PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : يه مشكل عجيب و غريب

mr_khodaei2008
20-11-2011, 19:04
سلام

دوستان من ويندز xp كار ميكنم الان چند وقته كه هر ويروسيابي مثله avira or nod5 حتي اخرين ورژن هاشون را نصب ميكنم وقتي نصب شد دائما فهايهاي exe ويندوز و برنامه هاي ديگه را به عنوان ويروس ميشناسن و پاكشون ميكنن برنامه هاي مثلا paint notpad media player و خيلي فايلهاي برنامه هاي ديگه مثلا فتوشاپ و...

چندين بار ويندوز عوض كردم حتي سي دي ويندوز را عوض كردم همش باز اينطوري ميشه حتي پارتيشن c را پاك كردم و دوباره ساختم بازم همينطور ميشه با سيستم هم به اينترنت وصل نيستم كه بگم از اينترنت ويروس گرفتم و اطلاعاتم هم همونايي هست كه خيلي وقته دارم ولي الان 2 ماهه اينطوري شده

مشكل چيه ؟؟؟؟ لطفا كمك كنيد:46:

hamedre81
20-11-2011, 19:17
من این مشکل را قبلا در ناد 32 ورژن 4 داشتم که همه فابل ها ی اجرای را ویروسی تشخیص می داد البته من این مشکل را بعد از این ناد 32 را آبدیت می کردم به وجود می آمد
من ویندوزم را عوض کردم و ویروس یاب شید را نصب کردم و مشکل رفع شد

AlexanderMahone
21-11-2011, 00:14
من این مشکل را قبلا در ناد 32 ورژن 4 داشتم که همه فابل ها ی اجرای را ویروسی تشخیص می داد البته من این مشکل را بعد از این ناد 32 را آبدیت می کردم به وجود می آمد
من ویندوزم را عوض کردم و ویروس یاب شید را نصب کردم و مشکل رفع شد
شید که همون نود32 هست البته از نوع غیر قانونیش

---------- Post added at 02:14 AM ---------- Previous post was at 02:13 AM ----------

سلام

دوستان من ويندز xp كار ميكنم الان چند وقته كه هر ويروسيابي مثله avira or nod5 حتي اخرين ورژن هاشون را نصب ميكنم وقتي نصب شد دائما فهايهاي exe ويندوز و برنامه هاي ديگه را به عنوان ويروس ميشناسن و پاكشون ميكنن برنامه هاي مثلا paint notpad media player و خيلي فايلهاي برنامه هاي ديگه مثلا فتوشاپ و...

چندين بار ويندوز عوض كردم حتي سي دي ويندوز را عوض كردم همش باز اينطوري ميشه حتي پارتيشن c را پاك كردم و دوباره ساختم بازم همينطور ميشه با سيستم هم به اينترنت وصل نيستم كه بگم از اينترنت ويروس گرفتم و اطلاعاتم هم همونايي هست كه خيلي وقته دارم ولي الان 2 ماهه اينطوري شده

از دیسک نجات کسپر یا نرم افزار Dr.WebCureIt استفاده کنید

A M ! N
21-11-2011, 00:40
سلام

کار سختی ندارین شما برای فهمیدن این موضوع
یک نمونه فایل exe تقریبا کم حجم که آویرا ویروس تشخیص میده به این سایت آپلود کنین :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدو نتیجه رو بزارین اینجا تا Analyze بشه

راستی اسم تاپیک رو یک چیز درست حسابی بزارین که هرکس از بیرون انجمن بفهمه درباره ی چیه و داخل سرچ تاپیک هم رویت بشه دوست من:20:

Take Care:40:

Karkas20
21-11-2011, 09:12
سلام

اگر منظور شما فایل اجرایی هست / یعنی سیتم شما به یک ویروس یا کرم الوده شده که کده مخرب خودش را به فایل های اجرایی تزریق کرده و md5 ان را تغییر داده.

ولی اگر کرک یا پچ برنامه باشه / فرق میکنه.

دیسک نجات که امید جان گفتن عالیه ولی شما این را دانلود و اجرا بکن / خیلی به دردت میخوره.

نکته قبل ران کردن این برنامه شما باید انتی ویروسی روی سیتم نداشته باشید.

لینک دانلود:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

ولی نظر شخصی من وقتی یک سیستم به ویروس الوده میشه / کاربر بهتر هست ویندوز جدیدی نصب بکنه.

چون ویندوز الوده شده کارایی خودش را از دست میده.

خود دانید.

hamedre81
21-11-2011, 17:51
شید که همون نود32 هستالبته از نوع غیر قانونیش

---------- Post added at 02:14 AM ---------- Previous post was at 02:13 AM ----------

از دیسک نجات کسپر یا نرم افزار Dr.WebCureIt استفاده کنید

درست که شید همان نود 32 است ولی نود 32 که ما استفاده می کنیم همه رایگان است ولی شید از نخسه خریداری شده استفاده می کند

A M ! N
22-11-2011, 00:41
درست که شید همان نود 32 است ولی نود 32 که ما استفاده می کنیم همه رایگان است ولی شید از نخسه خریداری شده استفاده می کند
سلام
عرضم خدمت شما که ناد 32 طی این سالهای اخیر روند خوبی نداشته و درهرصورت الان در ranking رتبه های آخر رو داره که کاملا قابل درک هستش مهم نیست که چه ورژنی هست corporate یا trial

صدر جدول هم کمکان دست Bit defender هست ولی کاسپر اسکای خیلی کاربر پسند تره

AlexanderMahone
22-11-2011, 15:47
اشتباه شما همینه که fake av خریدی این حرفمن نیست اویرا و نود این حرف رو میزنن پس همون نود32 از نظر من با وجودی که مخالفشم از شید برتره

mr_khodaei2008
22-11-2011, 19:01
ولی نظر شخصی من وقتی یک سیستم به ویروس الوده میشه / کاربر بهتر هست ویندوز جدیدی نصب بکنه.

چون ویندوز الوده شده کارایی خودش را از دست میده.

خود دانید.
________

دوست عزيز گفتم كه چندين بار ويندوز عوض كردم حتي پارتيشن c را پاك كردم و دوباره ساختم ولي فايده نداشت

جديدا ورژن 4 نود را نصب كردم خوب شده و اون اتفاق نمي افته حالا بايد اپديتش كنم ببينم چي ميشه

A M ! N
22-11-2011, 22:56
دوست عزيز گفتم كه چندين بار ويندوز عوض كردم حتي پارتيشن c را پاك كردم و دوباره ساختم ولي فايده نداشت

جديدا ورژن 4 نود را نصب كردم خوب شده و اون اتفاق نمي افته حالا بايد اپديتش كنم ببينم چي ميشه
هرچند که ناد کلا تعطیله ولی ورژن 4 نسبتا از 5 بهتر کار میکنه

شما یک exe رو آپلود کنین تا من یا بجه های تاپیک آنالایزش کنیم ببینیم جریان چیه، اینطوری که نمیشه نظر داد برادر من

Erfan.B
22-11-2011, 23:04

با اجازه ی امید و امین عزیز ؛
دوست عزیز ممکنه ویروس به یه درایوی غیر از درایو C مستقر شده باشه و به ویندوز و درایو C حمله ور می شه. به نظر من بهتره کل هارد رو مجدد پارتیشن بندی کنی چون ممکنه ویروس تو SYSTEM VOLUME هم مستقر شده باشه.
همون طور که دوستان گفتن NOD توصیه نمی شه می تونی از کسپرسکی یا اوست استفاده کنی که جزو انتی ویروس های خوبی هستن.
در ضمن فایلت رو هم بذار که دوستان توسط سایت ها آنالایزش کنن و نتیجه رو بهت بگن.
موفق باشي :40:

MrGee
23-11-2011, 20:12
به نظر من بهتره کل هارد رو مجدد پارتیشن بندی کنی

...............................

mr_khodaei2008
26-11-2011, 20:11
نمیدونم فعلا که با نود 4 مشکلی ندارم

بعضی دوستام میگفتن ورژن های جدید اویرا بعضیاشون تازه اگه کامل نباشن همین مشکل را دارن

اگه شد یه فایل exe براتون میزارم چکش کنید

MrGee
26-11-2011, 21:28
نگران نباشيد به زودي با ناد مشكل پيدا مي كنيد.من تازه پست اول تاپيك رو خوندمبه احتمال زياد شما ويروس salitly (فكر كنم املاش غلطه) يا virut داريد براي مطمئن شدن از اين قضيه هم مي تونيد كاري كه دوست خوبمون تو پست 4 گفتن رو انجام بديدو بعد از مطمئن شدن از اين موضوع هم مي تونيد روشي كه دوستمون تو پست 3 گفتن رو انجام بديد تا مشكل حل بشه.

jams band
27-11-2011, 19:49
دوست عزیز احتمالا مشکل از ویروس کشتون (نود که نسخه تقلبی هست )پیشنهاد میکنم از نسخه قبلش استفاده کنی(smart secourity 4 or4.2 or....)

