PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : رخواست نرم افزار برای اکسترکت کردن فایل با پسوند BIN

ALI V8
21-11-2011, 16:54
درخواست نرم افزار برای اکسترکت کردن فایل با پسوند BIN :

دوستان یه سه تا فایل با پسوند BIN هستش ولی هر چقدر با برنامه های ISOBUSTER یا WIN ISO ور روفتم نتونستم اکسترکتش کنم.میشه راهنمایی کنید چطوری میشه این فایلها ور اکسترکت کرد.فایلها برای بازیه توشن 100 تا بازیه که نصبیه اما من دو سه تاش رو میخوام بذارم تو اینترنت بچه ها بازی کنند.اما نتونستم بازشون کنم.

عکس:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

jafarian
21-11-2011, 16:57
ازبرنامه های MagicISO یا که PowerISO میتونید استفاده کنید برای اینکار:20:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

ALI V8
21-11-2011, 17:10
ازبرنامه های MagicISO یا که PowerISO میتونید استفاده کنید برای اینکار:20:

دوست من با این برنامه هم انجام دادم اما فقط ایمیج رو کپی میکنه میشه راهنمایی بیشتر کنید؟

jafarian
21-11-2011, 23:24
برنامه MagicISO رو که برای شما پایین قرار دادم دان کنید بعدش که اجراش کردین منوی file ازبرنامه انتخاب کنید اززیرمنوشم گزینه open انتخاب کنید بعدش تو صفحه ای که باز میشه مسیر فایل bin خودتون بدین بعدش طبق شکلی که گذاشتم فایلهای خودتون تو قسمت شماره دو میتونید ببینید بعدش کلیه فایلها رو انتخاب کنید روی یکدوم کلیک راست کنید گزینه Extract انتخب کنید ازآخرم تو صفحه ای که باز میشه مسیری که میخواین این فایلها رو ذخیره کنید روی هارد میدین بعدشم اوکی تموم یک سایتم پایین که با همین برنامه چند برنامه دیگه روش کاری Extract این فایل گذاشته .

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mafaman2003
21-11-2011, 23:44
خوب این فایلهای bin مربوط به فایلهای نصبه یعنی شما نمیتونید اونو باز کنید و فقط فایل setup میتونه استخراج کنه

احتمالا بازیها از نوع فلش هستند دیگه، میتونید برنامه رو نصب کنید و هر کدوم رو خواستید کپی و آپلود کنید

jafarian
21-11-2011, 23:51
ایشون میخوان فایل bin استخراج کنن همینطور که گفتم به وسیله همین برنامه فایل bin میشه استخراج کرد به احتمال زیاد .

mafaman2003
21-11-2011, 23:59
ایشون میخوان فایل bin استخراج کنن همینطور که گفتم به وسیله همین برنامه فایل bin میشه استخراج کرد به احتمال زیاد .

اگه به عکس پست اول نگاه کنید میبینید سه تا فایل bin مربوط به نصب برنامه هستند (کنار سه تا قایل یه فایل setup هم هست)

هر فایل bin که ایمیج نیست.

خود آقای ali v8 هم گفتن مربوط به نصبه.

ALI V8
22-11-2011, 12:28
اگه به عکس پست اول نگاه کنید میبینید سه تا فایل bin مربوط به نصب برنامه هستند (کنار سه تا قایل یه فایل setup هم هست)

هر فایل bin که ایمیج نیست.

خود آقای ali v8 هم گفتن مربوط به نصبه.

بله بله درست میگن ایشون.اگر بد رسوندم منظورمو عذر خواهی میکنم.منظورم از extract کردن یعنی که بازشون کنم.ممنون از همراهیتون.

Erfan.B
22-11-2011, 15:58
بله بله درست میگن ایشون.اگر بد رسوندم منظورمو عذر خواهی میکنم.منظورم از extract کردن یعنی که بازشون کنم.ممنون از همراهیتون.

دوست من همون طور که دوست خوبم MAFAMAN2003 هم اشاره کرد شما اون فایل ها رو نمی تونی باز کنی و فقط در صورت نصب می تونی بهشون دسترسی داشته باشی.

موفق باشي :40: