PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوال در مورد hp 4530

amir_14
19-11-2011, 00:55
دوستان سلام
من یه لپ تاپ 4530 خریدم
زمان خرید فروشنده گفت دو تا گرافیک داره اینتل و ATI 6490
اما تو ویندوز 64 بیتی فقط اینتل هست با مشخصات پایین
1280= Dedicated graphics memory و 3395 =Total available graphics memory
الان چه طوریه واقعا دو تا گرافیک رو داره یا نه؟
ممنون میشم سریع جواب بدید

mr-secret
19-11-2011, 01:10
با سلام
سی پی یو های نسل جدید اینتل خصوصیت جدید به نام سندی بریج دارند که گرافیک داخلی دارند
گرافیک که مشاهده میکنید الحاق شده به سی پی یو می باشد
شما اگر در قسمت device manager مشاهده کنید 2 گرافیگ شناخته شده است یکی اینل و دیگری ati
این خصوصیت به طور اتوماتیک عمل میکند یعنی کارهای گرافیگ سنگین رو با ati و کارهای گرافیکی سبک رو با اینتل انجام میده
در حالت پیش فرض گرافیک اینل همیشه انتخاب شده است و اگر میخواهید تنظیمات مربوطه رو تغییر بدید روی دسکتاب کلیک راست کرده و به پنل مدیریتی گرافیک ati بروید
ولی بهترین حالت همان حالت معمئل است پیشنهاد میشود که تغییر ندهید
با سپاس
ول

amir_14
19-11-2011, 10:29
با سلام
سی پی یو های نسل جدید اینتل خصوصیت جدید به نام سندی بریج دارند که گرافیک داخلی دارند
گرافیک که مشاهده میکنید الحاق شده به سی پی یو می باشد
شما اگر در قسمت device manager مشاهده کنید 2 گرافیگ شناخته شده است یکی اینل و دیگری ati
این خصوصیت به طور اتوماتیک عمل میکند یعنی کارهای گرافیگ سنگین رو با ati و کارهای گرافیکی سبک رو با اینتل انجام میده
در حالت پیش فرض گرافیک اینل همیشه انتخاب شده است و اگر میخواهید تنظیمات مربوطه رو تغییر بدید روی دسکتاب کلیک راست کرده و به پنل مدیریتی گرافیک ati بروید
ولی بهترین حالت همان حالت معمئل است پیشنهاد میشود که تغییر ندهید
با سپاس
ول

درود بر شما دوست عزیز
خیالم رو راحت کردید

4night
21-11-2011, 10:45
دوست عزیز من هن این لپ تاپ رو دارم اما وقتی که بازی روش نصب میکنم و اجرا میکنم با همون گرافیک intel mobile HD بازی رو بالا میاره و از ATI استفاده نمیکنه. مخصوصا بازی pes 2012 ....میشه راهنمایی کنید که من چکار باید بکنم؟

negary
27-11-2011, 16:36
دوستان سلام
من یه لپ تاپ 4530 خریدم
زمان خرید فروشنده گفت دو تا گرافیک داره اینتل و ATI 6490
اما تو ویندوز 64 بیتی فقط اینتل هست با مشخصات پایین
1280= Dedicated graphics memory و 3395 =Total available graphics memory
الان چه طوریه واقعا دو تا گرافیک رو داره یا نه؟
ممنون میشم سریع جواب بدید

سلام دوست عزیز , آره مدل hp 4530 دارای 2 گرافیک هستش, هم اینتل و هم ati . به طور پیش فرض روی اینتل هستش و برای کارهای سنگین از ati استفاده میکنه .