PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل با کیفیت صدا در KMPlayer

sayanermia
18-11-2011, 18:45
درود دوستان عزیز
نمی دونم چرا مدتیه با نرم افزار KMPlayer مشکل پیدا کردم. به این صورت که صدارو در فرکانس های زیر به صورت دیستورت پخش میکنه و صدا خش خش دار میشه طوری که آزاردهنده است و اصلا نمیشه فهمید صدا چیه.. مخصوصا این دیستورت توی صدای وکال و صدای اشخاص بیشتر نمود پیدا می کنه

به تنظیمات رفتم به قسمت صدا ، پلاگین هارو غیرفعال کردم با اینکه اصلا دستی بهشون نزده بودم ، اکولایزر و دیفالت کردم و کلا هر کاری که مربوط به تنظیمات صدا و پلاگین و خروجی و هرچی به این نرم افزار مربوط باشه ور رفتم ولی انگار نه انگار...

دست آخر از ریشه پاکش کردم اخرین نسخه رو نصب کردم بازم همین اش و همین کاسه...

فعلا دارم با مدیاپلیر کلاسیک کار میکنم ( از مجموعه کی لایت کدک ) . ولی هیچ چیز KMPlayer نمیشه. میشه بگید مشکل از کجاست؟ دارم دیوونه میشم

H.Operator
18-11-2011, 19:00
درود
این به خاطر یه باگ هست توی این نرم افزار وجود داره شما کلید F2 رو بزنید تا به تنظیمات برید و طبق شکل Decoder AAC رو روی Do Nothing قرار بدید احتمالآ مشکلتون برطرف میشهـ :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Dariushtanha
18-11-2011, 19:04
درود دوستان عزیز
نمی دونم چرا مدتیه با نرم افزار KMPlayer مشکل پیدا کردم. به این صورت که صدارو در فرکانس های زیر به صورت دیستورت پخش میکنه و صدا خش خش دار میشه طوری که آزاردهنده است و اصلا نمیشه فهمید صدا چیه.. مخصوصا این دیستورت توی صدای وکال و صدای اشخاص بیشتر نمود پیدا می کنه

به تنظیمات رفتم به قسمت صدا ، پلاگین هارو غیرفعال کردم با اینکه اصلا دستی بهشون نزده بودم ، اکولایزر و دیفالت کردم و کلا هر کاری که مربوط به تنظیمات صدا و پلاگین و خروجی و هرچی به این نرم افزار مربوط باشه ور رفتم ولی انگار نه انگار...

دست آخر از ریشه پاکش کردم اخرین نسخه رو نصب کردم بازم همین اش و همین کاسه...

فعلا دارم با مدیاپلیر کلاسیک کار میکنم ( از مجموعه کی لایت کدک ) . ولی هیچ چیز KMPlayer نمیشه. میشه بگید مشکل از کجاست؟ دارم دیوونه میشم
منم دقیقا همین مشکل را دارم و حسابی کلافه شده‌ام.از دوستان خواهش دارم راهکار رفع این مشکل را ارائه بدین.

---------- Post added at 07:04 PM ---------- Previous post was at 07:01 PM ----------

درود
این به خاطر یه باگ هست توی این نرم افزار وجود داره شما کلید F2 رو بزنید تا به تنظیمات برید و طبق شکل Decoder AAC رو روی Do Nothing قرار بدید احتمالآ مشکلتون برطرف میشهـ :
دوست عزیز
من قبلا اینکار را کرده بودم ولی مشکل رفع نشد:41:

sayanermia
18-11-2011, 21:39
درود

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سپاس از شما...
انجام دادم نشد :41:

Armankhah
19-11-2011, 01:57
تنظیمات و تزلزل این نرم افزار زیاده پیشنهاد میکنم از نرم افزار مدیا پلیر کلاسیک استفاده کنید

H.Operator
19-11-2011, 12:26
شما موقع پخش کدوم فرمت ویدیویی صدا براتون دیستورت میشه ؟
Decoder دیگه رو هم غیر فعال کردید ؟

sayanermia
19-11-2011, 13:13
شما موقع پخش کدوم فرمت ویدیویی صدا براتون دیستورت میشه ؟
Decoder دیگه رو هم غیر فعال کردید ؟

والا فقط در 3gp و flv این مشکلو دارم.. هنوز توی mp4 های کم کیفیت این مساله رو تست نکردم. یعنی فایلی نداشتم که تست کنم
اما در 3gp ها و flv هایی که دانلود می کنم و کیفیتشون عالی نیست این مشکل هست. جالبه اصلا نمی دونم چرا اینطوری شده!! توی لپتاپم عین ساعت داره کار میکنه و مشکلی نیست اما توی pc :19:

9vin
19-11-2011, 13:18
منم دقیقا امروز اینطور شد اعصابمو خراب کرد پاکش کردم ....

پیشنهاد من :

vlc media player

GOM.Player

Dariushtanha
20-11-2011, 03:48
دوستان عزیز
بعد تحقیق و بررسی به نتیجه زیر رسیدم
مشکل از دیکودر AAC داخلی برنامه KM Player است.
‫دکمه F2 رو بزنید و به بخش «دیکودر صدای داخلی» برید و تیک کنار AAC رو بردارید.
‫به بخش «دیکودر صدای خارجی» برید و برای AAC یکی از دیکودرهای موجود رو انتخاب کنید. Gabest خوبه.
اینطوری مشکل به حداقل میرسه:11:

sayanermia
20-11-2011, 21:55
دوستان عزیز
‫به بخش «دیکودر صدای خارجی» برید و برای AAC یکی از دیکودرهای موجود رو انتخاب کنید. Gabest خوبه.

آقا ایووول داری در حد تیم ملی اسپانیا!! :19::8:
انجام دادم مثل هلو جواب داد نویز و دیستورت در حد لامبورگینی خوابید کف زمین دیگه شنیده نمیشه:11::40:

You & I
23-11-2011, 23:47
دوست عزیز میتونی برنامه صدا که رویه سی دی مادربوردت هست رو یه بار آن ایستال و دوباره نصب کن !
شاید مشکلت حل بشه !

golmohammadi
07-01-2012, 11:04
دوست عزیز میتونی برنامه صدا که رویه سی دی مادربوردت هست رو یه بار آن ایستال و دوباره نصب کن !
شاید مشکلت حل بشه !

نه مشکل از این نیست

سلام دوستان
منم چنین مشکلی دارم
این مشکل یک باگ یا یک نوع ناسازگاری به حساب میاد
من در دو ورژن زیر مشکل دارم (KMPlayer 3.0.0.1441 Final) و (42)
در نسخه 40 مشکلی نیست
ضمنا همین ورژنها در سیستمهای دیگری درست کار میکنه
فقط با بعضی سیستمها ناسازگار هست
الان میخواستم راهکارهای دوستان را تست کنم
ولی قبلش یه سرچ زدم دیدم ورژن 3.1 اومده
اینو نصب کرده و نتیجه را میگم
اگه در این ورژن مشکل حل بشه دیگه نیازی به دستکاری تنظیمات نیستش
ورژن 3.1 این از همین فروم دانلود کردم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

edit:

در ورژن 3.1 مشکل رفع شده

loman
29-07-2013, 19:33
سلام، اگه مشکل در kmplayer آنها حل نشده میتونن این روش را هم امتحان کنند: با راست کلیک در صفحه اصلی، به گزینه تنظیمات از پیش تنظیم شده بروید و بعد گزینه تنظیمات پیش فرض را انتخاب کنید.

masoudyasar
30-08-2015, 10:00
دوستان عزیز

سلام دوستان
من هم مشکل صدا مثل دوست بالایی رو داشتم که با راه حل اقا داریوش درست شد ولی صدای کمتری پخش می شه نسبت به موقع که مشکل صدا پیدا نکرده بود و نیز همون فایل با پلیر دیگه صدای با کیفیتری داره؟؟
البته من اومدم یه بار انیستال کردم و موقع نصب دوباره مسیر نصب پیش فرض عوض کردم که اینبار نه اثری از نویز صدا بود نه کیفیت صدا کم شده بود!!!
ممنون