PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آرشیو / جام جهانی والیبال با حضور ایران / 20 نوامبر الی 4 دسامبر 2011

صفحه ها : [1] 2

hojjatinho
18-11-2011, 18:10
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

این مسابقات همواره به عنوان آغاز پیکارهای انتخابی المپیک هم مطرح است. چراکه اولین راه یافتگان به والیبال المپیک سه تیم برتر جام جهانی هستند . سپس در ماه های آینده با برگزاری مسابقات انتخابی دیگر در قاره های مختلف دیگر تیمهای والیبال المپیک هم مشخص خواهند شد.
رقابتهای جام جهانی از 29 آبان لغايت 13 آذر ماه سال جاري در شهر هاي ناگويا، كاگوشيما، اوزاكا، كوماموتو، فوكوئوكا، هاماماتسو و توكيو در ژاپن برگزار مي شود.
در اين دوره از رقابت ها تيم ها به صورت دوره اي با هم به رقابت مي پردازند و در نهایت، بر اساس امتياز دهي و فرمول جديد مسابقات واليبال در جدول رده بندي قرار مي گيرند.
طبق اعلام كميته برگزاري مسابقات، تيم ها با توجه به گروه بندي انجام شده، هر دو یا سه بازی خود را باید در یک شهر برگزار كنند تا در روز پاياني رقابت ها، هر تيم، يازده مسابقه در چهار شهر برگزار كرده باشد. به عنوان مثال تیم ملی ایران به ترتیب در شهرهای ناگویا (سه بازی)، اوزاکا (دو بازی)، فوکوئوکا (سه بازی) و توکیو (سه بازی) به مصاف یازده تیم دیگر می رود.

تیمهای شرکت کننده :

ايران(قهرمان آسيا)
چين (نايب قهرمان آسيا)
ژاپن (ميزبان)
برزيل (قهرمان امريكاي جنوبي)
صربستان (قهرمان اروپا)
ايتاليا (نايب قهرمان اروپا)
كوبا (قهرمان امریکای شمالی و مرکزی)
امريكا ( نايب قهرمان شمالی و مرکزی)
آرژانتين (نايب قهرمان امريكاي جنوبي)
مصر (قهرمان افريقا)
روسیه و لهستان (به انتخاب و تصمیم مشترک فدراسیون جهانی- فدراسیون ژاپن و فوجی تی.وی که اسپانسر مسابقات است) (!)

برنامه بازی ها *

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
* این مسابقات به صورت دوره ای برگزار می شود که طی آن تمام تیمها با هم روبرو می شوند.
ساعت بازی ها به وقت ژاپن است که برای برای تبدیل به وقت ایران 5:30 از آن کم کنید.

پوشش تلویزیونی :

هنوز شبکه سه اعلام نکرده که این مسابقات رو پوشش می ده یا خیر اما احتمالا بازی های تیم ملی ایران رو اگه با مشکلی مواجه نشه ، پخش کنه.
به هر حال دوستان می تونند از شبکه های ورزشی عربی ( الجزیر و الکاس قطر ، دوبی اسپورت و ابوظبی اسپورت امارات و سعودی اسپورت ) بازی ها رو پیگیری کنند.

به امید موفقیت تیم ملی والیبال ایران./:20:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدسایت رسمی بازی ها :

Kianoosh
19-11-2011, 02:02
پیروزی تیم ملی والیبال ایران برابر لهستان

به گزارش ایرنا، ملی پوشان والیبال ایران كه به منظور شركت در پیكارهای جام جهانی سال 2011 والیبال، هم اكنون در شهر 'ناگویا'ی ژاپن به سر می برند، امروز (جمعه) در دیداری دوستانه با نتیجه 3 بر 2 از سد تیم لهستان گذشتند.

شكست تیم لهستان مقابل ایران باعث عصبانیت و خشم بیش از حد سرمربی ایتالیایی این تیم شد.

ملی پوشان كشورمان، گیم های نخست و چهارم را با نتایج (25 بر 23 و 25 بر 20) واگذار كردند و گیم های دوم، سوم و پنجم را به ترتیب با نتایج (25 بر 20، 26 بر 24 و 25 بر 15) با پیروزی پشت سر گذاشتند.

تیم ایران با تركیب مهدوی، كمالوند، نادی، غفور، زرینی، موسوی و ظریف وارد زمین شد كه در طول بازی، 'خولیو ولاسكو' سرمربی آرژانتینی تیم كشورمان، از تمامی بازیكنان استفاده كرد.

این سرمربیشون همون آناستازی اگه اشتباه نکنم سرمربی ایتالیا تو جام جهانی قبلی بود که هرچند بازی تمرینی بود ولی خوب حالشو گرفتیم :دی

ژاپن براي پيروزي مقابل ايران به هر دري مي كوبد
ايران – ژاپن در شرايطي نا جوانمردانه، پيروزي به چه قيمت ؟!

با نزديك شدن به آغاز رقابت هاي جام جهاني 2011 و مسابقه حساس ايران و ژاپن، جنگ رواني ژاپني ها و سنگ اندازي آنها براي وارد كردن استرس و فشارهاي رواني به كاروان واليبال ايران به اوج خود رسيده است.
ژاپني هاي ميزبان كه چندي پيش در رقابت هاي قهرماني مردان آسيا مهمان ايراني ها بودند و در كنفرانس هاي خبري بارها از برگزاري آن رقابت ها در چنان سطحي ابراز رضايت كردند، از هفته ها قبل از سفر تيم ملي واليبال ايران به اين كشور سعي كردند از ميزباني خود حداكثر سواستفاده را كنند. چرا كه اولين ديدارشان با تيم ملي مردان ايران بود.
ابتدا با دير فرستادن دعوتنامه باعث لغو اردوي ايران در چين شدند. سپس با رزرو بليط هاي چند مسيره و اعزام تيم ايران در چند گروه با پرواز هاي طولاني خواستند كه تيم ايران دير و خسته به بازي با ژاپن برسد كه با هوشياري مسئولين فدراسيون واليبال ايران اين نقشه ژاپني ها نقش بر آب شد و در حالي كه مسئوليت بليط با ميزبان است، كاروان واليبال ايران با بليطي كه از سوي فدراسيون ايران گرفته شد با پروازي مستقيم درحداقل زمان پرواز به ناگوياي ژاپن رسيد.
در ناگويا در حالي كه همه چيز آماده است براي آغاز رقابت 12 تيم برتر جهان، ميزبان به عنواين مختلف موجب آزار و اذيت تيم ايران شده. ژاپني ها وقتي ديدند بليط را خود فدراسيون ايران گرفت و ايران با متاسبترين پرواز به ناگويا رسيد، حالا مي گويند بايد علاوه بر اينكه پول بليط تان را خودتان پرداخت كنيد، مي بايست خسارت بليط كنسلي قبلي را كه ما برايتان گرفته ايم را هم بپردازيد. علاوه بر اين ها در حالي كه اسامي و كادر فني تيم ملي ايران در مجله مسابقات منتشر شده، ادعا مي كنند كه عكس كادر فني تيم شما به دست ما نرسيده و براي آنها كارت شناسايي مسابقات صادر نمي كنيم. از طرفي هم تمامي زمان هاي تمرينات تيم ايران را در بدترين زمان ممكن قرار داده اند تا به كيفيت تمرينات و روند آمادگي تيم ما لطمه زنند. مسئولين تيم ايران هم براي برطرف كردن و مقابله كردن با اين مشكلات و ترفند ها رايزني ها و نامه نگاري زيادي با فدراسيون جهاني انجام داده اند ولي هنوز به نتيجه اي نرسيده اند. به هر حال ژاپني هاي ميزبان از هر موقعيتي براي لطمه زدن به نماينده جمهوري اسلامي ايران كه چندي پيش در ايران مهمان اين تيم بودند استفاده مي كنند تا بتوانند به هر قيمتي در بازي اول مقابل قهرمان قاره كهن پيروز شوند.
لازم به ذكر است ژاپني ها در آخرين اقدامات خود عليه ايران آخرين تمرين تيم ملي كشورمان را تا قبل از آغاز رقابت ها در روز شنبه 28 آبان ساعت يك و نيم بعدازظهر به وقت ناگويا برنامه ريزي كردند تا تيم كشورمان اولين تمرين خود را در سالن اصلي مسابقات در بدترين زمان ممكن برگزار كند.

احتمال زیاد برنامه توپ و تور از شبکه 3 بازی های ایران رو پوشش میده آرزوی موفقیت دارم بعد از جام ملت ها باید ثابت کنیم تو خارج از خونه هم می تونیم موفق باشیم مخصوصا شکست دادن ژاپن تو بازی اول می تونه خیلی مهم باشه ...اگه دوستان کسی جدول و نحوه صعود و کلا نقشه بازی ها رو بزاره خیلی خوب میشه :40:

hojjatinho
19-11-2011, 17:19
پخش مستقيم كليه مسابقات ايران در جام جهاني 2011 ژاپن

رقابت هاي واليبال جام جهاني 2011 ژاپن از فردا آغاز مي شود. سروش حبيني قانع تهيه كننده برنامه توپ و تور از پخش مستقيم كليه مسابقات ايران در اين رقابت ها از شبكه سوم سيما خبر داد . برنامه مسابقات تيم ملي كشورمان به شرح زير مي باشد:
29 آبان - ساعت13
ايران – ژاپن

30 آبان - ساعت5:40
ايران – كوبا

1آذر - ساعت 5:40
ايران – صربستان

3 آذر - ساعت9:40
ايران – لهستان

4 آذر - ساعت5:40
ايران – آرژانتين

6 آذر - ساعت5:40
ايران - امريكا

7آذر - ساعت5:40
ايران – مصر

8 آذر - ساعت9:40
ايران – چين

11 آذر - ساعت 5:40
ايران – برزيل

12 آذر - ساعت5:40
ايران – روسيه

13 آذر - ساعت9:40
ايران – ايتاليا

پ ن : فکر کنم بازی اول ایران هم 10 دقیقه به 13 باشه نه 13 تمام!
بازیهای ساعت 5و 40 صبحی هم در نوع خودش جالبه ... من رو یاد مسابقات انتخابی المپیک 2004 میندازه که تیم ملی توی همین ژاپن مسابقه می داد و اا ذوق و شوق اون موقع صبح بلند می شدیم و بازی ها رو می دیدیم.

hojjatinho
20-11-2011, 11:54
خط و نشان ایرانیان مقیم ژاپن برای ایتالیا

هتل کانکوی شهر ناگویا، صبح یکشنبه میزبان تعدادی از ایرانی های مقیم توکیو و دیگر شهرهای دور و نزدیک ژاپن بود که به محل اسکان تیم ملی والیبال کشورمان آمده بودند تا آمادگی خود را برای تشویق ملی پوشان در بازی یکشنبه، مقابل ژاپن اعلام کنند. این هموطنان ایرانی البته از نظام فروش بلیت مسابقات که در اختیار میزبان است گلایه داشته و بیان کردند که ژاپنی ها بلیت های هشت، پنج و سه هزار ینی را که مخصوص جایگاه های نزدیک به زمین بازی و روبروی جایگاه ویژه است به ما نمی فروشند و فقط بلیت های دو هزار ینی را که جایگاه تماشاگران در بالاترین و دورترین نقطه سالن نسبت به زمین مسابقه است در اختیار ما قرار می دهند. با این همه ما در بازی برابر ژاپن آنقدر ایران ایران می کنیم که صدای مان گوش انبوه تماشاگران پر سر و صدای ژاپن را کر کند و به بازیکنان تیم ملی در زمین بازی برسد.
این هموطنان مقیم کشور ژاپن اما از آمادگی جمع زیادی از ایرانیان حاضر در سرزمین آفتاب تابان برای بازی ایران در برابر ایتالیا خبر دادند و گفتند؛ از پارسال که در ایتالیا حق مان را خوردند و مقابل این تیم با ناداوری باختیم در دل مان مانده بود که تلافی کنیم. اتفاقا برنامه جام جهانی که اعلام شد دیدیم بازی ایران و ایتالیا به روز یکشنبه که تعطیل است افتاده و ناخودآگاه چند هفته است ایرانی ها تا هر جا یکدیگر را می بینند به هم یادآوری می کنند که بازی ایران و ایتالیا را در سالن توکیو حضور داشته و تیم ملی را تشویق کنند تا این بار پیروز میدان باشد.

------------------------------
پ ن : ساعتی دیگه تا اولین بازی تیم ایران نمونده ؛ شبکه سه ظاهرا قرار هست بازی های ایران رو پوشش بده ولی به هر حال از میان شبکه های عربی ، شبکه دوبی اسپورت طبق جدول پخش توی سایتش بازی رو پخش میکنه.

باقی شبکه های ورزشی عربی هم احتمالا بازی ها رو نشون بدن.

Aria1997
20-11-2011, 14:07
این دیگه آخر نامردیه جام جم بازی رو نشون نمیده .....
اشکال نداره از اینترنت مشاهده مینماییم !!!! :دی

میتونید از اینجا زنده نگاه کنید .....

به امید پیروزی تیم ملی :40::11:

Aria1997
20-11-2011, 15:15
خوب دوستان این بازی رو هم ایران با اقتدار برد ......
خیلی خوشحال هستم از این بابت ..... خیلی خوب کارکردند بچه ها واقعا دستشون درد نکنه :11:

و اینم اضافه کنم که شبکه سه حدود 5 دقیقه عقب بود ... من از یه کانال روسی بازی رو بدون لگ با کیفیت بالا تماشا کردم

به امید پیروزی ایران در بازی بعدی .......... :40:

S@nti@go_s&k
20-11-2011, 15:17
به همه دوستان تبریک میگم دم همه بچه های تیم ملی گرم تو زمین ژاپن با اون همه تماشاچی کار خیلی بزرگی کردن

البته ژاپن در حد ایران نبوده و نیست.

satttanism
20-11-2011, 15:22
تبریک میگم

اما با این بازی فکر نمیکنم حرف زیادی در مقابل بزرگان داشته باشیم

امیدوارم تیم بهتر بشه

Kianoosh
20-11-2011, 15:31
یک شروع عالی واقعا لذت بردم :8:
جز ست اول که شرایط محیطی تاثیر زیادی داشت تو بازی تیم ایران ستهای بعدی واقعا خوب بودن البته ست سوم رو خوش شانسی هم داشتیم چند صحنه زیبای بازی یکی ست دوم بود فکر می کنم امیرحسینی یه توپ خیلی سخت رو با ساعد پاس داد و تبدیل به امتیاز شد که انصافا هم باید بهترین پاسور آسیا و یکی از 12 بازیکن ستاره جهان باشه یک رالی تو ست چهارم بود که نهایتا بعد از چند بار رفت و برگشت توپ بازارگرد با قدرت آبشار زد و امتیازو برای ایران گرفت باز تو ست چهارم امیر حسینی رفت برا سرویس ول نمی کرد دیگه :دی اشتباه نکنم 10 امتیاز پشت سر هم گرفت ایران ، واقعا تیم ما نشون داده که دفاع عالی داره (موسوی نادی کمالوند ) یعنی اگه بیخیال سرویس های ریسکی پرشی بشیم راحت تر میتونیم کار کنیم اواخر ست چهارم که دیگه ژاپن باختو قبول کرده بود شماره 11 اگه اشتباه نکنم خیلی عصبی شده بود و داغ کرده بود !:دی
باز تو دریافت های اول ضعف داریم شاید جلو تیمی مثل ژاپن که صرفا یه پرشی زن فوق العاده داره (شماره 12) خیلی به چشم نیاد (سه امتیاز سرویس گرفت!:13:)ولی تیمهای سرشناس دیگه واقعا سرویسهای وحشتناکی میزنن امروز به نظرم نادی و امیر حسینی فوق العاده بودن تو تیم ایران ظریف و بازارگرد و کمالوند هم نمایش قابل قبولی داشتن ولی حمزه زرینی و مهدوی (که دو تا جا خالی انداخت هیچ کدومش امتیاز نشد و چند پاس با ارتفاع کم به مهاجم داد که توپ خراب شد!) روز خوبشون نبود...

در کل با تمام کارشکنی های ژاپن و جلو چشم این همه تماشاگر ایران نشون داد خارج از خونه هم میتونه موفق باشه ما میتونیم نماینده های آسیا + آفریقا (مصر) رو شکست بدیم توانشو کاملا داریم با همین کیفیت بازی ولی باقی بازی ها باید بیشتر تجربه کسب کنیم و اون ترس از بازی مقابل بزرگان بریزه هرچند دو سه تا تیم هست میشه ازشون دو ست هم گرفت (که برای مجموع امتیاز ها خوبه)یا با خوش شانسی برد(مخصوصا اون ایتالیای پدر سوخته!:دی) فعلا که شروع خوبی بود :40:

یه نکته جالب برام این بود که با این که ست چهارم اختلاف به 9 امتیاز رسید و تقریبا باخت ست و گیم حتمی شد ولی تماشاگرای ژاپن بی وقفه مثل ست اول تیم رو تشویق می کردن!

خط‌ و نشان شاگردان ولاسکو برای حریفان/ایران در اولین گام میزبان را شکست داد

به گزارش باشگاه خبری فارس «توانا»، تیم ملی والیبال ایران از ساعت 13 امروز به وقت ایران در نخستین مسابقه خود در جام‌جهانی در حالی برابر ژاپن، میزبان مسابقات قرار گرفت که پیش از این مسئولان فدراسیون اعلام کرده بودند پیروزی برابر تیم‌های آسیایی از جمله ژاپن از اهداف‌شان در این دوره از مسابقات به‌شمار می‌رود.

تیم ایران هرچند گیم نخست این مسابقه را به حریف خود واگذار کرد، اما موفق شد سایر گیم‌ها را به سود خود رقم بزند تا در پایان با حساب ۳ بر یک پیروز میدان معرفی شود.

در گیم نخست این بازی که به نظر می‌رسید ملی‌پوشان ایران تحت تاثیر شرایط مسابقه و میزبانی حریف قرار گرفته‌اند بازی خوبی را از خود به نمایش نگذاشتند و با اشتباهات زیاد خود این گیم را با حساب ۲۵ بر ۱۷ به چشم‌بادامی‌ها واگذار کردند.

در گیم دوم ولاسکو تغییراتی در ترکیب تیم انجام داد و با ورود آرش کشاورزی و مهدی بازارگرد روند تیم ایران تغییر کرد و در لحظاتی از بازی ملی‌پوشان ایران دو امتیاز هم از حریف خود پیش افتادند، اما ژاپنی‌ها با استفاده از شرایط میزبانی و حمایت هواداران خود موفق شدند اختلاف را کم کنند.
در این گیم بازهم شاهد دوتعویضه‌های معروف ولاسکو بودیم و مهدی مهدوی جای خود را به امیر حسینی داد و امیر غفور بجای مهدی بازارگرد وارد میدان مسابقه شد. دفاع روی تور و سرویس‌های ملی‌پوشان ایران در گیم دوم بهتر از گیم نخست بود و در نهایت منجر به پیروزی ایران هم شد. شاگردان ولاسکو این گیم را با حساب 25 بر 20 به سود خود خاتمه دادند تا با روحیه بهتری برای گیم سوم آماده شوند.

گیم سوم را تیم ایران با ترکیب نادی، بازارگرد، ظریف، کشاورزی، کمالوند و حسینی آغاز کرد. این گیم را ملی‌پوشان ایران بسیار خوب آغاز کردند و حتی با حساب 10 بر 5 هم از حریف خود پیش افتادند. جدال در این گیم بسیار دیدنی بود و مارتن‌های زیبایی را شاهد بودیم.
در این گیم ولاسکو بازهم از دوتعویضه‌های خود استفاده کرد و مهدوی و غفور را بجای حسینی و بازارگرد وارد میدان کرد تا تیم ایران با کسب امتیاز 16 بر 13 وقت استراحت فنی دوم را بگیرد.
در امتیاز 20 بر 20 بازارگرد و حسینی به جای خود بازگشتند، اما عملکرد شیمیزو، بازیکن موثر ژاپنی‌ها در این گیم بسیار خوب بود و اختلاف را به 23 بر 21 به سود ژاپن رساند.
در مقابل مهدی بازارگرد توانست ایران را به امتیاز 23 برساند و درنهایت هم سرویس‌های همین بازیکن ایران را به امتیاز 25 رساند تا این گیم هم در نهایت با حساب 25 بر 23 به سود شاگردان ولاسکو خاتمه پیدا کند.

گیم چهام را هم ملی‌پوشان ایران با افتدار آغاز کردند و با حساب 4 بر یک از چشم بادامی‌ها پیش افتادند تا سرمربی ژاپن را مجبور کنند با گرفتن وقت استراحت وقفه‌ای در جریان بازی ایجاد کند. در ادامه بازی ژاپنی‌ها از اشتباهات بازیکنان ایران استفاده کردند و با کمی خوش‌شانسی موفق شدند به امتیاز 8 برسند و وقت استراحت فنی اول را بگیرند.
ملی‌پوشان ایران اما در ادامه بازی توانستند بر میدان مسلط شوند و با حمله و دفاع‌‌های خوب فاصله را افزایش داده و در نهایت این گیم را مقتدرانه و با حساب 25 بر 15 به سو خود رقم بزنند تا 3 بر یک پیروز شده و خط و نشانی جدی برای سایر حریفان خود بکشند.

با کسب این نتیجه تیم ایران ۳ امتیازی شد و ژاپنی‌ها بازی اول را بدون کسب حتی یک امتیاز پشت‌سر گذاشتند.
تیم ایران فردا در دومین مسابقه خود از ساعت 5:40 به وقت ایران به مصاف تیم ملی کوبا خواهد رفت.

hojjatinho
20-11-2011, 16:02
بازی زیبا و برد ایران رو تبریک میگم.:11:
ست اول که باختیم پیش خودم گفتم این ژاپن رو با شیمیزو نمیشه شکست داد . انصافا هم ست اول رو ما به ژاپن نباختیم به شیمیزو باختیم. از ستهای بعد که کمتر توی جریان بازی بود ما راحت تر بازی کردیم .
ست اخر ژاپنی ها یه جورایی دوست داشتن زودتر بازی تموم بشه ! :27:
امروز نادی خیلی خوب بود به خصوص توی دفاع روی تور .
فقط این بازارگر بعضی وقتها می رفت روی اعصاب :9:. فکر کنم ست سوم بود که 10 به 5 جلو بودیم بازارگر 3 امتیاز از دست داد . ولی تعویض های خیلی خوبی رو خولیو ولاسکو انجام داد. انصافا به مربی بزرگی مثل او توی ورزشمون نیاز داشتیم . تیم والیبالمون شخصیت به خودش گرفته ( هر چند من فکر می کنم معدنی سرمربی قبلی هم خیلی خوب با تیم کار کرد)
فردا هم که کله سحر با کوبا بازی داریم !
از بین باقی حریفان من هم فکر می کنم بتونیم چین و مصر رو ببریم و اگه روز بازی با لهستان و ایتالیا هم روز خوب ما باشه برای برد بی امید نیستیم .
به امید موفقیت های بیشتر .

بهترین پاسور آسیا و یکی از 12 بازیکن ستاره جهان باشه
این گزارشگر ( کرده) کلا خیلی به امیر حسینی علاقه داره ... واقعا بهترین پاسور اسیا در حال حاضر هست ولی می گفت بین 12 بازیکن برتر جهانه که در واقع از هر کشور یک بازیکن و ستاره انتخاب کردند که خب حسینی هم از ایران انتخاب شده. وگر نه اگه سه تا تیم منتخب هم انتخاب کنن که از ایران بعیده کسی باشه:دی

و اینم اضافه کنم که شبکه سه حدود 5 دقیقه عقب بود
نه دیگه اینقدر ... من از دبی اسپورت چک می کرم 5-6 ثانیه بیشتر تاخیر نداشت!

+
ارش کمالوند هم به عنوان موثرترین بازیکن انتخاب شد .( چه نماد عروسکی خوشگلی!:دی)

New-P30world
20-11-2011, 16:03
.

. منم به همه این برد رو تبـریــک میگــم.. :20:

. امیدوارم این دوره جام رو با آبرومندی! تمومش کنن...:5:

. خوش باشید :8:

.

Aria1997
20-11-2011, 16:18

+

کدوم دبی اسپرت ؟؟؟ من یک رو دیدم نشون نداد :41:
من از یه کانال روسی دیدم ایران برده بود 5 دقیقه بعد دیدم شبکه سه تازه برد ایرانو نشون میده !!!
ای بابا 5:40 میشه ساعت 2:10 اینجا ... منم فردا مدرسه دارم نمیتونم ببینم ..... عجب ساعت بندی مزخرفی تموم بازی ها 5:40 هستن ...... خیلی دوست داشتم زنده تماشا کنم :41::19::13:

گرافيكار
20-11-2011, 16:22
ژاپن رو بردن در هر شرایطی فوق العادس حالا اگر این برد جلوی چشم تماشاگرای ژاپنی باشه که لذت خیلی بیشتری داره

واقعا احساس غرور میکردم چه حالی داره ژاپنیهای همیشه مغرور و پر سر و صدا رو وادار به سکوت کرد
امیدوارم همینجوری ادامه بدن

hojjatinho
20-11-2011, 17:02
کدوم دبی اسپرت ؟؟؟ من یک رو دیدم نشون نداد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
دوبی اسپورت 2 . البته بازی ها رو 1 و 2 پوشش می دن که فکر کنم 1 داشت بازی برزیل و مصر رو نشون می داد .

SuperSt@r
20-11-2011, 17:30
سلام دوستان منم به همه این برد رو تبریک میگم من که از نتیجه نهایی خبر نداشتم و اومدم اینجا و این خبر شیرین رو از این تاپیک گرفتم به امید پیروزی مقابل کوبا:46:
راستی یه سوال بازیکن شماره 13 ژاپن شیمیزو هم بازی میکرد برا ژاپن؟

™meego
20-11-2011, 17:41
حیف پول که خرج فوتبال می کنن.

Justyyy
20-11-2011, 19:17
دوستان من 1-2 سال پیش و قبلتر والیبال زیاد نگاه میکردم و یادم میاد بازیکنهای خوبی مثل محمد کاظم و سعید معروف و پیمان اکبری(البته فک کنم سن پیمان یه خورده بالا بود) تو تیم ملی بودن ولی امروز هیچ کدومشون رو ندیدم تو تیم!
یکی بگه اینا چی شدن که مردم از کنجکاوی و ناراحتی!:41:
مخصوصآ سعید معروف و محمد کاظم که خیلی دوستشون داشتم!

Aria1997
20-11-2011, 19:37
سلام دوستان منم به همه این برد رو تبریک میگم من که از نتیجه نهایی خبر نداشتم و اومدم اینجا و این خبر شیرین رو از این تاپیک گرفتم به امید پیروزی مقابل کوبا:46:
راستی یه سوال بازیکن شماره 13 ژاپن شیمیزو هم بازی میکرد برا ژاپن؟

آره رفیق ست اول رو اونا به لطف شیمیرو بردند .... :46:
فقط خدا کنه سوئاستفاده نکنن از تیم ...

hojjatinho
20-11-2011, 22:14
دوستان من 1-2 سال پیش و قبلتر والیبال زیاد نگاه میکردم و یادم میاد بازیکنهای خوبی مثل محمد کاظم و سعید معروف و پیمان اکبری(البته فک کنم سن پیمان یه خورده بالا بود) تو تیم ملی بودن ولی امروز هیچ کدومشون رو ندیدم تو تیم!
یکی بگه اینا چی شدن که مردم از کنجکاوی و ناراحتی!:41:
مخصوصآ سعید معروف و محمد کاظم که خیلی دوستشون داشتم!
سعید معروف که خداحافظی کرده ! حالا چرا توی این سن الله اعلم!
محمد کاظم هم قبل از مسابقات اسیایی ( 2-3 ماه پیش ) مصدوم بود ... فکر کنم هنوز مصدومه و به این مسابقات نرسیده . جاش امیر غفور که واقعا اینده دار هست بازی می کنه.

Kianoosh
20-11-2011, 23:19
بازی زیبا و برد ایران رو تبریک میگم.:11:
ست اول که باختیم پیش خودم گفتم این ژاپن رو با شیمیزو نمیشه شکست داد . انصافا هم ست اول رو ما به ژاپن نباختیم به شیمیزو باختیم. از ستهای بعد که کمتر توی جریان بازی بود ما راحت تر بازی کردیم .
ست اخر ژاپنی ها یه جورایی دوست داشتن زودتر بازی تموم بشه ! :27:
امروز نادی خیلی خوب بود به خصوص توی دفاع روی تور .
فقط این بازارگر بعضی وقتها می رفت روی اعصاب :9:. فکر کنم ست سوم بود که 10 به 5 جلو بودیم بازارگر 3 امتیاز از دست داد . ولی تعویض های خیلی خوبی رو خولیو ولاسکو انجام داد. انصافا به مربی بزرگی مثل او توی ورزشمون نیاز داشتیم . تیم والیبالمون شخصیت به خودش گرفته ( هر چند من فکر می کنم معدنی سرمربی قبلی هم خیلی خوب با تیم کار کرد)
فردا هم که کله سحر با کوبا بازی داریم !
از بین باقی حریفان من هم فکر می کنم بتونیم چین و مصر رو ببریم و اگه روز بازی با لهستان و ایتالیا هم روز خوب ما باشه برای برد بی امید نیستیم .
به امید موفقیت های بیشتر .

این گزارشگر ( کرده) کلا خیلی به امیر حسینی علاقه داره ... واقعا بهترین پاسور اسیا در حال حاضر هست ولی می گفت بین 12 بازیکن برتر جهانه که در واقع از هر کشور یک بازیکن و ستاره انتخاب کردند که خب حسینی هم از ایران انتخاب شده. وگر نه اگه سه تا تیم منتخب هم انتخاب کنن که از ایران بعیده کسی باشه:دی

+

آره خیلی رو این شیمیزو :دی مانور دادن که تو جام ملت ها نبوده و قدرت واقعی تیم ژاپنو امروز ببینیدو اینا در نهایت :27: دریافت آخرو عمدی بازیکن ژاپن بد گرفت به نظرم که تموم بشه بعد همچینم احساس ناراحتی کرد یکی نمیدونست فکر می کرد 25-23 شده بود

باز من فکر می کنم ست اول ما خودمون بد بودیم شیمیزو کار خاصی نتونست بکنه

کمالوند: اجازه خودنمایی به شیمیزو ندادیم/در گیم اول اسیر جو سالن شدیم

آرش کمالوند پس از انتخاب به عنوان بهترین بازیکن دیدار تیم‌های ایران و ژاپن ضمن تبریک این پیروزی ارزشمند به مردم ایران، گفت: بازی خیلی سختی بود. از بازی‌ که مقابل ژاپن در تهران انجام دادیم، سخت‌تر بود. ما در گیم اول اسیر جو سالن شدیم و نتوانستیم برنامه‌هایمان را در زمین پیاده کنیم، اما هرچه از آغاز بازی گذشت، بهتر و هماهنگ‌تر شده و در نهایت هم برنده از زمین بیرون آمدیم.
وی که عنوان ارزشمندترین بازیکن آسیا را یدک می‌کشد در ادامه با اشاره به تشویق یکدست تماشاگران ژاپن و حضور بازیکن ارزنده ژاپن یعنی شیمیزو افزود: شیمیزو خودش یک تیم است، اما با کار گروهی نگذاشتیم خودنمایی کند. همچنین تشویق تماشاگران ژاپنی باعث ایجاد استرس و شکست ایران نشد.
تیم ایران این بازی را با حساب ۳ بر یک به سود خود رقم زد.

وقتی سرویس ساده و کنترلی رو هم خراب می کردن خیلی رو اعصاب بود :18: پرشی که بماند!بازارگرد و زرینی خوراکشونه البته در غیاب استاد محمد کاظم که انصافا بازیکن خوبیه ولی سرویس ریسکی همیشه تو تور و اوت و در و دیوار زیاد میزد :دی

خلاصه ما سرویس کنترلی (جهشی موجی) عالی میتونیم بزنیم نادی کشاورزی یا امیر حسینی راحت مهاجم سرعتی رو از کار مینداختیم و دفاع ما در مقابل قدرتی زن های اونا حتی شیمیزو خیلی خوب بود
خب حالا اون 12 تا هم یه جوری تیم منتخبه دیگه :دی

امیدوارم یه بازی خوب جلو کوبا بکنن نتیجش خیلی مهم نیست ...

خب همونطوری که از قبل هم مشخص بود ما حریف کوبا نشدیم و البته بازی ضعیفی رو هم به نمایش گذاشتیم یه علتشم این بود که بازیکنا قبل از شروع بازی خودشونو بازنده میدونستن ( در واقع همینه دیگه :دی) البته شاید کادر فنی هم به این نتیجه رسیده بود که بهتره با توجه به خستگی بازی قبل خیلی فشار وارد نکنن و انرژی رو برای بازی های بعدی با شانس بیشتر نگه دارن یه بازی سرد و یه طرفه بود ... همینطور کوبا هم خیلی پرفشار بازی نکرد وگرنه این لئون خودش به تنهایی کافیه برای ایران :دی

از اینها که بگذریم باز دریافتهای اول خیلی ضعیف واضح بود مخصوصا حمزه زرینی که تا وقتی که تو زمین بود سرویس رو دستش میزدن و خراب میشد توپ!باقی هم تعریف چندانی نداشتن مهدوی نسبت به دیروزش بهتر کار کرد موسوی و نادی با توجه به قد بلندتر کوبایی ها رو دفاع تور چندان موفق نبودن یکم بی انگیزه و خستگی ... بازی سرد بود شاید با حداکثر توانم بازی میکردیم یه ست بیشتر نمیگرفتیم!

من نظرم خودم اینه که ژاپنو که بردیم چین و مصر رو هم بتونیم ببریم و نقطه اوجش انتقامو از ایتالیا بگیریم :13:نتیجه کاملا قابل قبول و خوبی هست بازی های روسیه و آمریکا هم میتونه نزدیک و قشنگ باشه:دی

hojjatinho
21-11-2011, 01:30

پ ن : کاغذ کاهیه!؟:دی

Gilopa
21-11-2011, 10:21
آقا من یه چیزی برام واقعا سوال شده چطور میشه تیمی مثل ایران که تو سن پایین سابقه دوبار قهرمانی نوجوانان جهان رو یدک میکشه و حتی برزیل و ایتالیا و لهستان و خیلی از تیمهای قدرتمند تو این رده حریفش نمیشند تو بزرگسالان نمیتونه در سطج جهانی حرفی بزنه ؟؟؟؟
همیشه تو هر ورزشی میگند از پایه باید شروع کرد .. خدارو شکر تو این رشته ایران تو پایه مشکلی نداره و کاملا روشون کار میشه ... این نشون میده که اگر همون تیم نوجوانان رو بتونند تقویت کنند راحت تو بزرگسالان میتونیم قهرمان جهان بشیم. مشکل اصلی اینه که تیم نوجوانان ما از لحاظ بدنسازی و پرورش قد روشون کار نمیشه که تو بزرگسالی کم نیارند .. اگر با برنامه ریزی منظم قد این بازیکنا رو بشه بلند کرد همینا تو بزرگسالی میتونند در سطج جهانی ادعا کنند .. چون مسلمال اینا از لحاظ ژنتیکی قد بلند هستند فقط باید با برنامه ریزی رو هیکل و قدشون کار کرد که تو قرن 21 کار غیر ممکنی نیست . از لحاظ مربی هم که ما مشکلی نداریم تو والیبال فقط همین مشکل قد و بدنسازی بازیکناست که در سطج جهانی شاید نباشه و جلوی تیمهای بزرگ کم میارند ..

