PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نرم افزار تبدیل mkv به avi

Evil Boy
20-11-2011, 15:50
سلام
من یک فیلم mkv hd دارم که حجمش 400 مگابایته، میخوام این فیلم رو تبدیل کنم به avi . با نرم افزار Xilisoft Video Converter Ultimate زمانی که فرمت خروجی رو avi میزنم حجم فیلم خروجیم میشه 2 گیگ!
چه نرم افزاری رو پیشنهاد میکنید برای تبدیل این فیلمها که کیفیت فیلم پایین نیاد و سرعت خوبی هم داشته باشه؟
ممنون

jafarian
20-11-2011, 16:10
برنامه سایت پایین تست کنید درضمن تو گوگل سرچ کنید mkv converter to avi کلی برنامه دراین زمینه نمایش میده:20:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Erfan.B
22-11-2011, 04:53
سلام
من یک فیلم mkv hd دارم که حجمش 400 مگابایته، میخوام این فیلم رو تبدیل کنم به avi . با نرم افزار Xilisoft Video Converter Ultimate زمانی که فرمت خروجی رو avi میزنم حجم فیلم خروجیم میشه 2 گیگ!
چه نرم افزاری رو پیشنهاد میکنید برای تبدیل این فیلمها که کیفیت فیلم پایین نیاد و سرعت خوبی هم داشته باشه؟
ممنون
دوست من در کل فرمت AVI نسبت به MKV حجم بیش تری داره و این موضوع به نوع کدک مربوط می شه. ولی این برنامه شدیداً برای این کار توصیه می شه ،
خدمت شما :

alltoavi 4.53.94

موفق باشي :40:

jafarian
22-11-2011, 14:25
ازبرنامه 4Easysoft MKV Converter هم میتونید استفاده کنید که تو تبدیل این فرمت به یکی مدنظر شما عالیه.

You & I
25-11-2011, 22:02
به نظر من این برنامه به کارت میاد !؟

لینک:

.:ALIPIKACHU:.
26-11-2011, 12:36
سلام
ممنون
این نرم افزار واسه هر تبدیلی عالیه

زنده یاد awed
26-11-2011, 16:36
دوستان من این سوال رو تو تایپک درخواست نرم افزار هم مطرح کردم من با تمامی این نرم افزار ها که شما گفتید کار کردم ولی زمان زیادی طول میکشه که تبدیل بشه من یه نزم افزار میخوام که سریع این کار رو بکنه مثلا یه حجم 600 مگی mkv رو تبدیل کنی به hd avi حدود 4 ساعت طول میکشه ولی من یه بار 300 مگ فیلم داشتم فرمتش mkv بود و به سه پارت تقسیم شده بود بعد که با یه برنامه هر سه پارت رو به هم چسبوندم خروجی رو هر فرمتی که قرار میدادم 30 ثانیه طول نمیکشید همشو میکرد یه فایل و فرمتش عوض میشد ولی برای تک پارتی ها یه برنامه میخوام زمان نبره

You & I
28-11-2011, 17:26
دوستان من این سوال رو تو تایپک درخواست نرم افزار هم مطرح کردم من با تمامی این نرم افزار ها که شما گفتید کار کردم ولی زمان زیادی طول میکشه که تبدیل بشه من یه نزم افزار میخوام که سریع این کار رو بکنه مثلا یه حجم 600 مگی mkv رو تبدیل کنی به hd avi حدود 4 ساعت طول میکشه ولی من یه بار 300 مگ فیلم داشتم فرمتش mkv بود و به سه پارت تقسیم شده بود بعد که با یه برنامه هر سه پارت رو به هم چسبوندم خروجی رو هر فرمتی که قرار میدادم 30 ثانیه طول نمیکشید همشو میکرد یه فایل و فرمتش عوض میشد ولی برای تک پارتی ها یه برنامه میخوام زمان نبره

خب واقعا حجم در کانورت خیلی تاثیر داره !
ولیم من با برنامه های زیادی کار کردم ! به نظر من بهترین کانورتر فورمت فاکتوری !
و بد ترین تری جی پی کانورتر !
موفق باشید :40: