویر رو براتون نمایان میکنه