A M ! N
28-11-2011, 01:21
دوست عزیز احتمالا مشکل از ویروس کشتون (نود که نسخه تقلبی هست )پیشنهاد میکنم از نسخه قبلش استفاده کنی(smart secourity 4 or4.2 or....)
سلام

رضا جان ما همواره تاکید میکنیم که ناد رو به کنار بزارین باز شما ناد 32 رو معرفی کردین!
این برنامه فقط کم مونده به لیست نرم افزارهای امنیتی تقلبی اضافه بشه که من هم تاپیکش رو زدم البته
اگه بخواد همینطوری ادامه بده باید بگم ناد 32 استعداد خیلی خوبی در زمینه ی fake شدن داره.
الان میشه به نرم افزاری مثل کاسپر به سختی اعتماد کرد حالا ناد که کلاش پس معرکس

mr_khodaei2008
28-11-2011, 19:31
پس دوست عزیز شما چه ویروسیابی را معرفی میکنید

لطفا لینک دانلودشم بزارین

A M ! N
28-11-2011, 20:52
پس دوست عزیز شما چه ویروسیابی را معرفی میکنید

لطفا لینک دانلودشم بزارین
برای آنتی ویروس یکی از این دو تا :

آویرا :

کلید آویرا:

آپدیت آویرا:

مجموعه ی کاسپر :

برنامه :

کلید کاسپر:

آپدیت کاسپر:

یکی از دو برنامه ی بالا رو با پک کامل که لینک دانلود گزاشتم دانلود کنین ولی برنامه ی پایین رو حتما نصب کنین

+++++++++++++++++++++++++++++

این رو هم حتما بگیرین و نصب کنین:

mr_khodaei2008
30-11-2011, 19:01
منظورت همون avira هست یا این چیز دیگریه؟

راستی پسورد اویرا چی هست؟

nasimrayane1390
30-11-2011, 19:50
آقا من مشكل اساسي دارم كمك در حد ‍ژانوالژان پليز:
هر فلشي ميزنم به سيستمن كل فايلها و فولدرها روشون يه فلش كوچيك ميفته كه تقريبا شبيه به SHORTCUT ميشه و حجمش ميشه 1كيلوبايت و اصلا اجرا نميشه
تصور كن فلش 16 گيگ با 15 گيگ آهنگ به محض اتصال اينجوري شد.آخه اين ديگه چه مصيبتيه بابا
هر چي ويروس كشي هم كردم هيچي ويروس نيافت!!!آنتي ويروس نود 2011 با آپديت.تمام فلشهاي مشتريا باطل شد!!!
جالبترش اينكه فلش ها فرمت هم نمي شن و يه فايل تكست توشون هست كه پاك نميشه به نام اتوران
....
منتظرما

AlexanderMahone
30-11-2011, 21:45

---------- Post added at 11:45 PM ---------- Previous post was at 11:43 PM ----------

آقا من مشكل اساسي دارم كمك در حد ‍ژانوالژان پليز:
هر فلشي ميزنم به سيستمن كل فايلها و فولدرها روشون يه فلش كوچيك ميفته كه تقريبا شبيه به SHORTCUT ميشه و حجمش ميشه 1كيلوبايت و اصلا اجرا نميشه
تصور كن فلش 16 گيگ با 15 گيگ آهنگ به محض اتصال اينجوري شد.آخه اين ديگه چه مصيبتيه بابا
هر چي ويروس كشي هم كردم هيچي ويروس نيافت!!!آنتي ويروس نود 2011 با آپديت.تمام فلشهاي مشتريا باطل شد!!!
جالبترش اينكه فلش ها فرمت هم نمي شن و يه فايل تكست توشون هست كه پاك نميشه به نام اتوران
....
منتظرما

