PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل اتصال ویندوز 7 به domain ویندوز سرور 2003

mohyy
20-11-2011, 17:15
سلام به دوستان

ما توی یه اداره چندتا کامپیوتر داریم که توسط یه سرور با ویندوزسرور 2003 با هم شبکه شدند .

روی تمام سیستم ها ویندوز ایکس پی نصب می کردم و هیچ مشکلی برای اتصال کلاینت ها به شبکه نداشتم و یعنی موقعی که می خواستم به دومین متصل بشم یورز و پسورد رو می خواست و بعد از اون کامپیوتر به شبکه متصل میشد و پیغام خوش آمد دریافت می کردم ( آی پی و آدرس ها رو هم ست می کردم)

جدیدا روی یکی از سیستم ها ویندوز 7 نصب کردم و همون مراحل رو برای اتصال به شبکه طی کردم ولی موقع اتصال به دومین ، یوزر و پسورد رو نمشناسه و پیغام خطا میده . درکل نمی تونم ویندوز 7 رو به شبکه متصل کنم

لطفا راهنمایی کنید

*LionHeart*
27-11-2011, 22:57
سلام به دوستان

ما توی یه اداره چندتا کامپیوتر داریم که توسط یه سرور با ویندوزسرور 2003 با هم شبکه شدند .

روی تمام سیستم ها ویندوز ایکس پی نصب می کردم و هیچ مشکلی برای اتصال کلاینت ها به شبکه نداشتم و یعنی موقعی که می خواستم به دومین متصل بشم یورز و پسورد رو می خواست و بعد از اون کامپیوتر به شبکه متصل میشد و پیغام خوش آمد دریافت می کردم ( آی پی و آدرس ها رو هم ست می کردم)

جدیدا روی یکی از سیستم ها ویندوز 7 نصب کردم و همون مراحل رو برای اتصال به شبکه طی کردم ولی موقع اتصال به دومین ، یوزر و پسورد رو نمشناسه و پیغام خطا میده . درکل نمی تونم ویندوز 7 رو به شبکه متصل کنم

لطفا راهنمایی کنید

دوست عزیز اگر امکانش هست یا از مانیتورتون عکس بگیرید
یا پیغام خطا را اینجا قرار دهید تا بتوانیم کمکتان کنیم
در حالت نرمال نباید همچین مشکلی پیش بیاد
من در شبکه بنا به نیاز نصف سیستم ها ویندوز سون و نصف سیستم ها را ویندوز ایکس پی نصب کردم و در اتصال به دامین هیچ مشکلی نداشتند ......

hmalzomati
08-12-2011, 18:27
دوست عزیز اگر امکانش هست یا از مانیتورتون عکس بگیرید
یا پیغام خطا را اینجا قرار دهید تا بتوانیم کمکتان کنیم
در حالت نرمال نباید همچین مشکلی پیش بیاد
من در شبکه بنا به نیاز نصف سیستم ها ویندوز سون و نصف سیستم ها را ویندوز ایکس پی نصب کردم و در اتصال به دامین هیچ مشکلی نداشتند ......

سلام برای من هم دقیقا همین مشکل رخ داده
پیغام خوش آمد گویی جهت وصل شده به دامین نمی آید
و در عوض برای کاربر ادمین شبکه هم خطا میدهد.

mohyy
03-01-2012, 11:42
ببخشید که خیلی دیر جواب دادم
همچنان مشکل قبلی رو دارم
اینم عکسها
در عکس اول یوزری که همیشه باهاش ویندوز های xp رو جوین می کردم ( administrator ) وارد می کنم ( پسورد هم نداره)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
و عکس دوم خطایی که بعد از حدود یک دقیقه ظاهر میشه
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mohyy
10-01-2012, 13:00
چرا کسی جواب نمیده . بچه اگه کسی می دونه لطفا راهنمایی کنه