دوست دارم نظر شما رو هم بدونم .. پس سوال اصلی اینه که چطور تیمی در سطج نوجوانان انقدر قدرتمنده اما تو جوانان و بزرگسالان ضعیف ؟

گرافيكار
21-11-2011, 11:17
به کوبا باختیم قبول
ولی خداییش این فاصله زمانی کم بین دو بازی....
من تا حالا اینجوریشو ندیده بود فکر کنم بازیکنا حتی فرصت نکردن بخوابن

نباید خودمون رو گول بزنیم کادر مدیریتی و بیرون از زمینِ تیمهای ایرانی همیشه ضعیف عمل کرده و البته کشورهای دیگه هم نشون دادن که دیوار ما رو کوتاهترین دیوار میبینن

Justyyy
21-11-2011, 11:48
محمد کاظم هم قبل از مسابقات اسیایی ( 2-3 ماه پیش ) مصدوم بود ... فکر کنم هنوز مصدومه و به این مسابقات نرسیده . جاش امیر غفور که واقعا اینده دار هست بازی می کنه.
ااااااااا!
چرا خداحافظی کرد؟
اصلآ چند سالش بود؟
از تیم ملی خداحافظی کرد یا از والیبال؟
امروز هم با ارائه ی بازی خیلی ضعیف 3-0 به کوبا باختیم.:41:

SuperSt@r
21-11-2011, 11:58
خب امروز در مقابل كوبا بدون گرفتن حتي يك ست بازي رو واگذار كرديم: ست اول:25-17 ست دوم:25-17 ست سوم 25-22
واقعا اونا تيم خيلي خوبي داشتند و ما رو به راحتي شكست دادند البته انتظار خيلي نبود كه از اين تيم ببريم ولي اي كاش لااقل يه ست ميگرفتيم به نظر من دوتا بازيكناي تيم كوبا لئون و هرناندز فوق العاده بودند ما ست سوم رو همونطور كه از نتيجه پيداست از بقيه ست ها بهتر بازي كرديم و ميتونستيم اين ست رو ببريم ولي نشد كه بشه حتي ميتونستيم دريافت هاي بهتري داشته باشيم كه مهمترين ركن حملست به هر حال شب قبلش يه بازي سنگين با ‍‍‍ژاپن داشتيم و با استراحت خيلي كم به مصاف كوبا رفتيم خوشبختانه برا بازي بعدي تيم بيشتر ميتونه استراحت كنه
به نظر من سرويس ميتونه كلا نتيجه يه بازي رو تغيير بده ما يه بازيكن كه مثله شيميزو يا همين هرناندز كه امروز فوق العاده سرويس پرشي ميزد كم داريم البته سرويس جهشي موجي هم ميتونه برا تيم حريف مشكل ساز بشه كه ما چنتا بازيكن كه اينجوري سرويس ميزنن داريم من كه فوق العاده عاشق سرويسهاي سعيد معروف بودم و دوست داشتم اون زمان هرچه سريع تر سرويسا دست اون بيفته
اميدوارم فردا صبح بازي خوبي مقابل صربستان انجام بديم به اميد تماشاي يه بازي خوب در برابر صربستان:46:

Masoud King
21-11-2011, 13:30
آخه معروف و امیر حسینی خیلی باهم چپ هستن واسه اینکه ذخیره امیر حسینی نباشه کلا نیومد ... ولی همین مهدوی نشون داده وقتی لازم میشه می تونه در حد یه پاسور تاپ بازی کنه... مخصوصا بعضی وقتا که دست دوم ها رو رد میکنه خیلی فاتحه روحیه حریف رو می خونه.

محمد کاظم بازی پیکان با میزان خراسان با تیم پیکان اومده بود... همون بازی یکی از مربیای آشنا رو دیدم و با اون رفتم تو جایگاه. دیدم صندلی جلویی طرف چقدر آشناست که نگو همین محمد کاظم بود.. بنده خدا می گفت این فصل با هیچ تیمی قرارداد نبسته به خاطر عمل کتفش... خلاصه واقعا حیف شد ... مطمئنا دیگه اون محمد کاظم سابق نمیشه : (
+
ژاپن رو هم خیلی خوب بردن... قیافه شیمیزو و اوسامی آخر بازی واقعا دیدنی بود :27:

امروز هم چقد بد باختیم به کوبا.. اصلا در حد ایران نبود بازیشون... نه دریافتی داشتن و نه اسپکی
توپ های برگشت رو هم خراب می کردن ... انگاری همشون خالی کرده بودن

این لئون بازیکن کوبا هم فکر کنم تو کفشاش فنر داشت : دی

کلا بازی با کوبا رو ایران به خودش باخت... انشا الله با توجه فاصله زمانی تا بازی بعد بتونن خوب ریکاوری کنن و حداقل از لهستان امتیاز بگیرن

Pejvak61
21-11-2011, 16:03
بازي ها به صورت دوره اي در چهار راند برگزار ميشه

جدول راند اول :

جدول راند دوم :

جدول راند سوم :

جدول راند چهارم :

واقعاً تمرين فوق العاده خوبي براي تيم مليه.

راستي كسي ميدونه براي المپيك چه طوري عمل ميشه؟

Kianoosh
21-11-2011, 18:35
راستي كسي ميدونه براي المپيك چه طوري عمل ميشه؟

اگه اشتباه نکنم سهمیه المپیک این مسابقات 3 تا هست که تیمهای اول تا سوم مستقیم به المپیک 2012 لندن صعود می کنن باقی سهمیه ها میاد تو مسابقات بین قاره ای و...

الان برنامه رو نگاه کردم واقعا عجیبه باز بازی مصر و چین ما که رو بردشون حساب کردیم پشت سر همن و با استراحت کم!

امروزم آرژانتین تو یه بازی نزدیک و 5 سته تونست ژاپنو ببره که نشون میده ما هم میتونیم بازی خوبی مقابل این تیم به نمایش بزاریم و نباید از پیش باخته جلو تیم های بزرگ قرار بگیریم!

اینم جدول بازی ها تا پایان دور اول:

یه مورد دیگه هم تو رنکینگ مهمه اینه که دیگه مثل سالهای قبل اون قانون مسخره تعداد امتیاز های برده به باخته و ... دیگه مهم نیست و در صورت تساوی امتیاز های تیم ها ست شماری میشه و در صورت تساوی ست های برده و باخته پوئن شماری میشه که اونم مساوی بود نهایتا ایران میره آخر جدول چون باهاش حال نمی کنن مسئولین برگزاری :دی

راستی یه چیزی امروز هیچ کس تو ورزشگاه نبود تماشاگر و اینا قشنگ صدای نیمکت ایران میومد کوبایی ها سر و صدا نداشتن زیاد یکی بود رو نیمکت هی می گفت به به (به به دریافت به به اسپک به به پاس ) :دی

Masoud King
21-11-2011, 20:07
ود نهایتا ایران میره آخر جدول چون باهاش حال نمی کنن مسئولین برگزاری
کلا ژاپنیا بد سوختن از باخت تو آسیا :27:

aluminum
21-11-2011, 20:26
آقا من یه چیزی برام واقعا سوال شده چطور میشه تیمی مثل ایران که تو سن پایین سابقه دوبار قهرمانی نوجوانان جهان رو یدک میکشه و حتی برزیل و ایتالیا و لهستان و خیلی از تیمهای قدرتمند تو این رده حریفش نمیشند تو بزرگسالان نمیتونه در سطج جهانی حرفی بزنه ؟؟؟؟
همیشه تو هر ورزشی میگند از پایه باید شروع کرد .. خدارو شکر تو این رشته ایران تو پایه مشکلی نداره و کاملا روشون کار میشه ... این نشون میده که اگر همون تیم نوجوانان رو بتونند تقویت کنند راحت تو بزرگسالان میتونیم قهرمان جهان بشیم. مشکل اصلی اینه که تیم نوجوانان ما از لحاظ بدنسازی و پرورش قد روشون کار نمیشه که تو بزرگسالی کم نیارند .. اگر با برنامه ریزی منظم قد این بازیکنا رو بشه بلند کرد همینا تو بزرگسالی میتونند در سطج جهانی ادعا کنند .. چون مسلمال اینا از لحاظ ژنتیکی قد بلند هستند فقط باید با برنامه ریزی رو هیکل و قدشون کار کرد که تو قرن 21 کار غیر ممکنی نیست . از لحاظ مربی هم که ما مشکلی نداریم تو والیبال فقط همین مشکل قد و بدنسازی بازیکناست که در سطج جهانی شاید نباشه و جلوی تیمهای بزرگ کم میارند ..

دوست دارم نظر شما رو هم بدونم .. پس سوال اصلی اینه که چطور تیمی در سطج نوجوانان انقدر قدرتمنده اما تو جوانان و بزرگسالان ضعیف ؟

البته خودتون سوال پرسیدید و جوابش رو هم دادید:31:
یکی از عوامل اصلی همون بحث امکانات و رسیدگی به بازیکن ها هست.این بچه ها که بزرگ میشن تازه مشکلات مادی و... شروع میشه که خیلی روی کارهاشون تاثیر داره
و مشکل بعدی نبود مربی بزرگه هست.بر خلاف شما من اعتقاد دارم که مربی کاربلد حرفه ای در سطح جهان نداریم که بخواهیم باهاش جهانی بشیم
به نظرم تاثیر مربی والیبال و تصمیمهاش خیلی بیشتر از سایر ورزشهاست.نوع ارنج تیم. شناخت تیم خودشو حریف و داشتان انالیزور حرفه ای خیلی به تیم کمک میکنه که خدا را شکر ایران امسال مربی خوبی رو داره و شاید یکی از عوامل موفقیتش در برابر ژاپن در حضور تماشاچی هاش همین مربی بزرگه

البته ما دیگه خیلی پر توقع هستیم که انتظار داریم کوبا را ببریم.کوبایی که بازیکنهاش چندین ساله دارن در سطح اول جهان به طور مداوم بازی میکنن
ولی خب میشه انتظار یک ست بردن رو داشت که نشد

ولی میشه توی این مسابقات روی دو سه برد دیگه حساب باز کرد

Kianoosh
21-11-2011, 20:28
زرینی: از بازی امروزم راضی نیستم / صربستان غریبه نیست!

و به نقل از سایت فدراسیون والیبال حمزه زرینی ملی پوش متعصب والیبال ایران که از بازی امروزش در برابر کوبا راضی نیست می گوید: هر طور شده در بازی فردا مقابل صربستان بازی ضعیف امروزم را جبران می‌کنم، حتی اگر به اندازه کسب یک امتیاز بازی کنم آن را رضایت بخش بازی خواهم کرد.
زرینی با اشاره به حریف فردای ایران افزود: صربستان و سبک والیبال این کشور برای ما غریبه نیست. کسی مثل ست‌کوویچ به من و چند تا از بازیکنان همین تیم ملی، والیبال یاد داده و تحت تاثیر حضور مربیان صرب در ایران طی این سال‌ها ناخودآگاه والیبال ما به سمت سبک این کشور رفته است.
وی خاطرنشان کرد: با این شرایط راحت تر از هر تیم دیگری می‌توانیم برابر صربستان بازی کنیم و امیدوارم این بازی یک نتیجه دلخواه هم به همراه داشته باشد.
تیم ایران که در روز نخست مسابقات توانسته بود ژاپن را شکست دهد پس از شکست برابر کوبا در بازی امروز فردا از ساعت 5:30 به وقت ایران برابر صربستان، قهرمان اروپا قرار می‌گیرد که در بازی نخست خود برابر آرژانتین مغلوب شده بود.

Pejvak61
22-11-2011, 08:01
همين چند دقيقه پيش ايران 3-2 صربستان قهرمان اروپا رو شكست داد.
واقعاً بازي نفس گيري بود.ست هاي اول، چهارم و پنجم را ايران به سود خود پايان داد و ست هاي دوم و سوم را به حريف خود واگذار كرد.
تبريك ميگم اين پيروزي نشون داد باخت ما به كوبا فقط به خاطر بازي ايراني ماست. ببينيد اگر ببريم چقدر سخت بدستش مياريم و اگر ببازيم چقدر راحت ميبازيم. وقتي آدم ميبينه كه مقابل صربستان با اين قدرت برنده ميشيم از شكست راحت مقابل كوبا افسوس ميخوره

Pejvak61
22-11-2011, 08:17
الان برنامه رو نگاه کردم واقعا عجیبه باز بازی مصر و چین ما که رو بردشون حساب کردیم پشت سر همن و با استراحت کم!

ايران در راند سوم به ترتيب با آمريكا، مصر و چين بازي داره كه
بين بازي مصر تا چين 27 ساعت اختلاف هست و بين بازي آمريكا تا مصر 24 ساعت فاصله افتاده كه فكر ميكنم مشكل خاصي نباشه.
اون بازي ايران با ژاپن بود كه دير وقت برگزار شده بود و بازي فرداي تيم حدود 16 ساعت بعد مقابل كوبا انجام شد و اونطوري شد كه تيم خسته به نظر ميومد و تو باد بازي ژاپن خوابيده بود ولي بقيه رقابت ها كمتر چنين اتفاقي ميفته و به هر حال در تورنمنتي به اين بزرگي كه 12 تيم برتر جهان در اون مشاركت دارن و بازي ها هم همه روزه برگزار ميشه اين اتفاقات طبيعيه و به نوبت براي همه پيش مياد. پس نبايد زياد نگران بود.

Kianoosh
22-11-2011, 08:20
تبریک ویژه :5:

بازی 5 ستی رو بردن خیلی میچسبه جلو هر تیمی میخواد باشه!

حالا اون تیم قهرمان اروپا هم باشه لذتش چند برابر میشه :8:قهرمان آسیا قهرمان اروپا رو شکست داد!

با این که امروز جشنواره اشتباه رو از تیم ایران شاهد بودیم (از دریافت اولهای ضعیف سرویس کنترلی خراب کردن ها {استاد بازارگرد :دی} عدم تشخیص درست توپ و زمین که سرویسهای مشکوک اونا رو ول میکردن و تق و توق ته زمین رو خط میخوابید! از قاطی کردنا تو جا خالی و دیگه اون دم آخر چینش اشتباه دیگه خطاهای دو ضرب و حمل بماند!)
ولی نهایتا برنده شدیم و حقمون هم بود این یکی از همون بازی هایی بود که گفتم میتونیم با خوش شانسی برنده باشیم!درسته صربستان افت کرده و یه تیم کم تجربه داشت ولی باز هم اصلا کار ساده ای نیست جلو این تیم بازی کردن هایلایتها از نظر من:

دو روزه خواب درست حسابی نداریم چه وقتیه بازی های ایران !:دی
حمزه زرینی از ابتدا روی نیمکت کار رو دنبال میکرد هرچند بازیکن خوبی در حمله هست ولی در این مسابقات آماده نشون نداده
رالی تو ست اول رو امتیاز 7-7 که استاد رالی بازارگرد نهایتا با یه آبشار دیدنی امتیاز و تایم اول رو برای ایران گرفت یه نکته عجیب تو سرویس ها اصولا وقتی سرویس یک بازیکن با دفاع تبدیل به امتیاز میشه سرویس های بعدی رو با دقت و کنترل بیشتری میزنه که باز شانس دفاع رو داشته باشیم موسوی کلا این مورد رو رعایت نمیکرد یه بارم از نیمکت بهش تذکر دادن که سرویس دومتو دیگه جهشی بزن ولی بارها این موقع سرویس دوم رو هم پرشی زد و کار خراب شد بازارگرد جز سرویس که خیلی خوب نبود تو حمله عالی بود نادی باز روی تور دفاع های خوبی میکرد امیر حسینی یک دفاع عالی داشت با اون قدش پیرمد تیم اونا رو تک دفاع کرد :دی مهدوی قابل قبول بود نظری افشار با توجه به مصدومیت و شرایط بدی که داشت اضافه شد برای دریافت اول و امتیاز های خوبی هم در حمله گرفت اما آرش کشاورزی و مخصوصا کمالوند عملکرد خوبی نداشتن ...
و ستاره جوان و کم تجربه که خیلی خوب کار کرد و امتیاز ها و دفاع های عالی داشت پوریا فیاضی که نهایتا بهترین بازیکن زمین هم انتخاب شد
گزارشگر شبکه 3 وقت استراحت های درخواستی رو فنی و وقت استراحت فنی رو درخواستی اعلام می کرد :دی

هرچند شاید اگه اشتباهاتمونو کم میکردیم میشد 3 امتیاز از این بازی گرفت ولی همین دو امتیاز هم جلوی قهرمان اروپا ارزشمند هست استراحت دیروز جلو کوبا جواب داد :دی

فعلا تا اینجا رده پنجم هستیم اگه خوش شانس باشیم(برزیل ایتالیا رو ببره بازی روسیه و امریکا 5 سته بشه )نهایتا فقط کوبا میتونه جای ما رو بگیره و تا پایان دور اول بریم رده ششم...

قهرمان اروپا تسلیم قدرت والیبال ایران شد

به گزارش روز سه شنبه ایرنا، سومین مسابقه تیم های قهرمان قاره های آسیا و اروپا در دوازدهمین دوره جام جهانی والیبال از ساعت 5:30 امروز در سالن نیپون گایشی شهر ناگویا آغاز شد.

تیم ملی والیبال كشورمان در آغاز این مسابقه با تركیب علیرضا نادی، محمد موسوی، آرش كشاورزی، مهدی بازارگرد، آرش كمالوند، امیر حسینی و فرهاد ظریف به میدان رفت.

در ست نخست این مسابقه دریافت های خوب بازیكنان ایران باعث شد تا امیر حسینی بتواند به خوبی از برنامه های مختلف هجومی استفاده كند و نتیجه 25 بر 17 به سود كشورمان ثبت شود.

با وجود بازی بسیار خوب تیم ایران در آغاز ست دوم، تجربه بالای بازیكنان صربستان به كمك این تیم آمد تا نتیجه این ست 25 بر 18 به سود این تیم رقم بخورد.

در ست سوم سرویس ها و دفاع روی تور خوب بازیكنان صربستان به كمك این تیم آمد تا با نتیجه 25 بر 21 به پیروزی برسند.

در ست چهارم با كاسته شدن از اشتباهات بازیكنان ایران بازهم برتری تیم كشورمان بر حریف تحمیل شد تا با نتیجه 25 بر 21 به سود ایران رقم بخورد.

در ست پنجم درخشش بازیكنان كشورمان اجازه قدرت نمایی به ستاره های با تجربه قهرمان اروپا و تیم سوم جهان در سال 2010 را نداد تا نتیجه 15 بر 11 به سود ایران ثبت شود.

با این نتیجه دو امتیاز به ایران و یك امتیاز به صربستان رسید. با این دو امتیاز ایران با پنج امتیاز به رده پنجم جدول رده بندی صعود كرد.

ایوان میلكویچ كاپیتان 32 ساله و 104 كیلویی صربستان در این بازی 17 امتیاز در اسپك، 4 امتیاز در دفاع روی تور و یك امتیاز روی سرویس به دست آورد اما این بازیكن 18 ساله ایران پوریا فیاضی بود كه به عنوان بهترین بازیكن زمین انتخاب شد.

دوازدهمین دوره مسابقات جام جهانی والیبال از 29 آبان در كشور ژاپن آغاز شده است و تا روز 13 آذر نیز ادامه خواهد داشت.

12 تیم حاضر در این رقابت ها در چهار مرحله به صورت دوره ای با هم مسابقه می دهند و در نهایت سه تیم برتر سهمیه حضور در بازیهای المپیك 2012 لندن را بدست می آوردند.

پ.ن:لباس ایران هم خوش رنگ بود :20:

Reza31001
22-11-2011, 09:18
تبریک به همه :40:

برزیل که هیچی ولی لهستان و ایتالیا و روسیه و آرژانتین حساب کار دستشون اومد که ایرانم بــــــــله:31:
چین هم که به امید خدا سوسکه:27:
به امید پیروزی بر آمریکا :21:

پ ن: 1- قبل شروع بازی ها امید زیادی به یه رقمی شدن نداشتم ولی بچه ها واقعا ثابت کردن میتونن جزو 8 تیم برتر هم باشن و این یعنی پیروزی بزرگی دیگه ای برای والیبال
کلا دمشون گرم :40:

2- همچنان از نرسیدن به لیگ جهانی حرص میخوریم :weird:

iceweek
22-11-2011, 09:52
امار و اطلاعات دقیقتر در مورد بازی امروز صبح

New-P30world
22-11-2011, 12:36
.

. برد مقابل ژاپن و حالا برد مقابل قهرمان اروپا، شکست به کوبا رو کمرنگش کرد :20:

. من خودم امیدوارم در ادامه اگه باز هم باخت یا باخت هایی باشه، فقط آبرومندانه باشه نه مسه بازی بد مقابل کوبا :5:

. به امید نتایج خوب و دور از انتظار !! :10:

.

SuperSt@r
22-11-2011, 13:03
منم به همه تبريك ميگم اين برد شيرين رو:8: شما فك ميكردين كه ايران ببره من كه خودم زياد رو برد ايران حساب نكرده بودم
اين برد خيلي خيلي چسبيد بردن قهرمان اروپا واقعا لذت بخشه من كه صبح خودم را با خوشحالي شروع كردم دست همه بچه هاي تيم ملي درد نكنه كه باعث خوشحاليمون شدن واقعا بازي نفس گيري بود به خصوص ست آخرش كه خوشبختانه ايران اختلاف رو زياد كرد و كمي خاطرمون رو جمع كرد به اين پيروزي
در مورد بازي بگم كه كه ما دريافتهامون رو بايد تقويت كنيم تا بتونيم بهتر بازي كنيم و نتيجه بگيريم توي اين بازي دوتا امتياز پشت سرهم رو كه به خاطر دريافت از دست داديم منو خيلي عصباني و ناراحت كرد اميدوارم تو بازيهاي بعدي اين ضعفمون رو تقويت كنيم
اميدوارم كه در بازي با لهستان ايرن بازي خوبي رو به نمايش بده :46:

Gilopa
22-11-2011, 13:24
آقا مثل اینکه ایتالیا 3 بر 2 تونسته برزیل قدرتمند رو ببره .. پس زیاد نمیشه امیدوار بود به برد ایتالیا و انتقام ..

mohammadirani
22-11-2011, 13:26
الان اگه غرور بچه ها رو نگیره مقابل 3 تیم دیگه هم میشه پیروز شد

چین و مصر و آمریکا

پیروزی بر لهستان و حتی برزیل غیر ممکن به نظر میرسه.حتی ست گرفتن مقابل این 2 تیم هم یک موفقیت بزرگ به حساب میاد.(بازی تدارکاتی هفته پیش مقابل لهستان رو فراموش کنید)
پیروزی بر روسیه و ایتالیا بسیار سخته و پیروزی مقابل آرژانتین هم نیاز به یک بازی دور از انتظار داره

ولی مقابل امریکا میشه یک بازی نزدیک انجام داد و با کمی شانس پیروز شد.چین و مصر رو هم اگه دست کم نگیرند باید در شرایط عادی برد

در ضمن ایتالیا هم اون ایتالیای اون بازی 3 بر 2 نیست ها!!! توقع رو پایین بیارید

hojjatinho
22-11-2011, 13:27
تا 16 - 13 ست چهارم دیدم
نتیجه خیلی خوبی بود . تبریک میگم .
بعد از بازی بدمون مقابل کوبا بازی امروز بچه ها دلنشین بود . ارزش بیدار شدن رو داشت.
واقعا توی ست اول و چهارم خیلی خوب بودیم . به خصوص ست اول که صربستان اصلا انتظارشو نداشت اینقدر حساب شده بازی کنیم .
در ادامه اشتباهات فردی اذیتمون کرد ولی تجربه بالای خولیو ولاسکو باعث شد که به بازیکنی مثل فیاضی اعتماد کنه و به بازی بیاردش.
انصافا تا جایی که من دیدم خیلی خوب بود و اصلا به نظر نمی رسید که فقط 18 سال سن داره.
به امید همین جور خوب موندنمون .

گرافيكار
22-11-2011, 13:59
خیلی ناراحتم که نتونستم بازی رو ببینم
این برد واقعا جای تبریک داره
خداییش به نت وصل شدم مستقیم اومدم اینجا بگم دیگه نباید توقع داشته باشیم صربستان رو ببریم چون خیلی باهاشون فاصله داریم:20:
دیدم بچه ها یه شبه این فاصله رو از بین بردن حتی شنیدن این خبر لذت بخشه چه برسه به دیدن مستقیم این بازی خوش به حال دوستانی که بازی رو دیدن
بردن قهرمان اروپا فقط از یه تیم آسیایی بر میاد اونم ایرانه

مرسی از همه دوستان که بحثای فنی و تاکتیکی رو دنبال میکنن به ویژه arbabe.sayeha واقعا من یکی دارم استفاده میکنم

به امید برد در بازیهای بعد

mohammadirani
22-11-2011, 14:21

علاوه بر همه این ها باید یک مورد رو اشاره کرد
و اون اینکه ما در رده نوجوانان به شکل گلخانه ای که عملی منسوخ در جهانه، عمل میکنیم

عملکرد گلخانه ای یعنی چی؟ یعنی ما میایم یه تست اولیه میگیریم و 20.30 تا بازیکن رو انتخاب میکنیم و بعد همه توانمون رو روی اون بازیکنا به کار میگیریم.اردوهای بلند مدت و گاها چند ماهه براشون برگزار میکنیم.
خوب در رده نوجوانان این کار یک نتیجه خوب میده ولی وقتی همین بازیکن ها به رده بالای سنی میرن کم میارن
چرا؟
مثال بارزش تیم ملی نوجوانان فوتبال ایرانه که راحت و مقتدرانه میاد قهرمان اسیا میشه و تو جام جهانی هم هلند رو شکست میده ولی وقتی اون تیم میاد به رده جوانان حتی تو اسیا هم دیگه بین 4 تیم قرار نمیگیره

کلا ثابت شده که توانایی اصلی بازیکنان در بازیهای گروهی باید در مسابقات فراوان افزایش پیدا کنه نه فقط اردوها و تمرینات و یک سری بازی تدارکی محدود
کشور چین رو در نظر بگیرید.با عملکرد گلخانه ای خاص که از سنین 4.5 سالگی شروع میکنه خیلی راحت میاد تو ورزش های انفرادی قهرمان میشه ولی وقتی پای بازیهای گروهی میشه هیچ حرفی برای گفتن نداره

کلا سیستم ورزش اصولی اون چیزیه که تو امریکا یا کشورهای غرب اروپا بهش عمل میشه.تقویت ورزش امورشگاهی و حتی دانشگاهی

Aless
22-11-2011, 14:33
البته صربستان همه بازی های قبلیش را باخته بود ولی این از ارزش ها و تلاش بچه ها کم نمیکنه

اخبار را از اینجا پیگیری کنید

Gilopa
22-11-2011, 14:52
الان اگه غرور بچه ها رو نگیره مقابل 2 تیم دیگه هم میشه پیروز شد

چین و امریکا

پیروزی بر لهستان و حتی برزیل غیر ممکن به نظر میرسه.حتی ست گرفتن مقابل این 2 تیم به خصوص لهستان هم یک موفقیت بزرگ به حساب میاد.
پیروزی بر روسیه و ایتالیا بسیار سخته و پیروزی مقابل آرژانتین هم نیاز به یک بازی دور از انتظار داره

ولی مقابل امریکا میشه یک بازی نزدیک انجام داد و با کمی شانس پیروز شد.چین رو هم اگه دست کم نگیرند باید در شرایط عادی برد

در ضمن ایتالیا هم اون ایتالیای اون بازی 3 بر 2 نیست ها!!! توقع رو پایین بیارید

البته همین لهستانی که خیلی از ماها میگیم بردش غیر ممکنه چند روز قبل بازیها تو یه بازی تدارکاتی از ایران 3 بر 2 باخته بود . مربی لهستانم همون مربی ایتالیاست که 3 -2 به صختی تونسته بود ایران رو شکست بده . مثل اینکه وقتی ایران لهستان رو میبره به شدت هم عصبانی شده بود :46:

MoH_@_MaD
22-11-2011, 15:03
منم پیروزی ایران رو تبریک میگم
من تا آخر ست چهارم رو دیدم ولی چون کلاس داشتم متاسفانه نتونستم ست پنجم رو ببینم
الان که اومدم و فهمیدم بازی رو بردیم بی نهایت خوشحال شدم
واقعا دستشون درد نکنه :10:

دوستان یه سوال : شرایط حضور در لیگ جهانی چیه ؟
الان ما از از هر سه تیم کره و ژاپن و چین سرتریم ولی چرا نمیتونیم تو لیگ جهانی باشیم ؟

aluminum
22-11-2011, 16:33
دوستان یه سوال : شرایط حضور در لیگ جهانی چیه ؟
الان ما از از هر سه تیم کره و ژاپن و چین سرتریم ولی چرا نمیتونیم تو لیگ جهانی باشیم ؟

هر چند وقت فدراسیون جهانی به تیمیهایی که پیشرفت داشتن و امکان حضورشون در لیگ هست یه شانسی میده تا در بازی پلی اف با تیمهایی که در لیگ ضعیف عمل کردن بازی کنه و اگه بتونه پیروز بشه میتونه بره توی لیگ
البته شرایط خیلی به نفع تیمی هست که در لیگ بازی میکنه. بازی در اون کشور برگزار میشه و فکر کنم باید در طی دو بازی پیاپی تیم رو ببره
اگه اشتباه نکنم پارسال این شانس به ایران داده شد ولی ایران نتونست مصر و ژاپن رو ببره و شانس حضور رو از دست داد
البته دوستانی که بیشتر اطلاعات دارن میتونن کمک حرفهای من رو کامل کنن

--------
برد مقابل صربستان قابل پیش بینی نبود.الته من حدس میزدم که ممکنه بازی 5 سته بشه ولی بعید میدونستم ایران برنده بازی باشه
به احتمال زیاد چین رو میبریم و بازی با مصر به نظرم 50 -50 هست
ولی برد مقابل ارژانتین و امریکا مثل همین بازی با صربستانه

البته باید این رو در نظر بگیریم که هر روز که از مسابقات میگذره به ضرر تیم ما هست چون تجربه این بازی های سنگین رو مثل سایر تیمها نداریم . روزهای اخر تیمهایی موفقترند که تیم یکدست تری دارن

Reza31001
22-11-2011, 20:29
در تکمیل حرف دوستمون aluminum بگم که تابستون برای ورود به لیگ جهانی با چین بازی داشتیم که البته قرار بود دو بازی باشه ولی چینی ها گفتن که فقط یه بازی باید باشه! دقیقا یادم نیست که چرا آماده نبودیم ولی به هر حال بازی رو باختیم اونم در حالی که حرفی برای گفتن نداشتیم ضمن اینکه اگر هم میبردیم باز باید با یه تیم دیگه (احتمالا مصر) بازی میکردیم

سال پیش هم در مصر دو بازی پیاپی رو 3-0 باخته بودیم

البته امشب تو رادیو ورزش میگفت که درخشش ما توی همین جام جهانی هم میتونه فتح بابی باشه برای ورود به لیگ جهانی البته نه به طور مستقیم ولی خوب میتونه نظر فدراسیون جهانی رو جلب کنه تا باز برای ایران مسابقه ورودی بذاره

درباره امتیازدهی هم بگم که در صورت رقم خوردن نتیجه 3-0 یا 3-1، 3 امتیاز بازی به تیم پیروز میرسه و اگه نتیجه 3-2 باشه 2 امتیاز تیم برنده و 1 امتیاز تیم بازنده میگیره (این سیتسم جدیدیه که از 2-3 سال پیش وضع شده قبل اون تحت هر نتیجه 2 امتیاز به تیم بنده و 1 امتیاز به بازنده میرسید) در صورت تساوی امتیازها هم به معدل ست نگاه میکنن که از تقسیم تعداد ست های گرفته شده به ستهای داده شده به دست میاد در صورت تساوی معدل ست هم به معدل پوئن توجه میشه
مثلا تیم ما با پیروزی مقابل ژاپن و صربستان به ترتیب 3 و 2 امتیاز گرفت و در مقابل کوبا امتیازی نگرفت و 5 امتیازه هست و چون 6 ست داده و 6 ست هم گرفته معدل ست ایران هم 1 ــه

تو سایت فدراسیون ایران هم ژاپن رو 2 امتیازی زده که به نظرم اشتباه شده!

* این سایت رسمی مسابقات هیچ رقمه برای من باز نمیشه شما مشکلی ندارین؟

Justyyy
22-11-2011, 20:29
دوستان الان ژاپن چرا 2 امتیاز داره؟؟؟(یه بازی رو 3-2 باخته و یکی رو 3-1)
من اصلآ از سیستم امتیاز دهی سر در نمیارم!

Masoud King
22-11-2011, 21:50
سلام

واقعا ایول داره این تیم ... دمشون گرم خیلی برد دلنشینی بود... اصلا فکر نمی کردم یه روز بتونیم اینقدر تو والیبال پیشرفت کنیم که صربستان رو تو همچین تورنومنتی ببریم.
البته درسته صرب ها هم اون صرب جام جهانی نبودن ولی بازم جای غرور داره
+
کی فکرش رو می کرد که یه روزی میلکوویچ اینطوری توسط بازیکنای ایران دفاع بشه؟!
اشکش داشت در میومد : دی
+
پوریا فیاضی هم واقعا دمش گرم ... اصلا فکر نمی کردم ولاسکو بهش بازی بده چه برسه به اینکه تو همچین بازی ای بیاد و بهترین یا همون تاثیرگذارترین بازیکن زمین بشه... امتیاز نهایی رو هم خودش گرفت... واقعا بازیش مثه یه والیبالیست حرفه ای بود
+
نظری افشار هم خیلی خوب تونست مشکل دریافت اول تیم رو حل کنه..کمالوند اصلا اون بازیکن همیشگی نبود

خلاصه همه اینا نشون میده یه مربی چقدر می تونه موثر باشه ...
+
بردن تیمایی مثه مصر و چین نباید کار سختی باشه
باید ایتالیا رو هم ببرن ... هنوز از اون بازی دلم پره : دی

آرژانتین رو هم میشه برد اما بازیهای مقابل روسیه و لهستان و آمریکا و برزیل رو باید گذاشت به حساب تجربه اندوزی: دی
+
تو پایان دور اول هم ایران هفتم شد ... اگه بازی با کویا رو یکم سفت تر می گرفتن می تونستن ششم هم بشن

1- روسيه
2- لهستان
3- برزيل
4- كوبا
5- آرژانتين
6- ايتاليا
7- ايران
8- امريكا
9- مصر
10- ژاپن
11- صربستان
12- چين

aluminum
22-11-2011, 21:56
سایت فدراسیون جهانی والیبال: فیاضی آینده درخشانی دارد

خبرگزاری فارس: وب سایت رسمی فدراسیون بین المللی والیبال به تمجید از بازیکن جوان تیم ملی ایران پرداخت.

به گزارش خبرگزاری فارس، پوریا فیاضی بازیکن جوان تیم ملی والیبال ایران در دیدار با صربستان در چارچوب جام جهانی والیبال در حالی که برای نخستین بار در این تورنمنت برای ایران به میدان می‌رفت، بسیار خوب ظاهر شد که نشان از آینده درخشان او در این رشته ورزشی دارد.

عملکرد فیاضی بسیار عالی بود و موجب شد در پایان بازی به عنوان تاثیرگذارترین بازیکن زمین انتخاب شود.

فیاضی در بازی‌های والیبال قهرمانی جوانان جهان که در برزیل برگزار شد، یکی از بهترین‌ها بود و در مسابقه‌های قهرمانی جهان در آرژانتین به عنوان کاپیتان ایران به میدان رفت.

این بازیکن ۱۸ ساله در ست دوم بازی با صربستان به عنوان یار جانشین وارد زمین شد و تا پایان نیز در زمین حضور داشت. او امتیاز پایانی را برای تیمش گرفت و در طول مدت حضور در بازی ۱۱ امتیاز برای ایران به‌دست آورد تا تیمش بتواند تیم پر قدرت صربستان را با شکست رو‌به‌رو کند.

خولیو ولاسکو سرمربی ایران پس از بازی به تمجید از فیاضی پرداخت.

عملکرد او در این بازی موجب شده تا در تیم ملی ایران همه از او راضی بوده و انتظار آینده‌ای بسیار درخشان را برای وی داشته باشند.

Aria1997
22-11-2011, 22:05
ما که چیزی برامون نمونده که بهش افتخار کنیم .....

فقط یه تیم ملی والیبال داریم که امیدوارم آبروی ما ایرانیان رو جلوی جهانیان نگه داره ... !!! ;)

Kianoosh
22-11-2011, 23:44

ژاپن یک امتیاز بیشتر نداره!سیستم امتیاز دهی هم واضحه دیگه 3-0 و 3-1 سه امتیاز به برنده و 3-2 دو امتیاز به برنده و یک امتیاز به بازنده میده

یه مورد جالب هم استقبال با شکوه تماشاگرا از بازی های سایر تیم ها جز ژاپن هست که مجموعا با رسانه ها ، نیروهای امنیتی و آنالیزورهای تیم های دیگه 30 نفرم تو ورزشگاه نیستن :دی حالا جز بازی های خیلی جذاب ولی کلا ژاپن فقط و فقط برای اسپانسری که داره برای مسابقات امتیاز میزبانی رو میگیره ...
تا اینجا بیشترین آمار 6200 نفر و کمترین 250 نفر بوده!!!میانگین هم چیزی حدود 3 هزار نفر در هر بازی بوده!

One lonely, but very passionate fan supported Iran along their way to defeat 2011 European champions Serbia

Justyyy
23-11-2011, 00:24

ژاپن یک امتیاز بیشتر نداره!سیستم امتیاز دهی هم واضحه دیگه 3-0 و 3-1 سه امتیاز به برنده و 3-2 دو امتیاز به برنده و یک امتیاز به بازنده میده

یه مورد جالب هم استقبال با شکوه تماشاگرا از بازی های سایر تیم ها جز ژاپن هست که مجموعا با رسانه ها ، نیروهای امنیتی و آنالیزورهای تیم های دیگه 30 نفرم تو ورزشگاه نیستن :دی حالا جز بازی های خیلی جذاب ولی کلا ژاپن فقط و فقط برای اسپانسری که داره برای مسابقات امتیاز میزبانی رو میگیره ...
تا اینجا بیشترین آمار 6200 نفر و کمترین 250 نفر بوده!!!میانگین هم چیزی حدود 3 هزار نفر در هر بازی بوده!

One lonely, but very passionate fan supported Iran along their way to defeat 2011 European champions Serbia

منم اینو میدونستم ولی جدول سایت والیبال ایران منو به شک انداخت!!!
چون ژاپن رو 2 امتیازی زدن!!!
به هر حال ممنون...

MoH_@_MaD
23-11-2011, 18:35
دوستان این مسابقات انتخابی المپیک که قراره تو سال 2012 برگزار بشه تاریخ دقیقش کی و کجاست ؟
چه تیم هایی حضور دارن و چند تا تیم از اون مسابقات به المپیک میرن ؟؟

SuperSt@r
23-11-2011, 19:51
دوستان من فردا نمیتونم بازی تیم ملی رو ببینم چون امتحان میانترم دارم:19: فردا بعد از بازی منتظر تحلیلهای زیباتون هستم خواهشا قشنگ بازی رو توصیف کنید که انگار بازی رو دارم میبینم البته همه دوستان توی این کار حرفه ای اند ولی گفتم یاداوری کرده باشم
به امید فردا بعد از برد ایران

mohammadirani
24-11-2011, 00:36
دوستان این مسابقات انتخابی المپیک که قراره تو سال 2012 برگزار بشه تاریخ دقیقش کی و کجاست ؟
چه تیم هایی حضور دارن و چند تا تیم از اون مسابقات به المپیک میرن ؟؟

مطمئین نیستم ولی فکر کنم این طوریه

اردیبهشت ماه فکر کنم در همین ژاپن لعنتی برگزار میشه

معمولا 4 تیم از آسیا هستن( ایران،چین،ژاپن،کره جنوبی و شاید هم استرالیا)
تیم های دوم و سوم قاره های دیگر هم هستن
تیم هایی مثل کانادا،آرژانتین و ...

ولی مهم ترین چیز اونه که تو اون مسابقات علاوه بر 2 یا 3 تیم اول، بهترین تیم قاره اسیا و اقیانوسیه هم به المپیک میره

یعنی اگه همه نماینده های آسیا تو اخر جدول هم باشند بازم بهترین تیمشون میره المپیک
در کل آسیا خیلی بی عرضه هستش

قاره ایه که قهرمانش مستقیم نمیره المپیک و باید تو این مسابقات انتخابی شرکت کنه

کلا تو اون بازیها باید از بقیه نماینده های اسیا بالاتر واستاد که اگه تو این 7 ماه اتفاق عجیبی رخ نده باید شاهد حضور ایران برای فکر کنم اولین بار تو المپیک باشیم

mohammadirani
24-11-2011, 09:57
حمزه زرینی نیمدونم چرا تو این بازی داره فیکس بازی میکنه!!

Reza31001
24-11-2011, 10:26
1- ست اول رو الکی الکی لهستان گرفت
واقعا لهستانیا بهتر نبودن
دو تیم تا 19-19 که بدون اتفاق خاصی جلو رفتن بعد اون سه تا سرویس بدجور کار ما رو خراب کرد
البته تو امتیاز 23-21 هم مهدوی یه پاس اشتباه داد که ولاسکو هم عصبانی شده بود به خاطر پاسش بعد که 24-21 شد دیگه لهستان از تجربش استفاده کرد تا اون یه امتیاز رو بگیره و کار رو تموم کنه (25-23)

2- آدم این صندلی های خالی رو میبینه نمیدونه چی بگه!
از تکنیک های تصویربرداری خاصی که استفاده نمیشه ورزشگاه هم که خالیه ولی بازم میزبان ژاپنه!
اگه این بازیا تو ایران بود برای بازی چین - مصر هم حتی اگه شنبه صبح هم میبود ورزشگاه پره پر میشد!

3- یه نکته جالب قرار گیری چین در رده 10 رده بندی جهانی هست! (اول آسیا)

در حالی که ایران چهاردهمه
امیدوارم تو رده بندی جدید جای چین تو رده 10 رو بگیریم

Aria1997
24-11-2011, 10:27
حمزه زرینی نیمدونم چرا تو این بازی داره فیکس بازی میکنه!!

بله .... ولی باید بیشتر روی سرویس هاش کار کنه همش میزنه بیرون :31:
ست اول رو هم 25 به 23 باختیم :41:

mohammadirani
24-11-2011, 10:49
حمزه زرینی که رفت بیرون و فیاضی که اومد روند بازیمون یه خورده بهتر شد و همون یه خورده برای بردن ست دوم کافی بود
2 امتیاز استثنایی پوریا فیاضی به دست آورد
به خصوص اون امتیازی که جلوی 3 مدافع به دست اورد فراتراز والیبالیست های آسیایی بودش

ولی اعتماد به نفس بچه ها خیلی بالا رفته.تو امتیاز 25.24 وقتی کمالوند اون جور سرویس پرشی میزنه یعنی اینکه ولاسکو خوب تونسته از لحاظ روحی روشون کار کنه و بچه ها اصلا خودشون رو کمتراز لهستانی ها نمیدونن

امیدوارم تا بهار همین روند رو ادامه بدن و برن المپیک

Masoud King
24-11-2011, 10:51
ایول فیاضی ... بازم به کمک تیم اومد

ست اول رو بد باختیم و همش سر امتیاز نگرفتن توپ های برگشتی بود... فکر کنم 5 الی 6 تا توپ برگشتی رو خراب کردن

ست دوم رو خوب بردیم... بردن تو این بازی اصلا دور نیست... بازی خیلی نزدیکه

ست سوم شروع شد من برم : دی

Masoud King
24-11-2011, 11:02
خوب من حرفم رو پس میگیرم ... اصلا بازی نزدیک نیست : دی

انگاری خالی کردن دیگه ... الان اختلاف امتیازا 10 تایی شده ... حداقل باید بازیکنای ذخیره بیان تو تا یکم بقیه ریکاوری کنن برا ست چهارم که انشا الله اونجا جبران کنن

mohammadirani
24-11-2011, 11:42
خوب یه حادثه عجیب و غیر منتظره رخ داده تا حالا
گرفتن 2 ست از لهستان تو مخیله من یکی نمیگنجید

الان حتی ببازیم هم 1 امتیاز رو گرفتیم

حالا با این بازی برد برابر آرژانتین و امریکا اصلا دور از انتظار نیستش

Masoud King
24-11-2011, 11:44
خوب همونطور که گفتم ست سوم ولاسکو همه رو کشید بیرون برا ست چهارم که بردن ... واقعا ولاسکو حرفه ای واقعا حرفه ای,با دو تعویض نتیجه بازی رو عوض کرد

یه امتیاز گرفتیم... برد لهستان اصلا دور از دست نیست ... فقط توپ برگشت خراب نکنن

mohammadirani
24-11-2011, 12:00
4 ست عالی بودیم.1 ست افتضاح

واقعا به یاد ماندنی ترین بازی تاریخ والیبال ایران تا به امروز بوده
اون قدر باور نکردنی بوده بازی امروز که هنوزم تو شوکم

واقعا غیر قابل انتظار بازی کردن ست های چهارم و پنجم

Masоud
24-11-2011, 12:04
خــــــــــــدایا شــــکرت بردیم :40:

بچه ها متشکریم :11:

Masoud King
24-11-2011, 12:08
من که ست پنجم داشتم کلم رو می زدم به سقف... ست پنجم مقتدرانه لوله کردن لهستان رو

همه عالی بودن... مخصوصا بازارگرد... لامصب این دست چپا مردشون هم توپ خوابونه... به قول یکی از بچه ها دست چپ بودن خودش نصف والیباله :دی

مطمئنا اگه یه مربی ایرانی تو کار بود یا اصلا تیم به این تورنومنت نمی رسید یا در حد همون ست سوم بازی می کردن... ولاسکو تیمو زیر و رو کرده... هرچی پول بگیره حلالش :دی

خلاصه تبریک به همه دوستان

Gilopa
24-11-2011, 12:08
دیدید گفتم بردن لهستان دور از دسترس نیست وقتی تو بازی تدارکاتی بتونی ببری تو بازی اصلی هم میتونی ..
این مربی لهستان تا آخر عمرش دیگه ایران واسش گربه سیاه شد .. اول با ایتالیا به سختی میتونه ایرانو ببره حالا هم دو بار با لهستان از ایران میبازه :31:

تبریک تبریک تبریک:31:

aluminum
24-11-2011, 12:11
منم تبریک میگم
وقتی ایران ست دوم رو برد گفتم این یه ست هم خوبه
وقتی ست سوم رو باخت به خودم گفتم لهستان نباید پرتوقع باشم
وقتی ست چهرام برد گفتم یه امتیاز هم خوبه راضی به باخت 3-2 هم بود(ولی میدونستم از لحاظ روحی تیم ایران سر تره و برنده بازی خواهد بود)
ولی وقتی ست پنجم رو برد دیگه به مقام 2و 3 مسابقات قانع نیستم
این تیم میتونه برزیل رو هم ببره(خیلی جو گیر شدم):31:
اگه نتونیم برزیل رو ببریم ولی انتقاممون رو از ایتالیا میگیریم همنجوری که از اناستازی گرفتیم

Pejvak61
24-11-2011, 12:16
من بازي رو نديدم ولي از رو اسكوربورد اينترنتي داشتم نتيجه رو تعقيب ميكردم. واقعاً دنبال كردن بازي به اين سبك هم كار بسيار هيجان انگيزيه.
مبارك باشه.

Kianoosh
24-11-2011, 12:17
اینجاست که شاگرد به استاد میبازه!

قهرمان آسیا باز هم شگفتی آفرید :5:

بازی فوق العاده بود ...خودم شخصا انتظار نداشتم بعد ست سوم حتی بتونیم کار رو مساوی کنیم ولی روحیه عالی بچه ها و جنگندگی تا پایان کار همه چیز رو به سود ایران تغییر داد ...

آخیییییییییییییییییش دلم خنک شد!!بخشی از انتقام از ایتالیا گرفته شد

چشت در اومد آناستازی؟!؟:27:

دو امتیاز ارزشمند که واقعا تو رده بنده نهایی خیلی برای ایران مهمه و مطمئن باشید در پایان این رقابت ها تو رنکینگ جهانی ما چند پله صعود خواهیم داشت!و رنک یک رقمی قطعی میشه :8:

ولاسکو همونطور که تو مصاحبه بعد بازی صربستان گفته بود راه بردن بازی های 5 سته رو یاد گرفته و واقعا عالی بود صحنه های جالب :

حمزه زرینی از ابتدا تو ترکیب اصلی بود :دی انصافا امروز خیلی بهتر کار کرد ولی هنوز به آمادگی کامل خودش نرسیده فرهاد ظریف استراحت میکرد و جاش اگه اشتباه نکنم علی حسینی بازی می کرد که انصافا چیزی کم نداشت و تو خیلی از توپ گیری ها مخصوصا ست چهارم و پنجم به داد تیم رسید

بازارگرد فوق العاده بود تو حمله چند تا سرویس خوبم زد و نهایتا بهترین بازیکن زمین هم شناخته شد نادی مثل همیشه دفاع روی تور محشر بود (تو نفرات برتر دفاع روی تور مسابقات جهانی هست یه افتخاره یه تیم ژاپنی هم ازش دعوت کرده برای بازی در این تیم)و سرویس های کنترلی نادی و امیر حسینی یکی از دلایل برد ما بودن موسوی کارای سرعتی رو تو حمله خوب انجام داد ولی متاسفانه درصد سرویسهای پرشی تو تور(نوع جدید سرویسه:دی) زیاد داشت آرش کمالوند از دیروز بهتر شده بود ولی باز سرویس زیاد خراب کرد و دریافتم چند تا مشکل داشت امیر حسینی اگه اشتباه نکنم اون بود یا مهدوی ست سوم اول کار یه جا خالی بی مورد انداخت و تیم 4 امتیاز عقب افتاد تحت فشار سرویس خوب لهستانی ها پوریا فیاضی واقعا با این سن کم داره عالی بازی می کنه امیدوارم روندش تداوم داشته باشه سرویسهای خوب دفاع های عالی مخصوصا بارتمن رو یک دفاع فوق العاده کرد و البته امتیاز آخرم باز فیاضی گرفت آفرین !

آناستازی تو ست سوم که با اختلاف زیاد (و البته رو نظر کادر فنی ما برای نگه داشتن انرژی برای ست چهارم ) جلو بودن خیلی میخندد و خوشحال بود و کار رو تموم شده میدید ولی در آخر تو ست پنجم این ولاسکو با تجربه بود که میخندید و به آناستازی کارد میزدی خونش درنمیومد!:دی
تازه این بازی کلی آرومتر بود بازی دوستانه قبل از شروع رقابت ها رو که همین 3-2 باختن خیلی قاطی کرده بود ...

لهستان برابر قدرت ایران زانو زد / شاگردان کوتوله بازهم به ایران باختند

به گزارش باشگاه خبری فارس «توانا»، ملی‌پوشان والیبال ایران از ساعت 9:30 امروز به وقت ایران در چهارمین مسابقه خود در رقابت‌های جام‌جهانی برابر لهستان قرار گرفتند و بازی را با نتیجه ۳ بر ۲ به سود خود رقم زدند.
این بازی در حالی برگزار شد که پیش از آغاز رسمی مسابقات تیم ایران توانسته بود در دیداری دوستانه با حساب ۳ بر ۲ لهستان را مغلوب کند.

در گیم نخست این بازی شاگردان ولاسکو بسیار خوب بازی کردند، هرچند که دو تیم در زدن سرویس‌ها کمی ضعیف بودند، اما تیم ایران با دفاع‌های خوب نادی و حمله‌های مناسب از بازارگرد و کمالوند ار حریف خود عقب نماند و در پایان با اختلاف دو امتیاز بازی را به تیم سوم لیگ جهانی واگذار کرد.
شاگردان ولاسکو این گیم را با حساب 25 بر 23 به شاگردان آناستازی واگذار کردند تا لهستانی‌ها ایران را جدی‌تر بگیرند.

گیم دوم را ایرانی‌ها کمی متزلزل آغاز کردند و ۴ امتیاز از حریف خود عقب افتادند و ولاسکو مجبور شد تا با گرفتن وقت استراحت وقفه‌ای در جریان بازی ایجاد کند که این وقفه بسیار به موقع و مناسب بود چرا که پس از آن بازیکنان تیم ایران اختلاف را به یک امتیاز رساندند.
فیاضی 18 ساله در این گیم وارد میدان شد؛ در امتیاز 20 بر 19 بود که تیم ایران با سرویس هدفمند نادی از حریف خود پیش افتاد تا آناستازی درخواست وقت استراحت فنی کند. در این گیم بازهم شاهد دو تعویض‌های ولاسکو بودیم، یعنی بازارگرد و حسینی جای خود را به مهدوی و غفور دادند. امتیازات پایاپایی پیش رفت تا اینکه مهدی بازارگرد توانست امتیاز 26 را برای ایران کسب کند و تیم ایران با حساب 26 بر 25 از حریف خود پیش بیفتد تا این بار آناستازی بازهم درخواست وقت استراحت فنی کند. در امتیازات پایانی این پوریا فیاضی بود که موفق شد 2 امتیاز برای ایران کسب کند تا تیم ایران این گیم را با نتیجه 28 بر 26 به سود خود رقم بزند.

گیم سوم را لهستانی‌ها بازهم بسیار خوب آغاز کردند و با حساب 4 بر صفر از ایران پیش افتادند و ولاسکو مجبور شد تا درخواست وقت استراحت کند. کشاورزی جایگزین کمالوند شد و در ادامه لهستانی‌ها تا امتیاز 8 بر 2 هم اختلاف خوبی با ایران داشتند تا تیم‌ها به وقت استراحت فنی اول رفتند.
در ادامه این گیم بازهم شاگردان آناستازی بسیار بهتر بودند و در لحظاتی از بازی 9 امتیاز اختلاف ایجاد کنند و با خیالی آسوده کار را دنبال کردند. زمانی که امتیاز 15 بر 5 به سود لهستان بود ولاسکو حسام بخششی را برای نخستین بار در این مسابقات به میدان فرستاد، اما حضور وی هم تاثیر چندانی نداشت و بازهم لهستانی‌ها امتیاز گرفتند و با رسیدن به امتیاز 16 بر 5 تیم‌ها به وقت استراحت فنی دوم رفتند.
در این گیم لهستانی‌ها سرویس‌های پرشی و قدرتی بسیار خوبی می‌زدند و اجازه ابتکار عمل در حمله را به ایرانی‌ها نمی‌دادند.
ولاسکو که تقریبا می‌دانست این گیم را واگذار خواهد کرد سعی کرد تا بازیکنان اصلی را بیرون بکشد تا استراحت کنند و خود را برای گیم‌های بعدی آماده کنند. در پایان بازیکنان ایران در گیمی که تقریبا حرفی برای گقتن نداشتند بازنده شدند و نتیجه 25 بر 8 به حریف پرقدرت خود واگذار کردند.

در آغاز گیم چهارم به نظر می‌رسید که ملی‌پوشان ایران برای جبران نتیجه ضعیف گیم قبلی وارد میدان شده‌‌اند. سرویس‌های قدرتی و هدفمند لهستانی‌ها بازیکنان ایران را دچار مشکل کرد و بازهم این شاگردان آناستازی بودند موفق شدند با نتیجه 8 بر 4 از ایران پیش بیفتند. در ادامه بازیکنان ایران اختلاف را کم کردند، اما لهستانی‌ها زمانی به امتیاز 16رسیدند که تیم ایران در امتیاز 11 مانده بود. اشتباهات بازیکنان ایران کمک زیادی به لهستانی‌ها کرد تا به این امتیاز برسند.
امتیاز 17 بر 15 به سود لهستان موجب شد تا آناستازی احساس خطر کند و وقت استراحت بگیرد که این حرکت وی موثر بود چراکه بازهم اختلاف امتیاز بیشتر شد و به 4 رسید؛ در مقابل ولاسکو هم دست به دو تعویض زد و نتیجه گرفت، چرا که دو بازیکن جوان ایران به‌نام‌های فیاضی و غفور عملکرد خوبی داشتند و موفق شدند اختلاف امتیاز را به یک برسانند تا لهستانی‌ها 20 بر 19 از ایران جلو باشند.
روند رو به رشد ایرانی ها با دفاع خوب زرینی و حمله غفور ادامه پیدا کرد تا ایران با حساب 23 بر 22 از حریف خود پیش بیفتد. در امتیاز 24 لهستانی‌ها سرویس را از دست دادند و در مقابل زرینی هم توپ سرویس را از دست داد تا بازی 24 بر 24 مساوی شود. لهستانی‌ها بازهم سرویس را خراب کردند تا موسوی از توپ برگشتی لهستانی استفاده کند و نتیجه این گیم را به با حساب 26 بر 24 به سود ایران رقم بزند؛ با این حساب بازی به گیم پنجم کشیده شد تا حداقل روند کسب ۳ امتیازهای متوالی لهستان در جام‌جهانی متوقف شود.

نخستین امتیاز گیم پنجم را لهستانی‌ها کسب کردند. بازی با از دست دادن سرویس توسط لهستانی‌ها ۲ بر ۲ مساوی شد و در ادامه دفاع بسیار خوب فیاضی موجب شد تا ایران ۳ بر ۲ از حریف پیش بیفتد. لهستانی‌ها در امتیاز ۴ هم سرویس را از دست دادند و در ادامه هم نتوانستند حمله خوبی داشته باشند تا اختلاف امتیاز در این گیم با 2 اختلاف به سود ایران برسد و آناستازی با عصبانیت درخواست وقت استراحت فنی کند.
روند سرویس‌ها و حمله ایران بسیار متحول شد و زرینی توانست ایران را 6 بر 3 از تیم سوم لیگ جهانی پیش بیاندازد.
شاگردان آناستازی که در دوران بازیگری به کوتوله معروف بود روحیه چندانی برای ادامه بازی نداشتند و این ایرانی‌ها بودند که مقتدرانه پیش می‌رفتند. اختلاف امتیاز به 4 رسید و تیم ایران 10 بر 6 از لهستان پیش افتاد.
ولاسکو زمانی که دید لهستانی‌ها اختلاف را کم کرده و به امتیاز 8 رسیده‌اند درخواست زمان استراحت کرد تا وقفه‌ای در جریان بازی ایجاد کند. اشتباهات فردی لهستانی‌ها و انگیزه بالای مردان آریایی موجب شد تا آناستازی با دست‌پاچگی درخواست وقت استراحت کند. در امتیازهای پایانی این گیم ولاسکو که معمولاً با آرامش کنار زمین می‌ایستد با گرفتن هر امتیاز همراه با بازیکنان شادی می‌کرد.
در امتیاز 14 کشاورزی وارد زمین شد، اما وقتی ایران دو امتیاز را به حریف واگذار کرد ولاسکو در جریان بازی وقفه‌ای ایجاد کرد. در این بازی هم پوریا فیاضی جوان توانست امتیاز پایانی را برای ایران کسب کند تا ایران در پایان ۳ بر ۲ حریف قدرتمند خود را شکست دهد.

لهستانی‌ها پیش از این ۳ بر صفر کوبا را شکست داده بودند و در بازی دوم خود ۳ بر یک آرژانتین و در بازی سوم خود ۳ بر یک صربستان را مغلوب کرده بود و ایران هم موفق شده بود تیم‌های ژاپن و صربستان را به ترتیب با حساب ۳ بر یک و ۳ بر ۲ شکست دهد و برابر کوبا با حساب ۳ بر صفر مغلوب شده بود.

بازی بعدی ایران فردا از ساعت 5:30 صبح برابر آرژانتین برگزار خواهد شد.

فرهاد نظری افشار هم امروز استراحت داشت و امیدوارم با اضافه شدن این دو بازیکن بتونیم بازی خوبی جلو آرژانتین انجام بدیم ولی انصافا آرژانتین خیلی حریف سخت تری خواهد بود...
موقع عکس یادگاری یکی از اعضای تیم پای ولاسکو رو لگد کرد که بسی خندیدیم :دی

پ.ن:آناستازی یا آناستاسی؟:14:

mohammadirani
24-11-2011, 12:24
امیدوارم با اضافه شدن این دو بازیکن بتونیم بازی خوبی جلو آرژآنتین انجام بدیم ولی انصافا آرژانتین خیلی حریف سخت تری خواهد بود...

البته شاید بازی امروز و فردا با هم فرق کنه ولی در کل لهستان از آرژانتین خیلی سر تر بوده تو این چند سال

درسته والیبالمون مثل سرعت اینترنتمون فراز و نشیب داره

ولی منطق میگه باید آرژانتین رو برد

گرچه منم فکر کنم ببازیم به آرژانتین ولی میشه امید داشت شگفتی رو ادامه بدیم

Reza31001
24-11-2011, 12:27
واااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااای :31:

غولها به زانو در آمدند :27:

فک همشون افتاد :31:

حالا برن جلو بوق بزنن :27:

تو دو ست اول این "کورک" بدجور رفته بود رو مخم حالا بخوره :31:

--------------------------------------------------------------

آخه من چقدر بدشانسم که فقط دو ست اول رو تونستم ببینم :41:
وسط بازی مجبور شدم برم بیرون
البته ست آخر رو با رادیو شنیدم :31:

جایی برای دانلود بازی نیست؟

Justyyy
24-11-2011, 12:29
بچه ها متشکریم...:40:
واقعآ بازی زیبایی بود و حال کردم با این برد ولی فردا نبایدجلوی ارژانتین انتظار برد رو داشته باشیم چون هم فاصله زمیانیش با این بازی کمه و هم این بازی 5 ست شد و خیلی انرژی از بازیکنای دو تیم گرفت...
در کل عالی بودیم...

Ssarshar
24-11-2011, 12:32

واقعا باید در مقابل هوش و ذکاوت و محافظه کاری ولاسکو سر سجده فرود آورد !!!

اخلاق مربیگری پرفکت ... تعوییضهای استثنایی و همسو با جریان بازی ... استفاده از حداکثر بضاعت تیم ...

به نظر من باید امسال بعنوان بهترین مربی دنیا تو رشته والیبال برگزیده شه ...

خولیو فوق العاده بودی ... فوق العاده ... ست سوم به مهر های کلیدی استراحت داد و ست چهارم و پنجم لهستان رو له کردند ...

درضمن ولاسکو همیشه تو کارنامه ی مربیگریش هم مرد ست های پنجم بوده ...

بازی بچه ها هم واقعا امیدوار کننده بود ...

با این نتایج روی کاغذ باید در مقابل آرژانتین و امریکا و چین و مصر هم برنده باشیم ...

H00m@N
24-11-2011, 12:33
جدا فوق تصور هستیم اگه ما اعتماد به نفس داشته باشیم هر کاری میتونیم بکنیم!

من تو ست سوم:18: و اواسط ست چهارم کاملا داشتم ناامید میشدم ولی دیدیم اگه فقط بخوایم میتونیم حتی لهستان که یکی از شانسای اصلی قهرمانی هست رو شکست بدیم.تبریک میگم به همه مخصوصا به پویا فیاضی 18 ساله::11:

ست پنجم خیلی لذت بردم وقتی اون بازیکن لهستان یعنی<کورک>دیگه جون نداشت سرویس و ابشار بزنه:21:اخه تو ست های قبلش چند امتیاز سرویس گرفت=واقعا سرویسای توپی میزد ولی خوب چش زد خودشو:31:.<بارتمن>چند تو ست 5 دیگه اون ابشارا رو نداشت.همچنین عدم هماهنگیشون: ولی ما برعکس بودیم ست 5 بهترو بهتر شدیم و از نظر بدنی اصلا کم نیاوردیم که خبر خیلی خوبیه!

یه چیز دیگه هم که خیلی خوشحال کنندست یکدست بودنه تیمه + بازگشت اعتماد به نفس زرینی:11:

اما به نظر من بهترین بازیکنمون از نظر من علیرضا نادی بود کسی که هر وقت سرویس زد با وجود اینکه ساده میزد ولی روند بازی به نفع ما برمیگشت هر سرویسی که زد دفاعشون با مشکل مواجه شد و حتی یه بار هم امتیاز گرفتیم حسینی هم خیلی باهوش عمل کرد!
اما چیزی که خیلی من لذت بردم اعتماد به نفس فیاضی که خیلیم مطمئن عمل میکرد!

در کل خوشحالم که این توانو میتونیم در خودمون حالا ببینیم که میتونیم حریف تیمی حتی مثل برزیل باشیم!

به امید یه بازیه خوب دیگه جلو ارژانتین!:5:

ببخشید پر حرفی کردم یه چند وقت بود پست نداده بودم جو گیر:31: شده بودم!:11:

بازم ممنون بچه ها:11:

Gilopa
24-11-2011, 12:36
البته شاید بازی امروز و فردا با هم فرق کنه ولی در کل لهستان از آرژانتین خیلی سر تر بوده تو این چند سال

اصولا حس میکنم با تیمای اروپایی راحت تر بازی میکنیم و سبک بازیمون بیشتر بهشون میخوره .. واسه همین از آرژانتین میترسم .. کوبا هم که به راحتی مارو برد .

SuperSt@r
24-11-2011, 12:38
سلام به همه دوستان از ته ته دل این پیروزی بسیار بسیار شیرینو بهتون تبریک میگم الان باورم نمیشه دارم پیروزی ایران مقابل لهستان قدرتمند رو تبریک میگم:26::26::26::26::26:
من که نبودم بازی رو ببینم چون امتحان میانترم داشتم تا بعد از امتحان رسیدم خونه ست پنجم بود و نتیجه 14-11 باورم نمیشد که ایران این نتیجه رو گرفته واقعا بعد از یه امتحان خستگیم رو در کرد و برا امتحان بعدی روحیم داد دم همه بچه ها گرم که اینجوری ملت رو خوشحال کردن واقعا باید از این بچه ها و سرمربی تقدیر کرد الان دیگه نمیشه ایران رو از در مقابل هیچ تیمی از پیش بازنده دونست فک کنم خود تیما هم دیگه بعد از این بازی این رو فهمیده باشن که دربرابر ایران نباید اشتباه کنن
به امید پیروزی مقابل آرژانتین:46:

aliy2324
24-11-2011, 12:40
بازی دیدم عجب هیجانی داشت خیلی وقت بود اینجوری خوشحال نشده بودم
با اینکه 1 ساعت از بازی می گذره هنوز ضربان قلبم بالا ست
دمشون گرم خیلی با غیرت بازی کردن

hojjatinho
24-11-2011, 12:46
تبریک و تبریک و تبریک!:11:
عجب بازی به یادماندنی بود ... :8:
با اینکه 3 ساعت دیگه میان ترم دارم و هیچی هم نخوندم!:دی ولی روحیه گرفتیم در حد قهرمانی المپیک!:دی
بسیار بازی لذت بخشی بود .
ست اول که بازی بسیار نزدیکی کردیم و حتی می تونستیم با کمی دقت پیروز بشیم .
ست دوم تعویض بسیار خوب ولاسکو که فیاضی رو به جای زرینی به بازی اورد خیلی به برد این ست کمک کرد . فیاضی چقدر خوب بازی می کنه . واقعا باهوش و با تجربه نشون می ده . یه جا که از روی دست 2 مدافع با زاویه توپ رو زد کلی حال کردم . و این زرینی که ست اول و دوم تا وقتی بازی می کرد بسیار بد بود ولی بعدش که به بازی برگشت عالی شده بود . انگاری عوضش کرده بودند:دی
توی ست چهارم باز هم کار خوب ولاسکو رو شاهد بودیم با تعویض های به موقع و البته تایم اوتهای عالی هم در ست 4 و هم 5 .
در کل به نظرم ستاره ایران تا اینجا ولاسکو + فیاضی بودند . هر چی پول گرفتی ولاسکو حلالت:دی
+
به قول ارباب سایه ها خوب حال این اناستازی رو گرفتیم .:27:
با این بازی های خوب شگفتی افرینی مجدد دور از ذهن نیست. فقط خستگی می تونه مانع ملی پوشا باشه مگر نه که ارژانتین و چین و مصر رو می تونیم ببریم .

Kianoosh
24-11-2011, 12:47

درسته :10: ولی باید اینم در نظر داشت که صرفا نتیجه یه تیم جلو تیم دیگه معیار دقیق و قابل اتکایی نیست و هر بازی شرایط خاص خودشو داره همین لهستان که امروز له شد!:دی کوبا که مارو 3-0 برده بود رو راحت شکست داد!یا ما بازی که جلو ژاپن انجام دادیم 40% هم نتونستیم مقابل کوبا انجام بدیم!امیدوارم با توجه به اینکه آمادگی بدنی ما برای مسابقات نزدیک نسبت به سایر تیم ها کمی کمتره و دو تا مصدومم داریم بازی های پرفشار و 5 سته انرژی بچه ها رو تخلیه نکنه اگه بتونیم آرژانتین رو هم شکست بدیم که واقعا شاهکار کردیم تا الان رده پنجمیم که احتمالا ایتالیا 3 امتیاز از چین میگیره و ما میریم ششم تا بازی های فردا ...

Pejvak61
24-11-2011, 12:56
وقتی ایران ست دوم رو برد گفتم این یه ست هم خوبه
وقتی ست سوم رو باخت به خودم گفتم لهستان نباید پرتوقع باشم
وقتی ست چهرام برد گفتم یه امتیاز هم خوبه راضی به باخت 3-2 هم بود(ولی میدونستم از لحاظ روحی تیم ایران سر تره و برنده بازی خواهد بود)
ولی وقتی ست پنجم رو برد دیگه به مقام 2و 3 مسابقات قانع نیستم
این تیم میتونه برزیل رو هم ببره

به اين ميگن روحيه‌ي ايراني ولي يادتون نره كه فقط 4 بازي از 11 بازي ما انجام شده و هنوز 7 بازي ديگه مونده.
آرژانتين، آمريكا، مصر، چين، برزيل، روسيه و ايتاليا هفت تيم ديگه هستن كه بايد باهاشون جنگيد و ما بايد تمركزمونو تا آخر حفظ كنيم و در روز آخر ببينيم كجا ايستاديم نه اينكه از الآن گمانه زني كنيم كه بعدها كجا خواهيم بود و در بادش بخوابيم اونوقت ميبينيم كه با اون چيزي كه استحقاقشو داشتيم نرسيديم و همه رو مقصر بگيريم غير از خودمون.
حالا با اين وجود در صورت ادامه روند به شكلي كه الآن پيش ميريم سه بازي آخر ما بازي هاي بسيار دشواري خواهند بود و قطعاً قبل از اين سه بازي جايگاه ايران در رده بندي بسيار مطلوبتر از بعدش خواهد بود و من شخصا تنها ميتونم از اون سه بازي، بازي نزديك ولي با نتيجه باخت را براي تيم ملي تصور كنم.
در كل اين سبك بازي (دوره اي) تجريه بازيكنان را براي انتخابي المپيك كه خردادماه 91 انجام ميشه بسيار بالا ميبره و يك تداركات بسيار قوي براي تيم هست كه هيچوقت فدراسيون واليبال ايران به مخيله اش هم راه پيدا نميكرد بتونه بذاره و مفت و مجاني داره در سطح بالاي دنيا اينطور افتخار آفريني ميكنه و جالبتر اينكه تمام تيم ها با همه‌ي قواي اصليشون وارد شدن پس ما داريم پيشرفت ميكنيم.

aliy2324
24-11-2011, 12:56
کسی جدول رده بندی مسابقات داره؟

Kurosh
24-11-2011, 12:59
ای جونم، چه کیفی داد این برد :40:
یعنی هر بنی‌بشری بالا سر این تیم بود، با اخلاقی که از ایرانیا سراغ دارم، بعد از ست سوم همه جا می‌زدن و ست چهارم رو هم مثل آب خوردن می‌دادن ...
چه می‌کنه این ولاسکو ... با اون چشمای خمارش : دی

بچه‌ها به غیر از ست سوم که واقعاً من نمی‌دونم چرا اون جوری شده بودن و هر چی که می‌اومد امتیاز می‌شد واسه لهستان، تو بقیه‌ی دقایق عالی بودن ... کم تیمی نبود لهستان، تیمی که سوم لیگ جهانیه، اما ما رو تو لیگ راه هم نمیدن :دی

دم همگی گرم ...
این بازی اگه تو ایران بود، با جو وحشتناکی که می‌ساختیم واسشون، 3-0 هم می‌تونستیم ببریم !
حتی همین جا هم یه دقایقی بود که می‌شد راحت لهستان رو تحت فشار قرار داد، اما خب بی‌دقتی و البته استرس و فشار نمی‌ذاشت ...
الحق که از نظر روانی ولاسکو خوب کار کرده باهاشون ...