با کسپر کل سیستم و فلش رو اسکن کن یا با CureIt از Dr.Web

A M ! N
30-11-2011, 23:26

نه همون Avira رو میگم ( خوب تلفظشم همینه دیگه آویرا ! )
پسورد هم که امیدجون دادن بهتون

mr_khodaei2008
01-12-2011, 09:08
اگه پست اول را خونده باشی نوشتم که من اویرا را هم اخرین ورژن نصب کردم و باش اون مشکل را داشتم یعنی فایلهای exe را ویروس میشناخت

حالا از شمارا هم نصب میکنم ببینم چیه

A M ! N
01-12-2011, 11:38
اگه پست اول را خونده باشی نوشتم که من اویرا را هم اخرین ورژن نصب کردم و باش اون مشکل را داشتم یعنی فایلهای exe را ویروس میشناخت

حالا از شمارا هم نصب میکنم ببینم چیه
سلام میدونم ولی شما آخه گفتین چی رو پیشنهاد میدین من هم گفتم آویرا !

راجع به اون مشکل گیر دادن آویرا هم گفتم بهتون یک فایل EXE که این مشکل رو باهاش داره آپلود کنین اینجا !
آویرا معولا با فایل های اجرایی Sign نشده این مشکل رو داره

mr_khodaei2008
02-12-2011, 16:03
از لیست فایلهایی که گیر میداد یه عکس گرفتم ببین

مثلا فایل اجرایی نرو را یا برنامه سویش مکس را و.... گیر میده

این عکس رو ببین و جواب بده مشکل چیه

A M ! N
02-12-2011, 16:34
از لیست فایلهایی که گیر میداد یه عکس گرفتم ببین

مثلا فایل اجرایی نرو را یا برنامه سویش مکس را و.... گیر میده

این عکس رو ببین و جواب بده مشکل چیه

ای وای ه من !

پس آویرا طفلی تقصیری نداشته ! شما Virut گرفتین که ... ویروسی که مث Sality به Exe ها حمله میکنه و همشونو خراب میکنه

بهتره که با این اسکن کنین و برای تعمیرشون این بهتره :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدنرم افزار Dr.web هم خوب جواب میده..

ضمنا Background زیبایی هم دارین دوست من

jams band
02-12-2011, 21:43
سلام

رضا جان ما همواره تاکید میکنیم که ناد رو به کنار بزارین باز شما ناد 32 رو معرفی کردین!
این برنامه فقط کم مونده به لیست نرم افزارهای امنیتی تقلبی اضافه بشه که من هم تاپیکش رو زدم البته
اگه بخواد همینطوری ادامه بده باید بگم ناد 32 استعداد خیلی خوبی در زمینه ی fake شدن داره.
الان میشه به نرم افزاری مثل کاسپر به سختی اعتماد کرد حالا ناد که کلاش پس معرکس

خوب جناب مهندس شما به ما یکی معرفی کن که سرعت کام هم پایین نیره
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

AlexanderMahone
02-12-2011, 22:40
خوب جناب مهندس شما به ما یکی معرفی کن که سرعت کام هم پایین نیره

mr_khodaei2008
03-12-2011, 12:46
ای وای ه من !

پس آویرا طفلی تقصیری نداشته ! شما Virut گرفتین که ... ویروسی که مث Sality به Exe ها حمله میکنه و همشونو خراب میکنه

بهتره که با این اسکن کنین و برای تعمیرشون این بهتره :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدنرم افزار Dr.web هم خوب جواب میده..

ضمنا Background زیبایی هم دارین دوست من

ممنون
اتو این ادرس که گزاشتی چطوری دانلودش کنم هیچ گزینه ای نداره
اگه بکگراند را میخای برات بزارمش

A M ! N
03-12-2011, 14:31
ممنون
سلام
مگه میشه دوست من وجود نداشته باشه؟
سمت راست رو نیگاه کن نوشته:
(Soft pedia mirror ( US
اون رو بزنی میره برای دانلود

مگه تا حالا ازین سایت دانلود نکرده بودین دوست خوبم؟

AlexanderMahone
03-12-2011, 15:12
ممنون

یا این یکی:

با رفتن به هر دو ادرس راحت دانلودش کن

mr_khodaei2008
03-12-2011, 18:53
ممنون
نه دانلود نکرده بودم

یه سوال : احالا این ویروس را از روی فایها کلین میکنه یا فایلهای exe را پاک مینه . اطلاعاتمو از دس ندم؟

A M ! N
03-12-2011, 22:27
ممنون
نه دانلود نکرده بودم

یه سوال : احالا این ویروس را از روی فایها کلین میکنه یا فایلهای exe را پاک مینه . اطلاعاتمو از دس ندم؟
سلام
این مخصوص تعمیر هستش مشکلی پیش نمیاد
ولی هر طور باشه بهتون میگه که میتونه تعمیر کنه یا نه

mr_khodaei2008
05-12-2011, 14:17
دوست عزیز استفاده کردم و تعمییر کرد و دیگه این ویروس را پیدا نمیکنه ولی هنوز ویروس tr/cryptXPACK.gen32 راپیدا میکنه که روی همه فایلهای exe نشسته برا این ویروس چه برنامه ای هست پاکش کنه

همچنین ویروس HEUR\malware و ویروس TR/Patached gen

A M ! N
05-12-2011, 14:27
دوست عزیز استفاده کردم و تعمییر کرد و دیگه این ویروس را پیدا نمیکنه ولی هنوز ویروس tr/cryptXPACK.gen32 راپیدا میکنه که روی همه فایلهای exe نشسته برا این ویروس چه برنامه ای هست پاکش کنه

همچنین ویروس HEUR\malware و ویروس TR/Patached gen
سلام
با آویرا این رو میشناسه درسته؟

این برنامه رو امتحان کنین دوست من :

Mirror 12 رو بگیرین دوست من

اگه مشکلی بود نرم افزار MBAM رو هم امتحان کنین

راستی مشکل Exe هاتون حل شد؟ با همون Virut remover ؟
تعمیر کرد به درستی ؟

mr_khodaei2008
07-12-2011, 19:27
Virut remover یه سری فایل ها که ویروس win32/virut gen داشتن را پاک کرد ولی هنوز اویرا گیر میده و فایلهایی که ویروس tr/cryptXPACK.gen32 را دارن میشناسه

با اون برنامه که بالا گزاشتی اسکن کردم ولی فایده نداره اینقدر هم کند اسکن میکنه که یک روز طول میشکه

یه سوال : اصلا مگه اویرا و نود ویروس یاب نیستن ؟ مگه کار ویروس یاب پیدا کردن ویروس و از بین بردن اون نیست؟ بدون خراب کردن فایل

این دوتا ویروس یاب که فقط بلدن ویروس را پیدا کنن و میگن یا فایل رو پاک کن یا قرنطینه و نمیتونن ویروس را پاک کنن از روی فایل پس به چه دردی میخورن ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

A M ! N
07-12-2011, 23:41
Virut remover یه سری فایل ها که ویروس win32/virut gen داشتن را پاک کرد ولی هنوز اویرا گیر میده و فایلهایی که ویروس tr/cryptXPACK.gen32 را دارن میشناسه

با اون برنامه که بالا گزاشتی اسکن کردم ولی فایده نداره اینقدر هم کند اسکن میکنه که یک روز طول میشکه

یه سوال : اصلا مگه اویرا و نود ویروس یاب نیستن ؟ مگه کار ویروس یاب پیدا کردن ویروس و از بین بردن اون نیست؟ بدون خراب کردن فایل

این دوتا ویروس یاب که فقط بلدن ویروس را پیدا کنن و میگن یا فایل رو پاک کن یا قرنطینه و نمیتونن ویروس را پاک کنن از روی فایل پس به چه دردی میخورن ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
سلام
نه تنها این دوتا ، هیچ آنتی ویروسی الان نیست که بتونه اینهارو کلین کنه، فقط راهش همون برنامه های کم حجمی هست که گفتم
آویرا میزنه فایل رو با جاش پاک میکنه

MrGee
08-12-2011, 07:07
با كسپر و drweb امتحان كرديد؟

saeediranzad
08-12-2011, 07:26
سلام دوستان
میبخشید، من از اول بحث نخوندم. ولی تا انجا که فهمیدم، توصیه میکنم به سایت comodo بروید و comodo cleaning essentials را دانلود و نصب کنید. بعد با آن سیستمتان را اسکن و تمیز کنید. البته اگر جای ویروس مورد نظر را میدانید در قسمت custom فقط درایو یا حتا فولدر موردنظر را انتخاب کنید تا کمتر طول بکشد.

