PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : خريد لپ‌تاپ/ميني‌لپ‌تاپ تا قيمت حدود پانصدهزارتومان

Ashkan_vpm2
17-11-2011, 23:50
با سلام
قصد خريد لپ‌تاپ/ميني‌لپ‌تاپ تا قيمت حدود پانصد هزار تومان دارم (كمي بالاتر يا پايين‌تر فرق چنداني ندارد)
قصد دارم لپ‌تاپ را به يك LCD سوني اتصال دهم و تصوير را از LCD ببينم. براي پردازش ترجيحاً زياد ضعيف نباشد، و گرافيك نسبتاً بالا - ترجيحاً يك گيگ با رم قابل قبول برام مهم هست.

كارايي:
تماشاي فيلم / كار با نرم‌افزار هاي معمولي نه سنگين / بازي

لطفاً پيشنهاد بفرماييد.
اگر لپ‌تاپ بهتر تو همين حدود قيمت سراغ داريد معرفي فرماييد.

sedr
18-11-2011, 00:12
به نتبوک ها اصلن فکر نکنین!

hacker2007
18-11-2011, 14:13
با سلام
قصد خريد لپ‌تاپ/ميني‌لپ‌تاپ تا قيمت حدود پانصد هزار تومان دارم (كمي بالاتر يا پايين‌تر فرق چنداني ندارد)
قصد دارم لپ‌تاپ را به يك LCD سوني اتصال دهم و تصوير را از LCD ببينم. براي پردازش ترجيحاً زياد ضعيف نباشد، و گرافيك نسبتاً بالا - ترجيحاً يك گيگ با رم قابل قبول برام مهم هست.

كارايي:

لطفاً پيشنهاد بفرماييد.
گرافیک بالا ؟ پردازنده ضعیف نباشه؟ گرافیک بالا!!!!!!!
اصلا به نت بوک فکر نکنید مخصوصا برای بازی !!
حالا فیلم رو شایییییید بشه کاریش کرد

Ashkan_vpm2
18-11-2011, 17:15
تشكر از راهنمايي‌تون

تو اين رنج قيمت (100000 تومان بالاتر فرق چنداني نداره) ميشه لپ‌تاپي تهيه كرد كه از لحاظ گرافيك 1گيگ باشه و رم و پردازشش هم نسبتاً خوب باشه.اگر نت‌بوك هم نبود مهم نيست.

تشكر

hacker2007
18-11-2011, 17:53
تشكر از راهنمايي‌تون

تو اين رنج قيمت (100000 تومان بالاتر فرق چنداني نداره) ميشه لپ‌تاپي تهيه كرد كه از لحاظ گرافيك 1گيگ باشه و رم و پردازشش هم نسبتاً خوب باشه.اگر نت‌بوك هم نبود مهم نيست.

تشكر
Asus Eee PC 1015B
Asus Eee PC 1015T
هست قیمتش هم حدود 370 هست ولی به درد بازی نمی خوره !!
Acer Gateway NV51B02h
هست 660 به درد بازی های خیلی رده پایین می خوره ولی به درد فیلم می خوره

negary
23-11-2011, 14:32
با سلام

كارايي:

لطفاً پيشنهاد بفرماييد.

سلام , با توجه به مقداری که میخوای هزینه کنی و کاراییت , شما میتوانید نت بوک و لپ تاپ های زیر رو که بهتون پیشنهاد دادم یه سرچی بکنید :

Asus Eee PC 1015B
Samsung NC110 A02/3
Lenovo Ideapad S10-3 - 59070848