PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست "نرم افزار های اتصال به اینترنت"

nicholas206
18-11-2011, 18:07
یه نرم افزار حرفه ای در زمینه ی اینترنت و شبکه می خوام که تمامی نرم افزارهایی که به اینترنت وصل میشند و یا دارند از اینترنت استفاده می کنند رو نشون بده.

با تشکر
قبلا یه نرم افزاری در این زمینه نصب کرده بودم که عالی هم بود اما الان اسمش یادم نیست

jafarian
19-11-2011, 00:00
ازبرنامه BWMeter یا که NetLimiter Pro یا NetWorx میتونید استفاده کنید :20:

تاپیک NetLimiter Pro

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Erfan.B
22-11-2011, 04:21
یه نرم افزار حرفه ای در زمینه ی اینترنت و شبکه می خوام که تمامی نرم افزارهایی که به اینترنت وصل میشند و یا دارند از اینترنت استفاده می کنند رو نشون بده.

با تشکر
قبلا یه نرم افزاری در این زمینه نصب کرده بودم که عالی هم بود اما الان اسمش یادم نیست
بهترین گزینه استفاده از یه فایروال خوب هست دوست من ، این طوری می تونی برنامه ها رو هم کنترل کنی تا الکی از اینترنت سند و ریسیو نکنن و البته برای برنامه هایی که کرکشون توسط کانکت به اینترنت از کار میفته خیلی مفیده ،
من بهت کومودو رو پیشنهاد می کنم ،
خدمت شما :

موفق باشي :40:

jafarian
22-11-2011, 14:28
همون برنامه NetLimiter Pro هم بصورت یک فایروال عمل میکنه به غیر ازاون میزان پهنای باند خیلی کارهای دیگه رو انجام میده همچنین سبک بودن برنامه .

nicholas206
22-11-2011, 14:32
بله...همه رو دانلود و نصب کردم...یکیشون هم قبلن نصب کرده بودم..اون دو تا که فایروال هستن یکی کار کردن باهاشونو بلد نیستم... اما هیچکدون اونی نیست که قبلا دیده بودم..اما همین ها کارمو راه میندازه.ممنون

jafarian
22-11-2011, 14:44
شما اگر ویندوزتون 7 که ازفایروال خود ویندوز هم برای بلوک کردن برنامه هایی که ازاینترنت استفاده میکنن میتونید استفاده یا که اگر آنتی ویروستونم فایروال داره ازهمونم میتونید استفاده کنید .