A M ! N
08-12-2011, 14:24
با كسپر و drweb امتحان كرديد؟
سلام استاد عزیزم

تا اونجایی که من تست کردم عملکرد Dr.Web خوب هست ولی کاسپر رو نه.

smohsen
08-12-2011, 14:34
یه نمونه از فایلهای ویروسیت برا من آپلود کن تا ببینم نورتون باهاش چیکار می کنه :دی

A M ! N
08-12-2011, 14:51
سلام دوستان
میبخشید، من از اول بحث نخوندم. ولی تا انجا که فهمیدم، توصیه میکنم به سایت comodo بروید و comodo cleaning essentials را دانلود و نصب کنید. بعد با آن سیستمتان را اسکن و تمیز کنید. البته اگر جای ویروس مورد نظر را میدانید در قسمت custom فقط درایو یا حتا فولدر موردنظر را انتخاب کنید تا کمتر طول بکشد.
دوست من سلام

مرسی بابت پاسخگویی
شما کومودو رو برای کدوم یک از ویروسهای ایشون پیشنهاد دادین دقیقا؟
منظورتون تروجان بود؟

saeediranzad
09-12-2011, 08:31
دوست من سلام

مرسی بابت پاسخگویی
شما کومودو رو برای کدوم یک از ویروسهای ایشون پیشنهاد دادین دقیقا؟
منظورتون تروجان بود؟

با سلام
چطور مگه؟ مگه کومودو تروجان را حذف نمیکنه؟
البته اینی که من نوشتم اینترنت سکیوریتی نیست. بلکه علاج پس از آلوده شدن هست. یعنی حتا اگر شما اینترنت سکیوریتی خود کومودو را هم داشته باشید، باز با این اسنشیالز، سیستمتان را اسکن کنید. که میبینید بدافزار پیدا میکنه.(هرجورش که باشه)

mr_khodaei2008
09-12-2011, 10:36
سلام دوستان

ممنون

ولی من نتونستم دانش کنم

mr_khodaei2008
09-12-2011, 10:49
این فایل رو هم ببینید این گیر دادن جدید اویراس بعد از اسکن توست virut rimover

یه نمونه از فایلهای ویروسیت برا من آپلود کن تا ببینم نورتون باهاش چیکار می کنه

این برنامه نقاشی ویندوز هست که اویرا بعش گیر میده

smohsen
09-12-2011, 11:44

دانلود اینساید نورتون بلافاصله حذفش کرد !

A M ! N
09-12-2011, 12:16

سلام
من این فایل رو همه جوره بررسی کردم ، از بین حدوده 40 تا آنتی ویروس فقط آویرا این رو ویروس تشخیص داد، که به وضوح میشه گفت که False alarm هست ، جالبه که منم با نورتون تست کردم کلا پاکش کرد.
اگه این بعد از تعمیر با Virut remover هستش احتمالا هیچ ویروسی نداره الان.

---------- Post added at 12:16 PM ---------- Previous post was at 12:13 PM ----------

با سلام
چطور مگه؟ مگه کومودو تروجان را حذف نمیکنه؟
البته اینی که من نوشتم اینترنت سکیوریتی نیست. بلکه علاج پس از آلوده شدن هست. یعنی حتا اگر شما اینترنت سکیوریتی خود کومودو را هم داشته باشید، باز با این اسنشیالز، سیستمتان را اسکن کنید. که میبینید بدافزار پیدا میکنه.(هرجورش که باشه)

سلام
نه کومودو اتفاقا عملکرد خوبی برای تروجان ها داره ، ولی برای سالیتی یا ویروت اینطور نیست ،
موفق باشی برادر

saeediranzad
09-12-2011, 17:03
ممنون

ولی من نتونستم دانش کنم

چرا؟ این نرم افزار مجانیه و به آسانی از سایت خود کومودو دانلود میشه.

saeediranzad
09-12-2011, 17:07
ممنون

ولی من نتونستم دانش کنم

چرا؟ این که مجانیه و سایت کومودو هم مشکلی نداره.