امروز تو یکی دو ست، به خصوص ست سوم، لیبرو اصلاً خوب نبود، به شدت جای فرهاد ظریف خالی بود ...
اما ست پنجم، هم لیبرو و هم حمزه خوب شدن ...

البته حمزه هنوز با اون حمزه‌ای که ازش تو مسابقات جهانی جوانان و قهرمانی آسیا سراغ داریم، خیلی فاصله داره ...
امروز نگاه خودش کاملاً نشون می‌داد که چقدر از خود همیشگیش دوره ...

علیرضا نادی دو ست اول تو دفاع‌های روی تور عالی بود ... اما دو ست آخر بیش‌تر حمزه دفاع کرد (عقب زمین)
چند تا امتیاز سرویسی که گرفتیم خیلی چسبید :دی
یه پرشی از حمزه، دو تا پرشی از کمال‌وند، اون کنترل‌شده‌ی امیر حسینی که عاشقشم :دی
چه پاس‌هایی میده لامصب! دیدین چه جوری توپ مرده رو زنده کرد ؟!

اسپک‌های بازارگرد هم همگی بوی امتیاز میدن ... اصلاً دست چپ این بشر واسه امتیاز گرفتن ساخته شده! دستش که میره بالا خیالم از بابت امتیاز راحته ...
فکر می‌کنم در پایان مسابقات هم امتیازآورترین بازیکنمون بشه ...

دو تا جوونامون هم عالی و کم‌اشتباه بودن ... هم پویا فیاضی و هم امیر غفور خوب کار کردن، البته غفور با توجه به مسابقات قهرمانی آسیا، انتظار بیش‌تری میره ازش ...

چه سرویس‌هایی می‌زد این کورک از لهستان! ترکونده بود لامصب! امتیازآورترین بازیکن زمین هم بود ...
یه چیزی هم توجهم رو جلب کرد! چهره‌های این بازیکنای لهستان خیلی هالیوودی می‌زد :دی

یکی دو تاشون شبیه چند تا بازیگر معروف بودن : دی

راستی گزارش FIVB از بازی هم قشنگه ...
خبرگزاری‌ها می‌ذارن تا چند ساعت دیگه ...

نکات مهمش؛ بازارگرد با 15 امتیاز، بیش‌ترین امتیاز رو واسه ایران آورد، کورک هم 26 امتیاز واسه لهستان گرفت
موسوی و زرینی هم هر کدوم 12 امتیاز
نکته‌ی جالب اینجاست که امتیاز ست (Set Point) ایران رو دو تا بازیکن جوونش گرفتن ... ست دوم، فیاضی، ست چهارم غفور و ست پنجم هم فیاضی !

MoH_@_MaD
24-11-2011, 13:11
تبریک میگم به همه ی دوستان :40::40:
ست پنجم رو که گرفتیم از خوشحالی نمیدونستم چیکار کنم اگه داداشم جلوم رو نگرفته بود فک کنم همه ی شیشه های خونه رو میاوردم پایین :31:
به عمرم از برد تو یه مسابقه ی ورزشی اینقدر خوشحال نشده بودم
واقعا دستشون درد نکنه

خداییش هیچی از لهستان کم نداشتیم ست اول رو هم میتونستیم پیروز باشیم
ست چهارم با اینکه 5 امتیاز افتادیم عقب ولی بچه ها دمشون گرم خوب تونستن برگردن به بازی
این پوریا فیاضی فوق العاده س پسر با 18 سال سن همه ی امتیازات حساس رو میگیره
خوشحالم که حمزه زرینی هم به خودش اومد و شد همونی که میخواستیم
با این بازی برد جلوی تیم های مصر و چین و آرژانتین و آمریکا اصلا دور از دسترس نیست
و به امید خدا یه انتقام سخت از ایتالیا :31:

خیلی خوشحالم
تبریک تبریک تبریک :40::40::40:

SuperSt@r
24-11-2011, 13:17
میگم یه چیزی چه جوری ما ست سوم رو 25-8 باختیم اصلا چنین چیزی تا به حال بوده که یه تیم یه ست رو اینجوری ببازه بعد بیاد کل بازی رو ببره!:18: من تیکه هایی که اخبار ورزشی رو میدیدم ظریف رو ندیدم تو این بازی نبود؟چرا؟
درضمن بازتاب های این برد رو یادتون نره برامون بذارید ممنون میشم

Masoud King
24-11-2011, 13:18

چه صحنه دراماتیکی : دی
ولاسکو فوت استادی رو یادش نداده بود :27:

+
ولاسکو در آخر بازی گفت " ما بسیار خوشحال هستیم چون یه تیم قوی رو بردیم. من به بازیکینا بعد از برد صربستان گفتم که ما دنبال یه شگفتی دیگه هستیم. بازیکنای ما خوب بدون و ازشون خواستم که برای هر توپ بجنگند و اونها همین کار رو انجام دادن. سرویس ها و دفاع ما نتیجه رو عوض کرد."

مربی لهستان,آناستازی هم گفت" امروز یک پیروزی بزرگ برای ایران بود. ما خوشحال نیستیم چون تمرکزمون رو در ست چهارم از دست دادیم. ما اشتباهات زیادی رو در دریافت و سرویس داشتیم. این طبیعت یک تیمه, شما گاهی اوقات می بازین. ما ست چهارم 11 بر 16 جلو بودیم و تمرکزمون رو از دست دادیم. این یک فاجعه بود. ما این شنانس رو داشتیم که بازی رو تموم کنیم."

نادی هم گفته می دونستیم اونا یه تیم خیلی قوی تو اروپا هستن واسه همین ما سعی کردیم تا بهترین والیبالمون رو ارائه بدیم. از ولاسکو هم تمجید کرده که به اونا اعتماد به نفس داده و آخرش گفته که ما دنبال سهمیه المپیک هستیم .

کاپیتان لهستان - Marcin Mozdzonek هم گفته که ایرانیا خوب بودن مخصوصا تو دفاع... آخرش هم عنوان کرده که باید این بازی رو فراموش کنن .

mokhe
24-11-2011, 13:29
واقعا عالی بود.با اینکه حمزه دیر به خودش اومد ولی مشکل گشا بود.به نظرم یکم بازیکن آزاد مون سوتی میداد البته جلو لهستان با اون سرویساشون.ما که حسابی حال کردیم.ست سوم که وا داده بودیم گفتیم کارمون تمومه .عالی بود پسر
راستی اگه جایی هست که جدول رده بندی رو آنلاین میده لطفا بزارین.
اگه خود سایت اف ای وی بی داره بدین چون من جدولی پیدا نکردم.
با تشکر

Royce
24-11-2011, 13:33
سلام
کسی میتونه بازیهای قبلی و بعدی ایرانو همراه نتایجشون اینجا بنویسه؟

Kianoosh
24-11-2011, 14:04

چه صحنه دراماتیکی : دی
ولاسکو فوت استادی رو یادش نداده بود :27:

البته عکس واقعیش اینه :دی

البته جالبه بدونید اگه اشتباه نکنم همین آناستازی گزینه سرمربی ایران بود که نپذیرفت ...

mohsen_gh1991
24-11-2011, 14:11
دمشون گرم واقعا..
خیلی بهم چسبید دیدن این بازی. با این که ست سوم واقعا ناامید کننده بود ولی ست چهارم و پنجم خیلی عالی بازی کردن. ست چهارم رو هم خوب تونستن چهار پنج امتیاز اختلافو جبران کنن. این لهستان همون تیمی بود که کوبا رو سه صفر شکست داد.
راستی بازی بعدی با کدوم تیمه؟

M3HRD@D
24-11-2011, 14:15
مبارک هممومن باشه دوستان:11:
این تیم واقعا شاهگاره:40::40::40:

دوستان عکسهای خوب و با کیفیت بازی رو از کجا میشه گرفت؟

Masoud King
24-11-2011, 14:24
البته جالبه بدونید اگه اشتباه نکنم همین آناستازی گزینه سرمربی ایران بود که نپذیرفت .
آره یکی از گزینه ها همین بود ... بهتر شده نخریدنش یا خودش قبول نکرد
+
با اومدن گاییچ فکر می کردم ایران خیلی زودتر به این چیزی که هست برسه اما اصلا جواب نداد... گاییچ اصلا ایران نبود و فقط موقع مسابقات میومد... با این حال کلی هم دستمزد گرفت.
یادمه انتخابی المپیک بود فکر کنم که هنوز نمی دونست کدوم بازیکن برا کجا خوبه... هی تعویض می کرد

Kurosh
24-11-2011, 15:00
واقعا عالی بود.با اینکه حمزه دیر به خودش اومد ولی مشکل گشا بود.به نظرم یکم بازیکن آزاد مون سوتی میداد البته جلو لهستان با اون سرویساشون.ما که حسابی حال کردیم.ست سوم که وا داده بودیم گفتیم کارمون تمومه .عالی بود پسر
راستی اگه جایی هست که جدول رده بندی رو آنلاین میده لطفا بزارین.
اگه خود سایت اف ای وی بی داره بدین چون من جدولی پیدا نکردم.
با تشکرجدول رو تا این دور می‌تونید اینجا ببینید

سلام
کسی میتونه بازیهای قبلی و بعدی ایرانو همراه نتایجشون اینجا بنویسه؟
تا اینجا چهار تا بازی کردیم ...
اولی با ژاپن بود که 3-1 بردیم
دومی از کوبا 3-0 باختیم
در بازی سوم صربستان رو 3-2 بردیم
امروز هم که لهستان رو 3-2 زدیم

برنامه‌ی کامل، بازی‌های قبلی و بعدی :

دور اول

دور دوم

دور سوم

دور چهارم

saber136
24-11-2011, 15:17
درود بر شرف ایرانیها

MoH_@_MaD
24-11-2011, 15:47
واقعا اعصاب آدم خورد میشه وقتی میبینه تیمی مثل ایران که تونسته صربستان قهرمان اروپا و لهستان تیم سوم لیگ جهانی رو شکست بده نباید در لیگ جهانی حضور داشته باشه ولی تیمی مثل ژاپن که مقابل هزاران تماشاگر خودش جلوی ایران تحقیر میشه و هیچ حرفی واسه گفتن مقابل ایران نداره باید تو لیگ جهانی حضور داشته باشه :13:
یا تیمی مثل چین که حتی نتونسته یه ست رو از حریفاش بگیره باید تو لیگ باشه ولی ما نه :13:
حضور در لیگ جهانی والیبال حق مسلم ماست: دی

Reza31001
24-11-2011, 16:47
خوب حالا که یکم هیجانمون خوابید میشه یه تحلیل کوچولو رو بازیها داشت :31:

در پایان این دور تیم ما به رده ششم رسید البته 6 تیم بالای جدول همگی دارای 3 برد و 1 باخت هستن که دو پیروزی 3-2 ما و البته باخت 3-0 تاثیر خودشون رو گذاشتن و باعث شدن ایران در بین این شش تیم آخر باشه
نکته ای تو این تورنمنت جالب توجه شده غیرقابل پیش بینی بودن بازی هاست یعنی ایران میاد لهستانی رو میبره که کوبا رو 3-0 زده در حالی که کوبا ایران رو 3-0 برده بود!
البته شاید بشه این رو به حساب شگفتی گذاشت اما در طرف دیگه هم امروز برزیل به راحتی و با نتیجه 3-0 روسیه ای رو برد که ایتالیا رو 3-1 برده بود در حالی که برزیل بازیش رو به ایتالیا واگذار کرده!
رو همین حساب به نظر من غیر از بازی هایی که تیم ها مقابل چین انجام میدن بقیه مسابقات چندان قابل پیش بینی نیست
واقعا باید گفت چین در حد و اندازه ی این تورنمنت نیست
از اون ور شاید ژاپن هم ضعیف باشه ولی با حمایت هوادارهاش میتونه بازی های نزدیکی با مدعیان به نمایش بذاره
بنابراین نباید به بهانه پیروی لهستان مقابل آرژانتین خودمون رو مقابل آرژانتین برنده بدونیم
گرچه پیروزی در دیدار فردا هم فقط یک یا علی نیاز داره نه چیز دیگه

نکته دیگه که دوستان هم بهش اشاره کردن فشردگی بازیهاس که مطمئنا به ضرر تیم ما تموم میشه
البته تک روز استراحت هایی رو که میان مسابقات در نظر گرفته میشه هم بیش از همه به نفع تیم ما خواهد بود تا بتونه ریکاوری کنه شاید بازی خوب در گیم پنجم بازی امروز هم نتیجه همین استراحت بود

خولیو ولاسکو:
من به دلیل علاقه ای که کلا به ورزش دارم از بچگی انواع و اقسام ورزش ها رو پیگیری میکردم و میکنم و خوب نتیجه این ها هم این شده که معمولا تو ورزشهای تیمی میتونم تشخیص بدم که چرا یه تیم برد و چرا باخت و یا اشکال کار مربی کجا بود و... ( البته میدونم 90% شما هم همین طوری هستید :31:) اما امروز واقعا در مقابل کار ولاسکو حیرت کردم
شاید استفاده موفق از فیاضی تو بازی با صربستان یک اتفاق عجیب بود ولی میشد از مربی بزرگی مثل ولاسکو انتظار همچین سورپرازی رو داشته باشیم ولی امروز ولاسکو کار بسیار بزرگتری رو انجام داد

امروز ما دو مهره کلیدی رو کلا رو نیمکت نداشتیم دو تا فرهاد (ظریف و نظری افشار)
خوب تنها چیزی رو که میشد از نبودن فرهاد ظریف استنباط کرد این بود که به دلیل بازی سنگین مقابل صربستان و همچنین قدرت نمایی لهستان در سه بازی اول ولاسکو امید چندانی به موفقیت در این بازی نداشته ( همون طور که ما هم نداشتیم) پس سعی کرده به این بازیکن و البته نظری افشار استراحت بده چون اونها رو در بین ذخیره ها هم قرار نداده
اما نتیجه چی بود؟
یک پیروزی دل چسب :18:
به نظر شما اگه مربی دیگه ای در راس تیم ایران بود اصلا اجازه حضور به علی حسین تو همچین مسابقاتی میداد؟
به نظر من که اصلا و ابدا! چه برسه به این از لیبرو دوم خودش در تمام مسابقه استفاده کنه و اون بازی رو هم ببره
سورپرایز امروز ولاسکو چیزی بود که حالا حالاها از ذهن من یکی پاک نمیشه!

aluminum
24-11-2011, 16:51
خب باید این برد رو دیگه کنار بزاریم و بریم سراغ بازی فردا(البته اگه بتونیم :31:)
من یک بازی آرژانتین رو دیدم. پاسور (De Cecco Luciano)خوبی دارن و تا الان بهترن پاسور مسابقات هم هست.خیلی جا خالی میندازه و ایران باید حواس خیلی بهش باشه
بلزیکن ازداشون نسبت به بازیکن ازاد ایران باید ضعیف تر باشن(طبق امار) و به نظر میرسه دریافت کننده های خوبی نباشن
در زدن سرویس بهتر از ما بودن و بهترین سرویس زنشون Conte Facundo هست ولی نسبت به لهستان خیلی ضعیفترند
در دفاع روی تور هم باز هم نسبت به ما بهتر بودن.البته این بازی یکجورایی رقابت بین نادی و بازیکن سرعتی ارژانتین (Crer Pablo)برای بهبود وضعیتشون در جدول بهترن دفاع هست.البته بازیکن سرعتی دیگشون Solé Sebastian هم بازیکن خوبی هست و دفاع خوبی داره
در قسمت بهترین اسپکر هم باز هم وضعیتشون نسبت به ما بهتره و نسبت به بهترین بازکن ما یعنی بازارگر سه بازیکن بهتر دارن
و میشه گفت بهترین بازیکن ارژانتین Conte Facundo هست که در همه زمینه ها جز برترین ها هست
ولی نکته ای که باید دیده بشه یکدست بودن تیم ما هست . شاید عامل برد ما مقابل لهستان و صربستان همین باشه. چون تقریبا تیم یکدستی داریم و بین بازیکنها همون تفاوت انچنانی نیست با طولانی تر شدن زمان بازی فشار بین بازیکنها تقسیم میشه ولی شاید این برای تیم ها دیگه صادق نباشه.البته دنبالش نگشتم.
ولی در کل با توجه به اینکه ما و ارژانتین با تیمهای مشابه بازی کردیم نتیجه ارژانتین بهتر از ما بوده
ارژانتین طی مسابقات 10 ست برده و 6 ست واگذار کرده. 354 امتیاز به دست اورده و 322 از دست داده
و ایران 9 ست بده و 8 ست باخته و نکته جالب قضیه اینه که با توجه به سه برد و یک باخت امتیازهای بدست اورده (352) کمتر از امتیاز های از دست داده (368) هست

ولی با این تفاسیر و نگاه اماری ما ضعیفتر از آرژانتین هستیم.همانجوری که خیلی ضعیفتر از لهستان بودیم .ولی هیچ وقت نمیشه به این امارها صد در صد اعتماد کرد و همیشه شگفتی ها هستند که امارها را باطل کنن

به امید برد مقابل آرژانتین

C0OPeR
24-11-2011, 17:10
جاتون خالی توی اداره ما از مدیر کل و معاون بگیر تا آبدارچی توی دفتر جمع شده بودیم داشتیم بازی رو میدیدم و با هر امتیاز اداره میرفت رو هوا :27:
اینهمه بودجه خرج فوتبال میکنن آخرش هیچی خدا وکیلی هر چی به این بچه ها بدن حقشونه از شیر مادرشون حلالتره :31:
دم همه بچه ها گرم واقعا یه ملت رو خوشحال کردن ایشالا که همینطوری پیش برن . برد باخت هم مهم نیست همین که دارن با تعصب و با غیرت بازی میکنن و از جون مایه میذارن کافیه .
دم آقای ولاسکو هم گرم . مَـــــــــرده , مَرد :31:

Kianoosh
24-11-2011, 19:29
مبارک هممومن باشه دوستان:11:
این تیم واقعا شاهگاره:40::40::40:

دوستان عکسهای خوب و با کیفیت بازی رو از کجا میشه گرفت؟

دور اول:

دور دوم:

Masoud King
24-11-2011, 21:24
به نظر شما اگه مربی دیگه ای در راس تیم ایران بود اصلا اجازه حضور به علی حسین تو همچین مسابقاتی میداد؟
من چند باری از نزدیک بازی حسینی رو دیدم.... خیلی تفاوت خاصی بین بازی اون و ظریف نیست اما مطمئنا ظریف قابل اطمینان تره
این مجتبی یوسفی لیبرو سابق مشهد هم خیلی خیلی آینده داره ... مطمئنا تا چند سال دیگه تو تیم بزرگسالان باید دیدش.

البته اگه آمادگی بدنی تیم ایران هم مثه سایر تیما بود شاید ولاسکو هم همچین کاری نمی کرد... هنوز نصف بازیا مونده و باید تیمو تا آخرین مسابفه سر حال نگهداره
+
کلا این برد های تیم ملی خیلی تاثیر خوبی هم برا اونایی داره که والیبال بازی میکنن
مثلا تو تمرین امروز تیم دانشگاه همه بچه ها انگاری یه انرژی مضاعف گرفته بودن از بردهای ایران و همه خیلی سرحال و با انگیزه بودن.
همچنین هر بازی یه کلاس آموزشی هست ... من خودم خیلی چیزا از دیدن همین بازیا یاد گرفتم

hojjatinho
24-11-2011, 22:53
خب بازی فردا بازی خیلی سختیه + اینکه استراحت مناسبی هم برای فردا نداشتیم .
امیدوارم بلای بازی کوبا سرمون نیاد . نباید توقعمون رو زیاد بالا ببریم . کاملا موافقم که توانایمون بردن ارژانتین هم هست ولی به هر حال بازی هست و هزار و یک دلیل به خصوص تجربه بین المللی می تونه توی برد تیمی نقش داسته باشه .
امیدوارم فردا بازی زیبا و کم اشتباهی رو انجام بدیم . 2 ست بگیریم خیلی خوبه و اگه ارژانتین رو ببریم که دیگه شاهکار کردیم .

پ ن : سایت فدراسیون ایران هم که انصافا اطلاع رسانی خوبی داشته مثل اینکه فعلا down شده . از بس که ملت بهش سر زدند:دی

SNOW PATROL
25-11-2011, 10:22
خوب دوستان تبریک ایران ارژانتین رو 3-2 برد به امید خدا یکشنبه هم امربکا رو میبریم

Reza31001
25-11-2011, 10:28
Iran downs Argentina for fourth victory

:40::19::40:
خوب من که خواب موندم نتونستم بازی رو ببینم خوش به حال دوستانی که دیدن!

کم کم بوی المپیک به مشام میرسه:31:

تو جدول با اینکه تیم ما و آرژانتین هم امتیاز شدیم و آرژانتینا معدل ست بهتری دارن تیم مارو بالاتر قرار دادن
احتمالا به خاطر اینه که ما 4 پیروزی داریم و آرژانتین 3 پیروزی
اگه این هم جزو قوانین بازیها باشه به نفع ما میشه چون بردهای 3-2 زیاد داریم

Iran's Pourya Fayazi attacking from the left wing and contrasted by Federico Pereyra

Iran's triple block (Fayazi-Mousavi-Bazargarde)

Iran joy after drawing level with a 25-21 score to claim set 2
مرسی غیرت :20:

Hamzeh Zarini attacks while Crer and De Cecco block

Kianoosh
25-11-2011, 10:49
اینم سومین سورپرایز ولاسکو !
تبریک میگم واقعا کدوم کارشناسی این نتایج رو پیش بینی می کرد ایران فراتر از حد انتظار و سطح آسیا بازی کرده!
واقعا عالی بود لذت بردم تیم ایران نشون میده که هیچ چیزی کم نداره از تیم های برتر دنیا و دیگه اون ترس ما ریخته ! مسئولین ما و فدراسیون جهانی باید شرایطی به وجود بیارن که ایران در لیگ جهانی بازی کنه!
یک چیز خوب گفت گزارشگر شبکه سه :ایران داره همه تیمها رو میبره لب چشمه تشنه برمیگردونه :دی
بچه ها عالی بودن اینم از آرژانتین واقعا اون خستگی که نگرانش بودیم هم دیده نشد و با اعتماد مجدد بر بازیکنانی مثل پوریا فیاضی و علی حسینی و اضافه شدن نظری افشار رو فرم بودن زرینی تیم روند عالیش رو ادامه داد واقعا برای معدود دفعاتی هست که تو یک تیم ورزش گروهی ایرانی من روحیه و اعتماد به نفس رو میبینم یعنی جنگندگی و حفظ امید تا آخرین لحظه دمتون گرم بچه ها مرسی ولاسکو

سایت فدراسیون جهانی: تماشاگران ایرانی تیم خود را تنها نمی‌گذارند/جادوگری به نام ولاسکو

پس از برتری ۳ بر ۲ تیم ملی والیبال ایران برابر آرژانتین که با حضور تعدادی از تماشاگران ایرانی همراه بود سایت فدراسیون جهانی والیبال در مطلبی با عنوان " تماشاگران ایران در ژاپن قهرمانان خود را برای حضور در المپیک 2012 تشویق کردند " نوشت که تیم ملی والیبال ایران با هدایت خولیو ولاسکو تاکنون پیروزی‌های بسیار خوبی کسب کرده و همچنان قدرتنمایی می‌کند.

سایت فدراسیون جهانی در ادامه مطلب خود نوشت: ولاسکو که هدایت تیم رویایی ایتالیا در دهه ۹۰ را برعهده داشت پس از قهرمانی در آسیا کار خود را آغاز کرد؛ ایرانی‌ها در تهران هم تماشاگران پرشوری داشتند.

با توجه به اینکه والیبال پس از فوتبال دومین رشته پرطرفدار جهان است حالا کیلومترها دورتر از تهران و در ژاپن ایرانی‌هایی که در سرزمین آفتاب به عنوان معلم و فروشنده خودرو زندگی می‌کنند برای حمایت از تیم کشور خود به سالن مسابقه می‌آیند. هرچند که آنها زندگی سختی در ژاپن دارند، اما برای حمایت‌ از قهرمانان خود به سالن می‌آیند تا بتوانند سهمیه المپیک کسب کنند.

مسئولان فدراسیون جهانی در ادامه مطلب خود با یکی از تماشاگران ایرانی مصاحبه کرده‌اند. این تماشاگر ایرانی می‌گوید: ما برای حمایت از تیم کشورمان به اینجا آمده‌ایم. همانطور که سایر نماینده‌های ایران را در ژاپن تنها نمی‌گذاریم برای مثال می‌توانم به مسابقات فوتسال اشاره کنم.

وی ادامه داد: در حال حاضر تیم رویایی والیبال ایران در ژاپن حاضر است و قدرت‌نمایی می‌کند. به نظر من ولاسکو جادوگر است و باعث رشد، پیشرفت و توسعه سریع والیبال ایران شده است.

هایلایتها از نظر من:
حمزه زرینی :دی و امروز برای اولین بار در این مسابقات حمزه زرینی ، حمزه زرینی بود با اعتماد به نفس بیشتر خیلی به شرایط ایده عالش نزدیک شد و به حق با سرویس ها و آبشارهای عالی که زد بهترین بازیکن زمین هم شد که کتک مفصلی هم نوش جان کرد :دی
مهدوی فوق العاده بود سرویس های موجی و کنترلی زیبا که تو ست چهارم آرژانتین رو تحت فشار سنگینی گذاشت و دفاع های روی تور در ست چهارم و پنجم منتها یه صحنه دو بار پشت هم کوتاه به موسوی داد دفاع شد ولاسکو تایم گرفت گفت:
I said never kootah
:ِدی :دی(البته شایدم من اشتباه شنیدم صدای بازی کم بود)
نادی مثل همیشه دفاع روی تور عالی بود ولی دو تا سرویسش با بدشانسی هم خراب شد موسوی امروز عالی سرویس زد و امتیاز های خوبی از سرویس گرفت علی حسینی تو ست اول و دوم چندان خوب نبود ولی یواش یواش جا افتاد و تو مسیر توپها قرار میگرفت برای دریافت ست اول آرژانتینی ها رو امتیاز 24 گیر کردن و ما چند امتیاز پشت هم رو گرفتیم که خودش تو روحیه تیمی خیلی تاثیر داشت یه رالی بود ست دوم اگه اشتباه نکنم غفور با تک دفاع امتیاز رو برای ایران گرفت و البته تو ست سوم امتیاز 24-24 یک سرویس خراب کرد و بعدش بلافاصله یک ابشار دفاع شد که 26-24 باختیم بازارگرد تا ست سوم خوب بود و بعد دیگه بازی نکرد و نظری افشار با اضافه شدن به دریافت ها کمک کرد
و پوریا فیاضی چه می کنه این پسر با این سن کم و تجربه پایین واقعا پخته عمل می کنه فکر کنم در کل بازی هاش فقط یک یا دو سرویس خراب کرده و به همین دفعات دفاع شده! و دوباره گیم پوینت رو هم گرفت آفرین!

سرمربی آرژانتین خیلی جوش میزد ولی کاری از دستش برنمیومد از نظر روانی بچه های ما واقعا آماده ست پنجم بودن و خیلی بهتر بازی می کردن در واقعا آرامش ولاسکو به تیم ما آرامش می داد و عصبی بودن سرمربی آرژانتین تیمش رو متشنج میکرد!

با این برد ارزشمند و دو امتیاز مهم موقتا به رده چهارم 12 تیم برتر دنیا در جام جهانی صعود کردیم! تا ببینیم بازی های کوبا و امریکا و ایتالیا چی میشه اگه خوش شانس باشیم تا پایان بازی های امروز رده پنجم خواهیم بود.

آرژانتین هم مقابل قدرت والیبال ایران زانو زد

به گزارش روز جمعه ایرنا، دیدار دو تیم ایران و آرژانتین از ساعت 5:30 صبح امروز در سالن مركزی شهرداری اوساكا آغاز شد و با نتیجه سه بر دو به سود تیم كشورمان به پایان رسید.
در این بازی تیم ملی كشورمان با تركیب اولیه پوریا فیاضی، امیر حسینی، علی حسین، علیرضا نادی، حمزه زرینی، محمد موسوی و مهدی بازارگرد به میدان رفت.
در ست نخست این مسابقه سرویس های خوب بازیكنان آرژانتین، دریافت توپ را در تیم ایران دچار مشكل كرد و با وجود عملكرد خوب بازیكنان كشورمان در امتیازات پایانی، در نهایت این ست با نتیجه 25 بر 15 به سود آرژانتین رقم خورد.
اما در ست دوم روند بازی تغییر كرد و والیبالیست های ایران از همان آغاز این ست با درخشش پوریا فیاضی از حریف خود فاصله گرفتند تا در نهایت با نتیجه 25 بر 21 به پیروزی برسند.
در ست سوم اشتباهات بازیكنان كشورمان در میانه های این ست، باعث به وجود آمدن اختلاف پنج امتیازی میان دو تیم شد و با وجود عملكرد بسیار خوب آنها در اواخر ست، آرژانتین موفق شد با نتیجه 26 بر 24 به پیروزی برسد.
در ست چهارم بازهم بازیكنان ایران بازی بسیار خوبی به نمایش گذاشتند كه در این میان عملكرد حمزه زرینی و امیر غفور بیش از دیگران به چشم آمد.
ست سرنوشت ساز پنجم هم با بازی نزدیك دو تیم دنبال شد اما در نهایت این تیم ایران بود كه با نتیجه 15 بر 12 به پیروزی رسید تا دو امتیاز این مسابقه به ایران و یك امتیاز به آرژانتین برسد.
با این دو امتیاز تیم ایران كه به عنوان شگفتی ساز جام جهانی والیبال مطرح شده است با 9 امتیاز به رده چهارم جدول ردبندی صعود كرد

اینم خلاصه کنفرانس خبری بازی امروز

سرمربی ایران خولیو ولاسکو گفت:ما با کسب این پیروزی خیلی خوشحالیم آرژانتین یک تیم قوی اما جوان است امروز ما خیلی خوب سرویس زدیم و سیستم دفاع و سد توپمون به خوبی اجرا شد مهدوی هم بسیار خوب دفاع روی تور میکرد
سرمربی آرژانتین خاویر وبر گفت:در تمام ستها ما بازی بسیار سختی داشتیم و بازی خیلی نزدیک بود مشکل ما در بخش حمله بود و دفاع ما خوب عمل نکردترکیبی از این دو باعث نتیجه امروز شد
کاپیتان ایران علی رضا نادی گفت:تیم آرژانتین بازیکنان با تجربه زیادی داشت و ما تاکتیک های خوبی برای دفاع روی تور اجرا کردیم در ست دوم بهتر دفاع کردیم و با صحبتهای ولاسکو ذهنیت ما تغییر کرد و همه با همکاری برای یک هدف بازی کردیم ما از این مسابقات تجربه خوبی کسب کردیم
رودریگو کاپیتان آرژانتین گفت: ایران بسیار خوب بازی کرد سرویس و دفاع روی تور اونها ما رو تحت فشار گذاشت و در حمله خوب بازی نکردیم باید به سه بازی آیندمون مقابل برزیل روسیه و ایتالیا فکر کنیم که خیلی برامون مهم هستند

hojjatinho
25-11-2011, 10:52
چه می کنه این ایران ... تبریک به همه:11:
شخصا با توجه به نتایج ارژانتین و اینکه گفته می شد سبک بازی شون با اروپایی ها فرق داره که انصافا هم داشت ؛ فکر نمی کردم ببیرم. ولی بچه ها همت کردند و این تیم امریکای جنوبی رو هم مغموم فرستادیم برن هتل !
کم کم داره توقعمون بالا می ره ضمن اینکه استرسمون هم موقعی که 2 ست رو باختیم کم میشه . انگاری یه جوری مطمئنیم که ایران ولاسکو 5 ست _ ها رو می بره .
گیم اول مثل گیم سوم بازی با لهستان خیلی بد بودیم . ولی کاملا می شد حس کرد که ایران به راحتی بر می گرده .
گیم دوم خیلی خوب بودیم .
گیم سوم با اینکه باختیم ولی به نظرم مثل گیم دوم خوب بودیم . شاید حتی بهتر؛ ولی تجربه پایین امیر عفور که باعث شد یک سرویس پرشی بد بزنه و بعد از اون هم ابشار بدی رو داشت ، باعث شد این گیم رو نبریم .
ولی از گیم 4 ، عالی بودیم .. کلا مثل اینکه تازه موتور تیم ملی از گیم 4 روشن می شه ! . سرویس های عالی موسوی و زرینی و دفاع های فوق العاده نادی و موسوی باعث شد ارژانتین اسیر تیم ما بشه ... مربیشون چه حرصی می خورد:دی

زرینی به عنوان موثرترین بازیکن شناخته شد و فیاضی هم امتیاز اورترین ولی به نظرم ستاره ایران موسوی بود با اون سرویس های مرگباری که زد .. عالی بود واقعا.:40:
اینقدر خوب بودیم که مربی ارژانتین مسی شون رو بیرون کشید :دی( کونته) .
بازم تبریک می گم. فقط حیف همه رو داریم 3-2 می بریم ... 1 امتیاز می دیم مفت :دی ( توقع بالا رفته دیگه :دی)

ولی هنوز بازیهای سخت تری داریم ... برزیل ، روسیه ، ایتالیا و حتی امریکا .
به امید موفقیت بیشتر .

هر وقت عقب می افتادیم یا حتی ارژانتین فاصلشو با ما کم می کرد ولاسکو با یک تایم اوت به موقع همه چی رو به نفع ما می کرد
مرسی خولیو:40:

این هم فایل امار و اطلاعات بازی :

MoH_@_MaD
25-11-2011, 11:11
تبریک میگم به همه ی دوستان :40:
امروز بچه ها فوق العاده بودن ایران خیلی سرتر از آرژانتین بود
اگه بچه ها تو ست سوم یه کم بیشتر دقت میکردن راحت میتونستیم 3-1 بازی رو ببریم و سه امتیاز کامل رو بگیریم ولی خب همین برد هم خیلی ارزش داره
فعلا با 9 امتیاز چهارمیم
ولاسکو واقعا مربیه بزرگیه
تفاوتش با مربی آرژانتین به وضوح مشخص بود که وقتی بچه ها توپ خراب میکردن چطور بشون روحیه میداد ولی مربی اونا سر هر توپی که خراب میشد داد میکشید و روحیه بازیکناش رو خراب میکرد
واقعا مرد بزرگیه
تو دور بعدی بازیهای راحت تری داریم و میتونیم امتیازات بیشتری رو کسب کنیم

اینم شرح کامل بازی برای دوستانی که نتونستن بازی رو ببینن

iceweek
25-11-2011, 11:46
وقتی گفته شد تیمی که 3-2 ببازه یک امتیاز میگیره و برنده 2امتیاز فکر کنم همه راضی بودیم وخوشحال .چون فکر میکردیم مقابل این تیم ها ببازیم.گفتیم حداقل 2 ست بگیریم ازشون یک امتیاز ببریم.اما حالا میگم کاش این قانون نبود

Gilopa
25-11-2011, 11:56
تبریک میگم .. واقعا آفرین به بچه ها..
کاش بچه ها قدر این ستهاییی که به تیمها میدند رو بدونند .. مثلا وقتی تیم ما میتونه خوب باشه چرا نباید از ست اول خوب باشه ؟ باید ولاسکو رو این موضوع بیشتر کار کنه که بچه ها از همون اول بجنگند و نزارند انقدر راحت 2 ست واگذار بشه و بعد به خودشون بیان
بردهای خیلی خیلی خوبی کسب کردیم اما خیلی دوست دارم حداقلامریکا رو ببریم چون درسته تا الان تیمای خیلی قدرتمندی رو بردیم اما هیچ کدوم جز کوبا در حال حاضر جزو 5 تیم برتر رنکینگ فیبا نیستند .. اگه بخوایم به رده بندی جهانی دقت کنیم الان امریکا در رده 4 رنکینگ قرار داره و با برد امریکا دیگه کاملا میشه گفت ایران شگفتی بازیها نیست بلکه یه تیم قدرتمنده که با برنامه ریزی به اینجا رسیده

Reza31001
25-11-2011, 12:20
کاش بچه ها قدر این ستهاییی که به تیمها میدند رو بدونند .. مثلا وقتی تیم ما میتونه خوب باشه چرا نباید از ست اول خوب باشه ؟ باید ولاسکو رو این موضوع بیشتر کار کنه که بچه ها از همون اول بجنگند و نزارند انقدر راحت 2 ست واگذار بشه و بعد به خودشون بیان
این ولاسکویی که من دیدم فکر همه جا رو میکنه
اگه ما آرژانتین و صربستان رو 3-2 بردیم معنیش اینه که امکان کسب نتیجه بهتری واقعا نبوده
یادمون نره تا همین پارسال انجام یه مسابقه مقابل صربستان یا لهستان و آرژانتین تقریبا یه آرزوی دست نیافتنی بود چه برسه به پیروزی مقابل این تیمها!

پ ن: ایتالیا ست اول رو 41-39 برده !!
فکر کن!!!!!!

CHAPTER
25-11-2011, 12:52
چه می کنه تیم والیبال ایران :40:
واقعا از خوشحالی نمی دونم چی بگم
دست مریزاد شیر مردای ایران :11:

رده بندی مسابقات جهانی والیبال پس از پیروزی ایران در برابر تیم آرژانتین

satttanism
25-11-2011, 13:26
تبریک فراوان

امیدوارام ایران جزو 3 تیم برتر قرار بگیره تا شاهکاری بچه ها یک نتیجه عالی داشته باشه
فکر میکنم این حداقل پاداش برای غیرت و پایداریشون باشه

Aria1997
25-11-2011, 14:26
سلام دوستان

بازی آمریکا و ایتالیا تا الان 2 بر 0 به نفع ایتالیا هستش
الان ایتالیا ببره بهتره یا آمریکا ؟!
ممنون :11:

میتونید از این لینک زیر زنده تماشا کنید (نمیدونم فی ل تره یا نه)

D o l f i n
25-11-2011, 14:32
من فقط میمومدم اینجا اخبار رو می خوندم از بس سرم شلوغ بود فراموش کردم امروز با آرژانتین بازی داریم
هیچ کلمه ای الان وجود نداره که بتونه این بچه ها رو ستایش کنه
فقط تبریک و تبریک و تبریک

MoH_@_MaD
25-11-2011, 14:33
دوستان اطلاع دارید که قرارداد ولاسکو با ایران تا کیه ؟؟
خداییش باید هر چی پول میخواد بهش بدن و حداقل 3-4 سالی نگه ش دارن
اگه بتونن همچین کاری بکنن بدون شک ایران به یکی از قدرت های والیبال جهان تبدیل میشه
انصافا هر چی هم بش بدن حقشه ، تو این چند ماهی که اومده اصلا تیم رو از این رو به اون رو کرده فکرش رو بکنین اگه چند سال بالا سر این تیم باشه بدون شک ایران رو به یکی ازقدرت های جهان تبدیل میکنه
امیدوارم مسئولین ورزش کشور قدرش رو بدونن و به این راحتی از دستش ندن

سلام دوستان

بازی آمریکا و ایتالیا تا الان 2 بر 0 به نفع ایتالیا هستش
الان ایتالیا ببره بهتره یا آمریکا ؟!
ممنون :11:

میتونید از این لینک زیر زنده تماشا کنید (نمیدونم فی ل تره یا نه)

اگه آمریکا ببره به نفع ما میشه
چون ما با 4 پیروزی و 9 امتیاز همون رده چهارم میمونیم
کوبا هم تونسته 3-1 صربستان رو ببره و 9 امتیازی بشه ولی بعد از ما قرار میگیره چون تعداد بردهای ما بیشتره
اگه آمریکا بتونه ایتالیا رو ببره ایتالیا هم 9 امتیازی میشه اونوقت 4 تیم 9 امتیازی داریم : ایران - کوبا - آرژانتین - ایتالیا
و چون ما بردهای بیشتری داریم بالاتر از اون سه تیم قرار میگیریم یعنی رده چهارم که واقعا شاهکاره
یه نتیجه عجیب هم رقم خورده و برزیل 3-2 چین رو برده !!!!!!!! احتمالا از بازیکنای ذخیره ش استفاده کرده
پ.ن : خب آمریکا تونست ست سوم رو بگیره و تا الان نتیجه 2-1 به نفع ایتالیاست

خب ایتالیا ست چهارم رو هم گرفت و 3-1 آمریکا رو برد و با 11 امتیاز بالاتر از ما قرار گرفت
ایران هم تا پایان این دور با 9 امتیاز بعد از تیم های روسیه و برزیل و لهستان و ایتالیا در رده پنجم قرار گرفت
بچه ها واقعا شاهکار کردن دست همشون درد نکنه :11:

Masoud King
25-11-2011, 15:41
سلام تبریک به همه

واقعا بازی خوبی بود... حیف که ست سوم از دستموم پرید. با اینکه اختلاف زیادی افتاده بود اما بازم جبران کردن ولی امیر غفور کاش سرویسشو یکم کنترل شده می زد و این فرصت رو به دفاع ایران می داد تا امتیاز برتری رو بگیره.

سرویس های موسوی انگاری خوب گرفته و هر بازی پوئن سرویس میگیره... یادمه پیکان اومده بود مشهد این موسوی خودش تو یه ست به تنهایی حداقل 5 تا امتیاز مستقیم از سرویس گرفت : دی
کلا امروز اکثر بچه ها سرویس های خوبی زدن

علی حسین بازم داشت جای ظریف بازی می کرد و اصلا اون خلا نبودن ظریف حس نشد... یه خوبی که تیم ایران داره اینه که اکثرشون تو یه سطح هستن و تیم یک دستی داریم... مثلا تو این بازی بهترین اسپکرمون یعنی بازارگرد خیلی کم استفاده شد یا کمالوند اصلا نبود ولی بازم تونستیم بازی رو مثه بازیهای قبل ببریم.

دفاع رو تورمون امروز خیلی عالی بود ... اینقدر دفاع کردن که آرژانتینیا دیگه اسپک نمی زدن و همش جا خال مینداختن. که البته امتیاز هم می گرفتن... مشخصا خیلی با فکر بازی می کردن بازیکنای آرژانتین مخصوصا پاسورشون که خیلی سوسک بود : دی
یه چند جایی بازیکنای ما رو به قول معروف دیواری کردن ... کلا تیمشون خیلی حرفه ای بودن ولی خوب ما و مربیمون حرفه ای تر بودیم که تونستیم بازی رو ببریم.

پارسال بود فکر کنم... بازی برزیل و کوبا... شایدم دو سال پیش
بازیکنای کوبایی بلند میشدن محکم اسپک می زدن که هی دفاع می شدن اما این دانته بازیکن برزیل هی تقه می زد به دست کویایی ها و توپ می رفت تو اوت و امتیاز می گرفتن...والیبال همینه .. فقط استفاده از فکر.
تو همین بازی ایران آرژانتین سر همین جا خال انداختنا دیدین بازیکنای ایران چطو داد می زدن ... چنتا جا خال خوابوندن بار منفی از محکم ترین اسپک ها بیشتره ... یه جورایی تیمو بهم میریزه

خلاصه آرژانتین رو هم کشتیم ... برزیل هم تونست از چین فقط 2 امتیاز بگیره که برا ما خیلی خوب شد
ایتالیا هم تونست 3 بر 1 آمریکا رو متاسفانه ببره ... کاش این استکبار جهانی حداقل 3-2 می باخت
با این اوصاف رفتیم پنجم

اگه تیم همینطوری بازی کنه مطمئنا بردن آمریکا اصلا کار غیر ممکنی نیست .... الان دیگه همه تیما از ایران می ترسن... خیلی حسه خوبیه : دی
ببینیم بازم میشه حماسه جام جهانی 98 فوتبال رو امسال تو والیبال شاهد باشیم.. منکه خیلی امیدوارم

kar1591
25-11-2011, 15:49
دمشون گرم فقط امیدوارم مسائل سیاسی و دلال بازی رو مثل فوتبالمون وارد والیبال نکنند تا حداقل تو والیبال پیشتاز باشیم

SuperSt@r
25-11-2011, 15:49
سلام به هم دوستان :26::26::26: تبرییییییییییییییک:26::26::26:
خیلی خیلی تبریک میگم این برد رو واقعا موندم چی بگم تا بتونم این تیم رو توصیف کنم فقط اینو بگم که دم همشون گرم دستشون درد نکنه
ما که خانوادگی اون وقت صبح بازی رو میدیدم شاید این اولین باری بود که این اتفاق پیش اومد که همه دور هم توی اون ساعت تلویزیون رو تماشا میکنیم تو خونه ما که دعا و صلوات و... زیاد بود تا که به لطف خدا ایران موفق بشه و پیروز بشه یه شور و احساس جالبی تو خونه ما برقرار بود نمیدونم چی بگم کلی حال کردم دستشون درد نکنه همین که باعث خوشحالی یه ملت شدن باید به شکل ویژه ای ازشون قدردانی بشه
در رابطه با بازی هم فقط اینو بگم که امروز نسبتا خوب سرویس زدیم و موسوی واقعا امروز سرویسای خیلی خوبی رو میزد و دفاع روی تور هم مثه همیشه فوق العاده بود حالا فک میکنم که تیمای دیگه از ما ترسیده باشن که این خیلی خوبه حال میده خیلی دوست داشتم تو ورزشگاه باشم و اونجا بگم من ایرانیم و به ایرانی بودن خودم افتخار میکنم البته الانم همین رو به تمام دنیا میگم ( الان که داشتم اینو مینوشتم یه لحظه اشک تو چشمام جمع شد)
شرمنده خیلی حرف زدم به امید پیروزی تیم ملی ایران مقابل امریکا :46:

MoH_@_MaD
25-11-2011, 16:06
یه امتیازی که برزیل به چین داد واسش گرون تموم شد و باعث شد یه رده سقوط کنه و زیر روسیه قرار بگیره
یه نتیجه جالب دیگه هم رقم خورده اینکه ایتالیا ست اول رو از آمریکا 41-39 برده :18:

جدول بازیها تا پایان دور دوم :

واقعا آدم احساس غرور میکنه وقتی میبینه که تیم کشورش تونسته تیمی رو ببره که الان در صدر جدول جام جهانی قرار داره
تو این چند روزه هر جا میرم و هر کی رو میبینم حرف از والیبال و افتخار و غرور آفرینی بچه هاست
واقعا تو این چند وقته والیبال یه شور و نشاط خاصی رو به جامعه بخشیده
امیدوارم قدردانی خوب و شایسته ای ازشون به عمل بیاد

mohammadirani
25-11-2011, 17:00
بچه ها حتما نباید جز 3 تیم قرار بگیریم

اگه چهارم هم بشیم میریم المپیک
اگه خوش شانس باشیم با پنجمی هم میتونیم بریم المپیک

چون برزیل و کوبا با قهرمانی در قاره هاشون رفتن المپیک

ولی من زیاد برام مهم نیست حتما الان بریم المپیک چون واقعا کار سختیه

ما باید از 7 بازی دیگه بتونیم 6 بازی و حداقل 5 بازی رو ببریم که صعودمون به المپیک قطعی بشه .

ولی اگه بتونن روند خودشون رو حفظ کنند حتما تو اردیبهشت المپیکی میشیم

Kianoosh
25-11-2011, 17:20
من یه چند دقیقه ای جدولو بررسی کردم الان امتیازا طوری شده که ما روی کاغذ شانس کسب سهمیه در همین بازی ها رو هم داریم منتها اما و اگرش زیاده :دی بازی های دور سوممون نسبتا ساده تر به نظر میان اگه موفق بشیم 8 امتیاز از این سه بازی بگیریم با توجه به اینکه هنوز روسیه لهستان برزیل و ایتالیا دو به دو با هم بازی نکردن(میره تو دور چهارم) ما اگه امتیاز های بازی خودمونو جلو امریکا مصر چین و ایتالیا بگیریم شانسمون برای سومی زیاد میشه ... هرچند دیگه نباید خیلی هم توقع رو بالا برد تا همینجا هم عالی کار کردن همین روند رو ادامه بدن با چاشنی شانس نیم نگاهی به سهمیه المپیک هم داریم! ولی در پایان بازی ها رتبه پنجم یا ششم برای ایران می تونه عالی باشه و رنکینگ کلی مردان ایران رو هم تک رقمی می کنه! فرصت برای سهمیه المپیک در مسابقات دیگه هست این باید یه نقطه شروع برای المپیک و لیگ جهانی باشه...

حالا همه اینها یک طرف این بازی آخر ما که جلو ایتالیاست یک طرف اونو باید ببریم (از بازی با امریکا هم حساستره):دی

یه توضیحم یکی از دوستان گفته بود بدم ببینید باید بین تیمی که 3-0 و یا 3-1 میبازه با تیمی که کار رو 2-2 می کنه تو ست پنجم میبازه فرقی باشه و این نحوه امتیاز دادن خیلی هم عادلانست چون مثلا برعکس فوتبال ما نتیجه مساوی نداریم تو والیبال (تا صبحم بشینن بازی کنن مثل ایتالیا و امریکا یکی باید برنده بشه :دی) که امتیاز شکسته و بعد تقسیم بشه ولی با این روش راحت تقسیم میشه

30vil
25-11-2011, 20:02
دوستان عزیز دوز سوم هم باز باید با لهستان و ژاپن بازی کنیم؟

mohammadirani
25-11-2011, 21:10
دوستان عزیز دوز سوم هم باز باید با لهستان و ژاپن بازی کنیم؟

نه

دور سوم با امریکا و چین و مصر بازی داریم که اگه ساده بگیریم ممکنه تلخ ترین و اگه جدی بگیریم میتونه تبدیل به پر امتیاز ترین دورمون بشه

دور چهارم با روسیه وبرزیل و ایتالیا که سخت ترین دورمونه و اگه بخوایم بریم المپیک باید از این دور 5 امتیاز گرفت که کار سختی هم هستش

mohsen_gh1991
25-11-2011, 21:32
نه

دور سوم با امریکا و چین و مصر بازی داریم که اگه ساده بگیریم ممکنه تلخ ترین و اگه جدی بگیریم میتونه تبدیل به پر امتیاز ترین دورمون بشه

دور چهارم با روسیه وبرزیل و ایتالیا که سخت ترین دورمونه و اگه بخوایم بریم المپیک باید از این دور 5 امتیاز گرفت که کار سختی هم هستش
دوستان مگه قهرمان اسیا مستقیم نمیره المپیک؟
و یه چیز دیگه بازیهای انتخابی المپیک جدا برگزار نمیشه؟

D o l f i n
25-11-2011, 23:08
دور چهارم باید تیم هم از لحاظ بدنی آماده باشه چون هم بازی ها سخته و هم این همه بازی یکم ضعیف میشن

mohammadirani
25-11-2011, 23:45

نه
اسیا قاره ایه که مدت هاست دیگه مستقیم نماینده نداره چون اختلاف سطح والیبال اسیا با 12 قدرت اول دنیا زیاد شده

افریقا رو نمیدونم ولی فکر کنم قهرمانشون مستقیم میره المپیک که معمولا مصر قهرمان مطلق افریقا هستش

.

بازیهای انتخابی جدا برگزار نمیشه.فوتبال تنها رشته ایه که بازیهاش جدا برگزار میشه.بقیه رشته ها از جمله والیبال این طوری نیست
قهرمان 4 قاره+ 3 تیم اول جام جهانی+ میزبان+ بهترین تیم اسیا در انتخابی اخر المپیک در بهار و 3 تیم دیگر که 2 تیمش تو همون مسابقات انتخابی اردیبهشت انتخاب میشن(شاید هم هر3 تیم)

mohammadirani
26-11-2011, 00:12

پست قبلیم یه اصلاحیه نیاز داره

خرداد ماه 4 تیم آسیایی ایران.کره جنوبی.چین.استرالیا به همراه 4 تیم دیگر از بقیه قاره ها تو ژاپن بازی میکنند
که 2 تیم صعود میکنند.تیم اول مسابقات و بهترین تیم آسیایی حاضر در مسابقات
حالا من که تو سایت ها خوندم ننوشتن خودژاپن هم شرکت میکنه یا نه(ژاپن جز 4 تیم اسیا نشدش امسال)
به هر حال اگه ژاپن هم باشه میشن 9 تیم

ali703
26-11-2011, 11:33
ایران با این مربی و این روندی که داره پیش میره امید به خدا پله های ترقی رو داره 2 تا 2 تا طی میکنه (به امید المپیکی میشیم)

sahba66
26-11-2011, 13:48
دوستان اطلاع دارید که قرارداد ولاسکو با ایران تا کیه ؟؟
خداییش باید هر چی پول میخواد بهش بدن و حداقل 3-4 سالی نگه ش دارن
اگه بتونن همچین کاری بکنن بدون شک ایران به یکی از قدرت های والیبال جهان تبدیل میشه
انصافا هر چی هم بش بدن حقشه ، تو این چند ماهی که اومده اصلا تیم رو از این رو به اون رو کرده فکرش رو بکنین اگه چند سال بالا سر این تیم باشه بدون شک ایران رو به یکی ازقدرت های جهان تبدیل میکنه
امیدوارم مسئولین ورزش کشور قدرش رو بدونن و به این راحتی از دستش ندن

اگه آمریکا ببره به نفع ما میشه
چون ما با 4 پیروزی و 9 امتیاز همون رده چهارم میمونیم
کوبا هم تونسته 3-1 صربستان رو ببره و 9 امتیازی بشه ولی بعد از ما قرار میگیره چون تعداد بردهای ما بیشتره
اگه آمریکا بتونه ایتالیا رو ببره ایتالیا هم 9 امتیازی میشه اونوقت 4 تیم 9 امتیازی داریم : ایران - کوبا - آرژانتین - ایتالیا
و چون ما بردهای بیشتری داریم بالاتر از اون سه تیم قرار میگیریم یعنی رده چهارم که واقعا شاهکاره
یه نتیجه عجیب هم رقم خورده و برزیل 3-2 چین رو برده !!!!!!!! احتمالا از بازیکنای ذخیره ش استفاده کرده
پ.ن : خب آمریکا تونست ست سوم رو بگیره و تا الان نتیجه 2-1 به نفع ایتالیاست

خب ایتالیا ست چهارم رو هم گرفت و 3-1 آمریکا رو برد و با 11 امتیاز بالاتر از ما قرار گرفت
ایران هم تا پایان این دور با 9 امتیاز بعد از تیم های روسیه و برزیل و لهستان و ایتالیا در رده پنجم قرار گرفت
بچه ها واقعا شاهکار کردن دست همشون درد نکنه :11:

lتا آخر المپیک قرارداد داره وشنیدم با 300هزار یورو
من که شخصاً منتظر بازی با ایتالیا و انتقام گیری هستم اصلااون شبی که پارسال بهشون باختیم رو فراموش نمیکنم

MoH_@_MaD
26-11-2011, 16:10
ایران در رده دوم بهترین دفاع تیمی

در پایان مرحله دوم جام جهانی و در حالیکه از فردا مرحله سوم این پیکارها آغاز خواهد شد، کمیته آمار و ارقام مسابقات، رده بندی دوازده تیم حاضر در بازی ها را بر اساس فاکتورهای فنی مختلف اعلام کرد که به شرح زیر است:

اسپک
روسیه با 53.48 درصد موفقیت
کوبا: 52.42
ژاپن: 50.47
برزیل: 50.42
ایتالیا: 50.31
آرژانتین: 50.2
لهستان: 49.51
مصر: 47.31
ایالات متحده: 46.85
صربستان: 45.24
ایران: 43.52
چین: 38.48
..................
دفاع روی تور
لهستان با میانگین 3.45 در هر ست
ایران: 3.14
ایتالیا: 3.11
آرژانتین: 3
روسیه: 2.94
صربستان: 2.57
ایالات متحده: 2.53
برزیل: 2.40
ژاپن: 2.24
کوبا: 2.24
چین: 1.71
مصر: 1.44
........................
سرویس
لهستان با معدل 1.75 در هر ست
ایتالیا: 1.74
ایالات متحده: 1.74
روسیه: 1.41
مصر: 1.38
برزیل: 1.5
آرژانتین: 1.14
کوبا: 1.12
صربستان: 1.05
ایران: 0.77
ژاپن: 0.71
چین: 0.53
...................
توپگیری
ژاپن با معدل 7.48 در هر ست
برزیل: 6.35
ایالات متحده: 6.18
کوبا: 6.06
ایتالیا: 6.05
صربستان: 5.95
ایران: 5.86
روسیه: 5.76
لهستان: 5.70
آرژانتین: 5.33
چین: 4.47
مصر: 4.38
..........................
پاس
لهستان با معدل 11.70 در هر ست
آرژانتین: 9.76
ایران: 9.09
ژاپن: 9
صربستان: 8.62
روسیه: 8.41
ایالات متحده: 7.71
چین: 7.35
کوبا: 7
برزیل: 6.85
مصر: 6.69
ایتالیا: 6.37
...........................
دریافت
لهستان با 55.84 درصد موفقیت
برزیل: 51.51
ژاپن: 47.21
صربستان: 47.10
آرژانتین: 44.85
ایالات متحده: 42.72
روسیه: 40.91
چین: 39.40
ایتالیا: 39.39
ایران: 37.78
مصر: 37.17
کوبا: 34.78

Masoud King
26-11-2011, 17:44
قهرمان 4 قاره+ 3 تیم اول جام جهانی+ میزبان+ بهترین تیم اسیا در انتخابی اخر المپیک در بهار و 3 تیم دیگر که 2 تیمش تو همون مسابقات انتخابی اردیبهشت انتخاب میشن(شاید هم هر3 تیم)
نه اصلا اینطوری نیست... همه تیم ها باید انتخابی رو بگذرونن
فقط میزبان المپیک که انگلیس هست میره مستقیم.

کلا سه تا تورنومنت انتخابی هست ( ژاپن,ایتالیا و آلمان)
تو تورنومنت ژاپن : کشور میزبان به علاوه سه تیم آسیایی که سهیمه ندارن به علاوه چهار تیم برتر دنیا از لحاظ رنکینگ که سهیمه نگرفتن.
تو تورنومنت ایتالیا و آلمان هم کشور های میزبان هستن با 6 تیم دیگه این مسابقات از 2 تا 10 ژوئن 2012 برگذار میشه

از این انتخابی ها 9 تیم انتخاب میشن با سه تیم اول جام جهانی که میشن 12 تا میرن المپیک
سهمیه قاره ها از این 9 تیم به این صورت هست:
اروپا 3 تیم
آسیا 2 تیم
آمریکای شمالی و مرکزی 2 تیم
آمریکای جنوبی 1 تیم
آفریقا 1 تیم

منبع:
سایت جهانی فدراسیون والیبال ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

h_r_v
26-11-2011, 17:50
فردا دوباره 5.40 صبح بازی داره ایران!؟

Reza31001
26-11-2011, 18:26
3 نکته

1- الان فوق العاده نگران اینم حالا که بازیایی رو بردیم که انتظارش نمی رفت بازیایی رو نبازیم که انتظار بردشون رو داریم :20:

2- امیدوارم والیبال 2011 ایران، فوتبال 1966 کره شمالی نباشه
البته افتخارات پیاپی رده های سنی و وجود دو ستاره جوون تو تیم ما ( فیاضی و غفور) خیالمون رو از لحاظ بازیکن راحت میکنه
در سطح فدراسیون هم کارنامه موفق آدمی مثل یزدانی خرم هم در کشتی و هم در والیبال هست ولی خوب میدونیم که اینجا گاهی اوقات تصمیم هایی گرفته میشه که اشک هوادارا رو در میاره :41:

3- در تورمنت های والیبال آنالیز نقش فوق العاده مهمی داره
کافیه تیم شما در 2-3 بازی اول استراتژی کلی خودش رو رو کنه تا از بازی چهارم اسپکر تاپ شما رو به راحتی کنترل کنن یا تمام سرویس رو دست بازیکنی بیاد که دریافت اولش ضعیفه
اما تیم ما 5 بازی رو انجام داده که سخت میشه آنالیز به درد بخوری ازش درآورد
تو یه بازی این مهدی بازارگرده که یه تنه توپ ها سوم رو میخوابونه و تو بازی بعد حمزه زرینی موثرترین بازیکن زمین میشه!
تو یه بازی آرش کمالوند امتیازآورترین بازیکنه اما تو پیروزی بعدی یه جوون 18 ساله جور توپ های سوم رو میکشه!
و ...
اینها واقعا امیدوار کنندس :40:

به امید پیروزی 3 امتیازی مقابل آمریکا

hojjatinho
26-11-2011, 18:29
از این انتخابی ها 9 تیم انتخاب میشن با سه تیم اول جام جهانی که میشن 12 تا میرن المپیک
اروپا 3 تیم
آسیا 2 تیم
آمریکای جنوبی 1 تیم
آفریقا 1 تیم
منبع:
سایت جهانی فدراسیون والیبال ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] wPressRelease.asp%3FNo%3D33096%26Language%3Den)

من فکر می کردم سهمیه اسیا 1 هست مثل هر دوره .

The nine additional teams will be split as per the following: 3 Europe, 2 Asia, 2 NORCECA, 1 South America, 1 Africa. Olympic Qualification Tickets: For the Men’s World Olympic Qualification tournaments in Japan, the Olympic vacancies will be decided as follows: The first ranked team to qualify, then the best ranked Asian team among the remaining teams participating in the tournament will qualify.

*/پس اون یکی چه جوری حساب شده؟ ... شایدم توی دو تورنومنت دیگه هم نماینده ای از اسیا باید باشه.
یک امیل به ادرس پایینی زدم و خواستم که شفاف تر توضیح بدهند( چه خوشم من!:دی)

Kurosh
26-11-2011, 19:29
پاس
لهستان با معدل 11.70 در هر ست
آرژانتین: 9.76
ایران: 9.09
ژاپن: 9
صربستان: 8.62
روسیه: 8.41
ایالات متحده: 7.71
چین: 7.35
کوبا: 7
برزیل: 6.85
مصر: 6.69
ایتالیا: 6.37
یه سؤال !
جریان این تعداد پاس‌ها چیه ؟!
تا جایی که ما می‌بینیم، تقریباً 90 درصد رد کردن توپ با پاس‌کاریه! یعنی اگه دریافتی صورت بگیره، بعدش در 90 درصد مواقع پاس داده میشه به اسپکر ! اون 10 درصد هم مواردیه که دریافت بد انجام میشه و پاسور پاس نمیده، یا جاخالی می‌اندازه (1 درصد) یا فقط توپ رو رد می‌کنه (9 درصد)

حالا بهترین تیم مسابقات از این نظر، کلاً 11 تا پاس تو هر ست داشته ؟!!!!
جدای از 25 امتیازی که مثلاً لهستان تو این چند بازی بارها گرفته، و خب از 25 تا حداقل 20 تاش با پاس بوده تو هر ست، پاس‌هایی که به امتیاز ختم نمیشه رو هم در نظر بگیریم !!‌ شاید ده‌ها پاس داده میشه و اسپک رو دریافت می‌کنن ...

چه جوریه سیستمش؟!‌

اروپا 3 تیم
آسیا 2 تیم
آمریکای جنوبی 1 تیم
آفریقا 1 تیم
این‌ها غیر از سه تیم اول جام جهانی هستن ؟!
یعنی اگه برزیل و آرژانتین تو جام جهانی جز 3 تا شده باشن، مثلا‍ً شیلی شانس این رو داره که به المپیک صعود کنه ؟!! سه تیم از آمریکای جنوبی میشه که !!

برعکسش هم در نظر بگیریم ! اگه برزیل و آرژانتین تو جام جهانی اول تا سوم نشن، عادلانه است که فقط یکیشون حق حضور در المپیک رو داشته باشه ؟! انصافه آخه ؟! :دی

aluminum
26-11-2011, 20:06
یه سؤال !
جریان این تعداد پاس‌ها چیه ؟!
تا جایی که ما می‌بینیم، تقریباً 90 درصد رد کردن توپ با پاس‌کاریه! یعنی اگه دریافتی صورت بگیره، بعدش در 90 درصد مواقع پاس داده میشه به اسپکر ! اون 10 درصد هم مواردیه که دریافت بد انجام میشه و پاسور پاس نمیده، یا جاخالی می‌اندازه (1 درصد) یا فقط توپ رو رد می‌کنه (9 درصد)

حالا بهترین تیم مسابقات از این نظر، کلاً 11 تا پاس تو هر ست داشته ؟!!!!
جدای از 25 امتیازی که مثلاً لهستان تو این چند بازی بارها گرفته، و خب از 25 تا حداقل 20 تاش با پاس بوده تو هر ست، پاس‌هایی که به امتیاز ختم نمیشه رو هم در نظر بگیریم !!‌ شاید ده‌ها پاس داده میشه و اسپک رو دریافت می‌کنن ...

منم دقیقا نمیدونم منظور از معدل پاس چیه
ولی خب شاید منظورش پاسهایی هست که منجر به امتیاز شده
در بازی که تمامی امتیاز ها از طریق اسپک زدن تیم بدست نمی یاد.یکسریش روی سرویس زدن و دفاع روی تور و یکسریش هم روی اشتباهات حریف و.... شاید اینجوری حساب کردن

Kurosh
26-11-2011, 21:03
ولی خب شاید منظورش پاسهایی هست که منجر به امتیاز شده
به احتمال زیاد باید همین طور باشه ...

------------------

برای دوستانی که برنامه رو از سایت FIVB دنبال نکردن، برنامه‌ی بازیای بعدی ایران رو می‌ذارم :

یکشنبه 6 آذر، ایران - آمریکا ساعت 5:30 صبح

دوشنبه 7 آذر، ایران - مصر ساعت 5:30 صبح

سه‌شنبه 8 آذر، ایران - چین ساعت 9:30 صبح

جمعه 11 آذر، ایران - برزیل ساعت 5:30 صبح

شنبه 12 آذر، ایران - روسیه ساعت 5:30 صبح

یکشنبه 13 آذر، ایران - ایتالیا ساعت 9:30 صبح

L.A.M.P.A.R.D
26-11-2011, 21:12
یکشنبه 6 آذر، ایران - آمریکا ساعت 5:30 صبح

دوشنبه 7 آذر، ایران - مصر ساعت 5:30 صبح

سه‌شنبه 8 آذر، ایران - چین ساعت 9:30 صبح

جمعه 11 آذر، ایران - برزیل ساعت 5:30 صبح

شنبه 12 آذر، ایران - روسیه ساعت 5:30 صبح

یکشنبه 13 آذر، ایران - ایتالیا ساعت 9:30 صبح

اقا خعلی نامردیه :دی
چه وضعشو خوب ؟ یروز درمیون بکنند برنامه ی بازیا رو ..مگه ازار دارید اخه ؟ :دی

-------------

به امید کسب مدال برای تیم ملی وطن عزیزمون :20::40:

Masoud King
26-11-2011, 22:06
پس اون یکی چه جوری حساب شده؟ ... شایدم توی دو تورنومنت دیگه هم نماینده ای از اسیا باید باشه.
یک امیل به ادرس پایینی زدم و خواستم که شفاف تر توضیح بدهند( چه خوشم من!)
احتمالا ژاپن چون این همه میزبان هست میره المپیک : دی
اما همیشه بهترین تیم آسیا غیر از نفر اول مسابقات میرفت المپیک
چون اونجا نوشته 9 تا تیم + سه تیم اول جام جهانی میشه 12 تا ... خوب میزبان المپیک چی؟ : دی
یا اشتباه نوشته یا ما داریم اشتباه می خونیم
+
ولی اگه اینجا سهمیه نتونیم بگیریم مطمئنا اگه اینطوری پیش برن تو انتخابی راحتر می تونن سهمیه بگیرن
هیچ تیمی تو آسیا الان تو سطح ایران نیست

یادمه یه زمانی بردن چین تایپه و تایلند آرزو بود .. چه برسه به ژاپن و کره و چین
بردن تیمای اروپایی رو خود خدا هم فکرشو نمی کرد : دی

در پایان مرحله دوم جام جهانی و در حالیکه از فردا مرحله سوم این پیکارها آغاز خواهد شد، کمیته آمار و ارقام مسابقات، رده بندی دوازده تیم حاضر در بازی ها را بر اساس فاکتورهای فنی مختلف اعلام کرد که به شرح زیر است:
این نشون میده هنوز توی سرویس و دریافت تیم سطح خوبی نداره
هر دوشون رو تو هر بازی که اصلاح کردن باعث برد شده... سرویس که خودش بهترین حمله محسوب میشه

این‌ها غیر از سه تیم اول جام جهانی هستن ؟!
یعنی اگه برزیل و آرژانتین تو جام جهانی جز 3 تا شده باشن، مثلا‍ً شیلی شانس این رو داره که به المپیک صعود کنه ؟!! سه تیم از آمریکای جنوبی میشه که !!
تو المپیک قبلی 6 تیم از اروپا بود..
+
بازی با آمریکا خداکنه استنلی سرویس هاش نگیره ... با این دریافت های ما فکر کنم هر ست کلی امتیاز بگیره
نامرد مثه گلوله توپ می مونه سرویس هاش

mohammadirani
27-11-2011, 00:17
نه اصلا اینطوری نیست... همه تیم ها باید انتخابی رو بگذرونن
فقط میزبان المپیک که انگلیس هست میره مستقیم.

کلا سه تا تورنومنت انتخابی هست ( ژاپن,ایتالیا و آلمان)
تو تورنومنت ژاپن : کشور میزبان به علاوه سه تیم آسیایی که سهیمه ندارن به علاوه چهار تیم برتر دنیا از لحاظ رنکینگ که سهیمه نگرفتن.
تو تورنومنت ایتالیا و آلمان هم کشور های میزبان هستن با 6 تیم دیگه این مسابقات از 2 تا 10 ژوئن 2012 برگذار میشه

اروپا 3 تیم
آسیا 2 تیم
آمریکای جنوبی 1 تیم
آفریقا 1 تیم

منبع:
سایت جهانی فدراسیون والیبال ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

من که نفهمیدم
یعنی میگین قهرمانان قاره اروپا و امریکای شمالی و مرکزی، و امریکای جنوبی نمیرن المپیک
فکر کنم اشتباه میگین
من بارها از رادیو ورزش شنیدم که برزیل و صربستان و کوبا رفتن المپیک لندن از همین الان، یعنی اشتباه میگفتن؟

بعد سهمیه قطعی اسیا یک تیمه .فکر کنم فقط در صورتی دو تیمه که تو این تورنمنت ایران بتونه جز 3 تیم(یا 4 تیم) بشه.در اون صورت بهترین تیم اسیا در اردیبهشت هم میره المپیک
راستی این اخرین المپیکی هستش که سهمیه جام جهان 3 تاست و از دوره بعد میشه2 تیم

mohammadirani
27-11-2011, 06:39
ست دوم رو چه قدر مفت از دست دادیم
از بازارگرد بعید بود ولی 27.25 خیلی نزدیک بودش

به نظر تو این بازی معجزه رخ نمیده.این امریکایی ها چه قدر بلندمیپرن!! خیلی از تور بالاتر میپرن

mohammadirani
27-11-2011, 06:43
خوب الانم گزارشگر تی وی هم گفت که 4 تیم صربستان و برزیل و کوبا و مصر رفتن المپیک به دلیل قهرمانی

mohammadirani
27-11-2011, 06:58
خوب متاسفانه امروز دیگه شگفتی رخ نداد و رویای حضور در المپیک تو این مسابقات، تا حد بسیار بسیار زیادی از بین رفتش

ولی هنوزم باید تو اردیبهشت ماه بریم المپیک

خوبیش اینه که بازیهای دیگه رو کلا بدون استرس میبینیم.امیدوارم چین و مصر و ایتالیا رو ببریم گرچه برد ایتالیا الان شبیه ماموریت غیر ممکنه

امیدوارم امریکا هم به همراه روسیه تو همین مسابقات بره المپیک و شرش رو از انتخابی کم کنه و تو اردیبهشت ماه دیگه نبینیمشون :)
ایتالیا هم که اونجا نیستش

Aria1997
27-11-2011, 07:08
واقعا حیف شد این بازی رو از دست دادیم ......
همش پیش خودم میگفتم اشکال نداره دو ست رو باختیم حتما نقشه ولاسکو بوده ......
به نظر من اگه این استنلی با اون سرویسهای مرگبارش نبود شاید یتونستیم امریکارو شکست بدیم

پ.ن ..: باور کنید شبکه سه 1 ست عقب بوده از بازی!!! :18:
بازی فقط 90 دقیقه بود وقتی تموم شد زدم شبکه سه دیدم 9 به 4 ایران عقبه !!!

Reza31001
27-11-2011, 07:12
باید بگم خود آمریکایی ها هم انتظار همچین بازی راحتی رو نداشتن!

اگه لهستانی ها فقط قد بلد بودن آمریکایی ها سنگین وزن هم بودن
نامردا وقتی سرویس میزدن وزنشون می ذاشتن پشت توپ دیگه واقعا غیرقابل مهار میشد
نمیدونم چه طوری برنامه ریخته بودن یکی در میون نوبت استنلی میشد میومد سرویس میزد

ولی اشکال نداره استراحتی بود مثل بازی کوبا برای چند پیروزی پیاپی دیگه
ضمنا آمریکا بابرد 3-0 هم همچنان زیر ایران قرار داره :27:

Masoud King
27-11-2011, 07:13
من که نفهمیدم
یعنی میگین قهرمانان قاره اروپا و امریکای شمالی و مرکزی، و امریکای جنوبی نمیرن المپیک
فکر کنم اشتباه میگین
من بارها از رادیو ورزش شنیدم که برزیل و صربستان و کوبا رفتن المپیک لندن از همین الان، یعنی اشتباه میگفتن؟
الانم این گزارشگره میگفت چهار تیم رفتن المپیک
بعدش تو سایت FIVB در مورد جام جهانی نوشته بود اولین قدم برا انتخابی المپیک
کلا بیخیالش : دی

+

بازی رو باختیم

همونطور که آمار هم میگفت دریافت اول ما ضعیف هست و این ضعف خودش رو جلوی سرویس های آمریکایی ها بیشتر نمایان کرد. مطمئنا اگه دریافتامون درست می بود تو سرعت کار آمریکایی ها رو یه سره می کردیم.
استنلی نامرد هم تا جایی که تونست پوئن سرویس گرفت

تو بازیهای المپیک استنلی از همه تیما همینطوری سرویس می گرفت... فکر کنم بازی با لهستان بود که یعنی به معنای واقعی کلمه زد کبود کردشون :دی
حتی برزیل و همه تیما رو بدجور اذیت کرد
انشا الله جام جهانی بعدی دیگه نیست : دی

دیگه واقعا زورمون به آمریکا نرسید ... انشا الله بازیهای بعد جبران میکنن

hojjatinho
27-11-2011, 07:22
بد بودیم و باختیم ...
بخشی از این بد بودن ما به دلیل خوب بودن امریکا بود و بخش دیگش روحی و روانی .
استرسی که توی چهره بچه ها امروز بود تا حالا ندیده بودم .
تقصیر خودشون هم نیست از بس که بازیهای تیمهای ورزشی ما با امریکا رو مسولان و بعضی از مردم از همه جا بی خبر به چشم غیر ورزشی نگاه می کنن و توقع های بی جا دارند . یادمه سر بازی بسکتبال ایران امریکا هم هر کسی که اصلا بسکتبال نمی دونست چیه ، توقع برد داشت! والیبال که دیگه جای خود .:41:
این تیم امریکا واقعا قوی بود . یک استنلی کافی بود برای بردن ایران . ولی باز به نظرم اگه اسم این تیم امریکا نبود و جو بی خود به این بچه های ما نمی دادند حداقل دو ست می گرفتیم .
در هر صورت امروز به جز بازارگرد که تقریبا خودش بود ، زرینی که وحشتناک بد بود و نادی هم با اینکه کاپیتان تیمه ولی از همه استرسی تر بود . انگار مجبورشون کرده بودند که اگه بازی رو نبریم ایران دیگه راهتون نمی دیم!
ایشا... بازی های بعد جبران کنیم

MoH_@_MaD
27-11-2011, 08:31
خب بازی رو باختیم
انصافا خیلی قویتر از ما بودن هر چند اگه یه کم دقت میکردیم میتونستیم ست دوم رو بگیریم ولی تو دو ست دیگه حرفی واسه گفتن نداشتیم
این استنلی عجب بازیکنی بود ... لامصب چه سرویس و آبشارهایی میزد
ولی با این که بردن هنوزم زیر مان :27:
به امید موفقیت تو بازیهای بعدی ...

دوستان یه سوال : بازیکنایی در سطح استنلی یا بهتر تو بقیه تیم ها کیان ؟
اگه اشتباه نکنم برزیل یه بازیکن داشت به اسم جیبا که خیلی خوب بود هنوزم بازی میکنه ؟

Masoud King
27-11-2011, 09:01
بچه ها به نظرتون این مارشال چطوری اینقدر می پره؟!؟

میگن نزدیک 50 اینچ پرش عمودی داره و اسپک هاش رو از 385 میگیره !!

Kianoosh
27-11-2011, 10:37
خب عملکرد ضعیفی داشتیم و با نتیجه بدی هم باختیم...حداقل می تونستیم ست دومو بگیریم ممکن بود شرایط بازی هم عوض بشه

درسته ما با تجربه بالا ولاسکو و روحیه خوب بچه ها و کمی هم شانس سه بازی غیرممکن و سخت رو ست پنجم بردیم اما نباید باعث بشه توقعات بیخودی بالا بره و ضعف هامونو نبینیم!

ما تو دریافت اول و زدن سرویس و استفاده از توپهای برگشتی مشکلات زیادی داریم و باید روش کار بشه

امروز همه بچه ها خیلی بازی متفاوتی نسبت به بازی های قبل رو به نمایش گذاشتن و وقتی اشتباه می کنی میبازی باز تو امتیازهای حساس آخر ست ما سرویس کنترلی خراب می کنیم!بازارگرد ست دوم یا درصد سرویس پرشی تو تور میره بالا موسوی کل بازی!یا دریافت اول خیلی ضعیف میشه و به پاسور نمیرسه درست یا امتیاز میشه!چقدر این استنلی و شماره یکشون خوب سرویس میزدن در واقعا با توجه به قد و قامت دفاع رو تور امریکا برنامه بازی اونها متفاوت بود با آرژانتین و لهستان اونا سرویس فوق العاده میزدن و مهاجم سرعتی ما رو از دور خارج می کردن و رو توپهای بلند و قدرتی بهترین دفاع رو میکردن و برعکس تو حمله خودشون بیشتر با دست مدافع بازی میکردن و توپها رو خیلی بالا میگرفتن ... هرچقدر ما تو دریافت اول با کمالوند و زرینی ضعیف بودیم استنلی تو سرویس و دفاع روی تور قوی بود واقعا خوب کار کرد

از یه طرفی هم خوب شد دیگه استرس المپیک رو برای این بازی ها نداریم و روی کاغذ که چه عرض کنم روی مقوا هم دیگه هیچ شانسی برای المپیک نیست در این مسابقات :دی

باز هم خوبی دیگه اینه که با این شکست 3-0 هم جایگاه ما زیاد به خطر نیوفتاده تو رنکینگ نهایی و امریکا همچنان اون تهه :دی آرژانتین ایشالا به ایتالیا میبازه و کوبا هم اصولا باید به روسیه ببازه (هر دو بازی با امتیاز کامل برای برنده باید باشه!) جایگاه پنجمی ما به احتمالا حفظ میشه فقط امیدوارم بچه ها این بازی رو فراموش کنن و روحیه قبلیشون رو به دست بیارن چون ما واقعا به 6 امتیاز جلو مصر و چین نیاز داریم تا دور سوم رو خوب تموم کنیم و نهایتا بازی جلو ایتالیا شانس بیشتری داره با توجه به روز آخر بودن انگیزه انتقام و ...

اما در مورد سهمیه ها و ... منم تا جایی که اطلاع دارم توضیح میدم:

برای المپیک 2012 لندن 12 سهمیه وجود داره که یکیش کسب شده برای کشور میزبان(انگلستان) باقیش هم مسابقات انتخابی قاره هاست و مسابقات انتخابی جهانی که انتخابی آسیا و جهانی با هم ادغام شده یعنی اروپا یک سهمیه انتخابی امریکای شمالی یک سهمیه امریکای جنوبی یک سهمیه و افریقا یک سهمیه مستقیم انتخابی دارن بعد چهار سهمیه در مسابقات انتخابی جهانی هست که در ژاپن ایتالیا و آلمان برگزار میشه تیمهای اول تا سوم این رقابت ها یا فکر کنم اول هر کدومشون سهمیه جهانی رو میگیرن و بهترین تیم آسیا هم سهمیه انتخابی آسیا رو میگیره

حالا فرضا اگه یه تیم آسیایی اول بشه سهمیش جهانیه و تیم آسیایی بعد از اون سهمیه آسیایی رو میگیره + تا الان هیچ تیمی جز انگلستان صعودش قطعی نشده!

حالا اینکه اگه مثلا برزیل و لهستان تو انتخابی قاره هاشون قهرمان بشه تو سه تای جام جهانی هم باشن چطوری میشه کدوم تیم جاشون میاد و ... رو دقیق نمیدونم من!:دی

Gilopa
27-11-2011, 11:24
قعلا از دو تا تیمی که تو رنکینگ فدراسیون جهانی جزو 5 تیم اول هستند باختیم . یعنی از کوبا و امریکا . پس چیز عحیبی نیست میتونیم بگیم از قدرتای چهارم و پنجم جهان باختیم:31: این نامردا مشخص بود که بازی با ایران رو خیلی جدی گرفتند و نمیخواستند مثل لهستانو صربستان و آرژانتین 5 گیمه بشند

Layken
27-11-2011, 11:33
نمی دونم اسم امریکا چه طوریشون کرده بود انگار ترسیده بودن اون بازی های قبلیشون نبود اصلا
بعد من فکر میکنم ما به این پسره باتجربشون اسمش یادم رفت نیلسون بود چی بود باختیم نه به امریکا :31:
عجب سرویس هایی میزد ، دفع میکرد حمله میکرد توپ دفع میکردو پاس هم میداد کلا همه کاره امریکا بودش حقشم بود بهترین بازی کن میدان بشه

همیشه این سرویس ها کار دستمون میده تو هر ست نزدیک 10 امتیاز تو این سرویس های بد به حریف میدیم جلو ارزانتین هم کم کم داشت این اشتباه گریبان گیر میشد جلو امریکا حالا خوبه دو سه تاشون هم سرویس پرشی نبودن اروم می زنه زیر توپ میبینی میخورد به تور ..کمی این قسمتهاش ضعیف کار میکنن
انشالله ایتالیا رو میبریم

fouad-pes
27-11-2011, 12:00
نمی دونم اسم امریکا چه طوریشون کرده بود انگار ترسیده بودن اون بازی های قبلیشون نبود اصلا
بعد من فکر میکنم ما به این پسره باتجربشون اسمش یادم رفت نیلسون بود چی بود باختیم نه به امریکا :31:
عجب سرویس هایی میزد ، دفع میکرد حمله میکرد توپ دفع میکردو پاس هم میداد کلا همه کاره امریکا بودش حقشم بود بهترین بازی کن میدان بشه

همیشه این سرویس ها کار دستمون میده تو هر ست نزدیک 10 امتیاز تو این سرویس های بد به حریف میدیم جلو ارزانتین هم کم کم داشت این اشتباه گریبان گیر میشد جلو امریکا حالا خوبه دو سه تاشون هم سرویس پرشی نبودن اروم می زنه زیر توپ میبینی میخورد به تور ..کمی این قسمتهاش ضعیف کار میکنن
انشالله ایتالیا رو میبریم
استنلی:31:

hojjatinho
27-11-2011, 12:07

خیلی زیباست .
واقعا این پریدن توی والیبال و به خصوص بسکتبال هم نیاز به تمرین های سخت داره و هم بخشیش هم خدادادی و ذاتی هست .
از این نمونه ها توی بسکتبال هم زیاد داریم ... نمونه بارزش رابینسون 175 سانتی متری !:

زمان راهنمایی و دبیرستان توی بسکتبال چند تمرین داشتیم که قدرت پرش رو بالا می برد . یکیش اسمش بود تمرین صندلی ( ما بهش می گفتیم )باید کنار دیوار می ایستادیم و پاها با فاصله 30 سانتر بعد کمر رو به دیوار تکیه داده و زاویه پا و کمر و 90 درجه می کردیم . وحشتناک سخت بود .
البته یک نکته دیگه هم دوستان باید توجه کنند این پرش ها بخشیش هم به خاطر کفش های مخصوص هست . والیبال رو مطمئن نیستم ولی توی بسکت اینگونه کفشها " کپسول دار" می گفتیم ... می گفتن کمک خوبی برای پرش هست .

توی والیبال فکر کنم جیبا هم زمانی که توی اوج بود خوب می پرید :

fouad-pes
27-11-2011, 12:17
آقا آمریکا هیچ غلطی نمی تواند بکند:31:
گزارشگره زورش میومد بگه آمریکا! همش میگفت ایالات متحده:20:

A.IvI.I.N
27-11-2011, 12:45
بنده خدا ولاسکو رو اگه با این باخت اخراج نکنن خوبه :31:
اخه از این جماعت ریش و پشمی هیچی بعید نیست:2:

mokhe
27-11-2011, 12:51
آقا عالی بود.ما به کسایی باختیم که تو جهان 130 تا 160 امتیاز از ما بیشتر دارن

ولی قیافهاشون خسته بود.مربی هم میدونست میبازیم...واقعا عجب مربیه این ولاسکو
دودودودودود ایران

Pessimist
27-11-2011, 12:53
من یه چیزی رو نفهمیدم اگه فقط سه تا تیم صعود میکنن پس بقیه تیم های المپیک چطوری انتخاب میشن؟؟؟

mohammadirani
27-11-2011, 13:00

3.4 بازیکن دیگه امریکا هم بودند که 50.60 سانتی متر بالای تور 243 میپریدند

.
.

راستی هنوز تو کاغذ شانس داریم
اگه کوبا امروز کار عجیبی انجام بده و ایتالیا رو ببره و ما روز اخر کار عجیب تر انجام بدیم و از ایتالیا 3 پوئن بگیریم میتونیم امیدوار باشیم بریم المپیک
ولی خوب قبلش باید از روس ها هم 3پوئن بگیریم

کلا تقریبا غیر ممکنه
راستی این چین لعنتی هر چی به بازی با ما نزدیک میشه بازیش بهتر میشه.امروزم از لهستان 1 ست گرفت و بازی نزدیکی انجام داد
مصر و ژاپن هم الان بازی دارن.میشه فهمید که فردا میشه مصر رو راحت برد یا نه

Kurosh
27-11-2011, 13:53
امروز بازی رو کامل دیدم ...
پشیمون نیستم که از خوابم زدم، چون آمریکا واقعاً قدر بود ...
اوج حرفه‌ای‌گری این تیم رو وقتی درک می‌کنیم که سرویس‌ها و اسپک‌های استنلی رو می‌بینیم ...
برنامه‌ریزی رو داشتید ؟! پاسا رو می‌رسوندن به استنلی، اونم نمی‌کرد آبشارش کنه تو زمین ایران، دقیق نشونه می‌گرفت، توپ رو با قدرت و زاویه به دست دفاع می‌زد که بره بیرون و فقط امتیاز بگیره !!

یه حرفه‌ای به تمام معنا !!

چهره‌اش هم از این قالتاقای آمریکایی بود :دی
اون اندرسون هم خیلی خوب بازی می‌کرد، کارش درست بود ...

ست دوم رو خیلی بهتر بازی کردیم ... جایی که 24-24 شدیم اوج بازیمون بود ... واقعاً 24 امتیاز گرفتن از همچین تیم قدرتی و گنده‌ای، کم نیست ...
ولی خب واقعاً نمی‌شد دیگه، سرویس دست ما بود و ابتکار عمل دست اونا ...
در روزی که سرویسامون در حد همیشه خوب نبود، دریافت‌های آمریکا فوق‌العاده بود !‌
همین طور دفاع روی تورشون ! واقعاً از دور که نگاه می‌کردیم می‌گفتیم چرا حمزه و بازارگرد و نظری و غفور این جوری آبشار می‌زنن؟! چرا دارن درست می‌زنن به دست دفاع ؟!‌

اما از حق نگذریم ...
خیلی خوب بود آمریکا ! حتی به نظر من، بهتر از لهستان و صربستان ...

Ahmad
27-11-2011, 14:00
حیف شد ایران نبرد و اگر هم می‌باخت حداقل سه دو می‌بردند تا یک امتیاز میگرفتیم.
باخت سه صفر زیاد جالب نیست.
البته چهره‌ها خیلی خسته و گویا غمگین بودن.
فقط یه نکته که به نظرم میرسه اینه که اگه ایران می‌برد چه پیامهایی که سریعا خوانده نمیشد و چه صحنه‌هایی که پخش نمیشد و ... .

kamran987456
27-11-2011, 14:32
الان حریفها اینها موندن فقط ؟

مصر -ایتالیا - چین-برزیل -روسیه

فکر کنم اگه بازیکنها سنگ تموم بزارن میتونیم 7-8 امتیاز بگیریم

mohammadirani
27-11-2011, 15:05
خوب یه نتیجه جالب رقم خورد

کوبا 3 - 1 ایتالیا

ژاپن هم2.1 جلوئه از گربه سیاه ایران و ست چهارم هم از مصر جلوئه

از اونجا که کوبا به گفته گزارشگران ایرانی رفته المپیک اگه ایران و ایتالیا بر فرض محال تا روز آخر همین 2 امتیاز اختلاف رو داشته باشند، روز اخر ایران با پیروزی 3 امتیازی بر ایتالیا میتونه بره المپیک

گرچه شاید هم مفسرهای ایرانی اشتباه کرده باشند و برفض اگه برزیل و کوبا بیان جز 3 تیم، اون وقت به جای اینکه تیم های چهارم و پنچم برن المپیک تیم های نایب قهرمان قاره هاشون یعنی ارژانتین و امریکا برن المپیک ( که این با سایت فیوا که دوستان هم گذاشتن منطبق تره)

به هر حال هنوز هم امید هستش گرچه خیلی کمرنگه

Pejvak61
27-11-2011, 15:07
مثل اینکه کوبا ایتالیا رو 3-1 ترکونده.
ایتالیا-کوبا
25-21
19-25
25-20
27-17
به نتایج هر ست نگاه کنین اختلاف رو میبینین.

با این اوصاف ایران با همون 9 امتیاز قبلی یه بار دیگه به رده ششم نزول میکنه و کوبا میاد بالاتر از ایتالیا و ایران بر جایگاه چهارم تکیه میزنه.

hojjatinho
27-11-2011, 15:43
من یه چیزی رو نفهمیدم اگه فقط سه تا تیم صعود میکنن پس بقیه تیم های المپیک چطوری انتخاب میشن؟؟؟
حسین جان ، تکلیف سهمیه های المپیک توی مسابقات انتخابی که توی 3 کشور ژاپن و ایتالیا و المان برگزار می شه مشخص می شن . مثلا ایران باید در مسابقات ژاپن شرکت کنه . اونجا بهترین تیم مسابقات و بهترین تیم اسیایی به المپیک می رن.

Masoud King
27-11-2011, 21:22
اونجا که کوبا به گفته گزارشگران ایرانی رفته المپیک اگه ایران و ایتالیا بر فرض محال تا روز آخر همین 2 امتیاز اختلاف رو داشته باشند، روز اخر ایران با پیروزی 3 امتیازی بر ایتالیا میتونه بره المپیک

گرچه شاید هم مفسرهای ایرانی اشتباه کرده باشند و برفض اگه برزیل و کوبا بیان جز 3 تیم، اون وقت به جای اینکه تیم های چهارم و پنچم برن المپیک تیم های نایب قهرمان قاره هاشون یعنی ارژانتین و امریکا برن المپیک ( که این با سایت فیوا که دوستان هم گذاشتن منطبق تره)
تو سایت ها رو نگاه کنی همه انتخابی ها برا 2012 هست جز همین مسابقات جهانی
حالا اینا جطوری رفتن المپیک من نمی دونم ... اگه می خواست قهرمان های هر قاره بره خوب یکی آسیا هم باید می رفت چون تو انتخابی بهترین تیم آسیایی میره و فرقی با قهرمانی آسیا نداره زیاد
+
خوب دیگه بازی آمریکا رو باید فراموش کرد ...
من بی صبرانه منتظر بازی فردا هستم و از همین الان ساعتم رو کوک کردم که بیدار شم

mohammadirani
27-11-2011, 23:52
بچه ها مصر هنوز همون سرویس زنش رو داره که کچل بود و پارسال تو ایتالیا با سرویس هاش باعث باخت ایران شدش؟

کلا مصر این چند ساله خوب ما رو برده و واقعا گربه سیاهمون بوده

امیدوارم فردا یه انتقام درست حسابی ازشون بگیریم و نقره داغشون کنیم

mohammadirani
27-11-2011, 23:58
تو سایت ها رو نگاه کنی همه انتخابی ها برا 2012 هست جز همین مسابقات جهانی
حالا اینا جطوری رفتن المپیک من نمی دونم ... اگه می خواست قهرمان های هر قاره بره خوب یکی آسیا هم باید می رفت چون تو انتخابی بهترین تیم آسیایی میره و فرقی با قهرمانی آسیا نداره زیاد
+
خوب دیگه بازی آمریکا رو باید فراموش کرد ...
من بی صبرانه منتظر بازی فردا هستم و از همین الان ساعتم رو کوک کردم که بیدار شم

مسعود جان این طوری سوالی که پیش میاد اینه که مصر چه شکلی رفته المپیک یا میره؟؟
مطمئینن تو هر 3 دور انتخابی و جام جهانی هیچ شانسی نداره
پس فقط با قهرمانیش تو افریقاست که میره المپیک

Reza31001
28-11-2011, 08:38
فکر کنم با باخت دیروز فعلا باید بی خیال المپیک بشیم مگه اینکه اولا کوبا و برزیل صعودشون قطعی شده باشه ( که با توجه به پست arbabe.sayeha نشده) و همین طور بتونیم دور آخر و مخصوصا مقابل ایتالیا نتیجه خوبی بگیریم
ولی باز هم نمیشه پیش بینی کرد مثلا لهستان هنوز با برزیل و روسیه و ایتالیا بازی نکرده و همین بازیها میتونه این تیم رو پایین بکشه
و یا کوبا دو بازی 3 امتیازی راحت با چین و مصر داره که باعث میشه بالا بیاد

ایران 3 - 0 مصر
ولاسکو درباره برنامه ریزی مسابقات ابراز نگرانی کرد:

ولاسکو: بعد از باخت 3-0 دیروز به آمریکا این پیروزی برای ما خوشحال کننده هست ما با اشتباهات خیلی کمی بازی کردیم سرویس و دفاع ما خیلی خوب کار کرد
تا به حال 7 بار برای مسابقات به ژاپن آمدم و همواره برنامه ریزی خوبی از سوی آنها دیدم ولی امروز یک سوال از فدراسیون جهانی (FIVB) و برگزارکننده های این تورنومنت دارم
من نمی فهمم که چرا تیمی که ساعت 6:30 شب با تیم ژاپن بازی میکنه مجبوره صبح روز بعد ساعت 11 صبح مسابقه دیگه ای داشته باشه!
این مشکل برای مصر هم وجود داشت من بعد از باخت در اون شرایط هیچ حرفی نزدم ولی حالا به خاطر مصری ها صحبت میکنم چون تیم ما بازیهای زیادی رو ساعت 11 صبح داشته!
هیچ دلیل و منطقی برای این کار وجود نداره بعضی از این بازی ها میتونست ساعت 3 بعد از ظهر انجام بشه چون پخش تلویزیونی زنده ای در کار نیست گاهی اوقات ما مجبوریم خودمون رو با رسانه تطبیق بدیم ( و بازیمون رو در ساعت غیر معمول انجام بدیم) اما این بار همچین شرایطی وجود نداره. این بازیها، مسابقات ورودی المپیکه بنابراین تمام تیم ها باید شرایط یکسانی داشته باشند من مسولان فدراسیون جهانی رو میشناسم و درباره این مسئله با آنها صحبت خواهم کرد

در ادامه هم مربی مصر و کاپیتان های دو تیم درباره مسابقه امروز صحبت کردن که صحبتهای معمولی هست

پ ن: از ترجمه غیرحرفه ای پوزش میخوام گفتم تا خبر داغه خودم ترجمه کنم بذارم :31:

در مورد بازی امروز:

تو دو ست اول مربی مصر خیلی عصبانی بود ولی ست سوم فهمیده بود که این تو بمیری از اون تو بمیریها نیست برای همین ساکت شده بود
یه پارچه کوچیک مشکی رو لباس بچه ها بود ( دیروز دقت نکرده بودم که بود یا نه) موسوی هم وقتی امتیاز می گرفت اصلا خوشحالی نمی کرد
پاسور مصری ها انصافا خوب بود پاس پشت های خیلی خوبی میداد
ولی نکته اصلی روحیه عالی بچه ها بود و اینکه همه خوب بازی کردن و کم اشتباه برای همین به راحتی بازی رو بردیم

Aless
28-11-2011, 08:55
این مصری که ما پکوندیمش نره المپیک بهتره!

دم بر و بچه ها گرم

Aria1997
28-11-2011, 08:59
به گزارش خبرآنلاین ؛ در روزی که تیم های پس از کشورمان یعنی کوبا و ایتالیا ، دو بازی سخت را برابر برزیل و صربستان داشتند ، شاگردان ولاسکو با 3 امتیاز کامل بازی با مصر شرایط شان در جدول رده بندی را بهبود بخشیدند. ایران در آخرین بازی راند سوم خود به مصاف چین می رود.

به گزارش خبرآنلاین ؛ در ادامه موفقیت های تیم ملی والیبال کشورمان در مسابقات جام جهانی والیبال ، این بار پنجمین پیروزی بچه ها برابر تیم ملی والیبال مصر بدست آمد. ملی پوشان ایران که دیروز برابر قهرمان المپیک شکست خورده بودند این بار در برابر قهرمان مصر به میدان رفتند و در یک بازی برتر ، در هر 3 ست به پیروزی رسیدند تا باخت تلخ برابر آمریکا را به فراموشی بسپارند..
در این بازی بچه های تیم ملی با نتایج 25 بر 18 ، 25 بر 21 و 25 بر 15 به پیروزی رسید تا مجموع امتیازاتش به 12 برسد و فردا بازی حیثیتی با چین داشته باشد. تیم ملی کشورمان پس از مصر بازی های سختی برابر برزیل ، روسیه و ایتالیا خواهد داشت.
در پایان مسابقه با مصر ، علیرضا نادی کاپیتان کشورمان ، ستاره مسابقه شد.

iceweek
28-11-2011, 09:16
قهرمان آفریقا برابر ایران زانو زد

تهران - تیم ملی والیبال ایران روز دوشنبه برای نخستین بار در طول تاریخ موفق شد تیم مصر را تسلیم كند تا به پنجمین پیروزی خود در جام جهانی والیبال دست یابد.

به گزارش روز دوشنبه ایرنا، تیم های ایران و مصر در هفتمین مسابقه خود در شهر فوكوئودا به مصاف هم رفتند و در پایان این تیم ملی كشورمان بود كه با نتیجه سه بر صفر قهرمان آفریقا را به زانو در آورد.

ملی پوشان كشورمان در این مسابقه با تركیب اولیه علیرضا نادی، فرهاد ظریف، امیر حسینی، محمد موسوی، مهدی بازارگرد، حمزه زرینی و پوریا فیاضی به میدان رفتند.

در ست نخست این مسابقه دریافت های نسبتا خوب بازیكنان ایران و عملكرد بسیار خوب در دفاع روی تور باعث شد تا برای نخستین بار در طول این رقابت ها تیم كشورمان در ست اول به پیروزی برسد. نتیجه این ست 25 بر 18 به سود ایران رقم خورد.

در ست دوم دریافت های بازیكنان ایران این فرصت را به خوبی در اختیار امیر حسینی به عنوان پاسور قرار داد تا از نقشه های مختلف در خط حمله استفاده كند. عملكرد محمد موسوی و علیرضا نادی در دفاع روی تور هم در این ست چشمگیر بود. نتیجه این ست نیز 25 بر 21 به سود ایران ثبث شد.

در ست سوم بازهم بازی برتر بازیكنان ایران ادامه داشت كه این موضوع باعث ایجاد اشتباهات متعدد در بازیكنان مصر شد و امتیازات زیادی از این موضع به تیم كشورمان رسید. این ست هم با نتیجه 25 بر 15 به سود ایران رقم خورد.

در این ست كار بسیار خوب بازیكنان ایران در دفاع روی تور 14 امتیاز برای تیم كشورمان به همراه داشت.

با این نتیجه تیم ملی كشورمان 12 امتیازی شد و هم امتیاز با كوبا اما به دلیل پیروزی بیشتر، بالا تر از این تیم در رده چهارم جدول رده بندی مسابقات قرار گرفت كه تا كنون دو رتبه نسبت به روز قبل بالاتر است.

تیم ملی كشورمان در هشتمین بازی خود در این دوره از رقابت ها از ساعت 9:30 فردا (سه شنبه) به مصاف چین می رود.

انتقاد شدید ولاسكو از برنامه ریزی فدراسیون بین المللی والیبال

تهران - سرمربی تیم ملی ایران با انتقاد از فدراسیون بین المللی والیبال در برنامه ریزی زمان برگزاری مسابقات جام جهانی گفت: تمام تیم ها در مسابقات انتخابی المپیك باید شرایط یكسانی داشته باشند.

به گزارش روز دوشنبه ایرنا، 'خولیو ولاسكو' در نشست خبری پس از بازی تیم های ایران و مصر اظهار داشت: ما از این پیروزی كه پس از شكست سه بر صفر روز گذشته مقابل آمریكا به دست آمد خیلی خوشحال هستیم. این برد برای تیم ما خیلی مهم بود. با اشتباهات بسیار كمی بازی كردیم. سرویس، دفاع روی تور، و دریافت عقب زمین تیم ما مقابل مصر خیلی خوب كار كرد.

وی خاطرنشان كرد: من تا كنون هفت بار در رقابت هایی كه در ژاپن برگزار شده است حضور داشته ام و همیشه در این كشور برنامه ریزی خوبی دیده ام. اما امروز من سوالی از فدراسیون بین المللی والیبال (FIVB) و برنامه ریزان ژاپنی درباره این مسابقات دارم. من متوجه نمی شوم چرا تیمی كه شب با ژاپن در ساعت 18:30 بازی كرده است باید در روز بعد ساعت 11 صبح دوباره به میدان برود.

ولاسكو ادامه داد: این موضوع امروز به یك مساله برای مصر تبدیل شد. من زمانی كه در همین شرایط مقابل كوبا شكست خوردیم صحبتی درباره این برنامه ریزی نكردم و الان هم این حرف ها را درباره تیم مصر مطرح می كنم.

سرمربی تیم ملی ایران افزود:تیم ما بیشتر مسابقات خود را در ساعت 11 صبح برگزار كرده است. بعضی از این رقابت ها می توانست در ساعت 15 برگزار شود كه پخش مستقیم تلویزیونی ندارد. گاهی اوقات ما باید خودمان را با شرایط رسانه ها تطبیق دهیم اما این رقابت ها زمان این كار نیست.

ولاسكو تاكید كرد: این مسابقات، رقابت های گزینشی المپیك است بنابراین تمام تیم ها باید شرایط یكسانی داشته باشند. من تمام كسانی كه در فدراسیون بین المللی والیبال هستند را می شناسم و درباره این موضع با آنها صحبت خواهم كرد.

t.sunami
28-11-2011, 10:13
برد ایران در مقابل مصر با نتیجه قاطع 3-0 را به تمامی دوستان تبریک میگم!

mokhe
28-11-2011, 10:24
تبریک مصرم به سلامتی 3-0 زدیم.فعلا الان 4 م هستیم.اگه برزیل کوبا رو بزنه .لهستانم ببره ما چهارم میمونیم.:31:

Kianoosh
28-11-2011, 10:59
خب منم تبریک میگم این مصر ما رو سال گذشته تو ایتالیا 3-0 برده بود البته امروز یکم خسته بودن ولاسکو هم اشاره کرد به این موضوع چپ و راست دفاع میشدن و درصد خطای سرویسشونم بالا بود و مجبور شد مربیشون به بازیکن کلیدی یعنی صالح استراحت بده بچه های ما خوب کار کردن جز اینکه باز رو چند تا سرویس پرشی خوب ما مشکل دریافت رو نشون دادیم امیدوارم جلو ایتالیا خیلی نمود پیدا نکنه!
با این سه امتیاز جایگاهشون رو بهبود بخشیدن تو رنکینگ مسابقات نکته قابل توجه بازی فوق العاده نادی بود رو دفاع روی تور و سرویس های با دقت که نهایتا بهترین بازیکن زمین شد و البته تو رده بنده بهترین مدافع ها به رده دوم صعود کرد خیلی خوبه!شانس اولی هم داره اگه فردا جلو چین هم خوب دفاع کنه!

