PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست نرم افزاری برای boatable رایت کردن ایمیج های DMG

yashgin128
18-11-2011, 22:03
سلام
من یه فایل 4 گیگی با پسوند dmg دارم که این فایل نسخه نصبی -- شده سیستم عامل مکینتاش نسخه لیون(شیر 10.7.1)هست با نام iatkos l1 .
قاعدتا باید این فایل را روی دی وی دی (یا اگه بشه فلش usb)رایت کنم که بعد از ریسیت سیستم به شکل بوت بالا بیاد تا برم واسه نصب.
نرم افزار transmac رمعمولا واسه اینکار توصیه میشه که من باهاش مشکل داشتم و boatable رایت نمیکرد.(البته شابد مشکل از نحوه تنظیمات تخصصی بوت من بوده).
الان اگه میشه نرم افزاری معرفی کنید که بتونه همچین کاری رو واسه من بکنه

jafarian
19-11-2011, 00:11
به وسیله نرم افزار سایت پایین اینکار باید بتونید انجام بدین یعنی این فایل روی dvd رایت کنید تو فروم پایینم نگاه کنید با همین برنامه تونستن این فرمت رایت کنن پست 12 رو ببینید :20:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Erfan.B
22-11-2011, 04:27
سلام
من یه فایل 4 گیگی با پسوند dmg دارم که این فایل نسخه نصبی -- شده سیستم عامل مکینتاش نسخه لیون(شیر 10.7.1)هست با نام iatkos l1 .
قاعدتا باید این فایل را روی دی وی دی (یا اگه بشه فلش usb)رایت کنم که بعد از ریسیت سیستم به شکل بوت بالا بیاد تا برم واسه نصب.
نرم افزار transmac رمعمولا واسه اینکار توصیه میشه که من باهاش مشکل داشتم و boatable رایت نمیکرد.(البته شابد مشکل از نحوه تنظیمات تخصصی بوت من بوده).
الان اگه میشه نرم افزاری معرفی کنید که بتونه همچین کاری رو واسه من بکنه
دوست من با این نرم افزار رایگان به راحتی می تونی فایل DMG رو به ISO تبدیل کنی.
خدمت شما :

ISOBuddy 1.1.1.3

موفق باشي :40:

yashgin128
22-11-2011, 05:24
سلام
بحث سر تبدیل فقط نیست میخوام دی وی دی رو boatable هم بکنه .
چون خود dmg الان بصورت بوت باید باشه.
این نرم افزار میتونه همچین کاری رو واسه من بکنه؟

Erfan.B
22-11-2011, 05:41
سلام
بحث سر تبدیل فقط نیست میخوام دی وی دی رو boatable هم بکنه .
چون خود dmg الان بصورت بوت باید باشه.
این نرم افزار میتونه همچین کاری رو واسه من بکنه؟
دوست من اگه فایلی که دانلود کرده باشی به صورت بوت باشه بله قطع به یقین بوتیبل رایت می شه. ولی در غیر این صورت خیر.
امکانش نیست.
موفق باشي :40: