PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سیاه شدن صفحه دسکتاپ

AZBYY
19-11-2011, 19:27
با سلام.
ویندوز ویروس NEW FOLDER گرفته بود.ویروس کشی کردم و اون پوشه های NEW FOLDER از بین رفت.سیستم رو ریستارت کردم.ولی دسکتاپ چیزی نبود جز یه صفحه سیاه.هیچ چیز توش نبود.نه تسک بار. نه ایکونهای برنامه ها.فقط ایکون موس کار میرد.AIT CTRL DELETE رو زدم. TASK MANAGER باز شد.تو TAB PROCCES دیدم EXPLORER.EXE نیست.FILE رو زدم و NEW TASK و بعد EXPLORER.EXE رو تایپ کردم و OK زدم.ولی EXPLORER.EXE به لیست TASK ها اضافه نشد و روی دسکتاپ هم هیچ اتفاق جدیدی نیفتاد.کسی از دوستان میتونه کمکم کنه؟

khelane
19-11-2011, 22:03
منم دیروز یه لب تاب سونی اوردن عین همین ولی اون با یه دوربین وصلش کرده بودند به قول صاحب وسیله میومد تو ویندوز مثل شما تسک منیجر همینجوری بود البته ویندوزش هفت بود تو سیف مود هم همینطوری بود بردمش سیستم ریستور همینجوری خلاصه همینجوری هر راهی بود رو رفتم تا اخر سر رفتم نصب ویندوز خدای من که هنگ کرده بودم شما هم یه سروکله بزنم باهاش درست شد یه خبری به ما هم بده

joe_satriani
19-11-2011, 23:26
با سلام
سیستم شما احتمالا ویروسی شده و explorer از بین رفته.
از طریق safe mode بیاید و ویندوز رو ریستور کنید.
اگه safe mode هم مشکل داشت ویندوز رو با استفاده از سی دی ویندوز repair کنید.

موفق باشید.

jafarian
19-11-2011, 23:53
اگر ازطریق safe mode هم نتونستین سیستم restore کنید ازطریق پست 2 سایت پایین که ازطریق پنجره تسک منیجر گفته اینکار انجام بدین:20:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

AZBYY
20-11-2011, 10:58
با سلام
در حالت safe mode هم همون قضیه پا برجاست.یعنی فقط یه صفحه سیاه.منوی استارتی نداره که بشه باهاش به سیستم ریستور دسترسی پیدا کرد.
این لینکی که در بالا گذاشتین رو روشهاشو امتحان میکنم ببینم چی میشه.
با تشکر

khelane
20-11-2011, 11:07
منم گفته بودم تو سیف مود هم همینطوره ریست هم کرده نشد (قبلا این کار رو کردم)
تست های زیادی کردمک نشد

tajrobenik
20-11-2011, 14:08
نیو فولدر که ویروسش خیلی قدیمه !!! اما متاسفانه هنوزم که هنوز ه توی خیلی از سیستم ها دیده می شه ..

و به طور کلی ویندوزی هم که ویروسی شد دیگه کاریش نمی‌شه کرد که مثل اولش بشه ...

جز نصب ویندوز جدید ... و البته شما یه آنتی ویروس جدید و بعدش هم آپدیت حتما نصب کن ...

jafarian
20-11-2011, 14:43
با سلام
در حالت safe mode هم همون قضیه پا برجاست.یعنی فقط یه صفحه سیاه.منوی استارتی نداره که بشه باهاش به سیستم ریستور دسترسی پیدا کرد.
این لینکی که در بالا گذاشتین رو روشهاشو امتحان میکنم ببینم چی میشه.
با تشکر

از طریق همون لینکی که گذاشتم ببینیدروشی که ازطریق پنجره تسک منیجر گفته میتونید سیستم رستوری کنید .

AZBYY
05-12-2011, 23:15
با سلام
هیچ کدوم از روشها جواب نداد.لا جرم ویندوز عوض کردم.

jafarian
06-12-2011, 13:36
طبق پست شماره 15 سایت پایینم که ازطریق safe mode بعدشم پنجره cmd گفته برای بازخوانی پنجره explorer.exe به غیر ازاون چند تا روش دیگه هم گذاشته ببینید شاید بکارتون بیاد.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید