PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست نرم افزار برای بازیابی اطلاعات پاک شده از روی هارد

KELIS
20-11-2011, 15:24
نرم افزار قوی برای recovery میخوام که بتونه عکس و فیلم های پاک شده از روی هارد را بازیابی کنه.اشتباها چند عکس و فیلم مربوط به پایان نامه را همراه فایل های اضافی دیگر پاک کردم یعنی در recycle bin هم نیست چند نرم افزار به من معرفی کردند که حالت پیش نمایش یا ندارند یا فقط عکس های با حجم خیلی کم را نشان میدن در حالیکه عکس و فیلم های مورد نظر من حجیم هستند و این نرم افزار ها فقط اسمشان را پیدا میکنه و بعد از بازیابی فقط با یک فولدر خالی مواجه میشم.نرم افزاری میخوام که عکس و فیلم را بازیابی کنه و قوی باشه خیلی فوری نیاز دارم ممنون

jafarian
20-11-2011, 16:32
پیشنهاد میکنم ازبرنامه های GetData Recover My Files یا که MiniTool Power Data Recovery یا EasyRecovery Professional Standard Edition استفاده کنید :20:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Erfan.B
22-11-2011, 22:18
این لینک فیلتره میشه اصلاحش کنید؟؟
لینک بالایی !
دوست عزیز چرا اسپم می دی؟!
لینک خود فاروم که فیل نمی شه آخه!!!
از محمد عزیز تقاضا دارم این پست ها رو حذف کنه و به نویسنده ی پست هم تذکر بده لطفاً.
پیشاپیش تشکر.:11:

jafarian
22-11-2011, 23:40
یکی پست پایین دان کنید.

زنده یاد awed
26-11-2011, 16:50
بهترین نرم افزاری که من تا حالا در این زمینه کار کردم iCare.Data.Recovery.Software.4.5.2 هستش که کارش فوق العادس همین اسم رو در گوگل یه سرچ بزن لینک دانلود پیدا میکنی ولی نرم افزارش عالیه