mr_khodaei2008
09-12-2011, 19:21
دوستان مشکلم حل شد. قبلا به با virut اسکن کردم و یه سری را پاک کرد trojan remover هم چیزی پیدا نکرد ولی اویرا بازم گیر میداد

امروز ویندوز را عوض کردم و وقتی نصب شد قبل از هر کاری با vrut اسکن کردم چیز ی پیدا نکرد trojan هم همینطور . حالا که اویرا را نصب کردم دیگه گیر نمیده فکر کنم همون virut درسش کرده بود و فقط باید ویندوز را عوض میکردم

ممنون از همه که کمک کردین

A M ! N
09-12-2011, 19:26
دوستان مشکلم حل شد. قبلا به با virut اسکن کردم و یه سری را پاک کرد trojan remover هم چیزی پیدا نکرد ولی اویرا بازم گیر میداد

امروز ویندوز را عوض کردم و وقتی نصب شد قبل از هر کاری با vrut اسکن کردم چیز ی پیدا نکرد trojan هم همینطور . حالا که اویرا را نصب کردم دیگه گیر نمیده فکر کنم همون virut درسش کرده بود و فقط باید ویندوز را عوض میکردم

ممنون از همه که کمک کردین
شما ویندوز عوض کردین که دیگه کل فایلها درست شدن و تعویض شدن چون شما فایلهای داخل درایو C تون مشکل داشته فقط درسته؟

mr_khodaei2008
11-12-2011, 20:18
من قبل از اینکه با برنامه virut که خودتون معرفی کردید اسکن کنم ده بار ویندوز عوض کردم ولی فایده نداشت و اویرا همه فایلهای exe رو گیر میداد ولی وقتی با virut اسکن کردم یه سری فایل رو از ویروس پاک کرد ولی بازم اویرا گیر میداد گفتم بزار ویندوز عوض کنم و عوض کردمو و وقتی ویندوز برا اولین باز استارت شد هم بدون هیچ کاری یه بار دیگه با virut اسکن کردم که چیزی نشناخت بعد که اویرا را نصب کردم دیگه از اون گیرها خبری نیود و مشکلی ندارم

از همه ممنونم

A M ! N
11-12-2011, 21:31
پس شما منظورتون فایلهای Exe داخل درایو C نبوده ها ؟
بله اون که 100% کار همون ویروت کلینر بوده که فایلها رو پاکسازی کرده ، و آویرا به این خاطر گیر میداده که فایلهای EXE داخل رجیستری هم مشکل دار شده بودن که با تعویض ویندوز درست شده این مسئله

به هر حال خدا رو شکر لذتشو ببرین دیگه
تاپیک هم به نتیجه رسید و اتمام

Take Care

nasimrayane1390
12-12-2011, 12:49
اجرا نشدن فونت lotusnormal در adobe readerرا بايد چه كرد؟
14 تومن يه بسته آموزشي خريدم واسه آزمون اونوقت فايل pdf ارور ميده كه فونت بالا لازمه.اونم دانلود كردم و داخل فونتهاي كنتل پنل كپي كردم باز نه داخل ورد مياد نه جاي ديگه.adobe reader هم همون ارور رو ميده باز

A M ! N
12-12-2011, 13:50
سلام
دوست عزیز چرا انقدر داد میکشین ؟

بهتره که از نرم افزار Foxit reader به جای نرم افزار آدوبی استفاده کنین.
امکانات بیشتر و حجم کمتر و سبکتر و سریعتر

mr_khodaei2008
08-01-2012, 20:28
بازم سلام

این فایل رو یکی چک کنه ببینید چی داره که اویرا بهش گیر میده و لی با هیچی نمیشه تمیزش کرد

A M ! N
08-01-2012, 21:16
بازم سلام

این فایل رو یکی چک کنه ببینید چی داره که اویرا بهش گیر میده و لی با هیچی نمیشه تمیزش کرد

سلام ، دوست عزیز آویرا گیر الکی میده به این فایل مشکلی نداره ، از آنتی ویروسهای مطرح هیچ کدوم کاری به کارش ندارن ،

فقط نرم افزار های دارای FA زیاد مث آویرا ، کومودو و امسیسافت بهش گیر دادن، درکل مشکلی نداره فایلتون