امیدوارم فردا هم با همین طراوت و روحیه جلو چین بازی کنیم و سه امتیاز اون بازی رو بگیریم تا ببینیم چی پیش میاد ما جدا از اینکه باید تمام توانمونو بزاریم رو بازی ایتالیا برای برد باید منتظر نتیجه بازی های بزرگان با هم باشیم!چون امتیاز شکنی هرچی بیشتر تو این بازی ها به نفع ما هست

والا من نمیدونم گزارشگر های ایرانی اطلاعاتشونو از کجا میارن یا چطوریه کار ولی فکر کنم تا اینجا هیچ تیمی جز انگلستان به المپیک 2012 لندن صعود نکرده اولین دوره مسابقات انتخابی المپیک همین جام جهانی با سه سهمیه هست و باقیش در انتخابی قاره ها و یه تورنومنت جهانی (+ادغام با انتخابی آسیا) دیگه با 8 سهمیه کل که همه تو 2012 هستند حالا مثلا اگه برزیل یا روسیه این بازی ها اول تا سوم بشن سهمیه جام جهانی رو برای المپیک کسب می کنن و سهمیه انتخابی قاره هاشون باطل یا کسر نمیشه که ما جاشونو بگیریم!یعنی بعدش یا تو مسابقات قاره ایشون شرکت نمی کنن یا اگه اونجا هم اول شدن تیم دومشون سهمیه المپیکو کسب می کنه منطقیش اینطوریه امیدوارم اینجور نباشه و شرایط هرچی هست به نفع ایران باشه :دی هرچند ما با اینا نباید زیاد خودمونو مشغول کنیم اگه تحت این شرایط از همین مسابقات سهمیه گرفتیم که چه عالی نه تمرکزمونو بزاریم رو انتخابی آسیا که مدتی بعد تو همین ژاپن برگزار میشه

Pejvak61
28-11-2011, 11:00
انتقاد شدید ولاسكو از برنامه ریزی فدراسیون بین المللی والیبال

تهران - سرمربی تیم ملی ایران با انتقاد از فدراسیون بین المللی والیبال در برنامه ریزی زمان برگزاری مسابقات جام جهانی گفت: تمام تیم ها در مسابقات انتخابی المپیك باید شرایط یكسانی داشته باشند.

به گزارش روز دوشنبه ایرنا، 'خولیو ولاسكو' در نشست خبری پس از بازی تیم های ایران و مصر اظهار داشت: ما از این پیروزی كه پس از شكست سه بر صفر روز گذشته مقابل آمریكا به دست آمد خیلی خوشحال هستیم. این برد برای تیم ما خیلی مهم بود. با اشتباهات بسیار كمی بازی كردیم. سرویس، دفاع روی تور، و دریافت عقب زمین تیم ما مقابل مصر خیلی خوب كار كرد.

وی خاطرنشان كرد: من تا كنون هفت بار در رقابت هایی كه در ژاپن برگزار شده است حضور داشته ام و همیشه در این كشور برنامه ریزی خوبی دیده ام. اما امروز من سوالی از فدراسیون بین المللی والیبال (FIVB) و برنامه ریزان ژاپنی درباره این مسابقات دارم. من متوجه نمی شوم چرا تیمی كه شب با ژاپن در ساعت 18:30 بازی كرده است باید در روز بعد ساعت 11 صبح دوباره به میدان برود.

ولاسكو ادامه داد: این موضوع امروز به یك مساله برای مصر تبدیل شد. من زمانی كه در همین شرایط مقابل كوبا شكست خوردیم صحبتی درباره این برنامه ریزی نكردم و الان هم این حرف ها را درباره تیم مصر مطرح می كنم.

سرمربی تیم ملی ایران افزود:تیم ما بیشتر مسابقات خود را در ساعت 11 صبح برگزار كرده است. بعضی از این رقابت ها می توانست در ساعت 15 برگزار شود كه پخش مستقیم تلویزیونی ندارد. گاهی اوقات ما باید خودمان را با شرایط رسانه ها تطبیق دهیم اما این رقابت ها زمان این كار نیست.

ولاسكو تاكید كرد: این مسابقات، رقابت های گزینشی المپیك است بنابراین تمام تیم ها باید شرایط یكسانی داشته باشند. من تمام كسانی كه در فدراسیون بین المللی والیبال هستند را می شناسم و درباره این موضع با آنها صحبت خواهم كرد.

اين كاملاً درسته كه ما در بازي با كوبا خيلي خسته بوديم و باختيم ولي خداييش الآن به نفع ما شد. چون امشب چين هم با ژاپن در همون ساعت 6:30 (به وقت محلي) بازي ميكنه و با همون وضع مشابه مصر، مياد جلوي ايران. و اين ميتونه براي ما پيروزي 3 امتيازي ديگري به ارمغان بياره. هرچند ايراني ها ضعيف كش نيستن ولي به هرحال هميشه شعبون يه بار هم رمضون باشه.

Pejvak61
28-11-2011, 11:20
متأسفانه امروز باز هم به احتمال فراوان به جايگاه ششم نزول خواهيم كرد. در حال حاضر ايران با 12 امتياز در مكان چهارم جا داره كه تا الآن به دليل برتري 2-1 كوبايي ها مقابل برزيل تا اين لحظه اونها حداقل يك امتياز از اون بازي كسب ميكنن و حداقل 13 امتيازي ميشن و بالاتر از ايران 12 امتيازي قرار ميگيرن.
از اونطرف ايتاليا هم با صربستان بازي داره و صربستاني كه تا اينجا تنها يك برد سخت مقابل ژاپن داشته بعيده بتونه ايتاليا رو شكست بده و مزاحمتي براش ايجاد كنه و به اين ترتيب ايتاليايي كه الآن 11 امتيازيه، ميتونه با پيروزي مقابل حريفش حداقل 13 امتيازي بشه و به همين راحتي بالاي سر ايران قرار بگيره.
اما اين كه در روز هفتم بازي ها ايران تونسته تا رده ششم جدول بالا بياد و صدر نشين بازي ها (لهستان) هم كه امروز با اقتدار امريكا رو 3-0 برده تنها باختش مربوط به ايرانه جاي بسي خوشحالي داره.
ضمن اينكه تيم ما سالها در حسرت پيروزي مقتدرانه مقابل امثال مصر و چين و ژاپن در خارج از خانه بود كه به حمدالله تا اين لحظه آسان ترين كار ممكن براش به نظر ميرسه و اين جاي بسي خوشحاليست (تأكيد مجدد!).

H00m@N
28-11-2011, 11:52
بازی رو خیلی راحت و بی دردسر تموم کردیم البته این احساس هم وجود داشت که مصر زورش اصلا نمیرسه که میتونه به دلیل ضعف فنی و از اون مهم تر خستگی شون باشه اما خوب یه دست بودن تیم ما این بازی خودشو کاملا نمود داد و رفتیم برای برد چین که اونها هم یه بازی سنگین کردن!
انشاا... که میتونیم از خستگی چین استفاده کنیم و 3 امتیاز دیگه بگیریم!

در اخر هم بخاطر برد تبریک میگم!:11:

Kianoosh
28-11-2011, 12:07
عجبا این برزیل دو تا بازی بد رو به ایتالیا و کوبا 3-2 باخت اصلا فکر ما رو نمی کنن بعد میان ما رو 3-0 میبرن این درسته؟:دی

ولی خب بازی های فردا هم مهمه به فرض اینکه ما 3 امتیازو بگیریم از چین با 15 امتیاز و 6 برد:

ایتالیا که از پس صربستان و آرژانتین بر میاد احتمالا و جایگاه چهارمی برای اوناست ولی اگه روسیه بتونه سه امتیازو از کوبا بگیره ما با یک امتیاز بیشتر در پایان دور سوم رده پنجم رو کسب می کنیم که خیلی عالیه!(حتی اگه کوبا 3-2 هم ببازه باز به دلیل برد بیشتر ما بالاتر میریم )

اما در دور چهارم کلا شرایط خیلی پیچیده تر میشه و ممکنه ما تا رده هفتم هم سقوط کنیم!:دی

Reza31001
28-11-2011, 12:21
والا من نمیدونم گزارشگر های ایرانی اطلاعاتشونو از کجا میارن یا چطوریه کار ولی فکر کنم تا اینجا هیچ تیمی جز انگلستان به المپیک 2012 لندن صعود نکرده اولین دوره مسابقات انتخابی المپیک همین جام جهانی با سه سهمیه هست و باقیش در انتخابی قاره ها و یه تورنومنت جهانی (+ادغام با انتخابی آسیا) دیگه با 8 سهمیه کل که همه تو 2012 هستند حالا مثلا اگه برزیل یا روسیه این بازی ها اول تا سوم بشن سهمیه جام جهانی رو برای المپیک کسب می کنن و سهمیه انتخابی قاره هاشون باطل یا کسر نمیشه که ما جاشونو بگیریم!یعنی بعدش یا تو مسابقات قاره ایشون شرکت نمی کنن یا اگه اونجا هم اول شدن تیم دومشون سهمیه المپیکو کسب می کنه منطقیش اینطوریه

منم فکر میکنم همین طوری باشه
و خوب درستش هم همین هست که با توجه به قدرتی که قاره ها دارن بهشون سهمیه بدن و چندتا سهمیه رو هم آزاد بذارن تا تو شرایطی مساوی هر تیمی که توانایی بیشتری داره بتونه ورودی رو بگیره و دیگه به قاره و اینا هم مربوط نباشه
فقط یه اشتباه به نظر من اینجا هست که این مسابقه جام جهانی باید بعد از ورودی های قاره ها میبود نه قبلش
این طوری مثلا برزیل تو مسابقات آمریکای جنوبی سهمیش رو میگرفت و آرژانتین مجبور میشد تو مسابقات جهانی واقعا تلاش کنه و اگه شایستگیش رو داشت بره المپیک ولی اگه الان برزیل سهمیه بگره و آرژانتین دهم هم بشه براش باکی نیست چون تو مسابقات قاره ای راحت سهمیه میگیره!

به هر حال چیزی که مهمه اینه که آسیا حداقل یک سهمیه قطعی رو داره و اونم تحت هر شرایطی برای تیم ماست حتی اگه قرار باشه با ژاپن جلو 10000 تماشاگرش بازی کنیم!

اين كاملاً درسته كه ما در بازي با كوبا خيلي خسته بوديم و باختيم ولي خداييش الآن به نفع ما شد. چون امشب چين هم با ژاپن در همون ساعت 6:30 (به وقت محلي) بازي ميكنه و با همون وضع مشابه مصر، مياد جلوي ايران. و اين ميتونه براي ما پيروزي 3 امتيازي ديگري به ارمغان بياره. هرچند ايراني ها ضعيف كش نيستن ولي به هرحال هميشه شعبون يه بار هم رمضون باشه.

نکته جالب توجه اینه که بازی فردا ایران ساعت 9:40 به وقت ماست یعنی بازم اون شرایطی که برای ما پیش آوردن برای چین به وجود نمیاد
گرچه ما بازی رو میبریم فرقی نداره :31:

mohammadirani
28-11-2011, 12:47
فعلا که نتایج امروز عجیب بوده کلا

یعنی میشه یه اتفاق عجیب دیگه رخ بده و صربستان یهو به خودش بیاد

خیلی عجیبه

صبح رادیو ورزش توبرنامه ساعت 8 تا 9 گفتش فقط 3 تیم از این مسابقات صعود میکنند ولی هنوز یه سوال بزرگ برای من وجود داره
مصر چه شکلی میره المپیک؟؟
این تیم فقط به دلیل قهرمانی افریقا باید بره المپیک

سوال بزرگتر حالا
چرا قهرمان اسیا نمیره المپیک؟

راستی این بازارگرد بازیش خیلی خوبه ها ولی بعضی اوقات سرویس های ساده ای رو از دست میده که ادم واقعا کفری میشه

Layken
28-11-2011, 12:47
سلام دوستان تبریک میگم.
برد شیرینی بود مصر بچه ها خوب بودن دفاع خوب بود....دو سه تا حرکت ظریف بود مثل کاسیاس رو هوا شیرجه شد که فوق العاده بود این بازیکن
نادری هم عالی بود همشون عالی بودن...
مصر هم کمی خستگی دیده میشد توش (با اوضاعی هم که تو کشورش داره) ولی به هر حال قهرمان افریقا بود و برد این تیم کم لطف نداشت انشالله چین رو هم میبریم.
+
اون هوادار تنهامون هم ایول داره

hojjatinho
28-11-2011, 15:39
برد مقابل قهرمان افریقا رو تبریک می گم ...:20:
اینکه مصری ها خسته بودند و ... اصلا مهم نیست . اتفاقا بیشتر مزه داد!:دی:8:
یادم نمی ره سر قضیه انتخابی لیگ جهانی چقدر ایران رو 2 سال پیش اذیت کرده بودند .

به هر حال امروز واقعا خوب بودیم و کم اشتباه .
سعی می کردند توی سرویس ها دقت زیادی کنند .حتی موسوی هم چند تا سرویس رو پرشی نزد . دفاع های خیلی به قولی تمیزی هم انجام دادیم. نادی که امروز توی دفاع فوق العاده بود .
بازارگرد و ظریف هم بازی خوبی رو کردند.
.....
ایتالیا هم صربستان رو 3-1 برد . کمی بازی ایتالیا و صربستان و کمی هم ژاپن چین رو دیدم ... ایتالیا واقعا قوی شده ... دیگه اون تیم افول کرده یکی دو سال پیش نیست . خیلی سخته به نظرم حتی بتونیم ازشون گیم بگیریم !

ژاپن هم مقابل چین خیلی خوب بازی کرد ... خیلی توپگیریهای زیاد و فوق العاده ای داشتند . به نظرم با توجه به کمی خستگی چینی ها و بازی امروزشون بردن 3-0 زیاد دور از دسترس نباشه . البته به شرط اینکه دست کم نگیریم!

قضیه المپیک رفتن هم از این مسابقات انصافا خیلی سخته ... خیلی نتایج باید به نفع ما رقم بخوره .
ولی خب ایشا... به موقعش توی مسابقات انتخاب ژاپن می ریم المپیک . این تیم والیبال واقعا حقش المپیک رفتن هست .آدم رو یاد تیم بسکتبال قبل از المپیک پکن می ندازه.

Pejvak61
28-11-2011, 17:00
خوشم مياد بعد از برد مقابل مصر بچه ها كاملاً آروم و بي سر و صدا بودن و با اين حالت، برتري مطلق و تعلق داشتن ايران به بالاي جدول و طبيعي بودن برتري مقابل امثال مصر را اعلام كردن و از همين الآن حس برتري طلبي مقابل حريفان اينچنيني را در خودشون تقويت ميكنن و رفتار و داشتن شحصيت قهرماني را تمرين ميكنن.

hojjatinho
28-11-2011, 17:16
تمرین تعطیل شد، بازیکنان آنالیزور شدند

خبرگزاری فارس: با تعطیل شدن تمرینات تیم ملی والیبال ایران بازیکنان با مشاهده بازی تیم‌های چین و ژاپن این مسابقه را آنالیز کردند.

به گزارش باشگاه خبری فارس «توانا»، پس از پیروزی تیم ملی والیبال ایران برابر مصر خولیو ولاسکو تمرینات بعداز ظهر تیم ملی را تعطیل کرد و به بازیکنان گفت تا همه برای تماشای بازی تیم‌های چین و ژاپن به سالن مسابقه بروند. با توجه به اینکه چین حریف فردای ایران است ولاسکو این تدبیر را اندیشید.

ولاسکو به بازیکنان برگه‌های آنالیز داد‬ ‫و برای هر کسی، ‫یک بازیکن از چین را مشخص کرد‬ تا ایرانی‌ها ضمن تماشای بازی، نحوه عملکرد آن بازیکن چینی مشخص شده را ‫آنالیز کنند تا در پایان مسابقه برگه‌های آنالیز را به ولاسکو تحویل دهند.
پس از بازی چین و ژاپن که با پیروزی ۳ بر صفر ژاپن همراه بود ولاسکو در جلسه آنالیز برگه‌ها را از بازیکنان دریافت کرد و گفته‌های خود را به آن اضافه کرد.

تیم ملی والیبال ایران که توانست از 7 مسابقه خود 5 بازی برابر تیم‌های ژاپن، صربستان، لهستان، آرژانتین و مصر را با پیروزی پشت سر بگذارد و 2 دیدار برابر کوبا و آمریکا را واگذار کرده است، فردا در هشتمین مسابقه خود در جام جهانی از ساعت 9:30 باید به مصاف چین، تیم انتهای جدول برود.

پ ن :نمی دونم باقی مربی های والیبال هم همین کار رو می کنند یا نه . ولی به نظرم کار خیلی جالب و مفیدی بوده اینکه به هر کدوم از بازیکنان یک برگه بدی و بخواهی بازیکن مشخص شده رو انالیز کنه . افرین به ولاسکو

Masoud King
28-11-2011, 19:36
مسعود جان این طوری سوالی که پیش میاد اینه که مصر چه شکلی رفته المپیک یا میره؟؟
مطمئینن تو هر 3 دور انتخابی و جام جهانی هیچ شانسی نداره
پس فقط با قهرمانیش تو افریقاست که میره المپیک
تو سایت فدراسیون جهانی نوشته انتخابی المپیک از مسابقات جام جهانی شروع میشه
The opening qualifying event for the 2012 Olympic Games will be the 2011 World Cup in Japan which will run from November 4-18 for women’s and November 20-December 4 for men’s.

و نحوه انتخابی تیم ها هم به این صورت هست:

1 host country (Great Britain)

3 from the FIVB Volleyball World Cup 2011 (first, second and third)

1 from each Continental Qualification Tournament

3 from the World Olympic Qualification Tournaments

Qualification Process ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

در مورد انتخابی آفریقا هنوز تصمیم گیری نشده که کی باشه

hojjatinho
28-11-2011, 19:42
یه چیز جالب پیدا کردم .
نمی دونم بخندم یا تاسف بخورم !:41:
حتما این صفحه رو ببینید ، متوجه می شید:

satttanism
28-11-2011, 20:07
یه چیز جالب پیدا کردم .

دوست من این رفتار همه جا هست و همیه آدم های جوگیر و بی جنبه فراوان دیده میشوند

مطمئن باشید 90% این آدم ها قبل از این مسابقات اصلا نمیدونستن ایران تیم والیبال هم داره

Aria1997
28-11-2011, 20:30
یه چیز جالب پیدا کردم .

میشه بگید چی شده ؟! کدوم پست ؟! :20:

hojjatinho
28-11-2011, 22:37
میشه بگید چی شده ؟! کدوم پست ؟! :20:
این ظاهرا پیج رسمی استنلی بازیکن تیم والیبال امریکا هست . یک سری ادم ها رفتن هر چی تونستند گفتند و یک سری هم جواب اونا رو دادند . حالا جالبش اینجاست یک نفر هم رفته پروفایلی به اسم ادمین (استنلی) ساخته و توی بحث هاشونم شرکت می کنه!

aluminum
28-11-2011, 23:06
این ظاهرا پیج رسمی استنلی بازیکن تیم والیبال امریکا هست . یک سری ادم ها رفتن هر چی تونستند گفتند و یک سری هم جواب اونا رو دادند . حالا جالبش اینجاست یک نفر هم رفته پروفایلی به اسم ادمین (استنلی) ساخته و توی بحث هاشونم شرکت می کنه!

به نظر پیج رسمی نیست و فیک هست
و گرنه الان ژاپن ساعت 4:30 صبح هست و بازیکنی در این سطح توی این شرایط وقتش رو اینجوری نمیگذرونه.و هزار دلیل دیگر..

و خدا را شکر که این پیج واقعی نیست و گرنه ....

MoH_@_MaD
29-11-2011, 09:38
خب تا دقایقی دیگه بازیمون با چین شروع میشه ...
امیدوارم بتونیم یه برد قاطع و مقتدرانه دیگه داشته باشیم و 3 امتیاز کامل رو بگیریم
با توجه به باخت 3-1 کوبا از روسیه با برد تو این بازی با هر نتیجه ای دوباره به رده پنجم برمیگردیم و اگه 3 امتیاز کامل رو بگیریم و خوش شانس باشیم که ایتالیا از آرژانتین ببازه حتی میتونیم تا رده چهارم هم صعود کنیم

یه شانس بزرگی که ما آوردیم اینه که تیم هایی که با ژاپن بازی میکنن بازی بعدشون رو با ما دارن و این خیلی به نفع ماست چون وقت زیادی برای استراحت ندارن
تو این دور بازی با مصر و چین اینطور بود و تو دور بعد بازی با روسیه و ایتالیا
اگه ژاپن بتونه جلوی روسیه و ایتالیا خوب بازی کنه و خستشون کنه حتی احتمال برد ایران جلوی این دو تیم هم هست

به امید موفقیت های بیشتر ...

Kianoosh
29-11-2011, 10:11
من واقعا متوجه نمیشم وقتی حمزه زرینی نمیتونه دریافت اول موفق داشته باشه چرا از کشاورزی یا نظری افشار استفاده نمیشه به جاش!!! دو تا دریافت خراب کرد امتیاز دادیم یه اسپک دفاع شد!کلا ست اول افتضاح بودیم !!!و 25-19 باختیم باید 3-1 ببریم که 3 امتیازو بگیریم وگرنه دیگه فایده نداره ... دارن با غرور بیجا بازی می کنن!

ست دوم هم 12-7 عقبیم بسیار ضعیف داریم بازی می کنیم دریافت اول رو دست زرینی میزنن و خلاص!بازارگرد و غفور تو اوت اسپک میزنن و همه سرویسها تو تور و اوته خسته نباشن!

نتیجه 16-10 ست دوم که از این 16 امتیاز خودمون 11 امتیازشو با اشتباهات دادیم بهشون دارن عجیب بد بازی می کنن!!!!!!!

mohammadirani
29-11-2011, 10:30
خوب دیگه الان باید گفت که رفتن به المپیک اون قدر هم آسون نیست

منظورم الان نیستش بلکه بهار رو میگم

حضور 3 تیم ژاپن و کره و چین که تا دیروز فکر میکردیم شاید خیلی برتریم از اونا، الان ثابت شدش که اون طور هم نیست

باید خیلی دقت کرد که بتونیم بریم المپیک.

.
.

یه مورد هم که احتمالا اکثر دوستان موافق نیست
به نظرم دلیل اصلی این بازی بدمون روبروی چین کار عجیب ولاسکور در روز گذشته بود.تعطیل کردن تمرینات این ذهنیت رو به بچه ها داد که حتما و راحت بازی رو میبرن و نتیجه اش این 2 ست فاجعه آمیز بود

Kianoosh
29-11-2011, 10:36
پ ن :نمی دونم باقی مربی های والیبال هم همین کار رو می کنند یا نه . ولی به نظرم کار خیلی جالب و مفیدی بوده اینکه به هر کدوم از بازیکنان یک برگه بدی و بخواهی بازیکن مشخص شده رو انالیز کنه . افرین به ولاسکو
تمرین نکردن یعنی؟
معلومه خیلی دقیقم آنالیز کردن !! :دی ست دوم رو هم باختیم ... 25-19 امیدوارم حداقل به خودشون بیان !

تعداد اشتباهاتی که داریم می کنیم و امتیاز اشتباهاتی که میدیم قابل توصیف نیست فاجعه دارن بازی می کنن!!!!!!

ست سوم 7-2 عقبیم با این بازی باخت قطعی هست متاسفانه غرور بیجا و اشتباه ولاسکو برای تمرین ندادن و کاغذ بازی!:دی

16-12

زرینی فقط تک دفاع هم نشده بود که اونم شد ....

18-12

25-17

متاسفانه باز هم ما بازی که انتظار برد داشتیم و روی امتیازش حساب کرده بودیم 3-0 باختیم!!!و چین هم به برد در این بازی ها رسید اونم برد قاطع! یک بازی پر اشتباه بی انگیزه با غرور و استرس باخت که نهایتم همین شد حالا برن تمرین کنن که متوجه بشیم بازیکنها باید تمرین کنن و کادر فنی باید آنالیز کنن!!!

در هر صورت این سه امتیاز میتونست یه جهش تو رنک نهایی برای ما باشه و تو رنکینگ کلی مردان ما رو یه رقمی کنه الان دیگه اونم جای تردید داره امیدوارم به خودشون بیان و متوجه بشن بالاخره چینم که رده 12 هست و همش باخته تیم قوی هست و هیچ تیمی از پیش باخته نیست اون کاغذ هایی هم که آنالیز کردن میتونن توش باقالی بپیچن بدن دست ژاپنی ها :دی

جدا ناراحت شدم از این بازی بچه ها اگه نیمی از بازی های قبلی رو به نمایش میزاشتن در بدترین حالت ما 3-2 چین رو میبردیم ولی واقعا این تیم یه تیم دیگه بود!عیب نداره حالا بالاخره سه بار ما اونطوری میبریم یه بارم اینطوری میبازیم!برن استراحت کنن دور بعدی ایشالا از ایتالیا انتقام بگیرن چیزی از ارزشهاشون در این مسابقات کم نمیشه!:40:تا جایی که من دیدم آرژانتین یه ست از ایتالیا گرفت و 1-1 بود بدجور منتظر آمار بازی ایران چین هستم که تعداد خطاهای انفرادی و تیمی رو ببینیم واقعا به خودمون باختیم!!

رده هشتم ما فکر می کنم قطعی باشه از الان اگه سه امتیاز این بازی رو میگرفتیم ششمی قطعی بود تقریبا الان خیلی پیچیده شد باید دور چهارم رو ببینیم چی میشه ...

mohammadirani
29-11-2011, 10:38
ولی خداوکیلی باخت به چین خیلی مشمئز کننده هستش

چینی که همه بازیهاش رو باخته بیاد ما رو ببره؟؟؟

2 باخت خیلی بد به چین اونم عرض 6 ماه نشون میده که هنوز نباید بگیم فراتر از آسیا هستیم و تیم پر فراز و نشیبی هستیم

امیدوارم به هر حال تو این 5 ماه بتونیم کاری کنیم که چین و گربه سیاهمون کره جنوبی رو ببریم

احتمال المپیک رفتنمون با این وضع 50.50 هستش

mohammadirani
29-11-2011, 10:53
چرا بعضی پست ها این قدر دیر ظاهر میشه و بعضی دیگر چون برق و باد؟

Reza31001
29-11-2011, 11:01
باختیم . . .
به خودمون باختیم . . .

Layken
29-11-2011, 11:07
بچه ها چین با کجا بازی می کرد.؟.من نفهمیدم..:13:
ادم رو خجالت زده میکنن...
نکنه یکی روی این تیم شرط بندی کنه...افتضاح به تمام معنا اعصاب مصاب هم که...:13:

Gilopa
29-11-2011, 11:08
اشکال نداره باختیم. یه تیمی مثل لهستان میاد ایرانو دست کم میگیره میبازه . ماهم چین رو دست کم میگیریم میبازیم . اما 3-0 یکم ظلم بود . چیزی که منو خیلی امروز آزار داد پرشهای الکی و بدون هدف موسوی و زرینی موقع دفاع روی تور بود .اصلا زمان بندی نداشتند و حتی یه بارم از هوششون استفاده نکردند و فقط الکی میپریدند و به نظرم امروز از دلایل اصلی باختمون هم بودند. بهترین بازیکتمونم به نظر من غفور بود که بر خلاف بقیه کم اشتباه بود

iceweek
29-11-2011, 11:15
جای ولاسکو بودم یه پس گردنی به همشون میزدم.برگشتن به اصل خودشون

H00m@N
29-11-2011, 11:17
تو این بازی باختمون چند دلیل داشت ولی مهمترینش دست کم گرفتن(از کلمه غرور نمیخوام استفاده کنم چون کلا همییشه اینجور جاها تو کار ما هست:41:) چین بود اول بازی وقتی عقب افتادیم فکر میکردیم جبران میکنیم ولی دیدیم تا انتهای بازی غیر امتیاز اول ست2 دیگه نتونستیم از چینیا جلو بیفتیم!
وقتی مصرو بیدر دسر 3-0 بردیم لابد گفتیم چینم همینجوریه غافل از اینکه حریف سنتی همیشه سنتیه(مثل سرخابیه خودمون)تو بدترین شرایطم یکیشون باشه بازه هیچ کدوم از پیش برنده نیست!
باید حواسمونو جمع میکردیم که نشد که بشه و مرغ از قفس پرید!

اما خدا وکیلی چین خیلی خوب مارو انالیز کرده بود اصلا نمیتونستیم دفاعشون کنیم!نادی غیر دو سه بار!
ولی اوج بازی بد ما تو زدن ابشار بود که خیلی بیدقت بودیم همرو به درو دیوار میزدیم!
هر تیمی روز بد و خوب داره!

چین هم کم تیمی نیست همین تیم از برزیل 2 ست گرفت!حالا خدا رو شکر حداقل میگیم واسه انتخابی المپیک تو ژاپن دیگه میدنیم دست کم گرفتن یعنی چی!

حالا اصلا چیزی رو از دست ندادیم دوستان تا همین جای مسابقاتم بازم موفق ظاهر شدیم!تیم ما تجربه اینجور مسابقات دوره ای رو نداشت!
ابتدا مسابقاتم رو کاغذ نهایت تیم 10 بودیم!ولی حالا حداقل رتبه ما تا پایان 8 پس خوب بودیم!
نباید با چند تا برد توقعات رو ببریم بالا خوب خودتونم قبول دارید که ایرانیا ضعیف کش نیستن:31:!خب البته لهستان صدر نشینو بردن یه سر مضراتم داره دیگه!:20:

3 بازی دیگه هنوز داریم!:46:

S@nti@go_s&k
29-11-2011, 11:27
با اینکه مثل ماست وایساده بودنو بازی نکردن ولی دمشون گرم کلی امتیاز گرفتن البته بیشتر از اون امتیاز دادن (همون تو تهران زدیم

ترکوندیمشون بسه:27: )

ایشالا تو دور چهارم بچه ها بهترین بازیارو از خودشون به نمایش بزارن به امید پیروزی تیم ملی در 3 بازی آخر

MoH_@_MaD
29-11-2011, 11:32
خب باختیم خیلی هم بد باختیم :41:
چرا اینا اینجوری شده بودن ؟؟ اصلا روحیه نداشتن و فوق العاده عصبانی بودن
همون ست اول رو که باختن از چهره هاشون معلوم بود که دیگه نمیتونن برگردن و خودشون رو بازنده میدونستن
متاسفانه تو زدن سرویس خــــــیلی ضعیف بودیم ، همه ی سرویسامون رو ساده میزنیم و اونام راحت امتیاز میگرفتن ولی در عوض اونا چه سرویسای میزدن خدایی
دریافت اول ها هم که کلا هیچ
نمیدونم ولاسکو چرا بازارگرد رو کشید بیرون ؟؟ خداییش داشت خوب بازی میکرد و میتونست خیلی به کمکمون بیاد
در کل باخت خیلی تلخی بود امیدوارم واسشون تجربه بشه که از این به بعد هیچ تیمی رو دست کم نگیرن

امیدوارم بتونیم تو بازی های انتخابی المپیک جبران کنیم و یه انتقام سخت از این چشم بادومیا بگیریم :31:
خداییش واسه من این باخت خیلی تلخ تر از باخت 3-2 به ایتالیا بود
الان انتقام از چین واجب تر از انتقام از ایتالیاست : دی

گرافيكار
29-11-2011, 11:37
باختیم چون به قول ناپلئون سخترین جنگ انسان مبارزه با خودشه
و البته سالها پیش از ناپلئون همه ادیان جهاد اکبر رو گردنه بسیار سختی برای انسان میدونستن

جایی که غرور از یک در وارد بشه ، استعداد ، تمرکز و احترام به تیم حریف و تیم خودمون از یک در دیگه خارج میشه
امروز هم ما نه استعداد داشتیم نه تمرکز و از اون مهمتر نه برای تیم خودمون احترام قائل بودیم و نه تیم حریف و همه اینا به این نتیجه منطقی میرسه که ما مشخصا مغرور بودیم

آسیا خونه ماست و رقبای خونگی تحت هر شرایطی همیشه سخت هستن

از لابه لای حرفهای گزارشگر چنین برداشت کردم که چین تا حالا بردی نداشته(اگر اشتباه میکنم دوستان تصحیح کنن)
واقعا چقدر جالبه و چقدر این باختِ خاص برای ما پیام داره
ما لهستانی که باخت نداشت رو بردیم و به چینی که برد نداشت باختیم و این مرز بین غرور داشتن و نداشتنه
ما در مقابل لهستان استعداد داشتین تمرکز داشتیم و برای حریف احترام قائل بودیم و همه اینا یعنی عمیقا برای خودمون و ملتمون هم احترام قائل بودیم
اما در برابر چین این داستان برعکس شد

ولی به نظر من درست نیست که به بازیکنا ایراد بگیریم
ولاسکوی آبدیده قطعا بسیار تذکر داده اما وقتی یه مربی بتونه روی همه چیز بچه های تاثیر بزاره ولی نتونه در مورد این مسئله کاری بکنه مشخصه که این مشکل، فقط مشکل بازیکنها نیست بلکه ایراد ذهنی و رفتاری تمام جامعه ماست

ما ممکنه بتونیم فاصله فنی خودمون رو در کوتاه مدت با تیمهایی مثل لهستان و آرژانتین و صربستان کم کنیم اما برای اینکه از دست این مشکل رفتاری و تفکر غلطمون(غرور و سائقهای ذهنی که غرور رو تغذیه میکنن) رها بشیم باید از خودمون شروع کنیم از تربیت بچه در داخل خونه ها تا مدارس و دانشگاه ها
باید به خودمون بفهمونیم هر کسی تحت هر شرایطی قابل احترامه و اگر اینجوری بشه ما هیچ وقت از پیش خودمون رو برنده نمیدونیم و در یک چشم به هم زدن استعداد و تمرکز خودمون رو فراموش نمیکنیم

ما حتی توی همین تاپیک هم که بخشی از جامعه ماست از قبل سه امتیاز بازی رو به حساب خودمون ریخیتم پس شک نکنید اگر ما هم توی زمین بودیم مثل بازیکنامون بازی میکردیم و میباختیم

این چیزیه که دیگه دست امثال ولاسکو نیست چون ولاسکو به عمق ذهنهای ما دسترسی نداره
در کل باز هم به بچه ها خسته نباشید میگم تا همینجا هم سر پایین افتاده این ملت غمگین رو بلند کردن و به همه ما نشون دادن که اگر بخوایم میتونیم
همونجوری که برخلاف پیشبینیها به چین باختیم ممکنه بتونیم برزیل و ایتالیا رو ببریم

SuperSt@r
29-11-2011, 11:53
China defeat Iran for first victory of World Cup

سلام وقتي اين جمله رو تو سايت فدراسيون جهاني ديدم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
من واقعا متاسفم نميدونم چه طور شده كه ايران مقابل تيم اخر جدول بازي رو باخته من كه بازي رو نديدم و سر كلاس متوجه شدم كه ايران بازي رو به چين باخته و واقعا ناراحت شدم و باورم نشده بودكه ايران بازي رو باخته مگه ميشه تيمي كه لهستان تيم صدر جدول تيمي كه تا اينجا فقط يه باخت داده رو برده بياد و به تيم اخر جدول كه تا به حال برد نداده بود ببازه آخه اختلاف امتيازهام كه توي ست ها كم نبود كه بگيم مثلا با بدشانسي باخته به هر حال ديگه باختيم و چيزي براي گفتن ديگه ندارم بازم متاسفم....

