PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : فایل های فشرده

m.77
20-11-2011, 19:33
با سلام.من یه مشکل با فایل های فشرده دارم.یه سری فایل فشرده دارم که به صورت چند پارت هستش.همه پارت ها با پسوند rar هست ولی اولین پارت یعنی part1 پسوندش .exe هست تو قسمت type هم نوعشو نوشته application وقتی روش کلیک میکنم که فایلها رو از حالت فشرده خارج کنم بعد از یه مدت طولانی صفحه نصب میاد و وقتی تا آخر میره آخرش ارور میده stop working part1 چیکار کنم؟

Ghaioom
20-11-2011, 19:39
رو اولین پارت راست کلیک کن بعد extract here بزن ببین درست میشه.

joe_satriani
20-11-2011, 19:53
با سلام
در پنجره ای که باز میشه برای اینکه انتخاب کنید کجا Extract کنید یه گزینه هست که نوشته Keep Broken Files. اون رو تیکش رو بزنید و بعد عملیات رو انجام بدید.

موفق باشید.

jafarian
21-11-2011, 01:18
برنامه File Splitter & Joiner رو هم چک کنیدببینید به همون صورت هست سایت اصلی رو که ازش این نرم افزار دان کردین اینجا قراربدین:20:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

m.77
21-11-2011, 17:59
ممنون از دوستای گلم که راهنمایی کردن.دان نکردم روی DVD هستش.یه نرم افزار دارم که به این صورته چنتاشم بازیه.
رو فایل اول راست کلیک کردم EXTRACT FILES رو زدم جواب داد.اگه باز به مشکلی خوردم میپرسم.ممنونم.

m.77
21-11-2011, 20:37
یه سوال از بچه های گل.این فایلها مثلا چندتا گیم دارم اینطوریه مثل mv3 من که نصب نمیکنم فقط این فایلو extract میکنم ولی
وقتی به اون مسیر که فایل را extract کردم میرم هیچ آیکون install ای پیدا نمیکنم که بازیو نصب کنم رو آیکونی که
مربوط به بازیه کلیک میکنم داخل بازی میره.در حالی که من install نکردم خود ویندوز 7 هم هیچ برنامه جدیدی
تشخیص نمیده که نصب شده(منظورم منوی استارت هست)این جریانش چیه؟

Ghaioom
21-11-2011, 20:48
یه سوال از بچه های گل.این فایلها مثلا چندتا گیم دارم اینطوریه مثل mv3 من که نصب نمیکنم فقط این فایلو extract میکنم ولی
وقتی به اون مسیر که فایل را extract کردم میرم هیچ آیکون install ای پیدا نمیکنم که بازیو نصب کنم رو آیکونی که
مربوط به بازیه کلیک میکنم داخل بازی میره.در حالی که من install نکردم خود ویندوز 7 هم هیچ برنامه جدیدی
تشخیص نمیده که نصب شده(منظورم منوی استارت هست)این جریانش چیه؟
گاهی چیزا هستن که فقط extract هم بکنی میتونی اجراشون کنی ولی به قسمت استارت و اینا نمیره چون نصب نشده مثلا گاهی بازیها یا نرم افزار ها.

موفق باشید.