Royce
29-11-2011, 12:14
نتیجه بازی ایران چین چی شد؟

mokhe
29-11-2011, 12:37
واقعا غرور چکارا که نمیکنه.آخه......ولی بازم دمشون گرم که چینی هارو آدم حساب نکردن.:31:
ولی واقعا کار اشتباهی کردن رفتن آنالیز.
اخه چینم مربی داره.نمی آد همونجوری جلو ایران بازی کنه.
ولی خوب بود.اشکال نداره.با اینکه زمینو آسمون رو دارم فحش میدم .ولی اینم یه شکفتیه دیگه.
خدا کنه بچه ها به خودشون بیان و به این باخت فکر نکنن.
ولی واقعا تیم ایران دریافت کننده نداره.حتی ظریف هم نمیتونه دریافت کنه.

Masоud
29-11-2011, 12:53
باورم نمیشد وقتی رفتم تو سایت fivb دیدم 3-0 باختیم :18:

چین خیلی خوب بازی میکرد یا ما خیلی بد بازی میکردیم ؟

Gilopa
29-11-2011, 13:02
باورم نمیشد وقتی رفتم تو سایت fivb دیدم 3-0 باختیم :18:

چین خیلی خوب بازی میکرد یا ما خیلی بد بازی میکردیم ؟

ایران بد بود اما انصافا چین هم فوق العاده بود. سرویس و دفاع روی تورشون عالی بود . تنوع خط حملشون هم بالا بود . کلا یه سرو گردن از ایران بهتر بودند .

Masoud King
29-11-2011, 13:05
نمی دونم چرا تیم امروز اصل تمرکز نداشت ... مشخصا چین رو خیلی دسته کم گرفته بودن

والیبال هم همینه ... حداقل 60 درصد به روان تیم بستگی داره ... چینا تونستن تیم ما رو بهم بریزین و ولاسکو هرکاری کرد که تیم به خودش بیاد نتونست... بچه ها بازی رو وا دادن ... اصلا اون تلاش بازیهای قبل رو نداشتن

البته بد شانس هم بودیم...کلا چینیا خیلی خوب بودن
اگه همه بازیهاشون همینطوری بودن مطمئنا الان آخر جدول نبودن

به نظر من تیم به همچین باختی احتیاج داشت ... اینا همش تجربه میشه
بازیکنای ما تقریبا اکثرشون امثال میلکوویچ و میخالوف و استنلی و بارتمن و جیبا رو فقط تو تلوزیون بازیشون رو دیده بودن ...

نگرفتن سهمیه المپیک تو این تورنومنت اصلا مهم نیست ... همینکه بتونن از این بازیا تجربه کسب کنن مطمئنا تو انتخابی دیگه 100 درصد می تونیم صعود کنیم.

البته نباید این فرصت دیده شدن تو جهان رو از دست بدن... می تونن از همین تورنومنت ها برن تیم های خارجی و خیلی بیشتر پیشرفت کنن
+
الان احساس لهستانیا بعد از باخت به ما رو قشنگ درک میکنم : دی

New-P30world
29-11-2011, 13:22
.

. :16:میدونید که این خنده از روی چیـــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــه دیــگـــه ؟؟!!!!!!؟؟ :grrr:

. ســــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــــه بــــه صـفـر ؟؟!!!!!!!!؟؟ :18:

. باخت به کوبـا ، امریکـا و به احتمال فراوان بـرزیـل و روسیــه و حتـی ایتـالیـا رو میشـه یجـورایی.... :25: :43: !!!

. ولــی ســــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــــــه بــه صـفـر به تیمی که همه بازی هاش رو و بازی دیشبش رو هم ســـــــــــه به صفر واگذار کرده.... :47:

. ســــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــه بــه صـفـر اونـم به چین که حریف آسیایی و ورودی جام جهانی و المپیک ایرانه، خـدائیش خیـــلـــی... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] مـایــه تاسـف اسـت.. :41:

. می تونید بفهمید من در چه وضعیتی ام دیگه !!!!!!!! :34: !!!!!!!! :15: !!!!!!!!!

. مـطــمـئــنـم - یـقــیـن دارم بـه چین نبـاختیـم !! به خـودمـون بـاختیـم، خـــــودمـــــــون.. :thumbsdow

.

. و همچنـان به امیـد روزهـای بهتر و درخشان برای ورزش ایــــــران عــزیـــز.. :12:

.

mohammadirani
29-11-2011, 13:26
باخت به چین اون قدر شوک آور بوده که تو دنیای مجازی، دایی جان ناپلئون ها شروع کردن به بیان این مطلب که باخت به چین سیاسی و از روی اجبار بوده و باید روبروی ارباب سر تعظیم فرود میاوردیم

واقعا باخت بدی بودش

mohammadirani
29-11-2011, 13:29
من فقط از یه چیز باخت امروز خوشحالم

اگه امروز چین رو 3.0 برده بودیم تو این 5.6 ماه کار خاصی نمی کردیم و فکر میکردیم تو مسابقات انتخابی بهار راحت و بی دردسر میریم المپیک و بقیه آسیا از پیش جلومون بازنده هستن

ولی این باخت یه شوک خیلی بزرگ به همه وارد کردش و الان حساب کار دستشون اومده که چین و ژاپن و به خصوص کره جنوبی همیشه قدر هستن روبروی ما و از نظر روانی اگه نگیم برتر حداقل کمتر نیستن

MoH_@_MaD
29-11-2011, 13:38
خوليو ولاسكو در نشست خبري بعد از بازي با چين اظهار داشت: تجربه خوبی بود. تیم ایران از نظر روحی پیشرفت بالایی داشت اما این پیشرفت برای این دیدار کافی نبود.
ما پیروزی‌های شگفت‌انگیزی برابر تیم‌های آرژانتین، صربستان و لهستان داشتیم. در این بازی ما در حمله بسیار بد عمل کردیم. واکنش‌های ما به هیچ‌وجه خوب نبود. این در حالی بود که چینی‌ها بازی بسیار خوبی انجام دادند وبازیکنانم در این بازی گیج شده بودند.

علیرضا نادی، کاپیتان تیم ایران: خیلی خوشحال بودیم از اینکه دیروز بازی را ۳ بر صفر پیروز شدیم اما نتوانستیم تمركزمان را به این بازی انتقال دهیم و همین موضوع موجب شکستمان برابر چین شد.

مهدی بازارگرد هم در این نشست خبری عنوان کرد: چین عالی بازی کرد. انگار بازیکنان ایران خواب بودند و قصد نداشتند بیدار شوند.

kamran987456
29-11-2011, 14:14
امروز نه دریافت تیم خوب بود نه دفاع خوب بود نه حمله خوب بود کلا تیم به هم ریخته بود !
من نمیدونم چرا از سرویس های پرشی قوی استفاده نمیکردن ؟
خب وقتی تیم 5 تا عقبه باید پرشی بزنن که بتونن جبران کنن اما اینا قشنگ و اروم می زدن اون ور اونها هم با ضربه خوب می خوابوندن زمین ما !

sahba66
29-11-2011, 14:44
خوش به حال اونایی که ندیدن چون واقعا اعصاب ها رو خرد کردند واقعا طفلک لهستانی ها چی کشیدند توی شکست مقابل ما
بازم خدا رو شکر آخرین بازی با چین بود چون به سه تا بازی های بعدی که امیدی نیست و اگه با چین دوم یا سوم بازی میکردیم دیگه اون پیروزی ها رو نداشتیم
این بازی یک زنگ هشدار واسه همه ایرانی ها بود که روی خودشون کار کنند و یک انقلاب روانی و فکری راه بندازن چون واقعا ایرانی ها با یک کشمش گرمیشون میشه و با یک غوره سردی.... و واقعا هم معلوم بود ولاسکو هم اعصابش خرد شده که نمیتونه بچه ها رو از این طرز تفکر دربیاره...
کم از دست این چینی ها با این جنس های بنجلشون میکشیم که اینجا هم ول کن ما نیستن:19:

szh_1367
29-11-2011, 14:57
من خیلی امیدوارم که این باخت یک تلنگر جدی به تیم وارد کند و این تلنگر باعث بشود که ما در مقابل تیم های باقی مانده بازی خوبی داشته باشیم

شاید و شاید تفکر خالو ولاسکو هم همین باشه :31:

Pejvak61
29-11-2011, 15:12
من بازی رو ندیدم ولی به نظرمن از بازی با کوبا و آمریکا هم ضعیف تر ظاهر شدیم. و دیگه بازی ای که بتونیم توش برنده بشیم در این تورنمنت وجود نداره. اگر حرصله داشته باشین و به پست های قبلیم نگاه کنین میبینین که یک جا نوشتم که روحیه ی ایرانی خصیصه اصلی تمام ما ایرانی هاست و این روحیه متأسفانه یکی از بدیهاش همین افت و خیزهای نامتوازنشه و من فکر میکردم والیبال ما مثل فوتسال ما میتونه شیب افت و خیز های ما رو کند تر کنه و یا حداقل اگر صعودی هم نداشتیم نزولی با شیب ملایم داشته باشیم.

من در این بازی ایران رو به مثابه جتی دیدم که به سرعت باور نکردنی به سمت آسمان اوج گرفتن و به یکباره به دلیل نقص فنی :31: سقوط کرد (به معنای واقعی سقوط کرد) و نه تنها به جای اولش برنگشت بلکه تمام سرنشینانش هم کشته شدن:18:

باخت در این بازی از نظر من به دلیل اینکه ما عنوان قهرمانی در آسیا رو یدک میکشیدیم و همین چین رو در تهران لوله کرده بودیم بسیار حیثیتی بود ولی من نفهمیدم چرا اینطوری شد و اصلاً برام قابل قبول و هضم نبود. به نوعی نتیجه اسکوربورد اینترنتی رو باور نداشتم. انگار تیمی مثل پاکستان یا هند مقابل چین صف آرایی کرده بود.

من موندم که ولاسکو چه توجیهی برای این بازی داره. تو fivb.comدیدم که گفته این تجربه خوبی بود و بردهای تیم ملی در بازی های قبلی بازیکنها رو از لحاظ ذهنی اشباع کرده و ...

فقط امیدوارم این باخت مرموز سیاسی نباشه و گرنه باید جمیعاً بر روح و روان ورزش قهرمانی فاتحه خوند.

Kianoosh
29-11-2011, 15:17
چی میگید چین خوب سرویس زد خوب دفاع کرد من قبول ندارم!:دی ما خیلی بد بودیم شما ببین وقتی چین 16-10 از ما جلو هست از این 16 امتیاز 11 امتیاز رو ما بهشون دادیم!یا تو مجموع دو ست از 50 امتیازشون 21 امتیازشو ما دادیم!
وقتی تو زمین بد بازی کنی مدام با اشتباهات سرویس دریافت و اسپک امتیاز به حریفت بدی خودکار روحیه اونا میره بالا و بهتر عمل می کنن و برعکس خودت افت می کنی و شرایط برگشتن سخت و سختتر میشه! الان برادر ولاسکو باید توضیح میداد که چرا روز قبل بازی با توجه به اینکه ما وقت بیشتر برای ریکاوری و تمرین داشتیم نسبت به چین تیم رو تمرین نداده و رفتن با کاغذ آنالیز موشک درست کردن؟:دی

غرور وقتی ایجاد میشه که اعتماد به نفس کاذب داشته باشی اهالی ورزش میدونن یکی از فواید تمرین قبل از مسابقه اینه که شما تو شرایط استرس حداقلی (که لازمه بروز کارایی هست) قرار میگیری و یک بار دیگه برنامه های فنی مرور میشه و تو عمل ضعف و قدرت مشخص میشه و فردا روز بازی شرایط خیلی بهتری از نظر روحی داری ولی وقتی روز قبل بازی شما بری سینما با روحیه سینما میری برای رقابت که بی انگیزگی جدی نبودن و غرور حداقلش هست!وقتی ما با ترس و استرس از نام بزرگ جلوی اونا ظاهر شدیم از حداکثر توانمون حتی بیشتر استفاده کردیم و برعکس اونا که ما رو دست کم گرفته بودن غافلگیر شدن و نتونستن به شرایط بازی برگردن!

حالا تصمیم ولاسکو بوده شایدم این یه چیز طبیعی تو والیبال هست این کارا ولی تا جایی که رشته های دیگه رو من میدونم بازیکنا قبل از مسابقه حتما یه تمرین سبک و مرور تاکتیکی دارن که به مرز آمادگی برسن و بیان تو شرایط مسابقه و تیم آنالیز و فنی هم جدا کار خودشونو می کنن!:دی همشم به کادر فنی برنمیگرده درست میگن دوستان خود بازیکنا هم خیلی از نظر روانی و فنی بد بودن الان وقت استراحت و ریکاوری یک روزه دارن این بازی رو فراموش کنن و به خون ایتالیا که باید ریخته بشه فکر کنن!:دی

چین هم حریف قدرتمندی هست ولی معتقدم دیگه برای ما دردسر ساز نمیشه به شرطی که همیشه جدیش بگیریم ...

دایی جان ناپلئون هم بهتره بره تیله بازیشو بکنه :دی

hojjatinho
29-11-2011, 15:21
:41:

واقعا اگه قبل از بازی از هر کدوم از بچه های اینجا می پرسیدی بد بیینانه ترین نتیجه ممکن چیه نهایتش دیگه 3-2 بود! اونم تازه به نفع ما!
ما بد بودیم ولی از یک نکته هم نباید گذشت اونم اینکه چین خیلی عالی بود ...
همون اول بازی با دریافتهای خوب ( با سرویسهای ساده ما!) پاسورشون هر جور پاسی رو که خواست داد ... چند تا دوبله وسط و کنار کافی بود که تیم ما کلا به هم بریزه .
امروز از لحاظ روانی واقعا بد بودیم ... 2 ست رو که باختیم دیگه کار رو تموم شده دونستیم چون اصلا قبل از بازی فکرش رو هم نمی کردیم که 2 ست به چین ببازیم و امتیاز بدیم! خود من هم دیروز 1-2 ست از بازی چین و ژاپن رو دیدم اصلا مثل امروز نبودند . خیلی بد تر بازی می کردند شاید هم ژاپن خیلی بهتر از ما بود ( که بود!)

به هر حال گذشت و درس عبرتی شد برای بازی های اردیبهشتمون که این چشم بادومی ها رو دست کم نگیریم!
+
انالیز دیروز بازیکنان هم که ....:41::31:
بهترین این دیدار به نظرم انالیزور های چین بودند که خوب ما رو شناخته بودند.
+
:biggrin: برزیل ، روسیه ،ایتالیا ... هی وای من!:دی

aluminum
29-11-2011, 15:30
کلا ایران شگفتی سازه.
لهستان کلا 7 ست توی این مسابقات باخته که سه ستش به ایران بوده
چین کلا 6 ست توی مسابقات برده که 3 تاش جلوی ما بوده
نمیدونم..... امیدوارم این باخت نتیجه مثبتی در آینده داشته باشه

ولی با توجه به جدول و مسابقات اتی مقام بهتر از 8 نصیب ایران نمیشه اگه صربستان روی فرم بیاد که احتمالا با برد امروزش مقابل برزیل این رتبه به 9 هم تنزل پیدا کنه.
شاید توقع مون زیاد شده بود.مثلا اگه ژاپن و چین و مصر رو میبردیم و به بقیه تیم ها میباختیم فکر میکردیم بهترین نتیجه رو گرفتیم....

فعلا با اون اوضاع فکر نکنم روحیه دیدن بازی ایران و برزیل رو صبح جمعه داشته باشم

Masoud King
29-11-2011, 16:03
فعلا با اون اوضاع فکر نکنم روحیه دیدن بازی ایران و برزیل رو صبح جمعه داشته باشم
نگو !!
چطوری دلت میاد نشینی بازی Giba , بهترین بازیکن والیبال دنیا تو سالهاش 2004 و 2007 رو نبینی... شاید کم استفاده کنه ازش ولی بازم جیباست.

جون داداش سیبیلاشو نگاه : دی

+
البته مگه دیگه کی قراره جلو تیمایی مثه روسیه و برزیل بازی کنیم؟!
اینا همش خاطره میشه : دی

Masoud-Susa
29-11-2011, 16:32
واقعا قبول این که ایران 3-0 بازی رو به چین واگذار کرده واسه من خیلی سخته :41:
راستی یه چیزی یکی دو ساعت پیش صربستانی که ترکوندیمش امروز تونست برزیل رو 3-1 شکست بده ! :18:
آدم عجب نتایج عجیبی تو این والیبال میبینه :31: بـــه امـــید بردن برزیل :31:

نگو !!
چطوری دلت میاد نشینی بازی Giba , بهترین بازیکن والیبال دنیا تو سالهاش 2004 و 2007 رو نبینی... شاید کم استفاده کنه ازش ولی بازم جیباست.

جون داداش سیبیلاشو نگاه : دی

+
البته مگه دیگه کی قراره جلو تیمایی مثه روسیه و برزیل بازی کنیم؟!
اینا همش خاطره میشه : دی
آقا یه سریا تو فیس بوک مثل پیج استنلی به پیج این بابا پیش پیش هجوم بردن ! این یکی دیگه واقعا پیج خودشه ! :31:

SAMAN-JEEZY
29-11-2011, 16:45
جالبه صربستان 3-1 برزیلُ برده!!!

Kianoosh
29-11-2011, 16:49
دیگه فراموش کنیم اون بازی چین رو ! برزیل که داره به همه میبازه یهو دیدی به ما هم باختا بعد میگی چرا ندیدم :دی

مسعود اینم سیبیل تیم ماست !:دی

البته این کجا و آن کجا!:46:

New-P30world
29-11-2011, 18:14
.

. اینکه میگن این باخت 30یا30 بوده یعنی چی ؟؟!!؟؟ :18:

. یعنی چرا باید به چین می باختیم؟؟ واسه بالا رفتن روحیه اونا، پول!، یا ...... ؟؟!!؟؟ :2:

. یکی همچین خوشگل توضیح بده... ما سواد 30یا30مون زیر دیپلمــه !! :19:

.

h_r_v
29-11-2011, 21:05
.

. یعنی چرا باید به چین می باختیم؟؟ واسه بالا رفتن روحیه اونا، پول!، یا ...... ؟؟!!؟؟ :2:

.

منم شنیدم.. کسی میدونه توضیح بده ما هم روشن شیم

Kurosh
29-11-2011, 21:23
.

.

منم شنیدم.. کسی میدونه توضیح بده ما هم روشن شیم

سیاسی کردن قضیه عوامانه است، 100 درصد رد میشه

اما اگه قرار بود سیاسی باشه، دلیلش این بود که چین (به همراه روسیه) دو کشوری هستن که در شورای امنیت سازمان ملل دارای حق وتو هستن، و هر تصمیمی در مورد جهان گرفته بشه، علاوه بر آمریکا و فرانسه و انگلیس، این دو کشور هم باید تأییدش کنن ...
در نتیجه ایران از هر گونه تلاشی در جهت به دست آوردن رضایت این دو تا دریغ نمی‌کنه تا اگر احیاناً بحث حمله‌ی ناتو به ایران در شورای امنیت مطرح شد (که با تسخیر امروز سفارت انگلیس توسط بسیجی‌ها، خیلی بعید هم نیست) یه کشور باشه که طرح رو وتو کنه ...

Ssarshar
29-11-2011, 22:08
سیاسی کردن قضیه عوامانه است، 100 درصد رد میشه

اما اگه قرار بود سیاسی باشه، دلیلش این بود که چین (به همراه روسیه) دو کشوری هستن که در شورای امنیت سازمان ملل دارای حق وتو هستن، و هر تصمیمی در مورد جهان گرفته بشه، علاوه بر آمریکا و فرانسه و انگلیس، این دو کشور هم باید تأییدش کنن ...
در نتیجه ایران از هر گونه تلاشی در جهت به دست آوردن رضایت این دو تا دریغ نمی‌کنه تا اگر احیاناً بحث حمله‌ی ناتو به ایران در شورای امنیت مطرح شد (که با تسخیر امروز سفارت انگلیس توسط بسیجی‌ها، خیلی بعید هم نیست) یه کشور باشه که طرح رو وتو کنه ...

خب این احتمال آنچنان به نظرم زیاد نیست ... اما رد هم نمیشه ...
چون بچه ها واقعا امروز در حد یه تیم آماتور و نوپا بازی کردند ...

اما خب تسخیر سفارت که مطمئنا با برنامه ریزی های قبلی میون افراد شرکت کننده و حتی مامورین حاضر در سفارت به نظرم انجام شد و احتمالا فکر همه جا رو هم کردن که در صورت طرح و پایه ریزی حمله به ایران از طرف ناتو چین و روسیه میتونن طرح رو براحتی وتو کنن ... و احتمالا از هفته ها قبل نقشش رو پیاده کرده بودن ...
و خب شاید این بازی هم یه جورایی بخشی کوچک از معامله توافقی چین و ایران بود ...
احتمال تکرار این روند در بازی با روسیه میتونه این فرضیه رو بیش از پیش تقویت کنه ...

satttanism
29-11-2011, 22:58
دوستان یه مقداری داره بحث ها میره تو خاکی بهتره بیایم بیرون ازش

فقط منم یک نکته بگم که اینجا ایرانه و "100%" توی ایران معنی و مفهوم نداره!

Masoud King
29-11-2011, 23:51
البته این کجا و آن کجا!
این حمزه مثه قاتلا می مونه : دی
+
از این جیبا کلی ویدئو دارم ... واقعا بهش میشه گفت مغز والیبال
دریافت... اسپک... سرویس... همه چیش عالیه و نمونه یک بازیکن کامل هست
بودن همچین کسی برای هر تیمی یک نعمته... اگه ما تو تیممون یه بازیکن با دریافت عالی کنار لیبرو داشته باشیم مطمئنا تو بازی با تیمایی که سرویس ناجور میزنن مثه آمریکا با مشکل زیادی مواجه نمیشیم

کلا تو اکثر تیمای دنیا همچین بازیکنی دارن ... مثلا قبلا پیمان اکبری همچین وظیفه ای داشت تو تیم و وقتی دریافت اولی رو اون خراب می کرد دیگه همه نا امید میشدن ... تو تیم ما من همچین کسی رو نمی بینم ولی افشار و کشاورزی دریافت خوبی دارن

aluminum
30-11-2011, 00:01
+
بودن همچین کسی برای هر تیمی یک نعمته... اگه ما تو تیممون یه بازیکن با دریافت عالی کنار لیبرو داشته باشیم مطمئنا تو بازی با تیمایی که سرویس ناجور میزنن مثه آمریکا با مشکل زیادی مواجه نمیشیم

کلا تو اکثر تیمای دنیا همچین بازیکنی دارن ... مثلا قبلا پیمان اکبری همچین وظیفه ای داشت تو تیم و وقتی دریافت اولی رو اون خراب می کرد دیگه همه نا امید میشدن ... تو تیم ما من همچین کسی رو نمی بینم ولی افشار و کشاورزی دریافت خوبی دارن

ای کاش مثل پارک جی سون توی مسابقات قبلی یک لیبرو دیگه رو به عنوان بازیکن اصلی به مسابقات میبردیم تا بعضی مواقع به دردمون بخوره.اینجوری توی بعضی امتیازات دیگه بازیکن پشت خط زن نداشتیم .با انالیز بازی حریف و سرویس زن های حریفه ایشون خیلی راحت تر بودیم

Kianoosh
30-11-2011, 10:53
+

استیل سرویس زدن حمزه خیلی رو اعصاب منه :دی (البته بعد از محمد کاظم که کلا هی پیرنشو میکشه بالا :دی)
جیبا واقعا بازیکن کاملی بود الان دیگه اون آمادگی همیشگی رو نداره ولی بازم خیلی خوبه امیدوارم که رو نیمکت ازش استفاده کنه بیشتر :دی

گفتی پیمان اکبری یاد ترکاشوند افتادم بهنام محمودی عباس قاسمیان یه نسل والیبالمون که همه سوختن ...:41: اینم که وضعیت فعلی پیکان هست هرچی تو والیبال و بسکتبال تیم های پر قدرت و با ریشه ای مثل مهرام و پیکان و صنام .. برای مشکلات مالی , ... منحل یا ادغام میشن ماشالا تو فوتبال هی این شهر و اون شهر میخوان تیم درست کنن تیمامون بشه 18 تا سهمیه آسیامون بشه 2 تا :27:

احتمال تکرار این روند در بازی با روسیه میتونه این فرضیه رو بیش از پیش تقویت کنه ...

نیست که همینطوریش ما روسیه رو 3-0 میبردیم!:دی حالا اگه 3-0 ببازیم سیاسی میشه خب عزیز من هیچ کس فکر نمی کرد که ما صربستان و آرژانتین و لهستانم شکست بدیم!سیاسی بود؟اونا عمدا باختن؟دولتهای ما با اونا روابط و تاثیر خاصی دارن؟هرچند ما خیلی بد و عجیب بازی کردیم ولی به نظر من هیچ وجه مشکوک نبود!شما برو بازی های سال 2010 تو ایتالیا رو ببین ما 3-1 با یک بازی عالی ژاپن رو دور اول شکست میدیم دور دوم تیم زیر و رو میشه یه بازی مثل چین نمایش میده 3-0 به مصر میبازه!دور سوم باز به خودشون میان و یه بازی نزدیک مقابل ایتالیا به نمایش میزارن که با ناداوری و بدشانسی 3-2 میبازیم!همه چیز رو که نمیشه سیاسی کرد...اگه درست یادم باشه و اشتباه نکنم وقتی که تیم ملی فوتبال هم اون بازی معروف رو به بحرین باخت و اون شرایط پیش اومد از این حرف و حدیثا بود!

A.N.A.P
30-11-2011, 15:16
جای محمد کاظم و معروف خالیه ! این نادی چرا همیشه میخواد گریه کنه ؟

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk

sahba66
30-11-2011, 15:31
خنده ام میگیره از اونایی که میگن باخت به چین سیاسی بوده دیگه اینا واقعا از اون ور بوم افتادن تیمی که به قول شماها بهش دستور دادن ببازه میتونه موقعی که تو بازی امتیاز نمیگیره و خراب میکنه اینقدر عصبی بشه، هرچی هم بازیگر خوبی در گول زدن تماشاچی باشه، حداقلش اینه که خل نیست اینقدر روی خودش فشار بیاره یعنی اون عصبانیتی که توی قیافه غفور و موسوی و نادی بود همش فیلم بود:41:
من که اون صحنه ای که ولاسکو اوف و آه کرد یادم نمیره

Rastin.
30-11-2011, 20:11
باخت ناامیدکننده ای بود...از همون اوایل بازی راحت میشد ترس و شکست رو تو چهره بچه ها دید, در حالیکه همینا جلوی تیمای قدرتر تا لحظه آخر جنگیدن و باطراوت بازی کردن. حالا چرا در مقابل ضعیفترین تیم مسابقات اینقدر زود وا میدیم یک علامت سوال بزرگه! و اتفاقیه که در مسابقات و رشته های مختلف بارها افتاده و هنوز فکری براش نکردن (نمونش همین باخت بسکتبال به اردن که از شانس المپیک رو از دست دادیم)...شاید استفاده از روانشناس کنار تیمها کمک کنه ولی تا وقتی اینطور پر نوسان باشیم بعیده تو ورزشهای گروهی به جایی برسیم.
+
نمیدونم چرا در ست سوم بازارگرد و حسینی رو بیرون گذاشت و مثلا مهدوی رو نگه داشت با وجود بازی پراشتباهش. عجیبه مربی بزرگی که نسبت به هر اتفاقی واکنش نشون میداد و سریع دست به تعویض و تغییر تاکتیک میزد تو این بازی نتونست کاری از پیش ببره, طوری که چند دقیقه آخرو دست به سینه فقط تماشا میکرد و مثل بقیه تیم تسلیم شده بود...

mohammadirani
01-12-2011, 18:54
کدوم بازیکن ایران مصدوم شده؟

hojjatinho
01-12-2011, 21:46
کدوم بازیکن ایران مصدوم شده؟

ظاهرا امیر حسینی مصدوم شده ...

به گفته دکتر سیامک افروزی؛ مصدومیت امیر حسینی رو به بهبودی است ولی به احتمال زیاد نمی تواند در بازی فردا مقابل برزیل به میدان برود.

پزشک تیم ملی والیبال ایران با اعلام این خبر، گفت: درمان این بازیکن همچنان ادامه دارد و ان شاء الله که به بازی های ایران در برابر روسیه و ایتالیا می رسد ولی اینکه آیا می تواند در دیدار فردا مقابل برزیل هم به میدان برود یا نه، منوط به بهتر شدن وضعیت مچ پای او طی درمان هایی است که تا فردا پیش از بازی هم ادامه خواهد داشت

Reza31001
02-12-2011, 11:24
باخت روز سه شنبه یه جورایی برای من قابل هضم نیست ولی باید کنارش بذاریم
با توجه به حساسیت بازیها در روزهای پایانی سخت میشه امتیاز دیگه ای رو برای ایران تصور کرد چون ایتالیا و روسیه با تمام قدرت دنبال کسب ورودی المپیک هستن
طبیعتا شروع بدی که پایانی خوش داشته باشه خیلی دل چسب تر از شروع خوب با پایان بد هست ولی اگه واقع بینانه به این تورنومنت نگاه کنیم تیم ما افتخارات بزرگی رو کسب کرده
کسب (حداقل) 5 پیروزی در تورنومنتی فشرده و رودروی غول های والیبال دنیا پیروزی بزرگی برای تیم ماست

من فکر میکنم نباید پیروزیهای دل چسب تیممون رو رو حساب اتفاق یا فراز و نشیب های تیم بذاریم ما مقابل تیم هایی پیروز شدیم که از ما قویتر بودن و از تیم هایی شکست خوردیم که اونها هم از ما قویتر بودن و در این بین فقط بازی مقابل چین رو میشه یه اتفاق در نظر گرفت و در بقیه بازیها اگر بردیم نشون از توانایی های تیم بوده و اگر باختیم به دلیل اون بوده که دیگه زور تیممون به حریفش نرسیده

به هر حال میشه گفت تو این بازیها کمی از آرزوهای به ظاهر دست نیافتنی رو که شخصا 3-4 سال پیش بعد از قهرمانی نوجوانان در جهان تو ذهنم به وجود اومد تحقق پیدا کرده و اونم حفظ و پرورش بازیکنان برای کسب موفقیت های مشابه در رده بزرگسالان هست

aluminum
02-12-2011, 12:00
نمیدونم پستها تایید نشدن یا کسی حال نداره بیاد پست بده
خب طبق پیش بینی ها این بازی رو هم باختیم.
تو روزی که برزیل زیاد سر حال نبود.بیشتر به بازی خودمون باختیم تا بازی خوب برزیل
توی این بازی برزیل سرویس انچنانی نزد که نشه جمعش کرد یا بازی تیم ما رو بریزه به هم .بیشتر مشکلمون روی حمله بود که نمیتونستیم توپ رو رد کنیم.و چندین بار هم تک دفاع شدیم.
ست دوم رو جلو افتادیم ولی نمیدوم چرا بازیکنهایی که توی بازی های قبلی روحیه جنگندگی داشتن با یک دو امتیاز که عقب میافتادن بازی رو ول میکرن.
امروز فرهاد ظریف عالی بود ولی بر عکس نادی توی حمله خیلی ضعیف بود

farshidshd
02-12-2011, 12:28
جدول رده بندی رو کجا میشه دید؟

amir_rahmani
02-12-2011, 12:34
چین که اعصاب خورد کنی بود
ست دوم این بازی هم که کلا انگاری داشتند می چرخیدن فقط

aluminum
02-12-2011, 13:08
جدول رده بندی رو کجا میشه دید؟

Aria1997
02-12-2011, 16:10
دوستان دو تا امتیاز رو داور مصری نگرفت !!!
قشنگ توپ خورده بود داخل محوطه ولی داوره نگرفت تو ست دوم ..... خدا بگم چیکارش کنه!

aluminum
02-12-2011, 16:12
نتایجی که امروز نباید اتفاق می افتد و به ضرر ایران بود ولی اتفاق افتاد
اولش که ایران بدون گرفتن ست به برزیل باخت
دوم بازی امریکا و آرژانتین پنج سته شد و امتیاز بینشون تقسیم شد.این شانس آرژانتین رو با توجه به بازی های راحتی که داره بیشتر کرد که بتونه رده ای بالاتر از ایران قرار بگیره
صریستانهم همین وضعیت رو داره .با برد 3-1 مقابل مصر وضعیتش رو توی جدول بهتر کرد.ولی خب یه بازی راحت و یک بازی سخت در ادامه داره
بازی روسیه و ژاپن هم در کمترین زمان ممکن تموم شد.اگه این بازی بیشتر طول میکشید و حداقل 5 سته زاپن میباخت ، به خاطر خستگی روسیه و زمان کمتر برای استراحت شاید ایران فردا بازی راحتتری داشت

mohammadirani
02-12-2011, 16:55
کلا بازی امروزمون با برزیل اصلا خوب نبود
درسته برزیل جز غول های والیبال دنیاست و مدعی قهرمانی المپیک ولی امروز چیز خاصی نشون ندادن

به قول دوستمون سرویس های پرشیشون که حتی از چینی ها هم بهتر نبودش با دریافت های ضعیف ما روبرو میشد
تو حمله هم ضعیف بودیم
به خصوص پشت خط زن های ما روز بدی داشتن
غفور هم که امروز خیلی بد بودش
تو کل بازی من زیاد یادم نمیاد پاس سرعتی داده باشیم و موسوی کلا امروز بیکار بودش یه جورایی و این به خاطر دریافت های فوق العاده بد ما بودش

در کل امروز فرقی بین ایران و برزیل نبودش جز در دریافت های ضعیف ما

.
.

راستی بالاخره امروز گزارشگر تی وی هم درباره المپیک یه چیزایی فهمیده بود

انگلیس + 3 تیم اول این دوره جام جهانی
تیم اول اروپا تو مسابقات انتخابی المپیک در بلغارستان
تیم اول افریقا در مسابقات انتخابی المپیک این قاره
تیم اول امریکای جنوبی در مسابقات انتخابی المپیک این قاره
تیم اول امریکای شمالی و مرکزی تو مسابقات انتخابی المپیک
تیم اول مسابقات انتخابی المپیک تو ژاپن به همراه بهترین تیم آسیایی

و تیم های اول تورنمنت های آلمان و ایتالیا

Masoud King
02-12-2011, 20:19
آقا این جیبا نمی خواد بمیره

اینو قبلا اصلا بازی نمی دادن من فکر می کردم دیگه رو به زوال هست ... دوپینگی چیزی کرده : دی

بی وجدان اسپک های زد که بازیکنای ایرانی باید برن یاد بگیرن... با دو دفاع و سه دفاع بازم امتیاز می گرفت.
منطقه پنج ایران رو سوراخ کرد : دی

ست اول که فکر کنم برزیل یه دنده داشت می زد.. همش جیبا ... اونم توی 34 سالگی

لیبرو برزیل هم از مهدوی بهتر پاس می داد... می پرید پاس پایپ می داد .. پاس پشت ... توپ گیریش هم عالی بود

کلا بریزیل خیلی سر تر از ایران بود..

sahba66
03-12-2011, 11:17
یادش به خیر روزایی که میبردیم و اینجا همه فعال بودن و خوشحال و درحال کری خوندن اما حالا:41:
امروز ایران به روسیه باخت و داشتم جدولو میدیم و میگفتم اگه چین رو میبردیم دیگه از هفتم کمتر نمیشدیم اما حالا فقط نهم
انشاالله جام جهانی بعدی :40::20: